Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:17:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cindicator CND hakkında  (Read 118 times)
neCrypto (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 02:17:12 PM

Etkili varlık yönetimi için hibrit zeka sloganı ile yola çıkmış piyasa analizi ve ekonomi istihbarat çalışması yapan yapay zeka projesi.

Bu projenin programı olan yapay zeka 1.0 ve 2.0 piyasaya sürülmüş ve şu an bu program satışta.
Bu programı destek için üretilen coin ise cnd.

Nasıl çalışır. Arkasında bilim
Cindicator, kolektif + yapay zekanın değerini kullanan, merkezi olmayan, topluluk temelli bir altyapıdır. Karma İstihbarat, İnsan ve Makinelerin teknolojik simbiyozudur. Bu sinerji Cindicator'ın, belirsizliğin arttığı, bireysel üyelerimizin ve toplumun bir bütün olarak yararlandığı bir dünyada daha kesin kararlar almasını sağlar.

Teknolojimiz, AI tarafından yönlendirilen, teknolojimiz tarafından işlenmiş, milyonlarca ademi merkeziyetçi analist tahmini üzerine inşa edilmiştir. Karar verme yaklaşımlarının entegrasyonunun, finansal piyasa oyuncularının sorunlarını ve mevcut zorluklarını çözmek için heyecan verici bir fırsat sağladığına inanıyoruz. Topluluk üyeleri, bize teknolojiye önemli katma değer sağlayan ve dolayısıyla tahmini sağlamlığı artıran düzenli tahminler önermektedir.

Teknoloji motorumuz, geçmiş verileri alarak ve istatistiksel araçların kompleksini ve makine öğrenme yaklaşımlarını kullanarak bu tahminlerin performansını gözden geçirerek sürekli öğreniyor. Cindicator'ın platformu, analistlere daha iyi "ağırlık ağırlıkları" nı sürekli geliştirerek modellerini düzelterek dinamik olarak adapte oluyor. Sürekli gözden geçirme, uyarlama ve düzeltme finansal tahminlerin doğruluğunu kristalleştirir.

Cindicator'un gelişmiş teknoloji altyapısı tarafından desteklenen Hybrid Intelligence Platform, bize gerçek zamanlı bir pazar perspektifi sunuyor. İnsan ve Makine'nin bu sinerjisi, Cindicator Ekibi ve CND simge sahiplerine veri bilgisine dayalı daha akıllı kararlar almalarını ve topluluğumuza geri dönüş yapmalarını sağlıyor.

NOT:Alıntıdır. Forumda bununla alakalı konu bulamadığım için açmak istedim.
reyyiz
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 23, 2018, 02:46:39 PM

daha detaylı bilgiye https://kriptosozluk.org/cindicator.html buradan da bakabilirsiniz
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
January 23, 2018, 05:54:07 PM

bountyden gelenler binlerce dolar ediyor valla güzel proje
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
January 23, 2018, 07:40:07 PM

Ucuz oluşundan dolayı gözüme çarpan tokenlardan biriydi. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 23, 2018, 07:52:07 PM

cnd alması gereken daha çok yol var ve dahada artacaktır arada düzeltme elbette yer ama ben uzun vade tutacağım güvendiğim bir coin kısacası

kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 23, 2018, 08:00:13 PM

Yakından incelemek lazım ama sanki biraz daha vakti var gibi geliyor
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 23, 2018, 08:00:27 PM

bu coini övüyorlar bir çok yerde gördüm arkadaşlar almış iyi kazanmışta uzun vade umarım kazanırlar ben alacaktım kaçırdım sanırım ucuzdan

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 23, 2018, 08:14:41 PM

İsmini daha öncesinde çok duymuştum keşke daha önce vakit ayırıp araştırsaydım. Başarılı olursa çok müthiş bir proje
Pages: [1]
  Print  

Jump to: