Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:36:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: DADİ Presale 30 Saniyede Bitti  (Read 462 times)
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 02:42:11 PM

daha açamadım bile  sinir oldum saçmalık bu Sad( yangından mal kaçırıyorlar sanki

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 23, 2018, 03:48:03 PM

public sale de bende yatırım yapmayı düşünüyorum dadi ye. piyasada beklenti baya yüksek karlı bir yatırım olur umarım yatırıcımsına.
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
January 23, 2018, 04:00:47 PM

şu an öğrendim mainnet release olunca exchange'e girecekmiş o da yani Q2 2018
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:24:53 PM

Arkadaslar 30 saniyede nasil bir presale biter biri bana aciklayabilir mi bu adamlar icoyu da 10 saniyede mi bitircek. Aklima monetha geldi ama icodan sonra baya deger kaybetmisti o da kendini yeni yeni toparlior umarim yatirimcisiniz uzmez
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 05:36:01 PM

29 Ocak saat 12:00 de Public Sale yapılacak. 50 milyon token satışa çıkıyor. KYC doğrulaması yaptırıyor üye olduktan sonra ama bu token satın almaya engel mi bilmiyorum.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 23, 2018, 05:49:33 PM

30 saniye presale olacak deseler kimse inanmazdı. bayağı olumsuz yorum olmasına rağmen bayağı rağbet olmuş. bakalım sonu ne olacak

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 23, 2018, 05:51:12 PM

Arkadaşlar bunla ilgili scam iddiaları gibi bişeyler çıktı onlar neden çıktı, boş haberler miydi yoksa altı dolu bişeyler var mıydı. Riskli gören bikaç deneyimli arkadaş olumsuz durunca ben de uzak durmuştum.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 23, 2018, 06:23:18 PM

Private Sale in cabuk kapanmasina sasirmadim acikcasi. Cok fazla reklam yapmislardi, cap cok yuksek degil di ki bu guzel birsey ve de cloud projesi olmasi. Gelecek cloud uzerinde olacagi icin bu tarz projelere talep olmasi gayet dogal. Public sale icin kayit yaptim bende. Biraz yatirmayi dusunuyorum.
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
January 23, 2018, 08:56:40 PM

dadi için ponzi dediler ama kısa süre içinde proglamasında hata var deniliyor inşallah doğru değildir
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 01:29:53 PM

Pre sale ve public sale arasında fiyat farkı olacak mı arkadaşlar acaba ? private sale'de 40 centten satıldı tokenler main saledeki fiyat nedir acaba.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 24, 2018, 01:38:55 PM

Michael Jackson mezardan kalkıp konser vermeye gelse biletleri 30 saniye içinde bitmez, 30 saniyede pre-sale bitmesi nedir gerçekten?

Nasıl bir talep varmış ki 30 saniyede kapanmış satışlar? Hayret etmemek elde değil cidden. Takip edicem bu coin’i özel olarak. Bakalım nereye gidecek bu işin sonu.
Önemli olan talep değilde transfer hızı nasıl hepsinde aynı anda gerçekleşmiş orası kuşkulandırıyor ethereum ile yatırım alsalar bile bütün transferlerin 30 saniyede alınması çok zor. başlığı açan arkadaş abartmış olabilir ya da ekip abartıyor olabilir. 
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 03:25:34 PM

valah bende yetişemedim DADİ prasele ye ama ben gat coinin icosuna katıldım ama gat ben satmicam bekleticem
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
January 24, 2018, 03:30:07 PM

Michael Jackson mezardan kalkıp konser vermeye gelse biletleri 30 saniye içinde bitmez, 30 saniyede pre-sale bitmesi nedir gerçekten?

Nasıl bir talep varmış ki 30 saniyede kapanmış satışlar? Hayret etmemek elde değil cidden. Takip edicem bu coin’i özel olarak. Bakalım nereye gidecek bu işin sonu.
Önemli olan talep değilde transfer hızı nasıl hepsinde aynı anda gerçekleşmiş orası kuşkulandırıyor ethereum ile yatırım alsalar bile bütün transferlerin 30 saniyede alınması çok zor. başlığı açan arkadaş abartmış olabilir ya da ekip abartıyor olabilir. 

İyi bir noktayı yakalamışsın , Ethereum la 30 saniyede transfer bütün cap için zor gibi , Önceden transfere başlamış olsalar diyeceğim de değerlendirmesi bile zor.

Gerçi ilginç bir durum var dadi ile ilgili kopya scam laflarını ben de duydum ve düşünürken vazgeçtim. Ama böyle birçok scam denen proje borsaya girip iş yapıyor Wink
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 24, 2018, 03:33:53 PM

ulan ne kadar çok altcoin var dadi ne amk Cheesy her kafadan bir ses bir dünya geleceği olan coin paylaşılıyor hepsine 100$ atmaya kalksan evi barkı satman gerekir. en iyisimi ben beleş dağıtılan coinleri araştırayım Grin
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 24, 2018, 03:34:41 PM

30 saniyede bitmesi şaka gibi gerçekten. 2018 yılını daha çok olan coinlerin yükseliş göstereceği bir yıl olarak düşünüyordum fakat görünüşe bakılırsa bu yıl ıco'ların yılı olacak gibi.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 24, 2018, 10:05:16 PM

Takibimde olan ama yetişemediğim için giremediğim bi proje daha ico takip eden acayip bi kitle var ve sağlam projelere girmek artık nerdeyse imkansız hale geldi.paraya kıyıp gönderim ücretini fazla fazla öderseniz eğer belki bi şansınız olabilir.diğer türlü gerçekten çok zor
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 12:29:50 AM

30 saniyede o kadar transaction gerçekleşiyor mu yahu? hangi networke o kadar yüklenirsen yüklen o kadar işlem onaylanmaz yani bir projenin presalesini bitirecek kadar işlem o kadar kısa sürede gerçekleşmez. ilginç şeyler oluyor bu aralar.

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 08:26:41 AM

projeyi incelemedim ama bu kadar kısa süredi bitmesi ilginç.fiyat olarak yükselecektir belki kendi adamlarına aldırdılar yada işin içinde başka birşey vardır.

Kendi adamlarına aldırma imkanları yok çünkü yatırım yapabilecek 1500 kişi önceden belirlendi ve bu 1500 kişiden katılanlar kişi başı 10 bin dolar üst sınır ile yaptı yatırımını.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
January 26, 2018, 09:57:56 AM

bu piyasada en karlısı ico yatırımı. sağlam ico lara x koyuyosun bi ay geçmeden piyasaya giriyor en az 5x geri alıyorsun. singularityNET 66saniyede bitti ico ath de satanlar 17x yaptı , matrix çabuk bitti dün satanlar 5xteydi vs vs  daha çok var.
piyasada coinler düşüyor ne alsan elinde kalıyor en mantıklısı ico ya girmek ama sağlam olanlarına ki artık çoook sağlam ico lar var piyasada . bakıyosun team de bi einstein yok yani o da olsa tmm. adamların çalıştığı firmalar fortune 500 firmaları. mezun oldukları okullar MIT , YALE , Oxford , PhD olanlar var prof olanlar var vs vs . ve bazıları yüzbinlerce dolar yatırıyor bu icolara milyon dolar koyanları da gördü bu gözler.
hatta bazı ico lar artık sadece private sale yapıyor yani belirli yatırımcılara bu coinleri görürseniz mutlaka alın çünkü o investorler HODL cu öyle 5xte satacak tipler değil. eth yi 50cten alanlar vardı bilin yani. bana sorarsanız güzel ico varsa kaçırmayın bu aralar.
- herşeyden önemlisi team e bakın ,
- proje ye bakın ( whitepaper okuyun)
- partner var mı iyi bakın.
- community oluşmuş mu iyi bi hype var mı bakın.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 26, 2018, 12:00:00 PM

ayın g
bu piyasada en karlısı ico yatırımı. sağlam ico lara x koyuyosun bi ay geçmeden piyasaya giriyor en az 5x geri alıyorsun. singularityNET 66saniyede bitti ico ath de satanlar 17x yaptı , matrix çabuk bitti dün satanlar 5xteydi vs vs  daha çok var.
piyasada coinler düşüyor ne alsan elinde kalıyor en mantıklısı ico ya girmek ama sağlam olanlarına ki artık çoook sağlam ico lar var piyasada . bakıyosun team de bi einstein yok yani o da olsa tmm. adamların çalıştığı firmalar fortune 500 firmaları. mezun oldukları okullar MIT , YALE , Oxford , PhD olanlar var prof olanlar var vs vs . ve bazıları yüzbinlerce dolar yatırıyor bu icolara milyon dolar koyanları da gördü bu gözler.
hatta bazı ico lar artık sadece private sale yapıyor yani belirli yatırımcılara bu coinleri görürseniz mutlaka alın çünkü o investorler HODL cu öyle 5xte satacak tipler değil. eth yi 50cten alanlar vardı bilin yani. bana sorarsanız güzel ico varsa kaçırmayın bu aralar.
- herşeyden önemlisi team e bakın ,
- proje ye bakın ( whitepaper okuyun)
- partner var mı iyi bakın.
- community oluşmuş mu iyi bi hype var mı bakın.

Aynı fikirde olamayacağım zira her şeye bakılsa bile piyasanın veya beklentinin de göz önünde tutulsa bile karlı olamayabiliyor. Bunların hatırladığım en belirgin MTH dir. Hala ico fiyatlarında sürünüyor ve o döenm millet birbirleriyle yarıştı herkes alamadı 1-20 sn de mi ne tükendi o kadar yani.  Ekip süper , proje güzel, hype ve hold bekleniyor ama şu anda ki durumu belli.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: