Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:05:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mobil Uygulama Geliştirme  (Read 140 times)
semes (OP)
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 23, 2018, 11:22:51 AM

arkadaşlar sektörde deneyimli (10+) sanat yönetmeniyim / ui designer'im güzel fikirleriniz varsa kafa patlatıp güzel bir uygulama çıkartabiliriz. tasarım ve pazarlama kısımlarında deneyimliyim, yazılım kısmından anlamıyorum. bu başlık altında yada özelden ulaşabilirsiniz beraber güzel şeyler ortaya çıkartabiliriz.
1714968331
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714968331
Reply with quote  #2

1714968331
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 23, 2018, 07:39:48 PM

Bir sürü proje var aklımda. Ama tabi tüm projeler maddi destek ve bazı kişilerden destek almak gerekir. Çünkü blockchain yazılımı bilen yok ülkemizde diyebiliriz.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 09:20:56 PM

arkadaşlar sektörde deneyimli (10+) sanat yönetmeniyim / ui designer'im güzel fikirleriniz varsa kafa patlatıp güzel bir uygulama çıkartabiliriz. tasarım ve pazarlama kısımlarında deneyimliyim, yazılım kısmından anlamıyorum. bu başlık altında yada özelden ulaşabilirsiniz beraber güzel şeyler ortaya çıkartabiliriz.

hepsi olurda şu pazarlama işi insanı düşündürüyor, bu aşama en önemli aşama yoksa emekler boşa gidiyor
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 23, 2018, 10:57:23 PM

hepsi olurda şu pazarlama işi insanı düşündürüyor, bu aşama en önemli aşama yoksa emekler boşa gidiyor

pazarlama işi kolayda sıkıntı yatırım. projelerin hiç biri ucuz değil.
semes (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 09:33:54 AM

Bir sürü proje var aklımda. Ama tabi tüm projeler maddi destek ve bazı kişilerden destek almak gerekir. Çünkü blockchain yazılımı bilen yok ülkemizde diyebiliriz.

sıkıntılar ortak Smiley bilhassa zaman işte o yüzden ben kartımı ortaya koydum tasarım ve pazarlama dedim, varsa yazılımcı arkadaşlar beklerim.
semes (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 09:51:26 AM

en önemlisi zaten pazarlama oluyor yoksa dünyanın en iyisi tasarımı, yazılımı olsada hedef kitleye ulaşamadıktan sonra bir işe yaramıyor maalesef..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: