Bitcoin Forum
April 27, 2024, 05:14:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: TRON kurucusundan bir müjde...Bir sıçrama yapar mı?  (Read 223 times)
Asmilker (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 01:19:16 PM

TRON’un kurucusu Justin Sun’dan yeni ortaklık müjdesi

TRON'un kurucusu Justin Sun, kişisel Twitter hesabı üzerinden yeni bir ortaklığın müjdesini verdi.

TRON‘un kurucusu Justin Sun, kişisel Twitter hesabı üzerinden yeni bir ortaklığın müjdesini verdi.

Sun, yaptığı açıklamada, “Gemide bir ortaklık daha var. Son zamanlarda yönetim kurulu olarak her gün en az on ortaklık tartışıyoruz. Potansiyel ortaklar için çok sıkı standartlarımız var. En az bir milyon kullanıcı, yasal yönetici ekibi, prestijli risk sermayesi gibi…” dedi.

Tweet, birkaç saat içerisinde 1500’ün üzerinde retweet ve 4 binin üzerinde beğeni aldı.

Sun’un önümüzdeki günlerde ortaklığın hangi şirketle kurulduğuyla ilgili net bir açıklama yapması bekleniyor.

Düşünceleriniz...
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714194898
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714194898
Reply with quote  #2

1714194898
Report to moderator
1714194898
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714194898
Reply with quote  #2

1714194898
Report to moderator
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 03:14:38 PM

Tronu elimden çıkarmıştım geldiği seviye beni tatmin ettiği için ancak açıklama ve gelen tepkilerden sonra biraz daha almayı ve elimde tutmayı düşünüyorum açıkçası
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 22, 2018, 03:19:55 PM

1400 satoshiden 2000 tron almıştım 600 satoshiye düştü umarım bi pump yer de kurtulurum şunlardan
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 22, 2018, 03:38:44 PM

Tron'un 10x yapacağını söylese bu adam gene güvenmem.
Bir çok arkadaşın hayalleriyle oynadı Justin Güneş.
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 22, 2018, 05:56:44 PM

x100 yapınca alırsanız birazda o sizin suçunuz. Çok hızlı yükselen her coinde meydana gelen bir düsüs yaşadı gayet normal bence. Kripto köpekler uygulaması için düşünce bir miktar aldım onu bekliyorum.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
January 22, 2018, 09:51:01 PM

Arkadaşlar tron iphone ile anlaşsa yine güvenemem, çok hızlı yükseldi çok hızlı düştü bana hiç güven vermiyor açıkcası, Özellikle yukarılardan toplayan arkadaşlar tokenlerini biran önce elinden çıkarmak istiyor
gumgumok
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
January 22, 2018, 10:08:30 PM

ilk tronlarimi 0.05$ iken almistim. sonra bir ara 0.07'den de aldim. 0.2'lere uctugunda elden cikarmadim. simdi tekrar ilk haline dustu ve zarar bile ettim.

justin sun'in nerdeyse her twiti binlerce retweet ve like aliyor. bundan bir sey cikarmanin anlami yok cunku sizin benim gibi milyonlarca tron tutan ve caresizce bekleyen yatirimcilar var Smiley mecburen justin'in her aciklamasina atliyoruz.

ote yandan, gercek anlamda surekli entegrasyon yapan coinlerin baslarinda geliyor tron.
bunun henuz bir sicramaya donusecegini sanmam. 5-6 ay boyunca inisler-cikislar yasamaya devam edecektir bence. sonra biraz stabillesebilir ve sene sonunda nereye gittigini gorebiliriz.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 22, 2018, 11:10:54 PM

bu tarz hareketler hep ripple'ın şeyleri. büyüüüük acıklama yapacagız diye 3 günden geri countdown yaptıkları günleri unutmadık
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 22, 2018, 11:28:10 PM

Açıklama yapacağını ve bir ortaklık açıklayacağını duyurmuş. Yeni taktik bu galiba. Bari ortaklığıda açıklasaydın daha inandırıcı olurdu. Zaten kripto paraların bir çoğu çeşitli anlaşmalar yapıyor. Artık eften püften anlaşmalar pekte önemsenmiyor. Önce bir ortağı duysaydık. Açıklama yapacağız deyip insanları beklentiye sokuyorlar.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 22, 2018, 11:29:15 PM

Ortaklık anlaşmaları neye yarıyor ben onu anlamadım ki, yani bu adamlar ortak oldıkları zaman ne oluyor. TRON'un tokeni nasıl kullanabiliyor onu anlayamıyorum bir türlü?

Saçma mı düşünüyorum acaba.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 23, 2018, 12:08:37 AM

Tron sağlıksız büyüyor.Ceo su 1 Yılda geleceği seviyeye 2 ayda getirmeye çalışıyor.Hiç almadım o yüzden .Kazanandan fazla kaybeden kişilerin çoğunlukta olduğunu gözlemliyorum
ii

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
January 23, 2018, 12:19:07 AM

Al sana tam bir pump dump coini bunu daha kac defa kanitlayacaklar bu adamlar anlamiyorum gidip hala tron aliyorsunuz ne olacak yani market degeri 100M mu olacak ethereum tokeni tronun?

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 23, 2018, 12:25:21 AM

Al sana tam bir pump dump coini bunu daha kac defa kanitlayacaklar bu adamlar anlamiyorum gidip hala tron aliyorsunuz ne olacak yani market degeri 100M mu olacak ethereum tokeni tronun?

ripple ın bile market değeri 100m olduysa tron neden olmasın balon eyvallah lakin olmayacağı anlamına da gelmez bu
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 23, 2018, 12:59:24 AM

Birkaç gündür 600 küsür satoşilerden işlem görüyor. Çok fazla da düşmedi aslında. Ama tabi 1400 satslardan alanlar daha ne kadar beklemeleri gerekir orasını bilemeyiz.

Çok acayip bir durum var Tron ile ilgili. Adamlar artık ne müjde verirse versinler fiyata olumlu gözle görülür b ir etkisi olmuyor. Belkide çoktan alan aldı satan sattı. Bence belli bir süre geçmesi lazım ki tron pump dump koini olmaktan çıksın.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 23, 2018, 01:09:19 AM

Tron bir çok kişiyi mahvetti son zamanlarda.suan almakistiyorum ama güvenip anlamıyorum bile ya. Ne olacağını hic kestiremedigim koinlerin arasında. Ama bir kaç kez şahit oldum bu justin  amca bir kaç kez Tweet attı tron hemen firladi ama yinede guvenemiyorum.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 23, 2018, 07:25:41 AM

Tron unun geleceği olabileceğini düşünüyorum bilinirlik açısından oldukça iyi bir sıçrama yaptılar ancak verdiğini bir şekilde geri de aldı. Çok acele etmemek gerek ilerleyen dönemlerde bazı şeyleri daha net görebiliriz.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 23, 2018, 07:39:56 AM

Tronun kurucusu olan şahıs trondan daha fazla piyasada boy gösteriyor. Çoğu zaman da trona zarar veriyor. Bu adam orda burda abuk zubuk paylaşımlar yapmasa tron çok daha fazla artar. Tronun istatistikleri iyi bende de bir miktar var.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
January 23, 2018, 08:38:21 AM

Tron üzüyor bizi, yükselse de hemen satsam kafasindayim.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 08:46:21 AM

Tron kurucusu ne kadar iyi bir blockchain uzmanıdır bilemem ama reklam yapmayı ve sosyal medyayı kullanmayı iyi bildiği bu tip haberlerden çok net belli oluyor Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 23, 2018, 09:07:15 AM

Tron sıçramasını yapmış daha nereye sıçrayacak.Bu seviyelerde tutunması bile mucize.Şu an bu seviyelerde tutunmaya çalışıyor ama zor.Bir coin alırken dip fiyatına bakıp almıyormusunuz.10-20 satoshiden 600 satoshiye gelmiş 1-2 ay içinde.Bu bile büyük bir sıçrayış.Tekrar eski seviyesine düşerse o zaman büyük sıkıntı olur elinde tutanlar için.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: