Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:35:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: q  (Read 442 times)
TheVares (OP)
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 07:01:28 PM
Last edit: October 13, 2018, 02:11:01 PM by TheVares

q
iconista
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
January 22, 2018, 07:39:14 PM

Hayırlı uğurlu olsun, başarılar dilerim.
Umarım destek veren arkadaşlar emeklerinin karşılıklarını alırlar.
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 22, 2018, 09:31:16 PM

Çok güzel birşey kendi milletimiz de böyle çalışmalar yaptığını , yenilikleri takip ettiğini görmek. Yolunuz açık olsun.
kingjackoin
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

In Crypto We Trust

View Profile
January 22, 2018, 11:53:42 PM

Güzel bir çalışma. Umarım başarıya ulaşırsınız. Bizden de kaliteli bir projenin çıkması mükemmel olur.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 23, 2018, 12:03:18 AM

Ingilizcem yok ama görsel olarak konuyu beğendim.Translateden aanladığım kadarıyla güzel projeye benziyor.İnşallah başarılı olursunuz

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 23, 2018, 12:23:31 AM

sonunda adam gibi bir proje helal olsun kardeşim 5 şubatta kesinlikle satın alacağım bir miktar
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 23, 2018, 12:24:39 AM

baştan uyarayım , konunun altına daha ico bile yapmadan bittrex ,binance bilmemne tarzı exchange sitelerini yapıstırsanız o ico'dan hayır mayır gelmez. hangi projede gördünüz allah askına official konunun altında exchange sitelerinin resimlerini.

sizin bir projeniz var , derdiniz projeyi anlatmak olmalı. bişeyler satarsak bu tokenları şu exchangelere sokarız derdine düşüyorsanız yada bu şekilde reklam yaparız diyorsanız hiçbirşey yapamazsanız
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 05:37:01 AM

baştan uyarayım , konunun altına daha ico bile yapmadan bittrex ,binance bilmemne tarzı exchange sitelerini yapıstırsanız o ico'dan hayır mayır gelmez. hangi projede gördünüz allah askına official konunun altında exchange sitelerinin resimlerini.

sizin bir projeniz var , derdiniz projeyi anlatmak olmalı. bişeyler satarsak bu tokenları şu exchangelere sokarız derdine düşüyorsanız yada bu şekilde reklam yaparız diyorsanız hiçbirşey yapamazsanız

Size katiliyorum doga bey. Exchange sitelerine girmek yada hangi sitelere girecegini yazmak bir sonraki adim olmali. Siz simdi bir proje uretmissiniz. Projenizi satmalisiniz. Projenizin daha yatirimci toplama esnasinda hangi exchange sitelerine girecegini gostermek degil. Kaldi ki hepimiz biliyoruz ki en basitinden binance a girecek bir coin icin bile 2 m $ para istenior bittrex poloniex dusunemiyorum. Umarim basarili olursunuz ulkemizden bu sekilde fikir sahibi insanlarin cikmasi guzel kucuk bir kac eksik var nacizane affiniza siginarak ondan bahsetmek istedim. Basarilar.
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 23, 2018, 06:07:42 AM

öncelikle hayırlı ugurlu olsun az önce ingilizce bölümünde bunu inceliyordum. güzel projeye benziyor ama  Türkçe açıklamaları da yapılmış.. biraz inceleme fırsatım oldu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2793779.0
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 06:09:54 AM

TÜRK diye büyük harflerle girip vatan millet sakarya tribiyle ilgi çekiyorsun. Postun sonuna Tükçe bölümü çok iyi değil yazıyorsun ? Dalga mı geçiyorsunuz ?
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 23, 2018, 06:16:35 AM

Hızlıca inceledim daha önce bu alanda yapılmış bir ico var mı bilmiyorum siz mutlaka araştırmışsınızdır.
Pasta grafiğin aldındaki rakamlar fazla sağa dayalı olmuş. İlk bakıldığında %30 gibi görünüyor, bu şekilde bakıp çıkan bile olabilir.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 23, 2018, 06:17:18 AM
Last edit: January 23, 2018, 06:35:32 AM by redsilentstorm

Daha önce de Türk ekipler tarafından üretilen projeler oldu. Bununla ilgili forum ve bu piyasadan tanınan kişileri kendi bünyelerinde danışman olarak görev verdiler. Ancak yatırımcıları yada çekirdek kadro tarafından dikkate alınmadılar. Bu sebeple ilk günkü şaşalarını kaybettiler. Bu piyasada tutunmak istiyorsanız bu forumda tutunacaksınız başka yolu yok.

Eleştirilerim yermek değil yapıcı olması ümidiyle veriyorum. Öncelikle tepki çeken Vatan millet sakarya söyleminden vazgeçin hepimiz bura da içimizden bir proje çıkmasını istiyoruz. Ancak Vatan millet sakarya söylemi yapıp ceplerini doldurmak isteyenlerden gına geldi. Bu bir finansal bir meseledir. Siz güzel bir şeyler ortaya koyun merak etmeyin o vatan millet sakarya ruhunu biz ortaya koyarız.

* Neden takım da kilerin resmi yok.
* Kullanılan bazı grafikler bir yerden alınmış gibi.
* Madem Türk yatırımcının desteğini istiyorsunuz. Ne den siluet olarak TR den de bir yerler paylaşmadınız ?
* Siz kimsiniz ?
* ANN konusunda paylaştığınız borsa ların neden sanki oralara girmişsiniz gibi paylaşmışsınız ki ? Diğer projeler de ICO bittikten sonra bile belli olmuyor. Girmeden kısa bir süre önce bildiriyorlar.

Yukarıda saydığım hususlar sadece yüzeysel tespitler dir. Daha projeye bakmadım bile. Tam hazır olmadan bir aceleyle çıkmışsınız ve yukarıda saydığım hususlar sebebiyle güvensiz bir hava oluşturulmuş.

Edit: Ekleme
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
January 23, 2018, 06:21:15 AM

Daha önce de Türk ekipler tarafından üretilen projeler oldu. Bununla ilgili forum ve bu piyasadan tanınan kişileri kendi bünyelerinde danışman olarak görev verdiler. Ancak yatırımcıları yada çekirdek kadro tarafından dikkate alınmadılar. Bu sebeple ilk günkü şaşalarını kaybettiler. Bu piyasada tutunmak istiyorsanız bu forumda tutunacaksınız başka yolu yok.

Eleştirilerim yermek değil yapıcı olması ümidiyle veriyorum. Öncelikle tepki çeken Vatan millet sakarya söyleminden vazgeçin hepimiz bura da içimizden bir proje çıkmasını istiyoruz. Ancak Vatan millet sakarya söylemi yapıp ceplerini doldurmak isteyenlerden gına geldi. Bu bir finansal bir meseledir. Siz güzel bir şeyler ortaya koyun merak etmeyin o vatan millet sakarya ruhunu biz ortaya koyarız.

güzel yorum katılıyorum umarım dilekleriniz gerçek olur.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
January 23, 2018, 06:32:52 AM

Mobilim, 10 sn. kadar baktım. Ufacık ekrandan bunları yazmak daha uzun sürecek muhtemelen. Ama üzülerek söylüyorum ki scam etiketini direkt yapıştırdım.

Umarım sadece duyuru içeriğinin hissettirdiği şeydir bu...
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 23, 2018, 06:41:22 AM

redsilentstorm arkadaşıma katılıyorum. Bizlerden de böyle projeler çıkması güzel birşey siz iyi şeyler yapın bizler herzaman yanınızda oluruz sizi destekleriz.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 23, 2018, 07:01:16 AM

Türk ekibi demişsiniz ama daha ortada Türkçe metni hazır değil. Sonrasında ekibinizde kimler var necisiniz ne iş yaparsınız bunlarla ilgili bir yazı da göremedim. direk aklıma scam geliyor. Yanılmak istiyorum çünkü bizim Türkler de gerçekten işe yarar bir proje çıkartmasını istiyorum
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 23, 2018, 09:19:28 AM

Our team: 15 yaş ergenleri için hazırlanmış muhtelif çap ve markada concon çizimleri
Proje: Boşver projeyi, bak aşşaa bi sürü kalantor borsa ismi koyduk, daha ne olsun
Partners: Eeee, ethersikan, forbis, iko alarım...Alooo Selahattin, başka ne yazdıydık layn?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 23, 2018, 09:31:58 AM

Sırf Türk diye kimse size yatırım yapmaz hangi ülkenin projesi olduğuda zerri sikimizde değil adam akıllı neden yatırım yapmamız gerektiğini açıklayın bizde yapalım. Daha adam akıllı tanıtım yapamıyorsunuz destek istiyorsunuz. Size burdan ekmek çıkmaz.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 23, 2018, 09:33:49 AM

mantıklı bir proje getirin sunun önüme desteklemeyen namert olsun. öyle 3 kuruşluk 5 kuruşluk da değil sapına kadar desteklerim. fakat baktığın zaman şu ana kadar ülkeden çıkan ciddi ve elle tutulur mantık içeren proje yok. bu da umudu sıfıra yakın tutuyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 23, 2018, 10:14:31 AM

Takımda yer alan kişilerin kariyerleri belli olmalı diye düşünüyorum. Yoksa oraya 100 kişinin pozisyonu da yazılsa bir ispatı olmuyor.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: