Bitcoin Forum
May 28, 2024, 07:41:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Devlet Yöneticilerinde BTC  (Read 1969 times)
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 11:55:04 PM
Last edit: March 13, 2018, 12:10:18 AM by Arksun

Devletteki yani hükümetteki rolleri gereği adamlar halka karşı ihtiyatlı konuşmak zorundalar. Ama bu bireysel yatırımlarına engel değil, neden kriptoya da yatırım yapmasınlar ki?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
March 13, 2018, 10:29:21 AM

Dünya ülkelerine baktığımızda artık kendi kripto paralarını çıkarmaya başladılar bile, böyle bir dönem yaşarken devlet yöneticilerinde bitcoin ve kripto para yatırımı olmadığını düşünemeyiz.Herkesten  önce yatırım yapmışlardır.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 13, 2018, 01:39:06 PM

Devlet yöneticileri Kripto paralara yatırım yaparlar mı bilmem ama bu konuda halkı doğru bilgilendirmediklerini ve yasa koyma anlamında gerekli adımları atmadıklarını düşünüyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/son-dakika-mehmet-simsekten-kritik-bitcoin-aciklamasi-40676689

Bunu kötülemekten ziyade altında yatan teknolojiyi (BlockChain) irdeleyip buna yönelik proje geliştirme adımları atsalar daha iyi olur. Daha bugün şaibeli seçim iddiaları gündemde iken bir gecede 26 maddelik bir yasayı jet hızıyla geçirdiler. Bu sistemi seçim için bile kullanabilirler ama önce niyetin düzgün olması lazım diye düşünüyorum.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 10:06:25 PM

bizim devletimizdeki hiçbir devlet yöneticisi bu işe yatırım yaptığını düşünmüyorum. bize de bu olaylara olumlu bakan putin gibi bir lider lazım. adam ülkesini bu işe yönlendiriyor ve teşvik ediyor.

[/center]
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
March 13, 2018, 10:32:10 PM

bence hiç birinde kripto para yoktur. olsaydı muhakkak birileri çıkar açıklama yapardı. sesiz kalmaları bu işten anlamadıklarını ve yatırım yapmadıklarını gösteriyor.
sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
March 13, 2018, 10:58:41 PM

Putin gibi Tayyip erdoğanda kripto paralarla ilgili olumlu açıklamalar yapsaydı şuan bütün devlet adamları bu piyasaya girmişti. Hiçbir devlet adamında btc yoktur diye tahmin ediyorum.
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 13, 2018, 11:02:53 PM

Cumhurbaşkanı olumsuz açıklama yaptı mi bilmiyorum ama diyanetin açıklamasından sonra hiçbir devlet adamı bu piyasaya yatırım yapmamıştır. Keşke bu işi iyice araştırsalardı.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
September 10, 2018, 04:41:09 PM

Hükümet yetklileri artık kripto paralar konusunda daha sıcak açıklmalar yapmaya başladı ,özellikle Amerikan ambargosu sonrası döviz ile mücadelede en önemli unsur olarak görülüyor ,fiyatlar bu dönemde düşükken bence topluyorlardır bitcoin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
September 11, 2018, 06:03:35 AM

Devletten devlete değişir bizim yöneticilerin yatırım yaptığını sanmıyorum ama atıyorum avusturyadaki devlet yöneticileri yapmıştır muhakkak.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
seviyorumbe
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 11, 2018, 07:48:37 AM

onlardaki para bende olsa, tezeğe bile yatırım yapardım.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:31:43 AM

Olmadıüını düşünmek biraz saflık olur. Bu adamlar her uluslararası toplantıda bu konudan bahsediyor büyümesi vs. Eğer kara cahil değillerse üç beş denemelik almışlardır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 13, 2018, 06:17:01 AM

Devlet yöneticilerinde o kadar çok para var ki bu da neymiş diye bile yatırıp yapar hatta o alıp unutanlardan gerçekten unutanlardan olurlar.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 14, 2018, 08:22:45 AM

kripto para sonuçta bir yazılım. yazılım alanında bir türlü atılım yapamamış ülkeyiz. akademisyenler bas bas bağırıyor. maliyeti düşük, kazancı yüksek. milyar dolarlık satılan uygulamalar, siteler vs bunlardan söz ediliyor. ama kripto para alanında geri kaldığımızı düşünmüyorum. sonuçta çoğu ülke sivrilerek kendisini göstermiyor.

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
September 14, 2018, 06:35:20 PM

kripto para sonuçta bir yazılım. yazılım alanında bir türlü atılım yapamamış ülkeyiz. akademisyenler bas bas bağırıyor. maliyeti düşük, kazancı yüksek. milyar dolarlık satılan uygulamalar, siteler vs bunlardan söz ediliyor. ama kripto para alanında geri kaldığımızı düşünmüyorum. sonuçta çoğu ülke sivrilerek kendisini göstermiyor.

Yani? Sizce devlet yöneticileri kripto para yatırımı yaptı mı? Ya da bitcoine sıcak bakıyorlar mı? Cepleri dolarla dolu olan bu insanların cüzdanlarında kripto para yatırımı var mı yok mu? Burada bunlardan bahsediyoruz.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
September 14, 2018, 08:47:10 PM

Aklın yolu birdir arkadaşlar.. Özellikle kayıt dışı para sahibiyseniz bir şekilde sistemden para çıkarmanız gerekiyor ise sanırım en azından el altından değişime girerek bitcoin almışsınızdır. Şimdi burada sorulması gereken soru, acaba memleketimizi yöneten bu siyasilerin kayıt dışı elde ettikleri paraları var mıdır Wink
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
September 15, 2018, 02:01:38 AM

Tek tek isim vermeye lüzum yok ama çoğu devlet yöneticisi birçok paravan şirket aracılığıyla her türden ithalat, ihracat, inşaat vb. gibi işlere dahi el atmaktan geri durmazken bitcoinden para kaldırmadıklarına ihtimal vermiyorum.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
September 15, 2018, 11:38:14 AM

Adamlar her işe el atıyor her yerden para kazanıyorlar zaten kriptoparaya girmemiş olmaları saçmalık olur. Bir şekilde yatırımları vardır kazançlarını sağlıyorlardır.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350

View Profile
September 15, 2018, 02:05:46 PM

Devlet yöneticileri en çok kripto parayı bu yılda yani 2018 de toplamışlardır ,fiyatların dibin dibine indiği bu yılda yeteri kadar birikim yapmışlardır ,önümüzdeki 10 yılda büyük bir kar marjı bırakmak olan bu yatırımı es geçmezlerdi.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
September 15, 2018, 02:26:42 PM

Tabiki de devlet yöneticilerinde Bitcoin vardır, bu herifler saatleri, ayakkabı kutularını boşuna almıyor halbuki bunlar yerine direkt Bitcoin alsalar kimsenin ruhu duymaz.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 15, 2018, 06:39:52 PM

Bu işi tek hükümete odaklamak yanlış. Hükümette de muhalefette de bürokraside de mutlaka bu işle ilgilenen birileri vardır. Siyasi görüş ayırmadan tüm meclisi ve bürokrasiyi kastederek söylüyorum: Hepsi işlerine geldiği davranan insanlar topluluğu..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: