Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:49:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: 41 tane altcoinden oluşan sepetim  (Read 743 times)
Paramedic48 (OP)
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 11:47:19 PM

Hocam o VTC leri satmanızı öneririm, ben başarıya ulaşacağını da düşünmüyorum, fiyatının yükseleceğini de düşünmüyorum, çok iki arada bir derede bir olay
Hocam satsam ne olacak ki 100 tanesi zaten 300 dolar yapıyor dursun bi köşede belki ilerde değerlenir.
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 20, 2018, 09:39:05 AM

Sepetinizdeki coinlerin bazıları herkese tanıdık coinler ama tanıdık coinlerin eksik oldugunu  düşünüyorum yani bazıları daha olmaydı bana göre yada yer değiştirilebilirdi mesela eth neo gibi coinlerde olmalıydı diye düşünüyorum.ama genel itibarı ile sepetteki coinlerin çeşit sayısı maşallah ...

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
March 20, 2018, 09:53:13 AM

Sepetiniz iyi ama daha iyi olması için OMG ve EOS alabilirdiniz bana göre şuan da piyasa çok düşükken alınabilir bence.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 20, 2018, 11:41:52 AM

bunlardan iyi kar elde edebilmek için bu yılın sonları ve gelecek yılın başlarında faydalanabilirsin ncak uzun vade için ideal bir sepet olmuş.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 20, 2018, 11:44:12 AM

güzel bir kar elde etmek için bu coinlerini uzun vadede elinde tutman lazım ve tatmin edici bir kar elde edildiğinde satılabilir ayrı ayrı olarak.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 20, 2018, 11:53:14 AM

Bcpt vtc PoSW bende de var. Ve benim de ilgilendiğim coinler. Qlink i  ve mth yı de incelemenin tavsiye ederim. Ayrıca 41 çok fazla bence sayıyı azaltmalisin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 20, 2018, 11:58:19 AM

Şuan zarardamısın hocam ? Cheesy bence epey bi zarardasın gibime geliyor ama satma sakın he iyi kar bıraktırır sene sonu neyse sağlıcakla kal bol kazançlar.

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1234

View Profile
March 20, 2018, 11:59:05 AM

Aralarda güzel coinler var güzel sepet ama cok fazla coin var kafa karıştırır ben güvendigim coinlere gidiyorum hep cok fazla yaymıyorum sepeti btc yükseldiginde güzel bir kar edersin umarım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 12:57:10 PM

Hayırlısı olsun dostum inşallah kar getirir sepetin.Risk almayı da seven birisin anlaşılan ama bu kadar da yayma sepetini Tanınmamış altcoinlerle ilgili dikkatli ol yatırdığın fiyatını çok altına bozdurup üzülmem sonra
Afterweeks
Member
**

Activity: 78

View Profile
March 20, 2018, 02:42:02 PM

Güzel bir sepet olmuş uzun vadede kazandıracagını düşünüyorum inşallah pişman olmazsın.Adını duymadıgım coinler var merak uyandırdın bende mutlaka araştıracağım.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun sürekli güncel tutarsan konuyu güzel olur merakta bırakma 
tebessum
Member
**

Activity: 314

View Profile
March 20, 2018, 03:55:36 PM

son durum nedir?
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 04:57:27 PM

Sayı azalmış daha iyi bir sepet olmuş, neblio gvt gibi 3-4 projede benim de yatırımım var, sepeti başarılı buldum ben açıkçası, bakalım önümüzdeki boğada ne gibi karlar edilcek bu sepetlerde, önce zararları çıkarırırız biran önce inş.
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
March 20, 2018, 08:58:13 PM

Sepetin çok karlı olacak gibi biraz artış gözlemlemelisin ve beklemelisin, ben inanıyorum ki çok güzel bir kâr elde edebilirsin eğer bir süre beklersen.
Dnagelpen
Member
**

Activity: 105

View Profile
March 21, 2018, 08:25:12 AM

Sepetin güzel olmuş amacına ulaşırsın uzun vade olarak düşünmen cidden güzel piyasa bu aralar sallantıda olsada gün geçtikce güzel haberler ve gelişmeler oluyor dostum umudunu kaybetme ve sabırlı ol mutlaka kazandıracaktır
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 21, 2018, 08:32:23 AM

gayet faydalı bir rehber oluyor teşekkürler.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 21, 2018, 08:48:03 AM

Güncel bilgileri paylaşabilirseniz bizde takiplerimizden bir fikir sahibi olabiliriz. Konileriniz genel de yeni ve henüz fiyatlanmadığını düşündüğünüz koinler diye tahmin ediyorum ama keşke aralara sağlam koinlerde yerleştirseydiniz.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 25, 2018, 08:42:51 AM

Bu kadar coini takip etmeyi nasıl basarıyorsunuz Allah aşkına hocam ben 9 taneyi bile edemiyorum azaltmayı düşünüyorum. Herhalde ayda bir blockfolioda toplam ne kadar olmuş falan diye bakıyorsunuz Cheesy
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 09:08:05 AM

Şuan karınız kaldı mı son güncelleme göremedim anayazıda. Büyük bir düşüş yaşamışsınızdır. Hazır piyasa düşükken sepete ZRX, Ven gibi coinlerin de eklenebileceğini düşünüyorum. Bol kazançlar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 09:32:09 AM

Bu kadar coini takip etmeyi nasıl basarıyorsunuz Allah aşkına hocam ben 9 taneyi bile edemiyorum azaltmayı düşünüyorum. Herhalde ayda bir blockfolioda toplam ne kadar olmuş falan diye bakıyorsunuz Cheesy

benimde merak ettiğim bir şey bir insan nasıl takip eder 41 tane altcoini Cheesy ben tebrik ediyorum cidden arkadaşı benim sepetimde onun yarısı yok zorlanıyorum.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 25, 2018, 09:39:58 AM

İlk başladığınız fiyata gelmissiniz  galiba şuan. Zarardan anca kurtulmussunuz galiba 2 ayda. Coin sayısını dusurmeniz daha iyi olmuş büyük ihtimalle kazanç saglayamadiklarinizi elemissiniz.  Eğer piyasaya biraz yükselişe geçerse rahat ikiye katlanır bu coinler.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: