Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:27:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Tutmak Mantıklı Mı ?  (Read 1849 times)
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
March 11, 2018, 09:15:29 AM

Btc den sonra tutulması gereken koin eth tır, hatta bir çoklarına göre 2018 yılında eth tutmak btc tutmaktan daha mantıklıdır. Eth şu anda btc ye rakip olacak tek koindir.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 11, 2018, 09:20:07 AM

Ethereumu geldiği 300 dolara geri getirecekler herhalde, böyle giderse toptan ayvayı yiyor butun altcoinler. Artık düzeldi demek gerçekten çok anlaşmsız gelmeye başladı bana
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 11, 2018, 11:34:35 AM

Ethereum mutlaka elde tutulmalıdır benim kanaatimce. Ben daha çok icocu olduğum için icolara girmek için lazım oluyor. Malum piyasanın durumu zararda olduğumuz için herşey zarardan birşeyler bozup icoya katılmak çok mantıksız. Üstüne üstlük zaten kesinlikle marketcapte 1. sıraya oturacak %70 bitcoinde kalma kuralı koyanlar bu sefer bitcoin + ethereum diyecekler

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
March 11, 2018, 11:43:55 AM

Bence en mantiklisi, surekli calisan bir ekip var arkasinda ve sadece sorun cozmek degil, yenilik katmak icin de ugrasiyorlar. Bence uzun vadede cok daha iyi yerlere gelecek ki, belki 20x yapmicak ama en azindan sifiri da gormeyecek.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 11, 2018, 12:57:06 PM

Bence en mantiklisi, surekli calisan bir ekip var arkasinda ve sadece sorun cozmek degil, yenilik katmak icin de ugrasiyorlar. Bence uzun vadede cok daha iyi yerlere gelecek ki, belki 20x yapmicak ama en azindan sifiri da gormeyecek.
Hocam daha çok işin başındayız. Blockchain hayatımızın heryerinde kullanılmaya başladığın ethereum bunun öncülerinden olacak. Ve sürekli yenilik getirmenin peşindeler. Forexe döndüğü zaman bu işler ethereum coşmuş olacak. Şuan forex piyasalarının günlük hacmi 5 trilyon dolar. Yani kripto para piyasalarının market capinin bile 150 katı. Ethereum ekip çalıştığı sürece yenilikler sunduğu sürece 10 yıl içinde unicorn olacak. Emin olabiliriz bundan

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 11, 2018, 04:20:10 PM

İlk kez ethereum a bu kadar kendimi yakın hissediyorum. Bitcoinin bu güçsüz belirsiz ortamında,ethereum alıp uzun vade tutanın pek kaybedeceğini zannetmem hatta çok güzel kar ettirebilir. Marketcap olarak bakarsınız bitcoini geçer  Shocked
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 05:05:55 PM

şuanda düşüşü en büyük olan coinlerden biri olmuş durumda malesef elinde tutmayı düşünenler bir kere daha düşünsün çünkü btc kendine yeni bir krallık kurmaya çalışmakta

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 05:12:38 PM

Bitcoinden sonraki en mantıklı yatırım aracı olarak görülebilir. Piyasadaki dalgalanmalar şaşırtmamalı bitcoin de geçmişte ani düşüşler kaydetmişti ama şu an toparlıyor gibi aynısı etherium içinde geçerli zamanla piyasa oturur diye düşünüyorum bu da 2019 yılının ortaları olabilir.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 11, 2018, 05:19:44 PM

coinmarketteki 2 sırada yerini sğalamlaştırmış bir coini elinde tutmak mantıklı tabiki oonunla altcoinlerede girilebir sağlam bir coin.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 11, 2018, 05:32:55 PM

Bendede var ethereum 1100 dolarken almıştım ve satmayı düşünmüyorum ama kaliteli bir ico bulursam yatırım yapabilirim çünkü icolarda eth bazında token alacağın için zararın olmuyor
Ethereum tutmak kısa vadede mantıklı değilmiş demekki Cheesy ama düşmeyen coin yok o yüzden sadece ethereumda suç bulmak yanlış olur.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
March 11, 2018, 05:35:58 PM

Büyük bir düşüşte ve Bitcoinin hareketlerine göbekten bağlı olan bu sistemde düşüş göstermeyen koin token ne varsa kalmadı, resmen eridi hepsi, Ethereumda dayanıklı bir koin dedik ama nereye kadar, yatırımcı göz göre göre zarar edecek değil tabi o da eridi neticede.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 13, 2018, 08:43:59 PM

Şuan deseler ki 3 tane koine yatırım yapacaksın ve senelerce ellemeyeceksin ; açık ve net ETH BTC NEO seçerim hatta ETH ağırlıklı seçerim. Bana göre asıl güvenli liman ETH'Dir.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 13, 2018, 09:25:48 PM

Daha önce de muhakkak yazmışımdır, ne zaman eth bahsi geçse söylerim. Daha fazla güvendiğim bir altcoin yok, herkesin olduğu gibi zor zamanlarda benim de limanım ethereum oldu açıkçası. Bunu tutmak mantıklı değilse, bu kadar riskli bir piyasada neyi tutmak mantıklıdır bilemiyorum  Huh
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 13, 2018, 09:53:04 PM

Ethereum tutmak tabi mantıklı hatta sanal paralara ilginiz varsa yatırımınızın en az yarısını ethereuma yapmanız gerekli. Altcoinlerin babası smartcontract yaratıcısı. Arkasındaki destek muazzam, madencileri mutlu. Daha ne olsun ethereum her zaman kazandırır

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 13, 2018, 10:14:14 PM

Biz ethereumu tutarız da ethereum kendi fiyatını tutamıyor şu aralar bakalım bu düşüşün ardından iyi bir yükseliş beklentisindeyim ama ne olacak bu altların hali böyle ya
ozmania
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 05:34:34 AM

piyasadaki koinlerin %90'ı 2-3 yıla kaybolup gidecek, sürekli kalacak ve kullanımı artacak 5-6 koinden biri eth'dir. altın gibi sürekli biriktirmek uzun vadede kar ettirecektir.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 14, 2018, 05:46:53 AM

bence ethereum tutmakla kenara altın atmak arasında bir fark yok ikisi de sürekli yatırımcısına kazandırır ethereum hem birden bir artar ne olduğunu şaşırırız  Smiley ufak ufak almalı kenara atmalı bir ara bir koycak başımız dönecek ethereum candır
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 14, 2018, 06:17:41 AM

portfoyumun %60-70i ether olarak sabit duruyor. en azından 1-2 yıl daha satmayı düşünmüyorum yada $2000dolardan önce. Fantazi peşinde kosmuyorsanız en mantıklı tutulacak btc dahil 3-5 coinden biri etherdir.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 12:23:52 PM

Ethereum bana göre güvenilir liman ve her zaman ufak artışlar yapma ihtimali var elde tutmak için mantıklı bir coin tutulması lazım portföyde bence

hekimogluburaketem
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 12:25:39 PM

Bitcoin'in düşüşlerinde insanlar güvenli liman olarak tether kadar ethereum'u da görüyorlar. Bu da popülaritesinin iyi olduğunun kanıtı hala.
Ben de elimde olanları 3000 dolar'a kadar tutmayı düşünüyorum. Ama uzun vade tercihlerim omg ile eos.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: