Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:52:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Akbank kullanan var mı?  (Read 106 times)
suram (OP)
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 23, 2018, 02:03:10 PM

Arkadaşlar ekşi sözlük'de yorumlara baktım da herkes şikayet ediyor. Acaba sadece şikayet edenler yazdığı için mi durum böyle acaba? Ben hisse senedi işlemleri için kullanacağım. Akbank hesabı olanlar memnun mu?

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
warlicnuker
Newbie
*

Activity: 63
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 02:56:23 PM

ben bankaya gidip çok sıra beklediğimden ve yaşadığım yerde ki şubesinin çok ilgisiz olmasından dolayı hesaplarımı kapatıp iş bankasına geçtim
suram (OP)
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 25, 2018, 11:38:09 AM

Başka kullananlar da yazabilir mi yoksa garanti'yi mi tercih etsem.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 03:13:28 PM

Başka kullananlar da yazabilir mi yoksa garanti'yi mi tercih etsem.
ttHer açıdan Garanti'yi tavsiye ederim. Akbank da fena değil fakat Garanti'nin kullanımı çok çok daha kolay
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 28, 2018, 03:50:09 PM
Last edit: January 28, 2018, 04:12:40 PM by HARDCRACKERS

-Ben borsa işlemi yapmıyorum akbankta  diğer işlemlerde idare eder.Zamanında bir  miktarda para akbank ta idi işte o para pederin üstünde iken aylık faizde  bunlar faizde inada öldüre öldüre verirlerdi bende bi gün kafam kızdı parayı çektim 2 sene evvel usd ye döndüm biraderin parada burada idi oda çekti.oda usd ye döndü.
-Faizde parası olan varsa onada ipucu verelim parayı faizi  işletince müşteri hizmetlerine gidicen ve faizi güncelle diyecen sistem misal % 5 verir ama dediğim gibi yaparsanız işte o zaman % 9-10 yaparlar bu şekilde ben 15 ayişlem  yaptım kafam kızdı lan her ay  bunla uğraşıcam diyip parayı çekip usd ye döndüm…
-İşte bizdeki parayı bildikleri için ha babam benim cebe sms atarlar faizler yüksek zart zurt işte esnek hesap var köstek hesap var diyede siler geçerim.
-Cebide haftada 2-3 kez ararlar bende aramasınlar diye yasaklı listeye aldım arayınca cebe uyarı gelir.
-Kredi kartı verdiler limiti düşük geçen sene 85 tl yıllık kart parası istediler hiç dur git demeden yatırdım bazısı gibide itiraz etmedim gerekte yok.Banka işlemlerinde eft yolladım eft geldi bunlar hızlı hatta cebe kontor TL  bile yollarsın menüleri incele görürsün.Gss olayı bende var ve şu anda 60.88 tl oldu aylık onuda işte buradan akbanktan yatıyor.Birde usd-euro  hesabı açarsan dikkat et.usd alırsan mesai saatleri içinde almalısın.O zaman makas düşük ama saat misal gece 20-21-22 de alacam dersen 8-10 kuruş farkla alırsın.
-Sonuç olarak ben memnunum şimdilik birde benim vadesiz hesaba 2-3 senedir şu 6 ayda bir kesinti çıkan para hesap işletim ücreti o bende yok.Olsa zaten şubeye gidip diyecemde daha yansıyan olmadı…
Atumn
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:56:23 PM

Akbank sorunsuz bankalardan biridir. Elektronik para ödemesi için yeni şirkette kurdu. Hiise senedi alımı için kullanabilirsin.

Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 04:04:36 PM

kesinlikle uzak durman gereken banka olmalı 3 senedir axess gold müşterisiyim ekstra banka kartının yanına çıkartılan bir karttı çok az kullanırım iikinci kartımdır zaten geçenlerde yıllık üyelik bedeli aldılar 107 tl iade talep ettim size yapamıyoruz dediler demek diğer müşterilerinize yapıyorsunuz deyince pişkin pişkin evet cevabını aldım sebebi de bana göre ne kadar harcama yaptığınız tamam dedim chip para verin o zaman ona bile hayır dediler ulan koskoca bankasın 107 tlnin hesabını yapıyorsun üstelik çözüm yollarına gitmek isteyen müşterini de tersliyorsun tamam dedim içimden saydırıp sövüyorum ama ödedim üyelik bedelini iptal ettireceğim
grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
February 13, 2018, 09:48:34 PM

Akbank maaş hesabı açtırdım 2 ay önce. Hisse senediyle ilgili bir işlem yapmıyorum bu arada. Bu yönden İş Bankası daha avantajlı olabilir, çevremdekiler hisse senedi işlemleri için genelde İş Bankası kullanıyor ama diğer bankalardan eksik veya dezavantajlı bir tarafını şu ana kadar  görmedim. Ben genelde döviz kurlarını takip ederim. Finansbanka göre alış ve satış kurları daha düşük. Yani ben yatırımcı olarak daha çok zarar ediyorum. Fİnansbanktan döviz işlemi yapsam daha karlı oluyorum.
Hesap açtırırken bankadaki kız benim telefonuma direkt olarak Akbank mobili kendisi yükledi. "Her işlemi buradan yapabilirsiniz, insanlara zor geliyor yüklemek. Online yapabilecekleri işlemleri gelip bankadan halletmeye çalışıyorlar gibi birşey dedi. Anlayamadığım nokta ise şu. Hesap açıldı, ilk maaş yattı. yatan maaşın 3'te 1'i gibi bir kısmı otomatik olarak Nar Vadeli diye bir hesap adı altında görünmeye başladı. Her gün 20 kuruş, 50 kuruş vs vade geliyor. Kapatmaya çalışıyorum ama mobilden beceremedim, ya da herşey mobilde yok Smiley Hesap açtırmada imzalattıkları kağıtlarda belki böyle bir onay vermişimdir.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
May 24, 2018, 06:07:59 PM

Kredi kartını kullanmıştım yıllarca. Ödemelerimi falan aksatmadığım için yıllardır kart ücreti gelir sonra itiraz ederdim geri çekerlerdi. Geçen yıl tekrar kart ücreti geldi itiraz ettim bu sefer iade etmediler. kartımı kapatırım diye blöf yaptım yapamıyoruz kampanyamız yok dediler.

Daha sonra yılını doldurmadan 2 ay önce kartımı kapattırdım. Niye diye sordular dedim kart ücreti. Kartı iptal edip edip başka bir kart vermek istediler kart ücreti yokmuş. Dedim gerek yok. kapatın kart falanda göndermeyin.

O gün bu gündür kullanmıyorum akbankı ama genel olarak severdim müşteri temsilcilerini. Bekletmezlerdi aradığım zaman hemen bir müşteri temsilcisine bağlanırdım.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
May 24, 2018, 07:49:51 PM

Ben daha önce h.senedi işlemleri için İşbank, Garanti bankasını kullanmıştım bir sıkıntı olmadı. iş bankası uygulaması o dönem bir problemliydi ama garanti takır takır çalışıyordu. Akbank bilmiyorum ama garanti bankasını önerebilirim
peterpan2
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 07:52:41 PM

garantı bankası daha mantıklı akbank şuan bı tık daha gerıde gıbı
Pages: [1]
  Print  

Jump to: