Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:56:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yabancı Borsalar  (Read 174 times)
m1he (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 04:15:44 PM

Selamun aleyküm öncelikle arkadaşlar,

Size sorum hangi yabancı borsadan kredi kartı ile BTC alabilirim. Kredi Kartı Türkiyeden değil Yurtdışından bi arkadaşımın hesabıyla uyguna alıp kendi Türk borsalarına aktarabilme şansım varmı ?

greatoceanTR
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 3

View Profile
January 26, 2018, 05:25:05 PM

Arkadaşım merhaba. Lykke yi kullanabilirsin. Önce verify olup kredinkarti ile BTC ve birçok coin alabilirsin. Hatta TL ile  dolar bile alabilirsin.

Sonra aktarim seceneklerini inceleyip aktrabilirsin. Advcash kullanırsan komisyonsuz dolar olarak da çekebilirsin.

Kolay gelsin, umarım yardımcı olmusumdur.

a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 11:13:15 PM

Arkadaşım merhaba. Lykke yi kullanabilirsin. Önce verify olup kredinkarti ile BTC ve birçok coin alabilirsin. Hatta TL ile  dolar bile alabilirsin.

Sonra aktarim seceneklerini inceleyip aktrabilirsin. Advcash kullanırsan komisyonsuz dolar olarak da çekebilirsin.

Lykke 'ı iyi incele bazen cozutabiliyormuş. gönderim yapıyorsun hesabına geçmiyor. bakiye geçiyor işlem veriyorsun işlem girmiyor. sonra bi bakmışsın kendi kafasından emir girmiş. btc çekim talebinde bulunuyorsun bir hafta 10 gün kalıyor.
forumu iyi araştır kullananlarla konuş birebir özel mesaj yolu ile veya forum üstünden. pek iyi şeyler okumamıştım Lykke ile ilgili.

yakında kuracağım Türkiye'de. altın adı altında kredi kartıyla sanal altın satacağım Smiley proje güzel destek lazım evet.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
February 02, 2018, 03:41:51 PM

lykke bazen gerçekten avantajlı olabiliyor ama son zamanlarda iyice saçmaları 2017 sonlarında çok iyiydi.
Su an bügün ki panik satışlarından güzel bir fırsat yakalayıp yüklü bir alım yaptım fakat btc gönderim Ücretler 0.00060300 BTC olarak belirlemişler sağolsunlar.

VELHASIL İYİ DEĞİLLER ARTIK .
ACİL DEĞİLSE KULLANMAYIN BENCE.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 02, 2018, 03:59:40 PM

lykke bazen gerçekten avantajlı olabiliyor ama son zamanlarda iyice saçmaları 2017 sonlarında çok iyiydi.
Su an bügün ki panik satışlarından güzel bir fırsat yakalayıp yüklü bir alım yaptım fakat btc gönderim Ücretler 0.00060300 BTC olarak belirlemişler sağolsunlar.

VELHASIL İYİ DEĞİLLER ARTIK .
ACİL DEĞİLSE KULLANMAYIN BENCE.

fee olarak 0.00060300 BTC yüksek bir fee değilki hele diğer borsalara göre.
örnek olarak koinim 0.001
btcTurk 0.0005
paribu 0.0005
bittrex 0.001

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 04, 2018, 01:18:12 PM

Lykke 'ı iyi incele bazen cozutabiliyormuş. gönderim yapıyorsun hesabına geçmiyor. bakiye geçiyor işlem veriyorsun işlem girmiyor. sonra bi bakmışsın kendi kafasından emir girmiş. btc çekim talebinde bulunuyorsun bir hafta 10 gün kalıyor.
forumu iyi araştır kullananlarla konuş birebir özel mesaj yolu ile veya forum üstünden. pek iyi şeyler okumamıştım Lykke ile ilgili.

yakında kuracağım Türkiye'de. altın adı altında kredi kartıyla sanal altın satacağım Smiley proje güzel destek lazım evet.
Bende bazen lykke kullaniyorum hacim olarak dusuk oldugundan istediginiz kadar islem yapamayabiliyorsunuz. Yazilimsal bir sorundan uygulamada para gozukmeyince mail attigimda ilgilenmislerdi.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 05, 2018, 12:13:04 PM

cex.io ve bitit.io  kullanıyorum ben bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: