Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:25:12 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Tutmak Mantıklı Mı ?  (Read 1849 times)
ginshimura (OP)
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile WWW
January 22, 2018, 07:48:02 PM

Merhabalar arkadaşlar, geçen günlerde 4 tane ethereum aldım haftalık değişimlerde satarım diye. 4300 lirayken almıştım, şu anda 3800'e kadar düştü. Sizce yükselir mi beklemeli miyim, yoksa daha fazla düşmeden satıp elimden çıkarmalı mıyım ?
kriptogox
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
January 22, 2018, 07:51:09 PM

Merhabalar arkadaşlar, geçen günlerde 4 tane ethereum aldım haftalık değişimlerde satarım diye. 4300 lirayken almıştım, şu anda 3800'e kadar düştü. Sizce yükselir mi beklemeli miyim, yoksa daha fazla düşmeden satıp elimden çıkarmalı mıyım ?

Tüm altlarda düşüş trendi söz konusuyken satoshi bazında BTC'e karşı hala direniyor ethereum piyasa düzelene kadar bence saklamalısınız.
JJRousseau
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 08:14:30 PM

Şuan için piyasada ki en güvenli liman ethereum zaten tabi ki mantıklı tutmak.
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
January 22, 2018, 08:14:49 PM

Ethereum'un kısa ve orta vadede btc bazında değer kazanacağını düşünüyorum. Grafiğine bakarak bunu yorumladım. Coinler arasında bitcoin'e en yakın marka değerine sahip. ytd
ahmetcem
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 3

babacoin.online

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:39:23 PM

Şuan bitcoin yerine eth ya da dash tercih ederdim. bitcoin yükselince hepsi yükseldiği için şuanda bitcoin ile devam ediyorum, uzun vade olarak.

Zerrece tamahım yoktur şu dünya varına
Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem
betterworld
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
January 22, 2018, 09:10:32 PM

eth güvendiğim coinlerden birisi. tutmakta sakınca yok bence.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
January 22, 2018, 09:44:02 PM

Hep altcoin tutuyorum, ama son düşüşlerden sonra Ethereum tutmanın çok mantıklı olduğunu anladım. Geliri altcoinlere göre genelde daha az ama risk de az. Tron 1 günde %100 artıyor, diğer gün %50 düşüyor. Elde var sıfır  Smiley Portföyün önemli bir kısmına Ethereum alıp uzun vadeli beklemek son zamanlarda daha mantıklı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
gumgumok
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
January 22, 2018, 10:04:13 PM

eth tutmamak mantiksiz.
ama altcoin portfoyunuz hic yoksa, bir miktar eth bozdurup arastirdiginiz ve guvendiginiz altcoinleri de almanizi tavsiye ederim
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 22, 2018, 10:12:38 PM

Ethereum düşüşler sonrası en hızlı toparlanan coin  her şey düşük zaten satıp ne yapılacak, beklemek gerektiğini düşünenlere katılıyorum, Ethereum için ralli yeni başlıyor bu yıl bazında.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 22, 2018, 10:33:02 PM

Ethereumu her fiyattan ve her dönemde kısım kısım toplayarak sermayemi oldukça güzel bir seviyeye getirdim, düşüş gelecek diye resmen bağıran dönemlerde sattığım oldu  ve daha fazla adetle sepete tekrar koydum. Tutmak mantıklıdır, bence tabi.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
January 22, 2018, 11:11:25 PM

Ethereum her fiyattan her miktardan elde tutulur bana kalırsa tıpkı Waves gibi. Waves'in ve Ethereum'un her fiyatının alım fırsatı yarattığını düşünüyorum ben uzun vade de.

Al ve bekle başka yapman gereken bir şey yok zaten.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 23, 2018, 01:06:57 AM

Yatırımlarımı BTC tarzı değilde ETH tarzı yapıyorum hem ethereum daha güvenilir duruyor benim gözümde durucaksan ethereum dur çok çıkar az düşer görüşündeyim
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 23, 2018, 01:14:00 AM

Ethereum Bitcoin den sonra en saglam kripto. Kesinlikle saklamalisiniz

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 23, 2018, 01:50:05 AM

Şuan zaten neredeyse tüm altcoinlerde bir düşüş var sadece ethereum değil. Bitcoinin toparlanmasıyla altcoinler de canlanacaktır. Tabi burada asıl önemli olan nokta zamandır. Ne kadar zaman alacak bitcoinin ve altcoinlerin toparlanması. 1 hafta? 1 ay? 6 ay?

Bence acil paraya ihtiyacın yoksa ETHleri bekletebilirsin. Hatta ilgilendiğin ICO varsa Eth ile yatırım da yapabilirsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 23, 2018, 02:03:45 AM

ETH bitcoin bazında kendini koruyor. Olaya TL olarak bakarsanız hata edersiniz. Sonuçta bitcoine endeksli olduğu için bitcoin düştüğü zaman ETH'nin TL bazında fiyatı düşüyor. ETH yerini bu düşüşte oldukça güzel korudu. Açıkcası bitcoinin düşüşünün durduğu gün ETH'nin 0.2 BTC'ye doğru koşacağını düşünüyorum. Şahsen bende güzel bir ETH stoğu yaptım bekliyorum.
torunf
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 23, 2018, 02:54:01 AM

şu an düşmeyen mi var? ETH en mantıklı limanlardan..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 23, 2018, 05:23:25 AM

Eth enin de sonunda yükselecek en azından btc karşısında olmasa bile doalr karşısında sizi üzmez dikkatli olmak lazım burdan satarsın başlar çıkmaya elinde ki 4 eth sana olur 3 eth biraz sabır etmek lazım. her zaman en alttan alıp en üstten satamazsın.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 23, 2018, 05:27:00 AM

Ethereum genelde gördüğü zirveyi tekrar test ediyor. Bitcoin fiyatı biraz toparlasa ethereum da kendine gelir. Zararına satmayın.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 23, 2018, 05:37:27 AM

Ethereum patlarsa Rusya sayesinde patlar . Putin bunu gerçekten bir değer olarak görüp kabul ederse ben bitcoini falan tanımaz diyorum .

Ancak şu kedilere çözüm bulması lazım vitalikin .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 23, 2018, 06:31:06 AM

Merhabalar ;
Etherum bana göre en istikrarlı ve stoklanması gerekli antıklı coindir. Hatta ilerde bitcoine yetişebileceğini düşünüyorum 

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: