Bitcoin Forum
June 13, 2024, 10:08:06 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Şok şok şok! Tüm ekran kartları stoklarımızda!  (Read 605 times)
Cemlik (OP)
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 21, 2018, 11:27:26 PM
Last edit: January 22, 2018, 02:19:56 PM by Cemlik

Artık kazıklanmaya son!
BizTech firması olarak tüm kartlardan 100er hatta 1000er adet yığdık depomuza!
Artık türkiyede kimse kazıklanmayacak! Yabancılardan garantisiz malla düdüklenmeye son!
Gelin biz düdükleyelim!
Fiyatlar şıtandattır;
Safir Rx580 nitro pılas o.ç. Modellerimiz $399
Emesay rx580 modellerimiz $379
Yerimiz yurdumuz belli!
Ataşehirde kime sorsan gösterir amk işte.
Faturalı satışımız mevcuttur!

Ayrıca her türlü asik cihaz mevcuttur; düdükleme  süremiz siz parayı verdiğinizde başlar maksimum 3 gün sürer.
Antiminer s9 $3000
Dıragonmint $3100
Garantü süresi 36 ay
Arada tüm dünyayı dolaşıyorum vaktim olmazda ulaşamazsanız falan türkiyedeki kontağım olarak yedek düdüklemeye hazır iş ortaklarım vardır.

Özelden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar troll konu değildir..
Eğer diğer saçma konulara bakarsanız bir tepki konusu olduğunu anlarsınız.
Millet habire bu tür konular açıp birilerini düdüklemye çalışıyor.

Sizce cezalık olabilir bence ise sabitlenmesi gereken bir konu.
Bakarsanız sürekli birilerinin para toplayıp kaçma sevdasıyla konu açtığını görürsünüz.

Trol olduğunu düşünenlerede benzer konularda olduğu gibi “satmıyorum” “işlerim yopun” diyebilirim. Bakarsanız artık pazar alanındaki konuların bu türde çoğaldığına şahit olursunuz.

Onların konusuyla bu arasında teknik olarak bir fark yok Smiley

Moderatörümüz vicdanıyla düşünüp beni uzaklaştırabilir, başlık sabit kalabilir, başka kategoriye açılabilir.
Ancak şahsi görüşüm ders olması ve olası dolandırıcılıkların anlaşılabilmesi açısından burada kalması. Hatta sabitlenmesi.
Fakat doğru kararı EFS verecektir inanıyorum.

...
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
January 21, 2018, 11:45:26 PM

vay amk gece gece trol mesaj okuduk
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 12:51:36 AM

bildiğim kadarı ile trollemek forumda yasak olan eylemler arasında.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
January 22, 2018, 08:43:55 AM

Ceza yolda Smiley
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 22, 2018, 08:45:28 AM

En vidya  lazım.  Erkan kartı
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
January 22, 2018, 09:48:30 AM

Pazar alanı veya başka kategorileri böyle anlamsız gereksiz boş konular açanlara ceza verilmeli boşuna kalabalık etmemeli. Gidin konudışında açın.
teo220
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

View Profile
January 22, 2018, 11:03:14 AM

Bitkoyun mu kazılıyor yoksa eteryummm mu eysic cihaz lazım bir de indirim olur mu Cheesy
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 22, 2018, 11:27:29 AM

Bu kadar aptalça bir konu açıp insanları trollemeye çalışanlarıda gördük ya bu forumda artık ölsemde gam yemem .  Herşeyi anlarımda ekran kartı modellerini niye saçma sapan yazdın.

Terk et burayı.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
January 22, 2018, 11:28:22 AM

Hesap çalınmışdır yada abimiz eth ve btc düşüşlerinden sıyırmıştır diye düşünüyorum ben Tongue
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 12:12:32 PM

En vidya  lazım.  Erkan kartı
Başkan envidya var ama fiyatı bomba gibi olmuş. $1300
Smiley
Fiyatlar anlık olarak artmaktadır.
Bak şimdi yazarken 1350 oldu
Hoppalaaa 1400e çıktı şimdi.
Oha 1500ü gördük.
Kapatayım cümleyi yoksa bitmicek Smiley

Bu kadar aptalça bir konu açıp insanları trollemeye çalışanlarıda gördük ya bu forumda artık ölsemde gam yemem .  Herşeyi anlarımda ekran kartı modellerini niye saçma sapan yazdın.

Terk et burayı.

Güzel kardeşim bak foruma bu konulardan çok var. Olay zaten bu tür konuları dikkate almamanız için dikkayit çekme amaçlı açıldı.

Hesap çalınmışdır yada abimiz eth ve btc düşüşlerinden sıyırmıştır diye düşünüyorum ben Tongue

Yok çalınma bir hesap yok kardeşim  Smiley

...
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 22, 2018, 12:14:58 PM

bana ;
Safir Rx580 nitro pılas o.ç. Modellerimiz $399 bundan lazım. 12 tane. ibanı gönder parayı hesaba geçeyim sözleşme falan yapacak mıyız?
benim ev arkadaşımla sözleşme yapsak olur mu? sanırım seninle daha önce bikaç kere selamlaşmış sıkıntı olmaz herhalde.
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 12:23:35 PM

bana ;
Safir Rx580 nitro pılas o.ç. Modellerimiz $399 bundan lazım. 12 tane. ibanı gönder parayı hesaba geçeyim sözleşme falan yapacak mıyız?
benim ev arkadaşımla sözleşme yapsak olur mu? sanırım seninle daha önce bikaç kere selamlaşmış sıkıntı olmaz herhalde.

Aa evet selamlaşmıştık hatırladım. Boşver ya ne sözleşmesi. Sözleşme yapsakta şimdi kağıt kalem noter falan filan. İbanıma at parayı pavyonda ezerken foto atarım.
Ama şu var;
Benim türkçede hiç düzgün olmayabilir. Fiyatlar günlük değişir. Safirin o.ç. Modeli fiyatını artırmış. Yeni fiyatı tam $459 olmuş.
Bak yazarkende $550 oldu.
Bir an önce gönder parayı yoksa iyice çıkar bu.
12li alımlarda 1 adet kart hediye promosyonumuz var.
Şu an çindeyim. Türkiye arkadaşımın no vereyim. Kontağım o.

...
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 22, 2018, 12:51:40 PM

bana ;

Aa evet selamlaşmıştık hatırladım. Boşver ya ne sözleşmesi. Sözleşme yapsakta şimdi kağıt kalem noter falan filan. İbanıma at parayı pavyonda ezerken foto atarım.
Ama şu var;
Benim türkçede hiç düzgün olmayabilir. Fiyatlar günlük değişir. Safirin o.ç. Modeli fiyatını artırmış. Yeni fiyatı tam $459 olmuş.

Ankara'dan kontağınız var mı? ayrıca yeni üyesiniz referans olarak gösterebileceğiniz donanımhaber veya r10 üyeliğiniz var mı?

Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 12:55:15 PM

bana ;

Ama şu var;
Bana dolandırımı demek istiyorsunuz. Hiç yakıştıramadım. Karşılıklı çay içelim görün beni güvenir evinizin tapusunu bile verirsiniz.
Oralarda üyeliğim yok attılar beni kimseyi dolandırmadığım için. Yada ben ayrıldım öyle bişeydi.
Ankara kızılayda sadun diye arkadaşım var kime sorsanız tanır, gösterir. Oradaki kontağım o.
Siz kaç adet kart düşünmüştünüz? Başka model ve marka cihazda getirebilirim. Allah ne verdiyse yani

Ankara'dan kontağınız var mı? ayrıca yeni üyesiniz referans olarak gösterebileceğiniz donanımhaber veya r10 üyeliğiniz var mı?

...
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 22, 2018, 01:54:30 PM

Rx570 4gb model var mı ? varsa fiyat bildirimisiniz 570 4gb olur 580 4gb olur artık uygun hangi ekran kartı varsa hocam birde garantisi ne olacak çinden mi geliyor ekran kartları ?

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 22, 2018, 02:14:02 PM

Rx570 4gb model var mı ? varsa fiyat bildirimisiniz 570 4gb olur 580 4gb olur artık uygun hangi ekran kartı varsa hocam birde garantisi ne olacak çinden mi geliyor ekran kartları ?

İlanı ciddiye mi aldınız yoksa gerçekten ironi falan mı yapıyorsunuz anlayamadım Cheesy
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 02:16:09 PM

Garantisi bizzat benim efendim.
Daha sattığım ürünlerden  bozuk çıkan olmadı. Olursada bozuk olduğundandır.
570 in yeni çıkan 6gb lıklarından var dilerseniz
Bunu üreten çocuk kör oldu. O yüzden fiyatıııııı çocuğun ameliyat masrafları dahil 888 dalır

...
berchtwald
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 02:43:32 PM

gerçekten büyük bir troll sonuna kadar okumadik tabi..
avarel
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 07:32:01 PM

arkadaş trollemenin yanı sıra gerçeklere de değinmiş. kart fiyatları karaborsa oldu. düdükleme konusunda arkadaşa katılıyorum.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:50:19 PM

rx 470 4 gb ikinci el karta 1600-1800 çekenler var böyle olunca troll iyi oturmuş valla

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: