Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:19:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: IOTA Vakfı’na otomobil devi Wolkswagen’den üst düzey katılım!  (Read 149 times)
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 23, 2018, 07:07:17 AM

Merhaba arkadaşlar ben iotayı uzun zamandır takip ediyorum çok fazla olmasa da elimde bir miktar var. Bu haberi duydum size de paylaşayım istedim Takip eden arkadaşlar da bilgilensin. Bu haberin iotaya etkisi ne olur bilmiyorum ama inşallah yükseliş olur.

Otomobil devi Volkswagen'de teknoloji direktörü olarak çalışan Johann Jungwirth'in IOTA Vakfı'na katıldığı resmen duyuruldu.

Daha önce Apple ve Volkswagen şirketlerinde üst düzey görevlerde bulunan ve son olarak Avrupa’nın en büyük otomobil üreticisi Volkswagen’de teknoloji direktörü olarak çalışan Johann Jungwirth, IOTA Vakfı’na katıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan IOTA‘nın kurucusu David Sønstebø şunları söyledi:

“Volkswagen’in Baş Dijital Sorumlusu Johann Jungwirth’in IOTA Vakfı’na katıldığını onaylayabiliriz. Her iki kuruluşa da hizmet verecek, deneyim ve uzmanlığıyla bize yardımcı olacak. Bu ilişki ve Volkswagen’le kısa süre içerisinde yapacağımız diğer planlarla ilgili daha fazla detay gelecek…”

Bosch da hatırı sayılır miktarda IOTA almıştı

IOTA ile ilgili olarak son günlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Vakıf, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Bosch grubunun kurumsal girişim sermayesi şirketi olan Robert Bosch Venture Capital’in önemli bir miktar IOTA satın aldığını duyurmuştu.

Kaynak: https://uzmancoin.com/iota-volkswagen/
1714936748
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714936748
Reply with quote  #2

1714936748
Report to moderator
1714936748
Hero Member
*

Ignore
1714936748
Reply with quote  #2

1714936748
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714936748
Hero Member
*

Ignore
1714936748
Reply with quote  #2

1714936748
Report to moderator
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 07:09:57 AM

Iota almıştım daha önce bir miktar. Ama bir hareket olmayınca satmıştım. Güzel bir proje aslında. Ama yavaş ilerliyorlar sanki.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
January 23, 2018, 07:14:03 AM

Aynen yavaş ilerlemesine bende katılıyorum. Bu kadar yavaş ilerlemesinin altında bir sebep mi var anlayamadım.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 23, 2018, 07:28:43 AM

Umarım yalan haber değildir malum piyasada dönen 10 haberden 8i yalan oluyor.
IOTA nın baya yenilikçi ve iyi bir coin olduğunda hemfikir olduğumuzu sanıyorum, şahsen çok memnunum. Alınır.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
January 23, 2018, 07:32:49 AM

Maalesef yalan haber çok dolanıyor. Buna bizleri üzüyor bu haberleri çıkartanlar sefa sürüyordur. ama ben yine de iota dan çok ümitliyim yavaş ta olsa yüzümüzü güldürecek
aynalitarak
Newbie
*

Activity: 129
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 07:39:29 AM

bir cacık olacağı yok bu coinin silinip gidecek ortaya ne çıksa sahte
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 23, 2018, 07:45:23 AM

İota bende de vardı. Yüksek fiyattan almıştım. Bir süre beklettim bir numarası yok sonunda aldığım fiyata yakın bir bedelle sattım. Bu tür haberler yapılır bu piyasada ama iota yı yükseltmez bu haber. Daha güçlü haberlerin olması lazım.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 23, 2018, 08:59:42 AM

IOTA sağlam geliyor dikkatleri üstüne çekiyor. Aslında evrimleşmenin zamanı geldi blockchain ve mining edilen coin ve icolarında.  IOTA bu konuda öncü olacak ama onun icinde çok zaman var. Üst düzey katılım elbette ki önemli ama böyle işler uzun sürer
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 23, 2018, 09:35:17 AM

bir hacklenme ve priv key çalınma olayı olmuş sanırım bu haberlerin üst üste gelmesinde ben bir it eniği arıyorum. politika mı işletiyorlar anlamıyorum. hack haberi geliyor sonra VW partnerliği haberi geliyor. ikisinin aynı döneme denk gelmesi tesadüf olabilir mi ?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 23, 2018, 10:45:23 AM

bir hacklenme ve priv key çalınma olayı olmuş sanırım bu haberlerin üst üste gelmesinde ben bir it eniği arıyorum. politika mı işletiyorlar anlamıyorum. hack haberi geliyor sonra VW partnerliği haberi geliyor. ikisinin aynı döneme denk gelmesi tesadüf olabilir mi ?

Hack haberleri IOTA kaynaklı değil büyük ihtimal, çünkü bunun olma ihtimali imkansıza yakın neredeyse muhtemelen IOTA değil de, IOTA aracılığıyla ödeme kaubl eden bir aracı sistem hacklenmiş olabilri ve olayı tam olarak anlamadan bunun haberleri yapılmış olabilir.

IOTA'nın geleceği parlak görünüyor açıkçası. Çok rahat bir 3-4x'de var muhtemelen.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
January 23, 2018, 08:24:52 PM

İota yerine xrb'ye odaklanın birbirine yakın teknolojiler iota hala çalışabildiğini ispatlayamadı fakat xrb şuan sorunsuz çalışıyor anlık transfer ve sıfır işlem ücreti ve ayrıca bir kaç gün içinde binanceye eklenecek. Yatırım yapmasanız bile takibe alın.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
January 23, 2018, 08:47:50 PM

Son hack haberiyle birbirlerini nötrlediler sanırım. Alacağımı aldım iota'dan hala kazandırabilecek bir proje ve gelecekte çok başarılı olacağına inanıyorum eğer pes etmezlerse

internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 09:37:30 PM

geçenlerde hack haberi vardı. onu anca kapatır ama uzun vadede yükseleceğe benziyor. yatırım amacıyla düşünülebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: