Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:56:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: The Bee Token  (Read 673 times)
slmn (OP)
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 21, 2018, 09:28:36 PM

Kısaca merkeziyetsiz airbnb yapmaya çalışan bir proje. Takımları çok iyi Uber, Google, Facebook gibi yerlerde çalışmış isimlerden oluşuyor. Advisorlar arasında quantstamp ceosu var. Whitelist kapalı maalesef şu anda kyc süreci var. Zaten toplamak istedikleri 15 milyon doların 10 milyon dolarını pre-icoda topladılar. Kalan 5 milyonu da dakikalar içinde toplayacaklar muhtemelen ico 31 Ocak'ta. Kişi başı 5 eth maksimum sınır diye biliyorum. Ico fiyatı 14 cent total token sayısı 500 milyon.

https://www.beetoken.com/

1715568996
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715568996
Reply with quote  #2

1715568996
Report to moderator
1715568996
Hero Member
*

Ignore
1715568996
Reply with quote  #2

1715568996
Report to moderator
1715568996
Hero Member
*

Ignore
1715568996
Reply with quote  #2

1715568996
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 21, 2018, 09:35:15 PM

Whitelist için geçkalmıştım yoksa girmeyi düşünüyordum kafadan x10 yapacar diye düşünüyorum.bu arada max sınır belli değil hala ama min aktılım oranı 0.1 eth olacakmış.geç kaldığım için kaçırdım bunu ama cargox var ondan ümitliyim icoya gireceğim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
January 21, 2018, 09:52:41 PM

Kyc sürecine girip ikinci icodan alınabilir. Kyc ye giremiyormuyuz şu an.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 10:09:34 PM

Whitelist için geçkalmıştım yoksa girmeyi düşünüyordum kafadan x10 yapacar diye düşünüyorum.bu arada max sınır belli değil hala ama min aktılım oranı 0.1 eth olacakmış.geç kaldığım için kaçırdım bunu ama cargox var ondan ümitliyim icoya gireceğim

Icodropsta 5 eth yazıyordu max sınır ama hatalı olabilir bilmiyorum. x10 biraz zor bence çok ucuz çıkmıyor çünkü token ayrıca bunlar pre-ico ya da private sale her ne yaptılarsa sanırım orada %100'e kadar bonus uygulamışlar bu yüzden icobenchte ciddi eleştiri almışlar.

Kyc sürecine girip ikinci icodan alınabilir. Kyc ye giremiyormuyuz şu an.

Whitelistte olmadığınız için kycde yapamazsınız.
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 22, 2018, 01:05:54 AM

bonus çok fazla verdi bunlar özelinin satıştan normal satıştan girenler ne kadar kazanacak belli olmaz ama çok ilgi goren bir proje

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
January 22, 2018, 01:18:34 AM

ya 5 tane whitelist aldım amın evladından

kyc linkleri de geldi

beenestte üyelik oluşturmaya çalışırken hata alıyorum. sonra tekrar deneyin diyor

sikivericem tavşan götlerini

uğraşam bugün

amk

bonus önemli değil çok

lockup var mı bonusta bakmak lazım

onun dışında mal sağlam olduktan sonra iş yapıyor , quantstamp %100 bonusla gitmişti

çok takmayın bonusu

telegramında 45k üzeri adam var

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 22, 2018, 01:18:47 AM

KYC açık gördüğüm kadarıyla form geliyor belki katılım yapılabilir ama orayı tam anlamadım. İkincisi proje iyi güzel tutmuş zaten şimdiden sadece kullanılması kalıcak bide dikkatimi ali'nin evi demiş hayırdır türklermi var projede Cheesy
pitipawn
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 01:51:06 AM

aha da bitirdim olayı

şifre koyarken özel karakter olarak $ ya da @ kullanabiliyoruz

aksi halde hata veriyor

3 whitelist dalıyorum beetokena

telegram 50bin kişi olmuş

forumun tapusunu hazırlayın

gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 22, 2018, 02:11:28 AM

Projeyi gerçekten hataya geçirebilirler mi orasını bilemem ama baya bir ilgi var projeye. Telegram grubunda şuan için 50000 abone var. Ben de ICO'ya katılmayı düşünüyorum. Bu kadar ilginin bizlerin yüzünü kara çıkarmayacağını düşünüyorum. Tabi artık whitelist'e üye olmak, kaydını yaptırmak falan pek bir şey ifade etmiyor. Asıl önemil olup ICO anında çok hızlı davranıp ödemeyi başarılı bir şekilde yapabilmek. Son zamanlarda en çok karşılaşılan sorun bir çok kişinin ödemeyi tamamlayamadan ICO'nun bitmesi. Ya da ödemeyi yaptıysan bile maksimum tutar aşıldığı için sana ödemeni geri gönderiyorlar. Bu işe bir çare bulmaları lazım.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pixsius
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 02:12:16 AM

aha da bitirdim olayı

şifre koyarken özel karakter olarak $ ya da @ kullanabiliyoruz

aksi halde hata veriyor

3 whitelist dalıyorum beetokena

telegram 50bin kişi olmuş

forumun tapusunu hazırlayın

hedef kısa vademi uzun vademi ve kaç x hocam
Pixsius
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 02:14:00 AM

Projeyi gerçekten hataya geçirebilirler mi orasını bilemem ama baya bir ilgi var projeye. Telegram grubunda şuan için 50000 abone var. Ben de ICO'ya katılmayı düşünüyorum. Bu kadar ilginin bizlerin yüzünü kara çıkarmayacağını düşünüyorum. Tabi artık whitelist'e üye olmak, kaydını yaptırmak falan pek bir şey ifade etmiyor. Asıl önemil olup ICO anında çok hızlı davranıp ödemeyi başarılı bir şekilde yapabilmek. Son zamanlarda en çok karşılaşılan sorun bir çok kişinin ödemeyi tamamlayamadan ICO'nun bitmesi. Ya da ödemeyi yaptıysan bile maksimum tutar aşıldığı için sana ödemeni geri gönderiyorlar. Bu işe bir çare bulmaları lazım.

hocam MEW den gönderirken gas a kaç yazmamız lazım
Pixsius
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 02:21:36 AM

Please note, we are not currently accepting new Beenest user signups from users that have not been approved to register for our Token Sale KYC Registration.

son 3 gün diyor ama kayıt olmaya çalışırken geçti bolunun pazarı diyor  Huh
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 02:23:43 AM

Please note, we are not currently accepting new Beenest user signups from users that have not been approved to register for our Token Sale KYC Registration.

son 3 gün diyor ama kayıt olmaya çalışırken geçti bolunun pazarı diyor  Huh

Yukarıda başka bir arkadaşa cevap olarak yazmıştım whiteliste kayıtlı değilseniz kyc yapamazsınız, yoksa whitelist dediğimiz şeyin bir anlamı kalmazdı.
pitipawn
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 02:47:31 AM

bireysel cap garanti olacak diye biliyorum ?

ilk gelen alır tarzı değil beetoken ? ?

yanlış biliyosam düzeltin

ha olur da ilk gelen alır tarzı yaparlarsa 5 ether falan limit koymaları da işime gelir

500gwei 900k gasla burdan bi çıkarırım o etherleri , serverları parçalayıp geçerler.

limitsiz ve ilk gelen alır yapanlar sıkıntı

bireysel limit olduktan sonra ilk gelen olayı olsa bile isteyen adam alabilir

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 22, 2018, 06:57:00 AM

bu kadar sağlam bir takımın bu kadar gereksiz bir projeyle ico yapması şaşırtıcı ama ilgi çok fazla o yüzden takip etmek lazım.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
January 22, 2018, 07:00:06 AM

Projenin adı "BEE" diye hiç ilgilenmemiştim ama sonra dan NEO' nun ANTshare olduğu aklıma geldi . Smiley . Takım sağlam ama proje çok sarmadı .
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 22, 2018, 07:40:32 AM

Dikkate değer bir proje katılımcısı piti nin de dediği gibi oldukça fazla şu sıralar hardcap yapmayan ico da yok gibi. Ama tabi herkesin kendi incelmesini yapması gerek. Garanti olsa keşke.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
January 22, 2018, 07:47:42 AM

Umarim yakin zamansa Airbnb nin iflas ettigini herkez biliyordur..
pitipawn
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 09:02:11 AM

Dikkate değer bir proje katılımcısı piti nin de dediği gibi oldukça fazla şu sıralar hardcap yapmayan ico da yok gibi. Ama tabi herkesin kendi incelmesini yapması gerek. Garanti olsa keşke.

valla moruk ekip taş

hardcap 15milyon

telegram 50bin kişi limitli

şu an 50bin kişi , daha fazla olamıyor çünkü yer yok odada

hani şuna bakıp garanti değil demeyin yani

şu metrikle yarak çıkarsam tutan zengin olur

beetoken buz gibi garanti para abi

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
January 22, 2018, 09:14:20 AM

Sosyal medya hesaplarını bağlamadığım için whitelist'e kabul edilmemişim... şaka gibi gerçekten. Kabul edilsekte kuş kadar yatırım hakkı tanıyorlar neye yarayacak yatırsakta Undecided
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: