Bitcoin Forum
April 30, 2024, 03:40:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Düşüş henüz bitmedi  (Read 1910 times)
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 01, 2018, 11:20:56 PM

Evet düşüş devam edecek fakat şu durumda en mantıklısı bitcoin almak gibi geliyor, çünkü şuana kadar sürekli tekerrür eden bi gerçek var.
1714491627
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714491627
Reply with quote  #2

1714491627
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714491627
Hero Member
*

Ignore
1714491627
Reply with quote  #2

1714491627
Report to moderator
1714491627
Hero Member
*

Ignore
1714491627
Reply with quote  #2

1714491627
Report to moderator
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 02, 2018, 02:45:22 AM

şuanki coinlerin kullanım alanı çok dar hatta bir çoğunun yok bile. lafla peynir gemisi en fazla 700 milyar cap'e kadar yürüyor.

Bundan sonra coinlerin kullanım alanı artmadıkça eski seviyeyi uzun süre yakalayamacağını düşünüyorum.

valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 02, 2018, 03:36:04 AM

Şu ortamda ben Çin kaynaklı blockchain projelerine yönelmeye karar verdim. Çin, teknoloji bakanlığının desteğiyle blockchain araştırma merkezi kurdu. Çin'in daha önceki yasaklamaları dolandırıcılık olaylarını önlemeye yönelikti. Bunun için de kendi kaynaklarına yönelme yolunu seçti. Anlayacağınız yerli ve milli blockchainden yana. Bitcoin ve ethereuma karşı Neo, Asch ve  Achain'i radarınıza alın.

Çin kendi borsasını açacak diye söylentilerde dolandı bir ara.

Çin kriptolarına yönelmek çk mantıklı bir karar.

Amma velakin eğer çin kriptolarına yöneleceksek ilk aklımıza gelen VECHAIN olmalıdır.

Şu an en iyi yatırım zamanı çok düştü. 5 dolar civarında.

Çok iyi partnerlik anlaşmaları var.

Arkalarında devlet olduğu söyleniyor

Yeni açılacak borsanın temel exchange kriptolarından biri olacak deniyor.

Mutlaka araştırın.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 02, 2018, 04:09:05 AM

Bu piyasanın inişi ve çıkışı hiçbir zaman bitmez örneğin ben düşüşün daha bitmediğini düşünerek Bitcoin'e giriş yaptım tam tersine kötü bir seçim yapmışım Bitcoin'in fiyatı çakıldı, Ethereum daha sağlam durdu yinede uzun vade de Bitcoin'in fiyatına baktığımızda şu anki endişelerimize bakıp güleceğiz.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 05:40:58 AM

Bu düşüşler bitmeden hiç bir kripto paradan bahs etmek dashi istemiyorum artık aldığımız tüm coinler elimizde kaldı. 8000 dolarları görürse eger bitcoin daha da düşer bir daha toparlanamaz diye yorumlar okudum. grafikler bunu gösteriyormuşş maleseff ne kadar doğru kestiremiyorum.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 02, 2018, 06:06:17 AM

Düşüş dediğin zaten zemine çakılmadan bitmez. En azından tanımında buna benzer bir şey var. Ne zaman ki zemine çarptı o zaman durur. Konu o zaman değişir ve Zemin neresi sorusu aklımızda ki yerini alır. Ama malesef zemin diye bir kavramın bu piyasada var olduğunu düşünmüyorum. Yani düşeceği ve duracağı yeri kestirmek zor.
Sertii (OP)
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 10:15:31 AM

Üzücü bir durum, konuyu ben açmıştım halen de aynı fikirdeyim. Kaybedilen şey para yani insanın canını yakar bilirim, söylemeye çalıştık sebeplerini anlattık.. birileri duyduysa ne ala artık.. Düşüş nerede biter bunu kimse bilemez, balinalar onlar bunlar vs buna inanmıyorum. 7/24 yaşayan bir piyasada organize hareket olması çok çok zor.. Herkes birbirinin rakibi sonuçta..Merkez bankaları bu piyasaya düşman ve bence bilinçli olarak ( özellikle Davos'taki kapalı kapılar ardından )  belirli günlerde belli ülkelerden açıklamalar geliyor ki iyice sektörün beli kırılsın.. Ülkeler , mevcut finansal yapılar 1 günde kurulmadı, paralarını korumak için her şeyi yaparlar.. Kar elde ettiğinizde çıkmak zordur psikolojide buna kumarbaz yanılgısı ( hırsı )  denir. Nacizane fikrim eğer bu işi bitirmeye kafaya koydularsa ( ki öyle ) kurbağayı direkt haşlanmış suya atmadan yavaş yavaş bunu haşlayarak yapacaklardır. Yani arada düzeltmeler olacak, çıkış başladı umuduyla insanlar girdiklerinde malları bırakmaya devam edeceklerdir. Borsada kol kesmek diye bir terim vardır, bazen zarar sizi bitireceğine , kolu kesip çıkarsınız bunlar öyle günler..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 02, 2018, 11:05:10 AM

Piyasa toparlama yapmaya uygun durumdayken kilit altcoinlerden mümkün olduğunca stoklamak lazım. Ciddi tokenlerde ve koinlerde ciddi sayılacak düşüşler oldu. Piyasaya yeniden para girişi olduğunda sıkı karlar edilebilir.
Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 11:11:00 AM

düşüş devam edecek gibi gözüküyor, bu tabiki de altları sarsacaktır bu kesin bunu hepimiz biliyoruz da , neden bu kadar tepki koyuyorsun ki insanlara anlamadım, herkes dlediği gibi yapar yatırımını, bütçesi az cok bundan kimene , arkadaslarında yazdıgı gibi somut bilgilerin varsa yaz bizde bilelim, 10k da bişey yokdu da 8k ya gelince mi felaket tellallığı yapmaya başladınız anlamadım, bilgi veren ve ya fikir paylaşımı yapılabilen başlıklar açılmalı bu şekilde bütün foruma laf sokan başlıklar yerine diye düşünüyorum
iconista
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
February 02, 2018, 11:20:58 AM

BTC 8 K ya düşünce almak için bekleyenler, bu sefer 5 K olsun da alalım diye bekliyor. Bu mantıkla da  BTC sert yükselişe geçtiğinde  keşke o fiyattan alsaydık diye üzüntü duyacaklar. Olan sadece yüksekten alıp, düşükten satan deneyimsiz ve sabırsız yatırımcıya oluyor.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
February 02, 2018, 12:18:17 PM

İnsan aç gözlü düşşün alalım diyor da. Varolanlar ne yapıcak. 7500 altına düşmez herhalde ( inşallah bu yoruma bakıp iç çekmem ). Şahsen ben bugun alış yaptım, daha almayı düşünmüyorum. 5000usd zor görmesi ama görürse ozaman alırım

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 02, 2018, 12:36:53 PM
Last edit: February 02, 2018, 02:06:58 PM by avalonn

devletlerin bitcoini yok etmeleri mümkün değil..interneti yok edemediler sadece az biraz kontrole aldılar bu kadar...bu yönde algı yapanlar (btc yi devletler bitirecek falan) sadece alttan toplayacağını zanneden köylü kurnazları...devletlerin yapacağı girişiimler en fazla kerizleri korkutup kaçıracak..bu korku trenine binip kaçanlar kriptonun devrimini bir süre geciktirecek hepsi bu

şimdi bu yazacaklarımı günlük al satçı tayfanın anlayabilmesi çok zor..manipülasyon peşinde koşan köylü kurnazlarını da hiç saymıyorum...yine de bu forumda bakış açısı at gözlüğü olmayan arkadaşlar da olabileceği için yazıyorum.ciddi bi savaş olabilir.daha önce de yazmıştım.bitcoin, siyonistlerin; tek dünya devleti, tek merkez bankası, tek köle toplum diye başlıkları olan yeni dünya düzeni adındaki SAPIK hedeflerine çomak soktu..çıldırmaları boşuna değil..hindistan gibi sömürge ülkeleri kullanarak manipülasyon yaptırmaları kaçınılmazdı zaten...benzer bir girişim bizim ülkemizde de olabilir...ne de olsa bizde sömürgeyiz. kapitalizmin finans kuruluşları ve siyonist küresel para baronları 1 günde kurulmadı 1 günde de yıkılacak hali yok elbette.ancak savaşın sonucu belli

bu işi bitirmeye kafaya koydularsa ( ki öyle ) kurbağayı direkt haşlanmış suya atmadan yavaş yavaş bunu haşlayarak yapacaklardır. Yani arada düzeltmeler olacak, çıkış başladı umuduyla insanlar girdiklerinde malları bırakmaya devam edeceklerdir. Borsada kol kesmek diye bir terim vardır, bazen zarar sizi bitireceğine , kolu kesip çıkarsınız bunlar öyle günler..

çok boş yazıyorsun.geldiğin yere geri dön bence..yallah istanbul menkul kıymetler borsasına
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 02, 2018, 12:59:48 PM

yaz aylarında 2000 dolar olduğu için yatırım yapanlar şuan 7000 dolara düşmesini yatırım yapamaz olarak algılıyorsa tamam yatırım yapmasın zaten bu kadar kısa sürede getireilen miktarı hangi hisse senede getirdi veya biz mi acaba biraz aç gözlülük yapıp btc alır almaz altcoinlere geçip güzel para kazanırken sıkıntı yoktu şimdi ne zman ki btc bazlı bir düşüş oldu ve şuanda zarar ediyoruz diyeim ki bu geçmişe bakınca kardan zarardır ve bu şekilde hareketler herzaman olacaktır ama panik satısı yapmadan piayasada yerinizi korumakta fayda var diie düşünüyorum
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 04:51:14 PM

yaz aylarında 2000 dolar olduğu için yatırım yapanlar şuan 7000 dolara düşmesini yatırım yapamaz olarak algılıyorsa tamam yatırım yapmasın zaten bu kadar kısa sürede getireilen miktarı hangi hisse senede getirdi veya biz mi acaba biraz aç gözlülük yapıp btc alır almaz altcoinlere geçip güzel para kazanırken sıkıntı yoktu şimdi ne zman ki btc bazlı bir düşüş oldu ve şuanda zarar ediyoruz diyeim ki bu geçmişe bakınca kardan zarardır ve bu şekilde hareketler herzaman olacaktır ama panik satısı yapmadan piayasada yerinizi korumakta fayda var diie düşünüyorum

bende sata katılıyorum. ani düşüş zamanlarında sağlam durabilen kişiler kazanır. acemiler elindekileri satar, elindekileri satmayan yada düşünce daha fazla alabilme cesareti olanlar kazanır.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
February 02, 2018, 04:53:10 PM

binance gibi bi borsaya gunde 250bın basvuru acılır acılmaz üyelik saldırımı oldu buda halk tarafından ne kadar kabul gördüğünü gösteriri bu piyasanın ama bu düşüşle beraber araştırmaya başlayacaklardır yada unutacaklardır .. hangisi daha mantıklı oldugunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 02, 2018, 04:54:10 PM

Abi bi fikri olan var mı bu düşüş ne zamana kadar devam edecek yüzde 65 ortalam kaybım ne zamana kadar dayana bilirim artık param bitene kadar dayana bilecem  bi fikrim yok
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 02, 2018, 05:29:26 PM
Merited by ankara44 (1)

Düşüşün ilk bahara kadar en azından mart ayına kadar devam edeceğini düşünüyorum. Bu piyasaya ihtayacınız olan parayla girmenizin ne kadar sakıncalı olduğu bir kez daha ispatlandı.

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 02, 2018, 05:36:55 PM

Bence düşüş devam etmeyecek artık sonlandı hızlıca çıkışa geçebiliriz bu aralar ben kısa zamanda 13000 dolarlara geri gitmesini bekliyorum ben sonrası 25000 dolara kadar çıkabiliriz
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 02, 2018, 05:59:50 PM

portföyümün 4te 3ü eridi gitti:) kaldi 4ün 1i:) bitcoin, ethereum, nem, elix, wabi, iota... güvendigim tüm daglar karla kapli... bize de üzerinde snowboard yapmak kaldi... neyse, illa bu kista gececek, önümüz bahar ve yaz... baharda portföyümün cicekleri acar bu sefer 1 olur 5... garibanin umudu iste...

düsüs bitti mi, bitmedi mi görecegiz. öyle de bekleyecegiz, böyle de bekleyecegiz...
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 06:06:26 PM

portföyümün 4te 3ü eridi gitti:) kaldi 4ün 1i:) bitcoin, ethereum, nem, elix, wabi, iota... güvendigim tüm daglar karla kapli... bize de üzerinde snowboard yapmak kaldi... neyse, illa bu kista gececek, önümüz bahar ve yaz... baharda portföyümün cicekleri acar bu sefer 1 olur 5... garibanin umudu iste...

düsüs bitti mi, bitmedi mi görecegiz. öyle de bekleyecegiz, böyle de bekleyecegiz...

Hocam sizin yorumlarınız değerli oluyor acaba siz düşüş için ne dersiniz benimde kaybım çok yüksek yani 1 ev parası kaybettim çok rahat, toparlamasını bekliyorum ama yakın sürede çok umudum yok
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: