Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:52:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTC, Bundan Sonra Kısır Döngü Şeklinde mi Hareket Edecek? Sizce?  (Read 583 times)
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
January 21, 2018, 10:34:34 PM
Merited by nusret30 (1)

3 cent, 30 cent, 1 dolar, 8 dolar, 20 dolar falan tamamda bir çoğumuz 20.000 dolarları gördük ve oralardan da aldık. İşin doğrusu BTC'nin 100.000 dolarları görmesine hiç bir dünya devleti izin vermez diye düşünüyorum. Yani voleyi 3-5 yıl önce HODL yapanlar 2 ay önce vurdu ve bir çoğumuz gemi su almaya başladıktan sonra bindik sanırım. Su tahliye edilebilirse 20.000'leri tekrar  görebilir, hatta bir miktar geçebilir ama sonra gene büyük bir buzula çarpıp tekrar 9.000-10.000'lere düşebilir, belki de 8.000'lere bile düşebilir. Bundan sonraki süreç sanıyorumki bu döngü şeklinde ilerleyecek. Ta ki X bir rakip veya platform ya da devletler BTC'nin egemenliğini sonlandırana kadar. Ve en kötü senaryo ise; BTC bir gün patlayacaksa eğer, patlamadan kısa bir süre önce tarihinin en yüksek noktasına erişebilir, zira büyük mavi balinalar son volelerini ancak bu şekilde vurabileceklerdir. Sizin görüşleriniz nelerdir acaba?
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 22, 2018, 07:48:12 AM

Çeşitli spekülasyonlar tamamen BTC ' nin üzerinde . Yerli yersiz çeşitli iddaa lar var . Bankaların veyahut piyasa da hükmü geçen kişilerin çeşitli açıklama yapmaları daha önce ki örnekleri baz alırsak fiyatları düşürüp toparlamaları yönünde olduğunu düşünüyorum . Dönem dönem BTC ' nin sert düşüşler yaşadığını görebilirsiniz sonrasında rokete bağladığını da göreceksiniz aynı şekilde . Zamana bıraktığımızda çok rahat bir şekilde 20 K bandında tekrar gelecektir diye düşnüüyorum ( 100 K ' lar falan içinse daha çok zamanı var gibi)
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
January 22, 2018, 11:19:16 AM

Şu an devletler ve btc arasında amansız bir kavga var iki tarafda güç denemesi yapıyor devletler bu konuda benim kontrolüm dışında hareket edemezsin olacaksada benim kurallarım çerçevesinde hareket edeceksin diyor yeniliklere direnme olayı şu zamana kadar gerçekleşmedi aynısı olacaktır veya devletler kendi coinleri yaratarak btcnin tekelini kıracaktır

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 22, 2018, 12:05:21 PM

sağlıklı olan, olması gereken bu seviyeler zaten bana göre.
ben btc'nin 100bin dolar 500bin dolar olmasını istemem.

btc 15bin dolar en yakın eth bin dolar sonrası 200 300 dolar sonra zaten tamamen dökülmeler başlıyor.
market hacmi yükseldikçe btc ve diğer coinlere daha sağlıklı dağılsa piyasa daha güçlü ve dayanıklı olur.
herhangi bir çatışma anında daha fazla direnir.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 23, 2018, 01:38:41 PM

Ben bitcoin dusse bile bitcoinden cikmiyorum ki $ degilde kac bitcoinim var ona bakiyorum. Altcoinlerde de kisa veya uzun sureli al sat yapiyorum.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 23, 2018, 02:06:13 PM

Bence uzun süre bu $6K arası 13K arası gidip gelecek bitcoin $20K dan alanlar hangi akla hikmet aldılar bilmiyorum ama bu süper yükselişin bir de süper ızdırabı olacak

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 24, 2018, 06:20:33 AM

btc nin şu anda ne yapmak istediği belli değil. tam bir kafa karışıklığı. fiyat buradan artık tekrar dip yapmaz, yükselir gider diye düşünüyoruz fakat tam tersi yatay veya biraz daha aşağıya salıyor kendisini. en son dün akşam bir atak yaptı ve sonra biraz daha düştü.

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 24, 2018, 06:20:09 PM

keriz silkelemesi yapıp sonradan girenleri yani ilk satacak olanları sattırıp toplamaya çalışıyorlar.
iota tron ve btc nin 20k ya çıkışında 200 milyar dolar civarı para girdi piyasaya.acemi oldukları için düşüş trendinde korkutup sattırıyorlar.
yakında normale döner
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 11, 2018, 01:09:42 PM

Olay şu artan söylentilerin tersi oluyor genelde bitcoin tether yüzünden patlıcak söylentisi çıkmıştı 5bin dolardan 20 bin dolara yükseldi. Sonra artık herkes tanıdı devletler onaylıyor dahada artacak söylentileri arttı birden düsüse geçti. Bitcoin öldü bin dolar olacak diyenler artanken birden biraz toparlanıp 9 bin dolar seviyesine geldi. Şimdide bitcoin bu seviyelerde kalacak söylentileri artıyor umarım daha çok artarda bu söylentiler bitcoinden hızlı bir artış görürüz Smiley

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 11, 2018, 01:36:11 PM

Hocam bence btc uzun süre low run yapacaktır. sonra insanlar bıkacak çıkacak, sağda solda mahalle karıları gibi herkes btc bitti, falanca kişi çok para kaybetmiş gibi konuşacaklar, sonra zamanı gelince tekrar fırlayacak btc.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
February 12, 2018, 12:17:54 AM

19 - 20 bin seviyelerinden alanlar için elbette çok sancılı bir süreç ve maalesef bir süre daha böyle devam edecek gibi gözüküyor. Son dönemde o kadar kötü haber arka arkaya geldi ki toparlanması için de arka arkaya iyi pozitif haberlerin gelmesi lazım. Ama bu yükseliş illaki olacak bir gün, çünkü halihazırda en dip seviyelerden alanlar bunu günü gelince bu sefer en yüksekten satmak isteyecekler. Yani küçükler için şu anda beklemek dışında yapacak pek bir şey yok.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
king95
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 02:41:58 AM

bencede öyle aynen katılıyorum bu kısır döngü 2 3 ay devam edip piyasa iyi temizlendikten sonra büyük bir şahlanış bekliyorum
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 01:21:47 PM

bu döngü devam edecektir. Hatta o kadar yükselmez bile, çünkü herkes bekliyor ki 20 binlere yaklaşsın da satayım. Hedefi daha yukarı koyan yok. Düşerse de alırım kafasında herkes.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 12, 2018, 02:52:50 PM

Dow jones endeksi hiç durmadan 2-3 sene yükseliş göstermiş. Geçen hafta %4 düsünce piyasalar sallandı. Birgün bu piyasada stabil olacak bu sekilde.

brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
February 12, 2018, 03:04:05 PM

Aralık ayında ki hızlı yükselişle birlikte bu piyasayla tanışan ve tren kaçıyor zannedip 19-20 bin bandından alan çok fazla insan var ve bu insanların bir çoğu yine aynı rakamları görse de çıksak piyasadan diye bekliyor. Bir süre daha aşağı yukarı hareketler yaptırılıp insanları bezdirip zararın neresinden dönersek kardır mantığıyla bu yüksekten alan arkadaşlara sattıracaklar ve bunun peşine yine yükseliş trendine geçeceğiz bence.
anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
February 12, 2018, 05:43:45 PM

artık daha güçlü olur diye düşünüyorum.iyice herkes tarafından bilindi artık
heroise
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
February 12, 2018, 06:54:49 PM

Her düşüş döneminde bu tarz karamsar düşünceler oluyor ancak ben bu kadar olumsuz düşünmüyorum. Bitcoin artık büyük kitleler tarafından duyuldu ve hacmini büyüttü, bu nedenle düşüşün kısa süreli olduğuna yakın zamanda toparlanacağına inanıyorum.

burakalp
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 06:46:11 AM

Belli bir dönem bu böyle gidecek fakat 2020nin sonuna doğru şahlanır diye tahmin ediyorum.

[ iShook ]THE NEW ENGINE FOR LITERARY SOCIAL MEDIA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ►►PRE-SALE | Jan 8th, 2018 ◄◄ (http://ishookico.ishookoffer.com)
akanus
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 06:49:55 AM

Bitcoin'in ne zaman ciddi çıkış yakalasa bir süre dip-tavan arasında bir süre gider gelir geçmişine baktığınızda. Şuan da dip-tavan gidiş döneminde. Henüz dip seviyeyi görmediği için en maktıklısı dip seviyenin gelmesini beklemek. Dip seviyeye geldiğinde sırada tavana doğru hareketlerin başlaması var.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 14, 2018, 09:54:57 AM

kısa ve net bir cevap vereyim; bundan sonra kısır bir döngü içinde hareket etmesi gibi bir durum söz konusu değil. yatırımları ve dünya  genelindeki finans piyasalarını incelediğinde bunu daha iyi anlayacaksın.
dipnot; bu tabi ki şu demek değil. sen al eninde sonunda değerlenir köşe olursun demek değil tabikide.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: