Bitcoin Forum
May 03, 2024, 01:31:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]Cardstack: Blockchain+Tally Protokol Deneyim Katmanı  (Read 1290 times)
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 15, 2018, 03:59:56 PM

Stack hesaplamasi neden yapilmiyor acaba bir aksilik mi var imzasina girdik 3 5 kazaniriz diye insallah bir aksilik cikmaz projede bence hardcap yapacak potansiyel mevcut

Stake hesabını yaparlar, amazix bounty manager Lassie sanıyorum ailesi ile bir tatil sürecinde ve mobilden bu sayımları kontrolleri falan yapması çok zor olduğundan dolayı sonra yapacak, yeterli mesajı haftaya yayarak at, amazix bu konularda dikkatlidir 1-2 gunde 15 mesaj atarsan stake vermezler. Ayrıca her ıhtımale karşı 5 tane falanda fazla at yanı 7 gun için gunluk 3 tane gönder
1714699888
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714699888
Reply with quote  #2

1714699888
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714699888
Hero Member
*

Ignore
1714699888
Reply with quote  #2

1714699888
Report to moderator
1714699888
Hero Member
*

Ignore
1714699888
Reply with quote  #2

1714699888
Report to moderator
1714699888
Hero Member
*

Ignore
1714699888
Reply with quote  #2

1714699888
Report to moderator
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 15, 2018, 04:38:35 PM

Stack hesaplamasi neden yapilmiyor acaba bir aksilik mi var imzasina girdik 3 5 kazaniriz diye insallah bir aksilik cikmaz projede bence hardcap yapacak potansiyel mevcut

Stake hesabını yaparlar, amazix bounty manager Lassie sanıyorum ailesi ile bir tatil sürecinde ve mobilden bu sayımları kontrolleri falan yapması çok zor olduğundan dolayı sonra yapacak, yeterli mesajı haftaya yayarak at, amazix bu konularda dikkatlidir 1-2 gunde 15 mesaj atarsan stake vermezler. Ayrıca her ıhtımale karşı 5 tane falanda fazla at yanı 7 gun için gunluk 3 tane gönder

Abi tesekkurler bilgilendirmen icin. Inan yaptigin isleri cok begeniyorum ek olarak burda forum arkadaslarimizin sayende bir cok konuda bilgisi olup bir cok miktar para kazandigini dusunuyorum. Tamam abi soylediklerine dikkat ederim iyi aksamlar Smiley
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 15, 2018, 05:09:48 PM

Abi tesekkurler bilgilendirmen icin. Inan yaptigin isleri cok begeniyorum ek olarak burda forum arkadaslarimizin sayende bir cok konuda bilgisi olup bir cok miktar para kazandigini dusunuyorum. Tamam abi soylediklerine dikkat ederim iyi aksamlar Smiley
Ben tsk.ederim, umarim guzel bir kampanya olur bende iyi para toplanacagi inancindayim ama odul oldukca dusuk.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 15, 2018, 09:52:28 PM

CardStack kart projeleri içinde FUZEX ile beraber beğendiğim bir proje açıkçası ben token satışında kısa sürede hardcap yapmasını bekliyorum. Bir kere ekipte çekik gözlüler baskınsa her zaman potansiye olur o coinden  Grin ek olarak bounty kampanyasına yüzde 1 düşük kalmış çünkü hype yarattı projeye giren çok sayıda kampanyacı var umarım iyi kazanırlar ama sanmıyorum. Ben icosundan şansımı deneyeceğim
Xday123
Member
**

View Profile
February 17, 2018, 04:42:10 PM

Hidrocop. Senin adina kayit yapmis fake hesap hala stake almaya devam ediyor bilgin olsun dostum. Yetkililerle gorus ali abiye  soyle ali abi amazix grubundan cogu kisiyi taniyor belki iletebilir emegine yazik olmasin
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 17, 2018, 04:53:29 PM

O fake başvuruyu yapan kişi kimse bıkmadan, üşenmeden devamlı yapıyor bunu hatta bazen ödeme aldığı bile oluyor. Telegramı talan edenler bitmedi bunlar başladı.
silvestar
Legendary
*

Activity: 1134
Merit: 1002

View Profile
February 17, 2018, 05:26:58 PM

Does anyone know what is so called tally protocol? Is it a kind of software that used for calculation?  This project is striking. If they can do what they say, and the team stands behind the project,  it will be very successful project. We will see everything during the time
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 18, 2018, 08:48:17 AM

Hidrocop. Senin adina kayit yapmis fake hesap hala stake almaya devam ediyor bilgin olsun dostum. Yetkililerle gorus ali abiye  soyle ali abi amazix grubundan cogu kisiyi taniyor belki iletebilir emegine yazik olmasin
Ben o kişiyi şikayet ettim lessimi neyse işte ana konuyu açan kişiye daha işlem yapmadı bugun birr pm daha atayım olmadı kanaldan yazarım
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 19, 2018, 06:48:59 AM

hidrocop dostum senin hayranların bitmiyor nasıl bir isim koymuşsun herkes taklit ediyor  Grin şimdi de 2 haftadır hibrocop diye bir eleman senin linkini vererek stake almaya başlamış ayık ol dostum onu da şikayet et  Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hidrocop
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 07:20:03 AM

hidrocop dostum senin hayranların bitmiyor nasıl bir isim koymuşsun herkes taklit ediyor  Grin şimdi de 2 haftadır hibrocop diye bir eleman senin linkini vererek stake almaya başlamış ayık ol dostum onu da şikayet et  Cheesy

O nerede dostum dün sonunda taklit eden birini çıkardı manager banada teşekkür etmiş, bu bahsettiğinde listedemi

edit:evet listede 92.sırada
Xday123
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 06:18:39 PM

Stakeler hesaplanmis ama benim anlamadigim ben 23 post atmama ragmen benim stake 0 yazilmis telegrama yazdim adam cevap vermedi. Hepsini 1 2 gunde de yazmadim 14 une 13 une kadar iniyor postlarim anlamiyorum neye gore eksik stake veriyorlar.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 09:35:14 PM

Komedi resmen bana 2 stake vermiş, benım hesabımı kopya eden sahte hesaba 5 stake vermiş.
sanırım bir elden geçmesi gerekiyor listenin
Xday123
Member
**

View Profile
February 20, 2018, 05:44:30 AM
Last edit: February 20, 2018, 05:57:41 AM by Xday123
Merited by aliyagiz207 (2), Ridcan (1)

Komedi resmen bana 2 stake vermiş, benım hesabımı kopya eden sahte hesaba 5 stake vermiş.
sanırım bir elden geçmesi gerekiyor listenin

Dostum telegramdan ben durumu ilettim benim stake verdiler suan duzeltmisler. Sende bir konus senior olmama ragmen 5 yerine 2 stake verilmis duzeltirmisiniz de. Bence kaydirma yaptilar. Bana verecekleri 2 stakei sana vermisler bana vermemislerdi simdi duzelttiler. Seninkini de duzeltirler

Edit  : Hocam ben senin yerine yazdim. Hidrocopa bakin adam senior olmasina ragmen 2 stake vermissiniz adama bana da 0 vermissiniz bence bana verilecek 2 stakei yanlislikla adama kaydirmissiniz dedim adamda hatami anladim deyip senide duzeltmis artik aganin eli tutulmaz ativir 1 merit ativir  Grin
hidrocop
Sr. Member

View Profile
February 20, 2018, 07:12:59 AM

@Xday123 inan hiç meritim yok çok teşekkürler olsa dükkan senin ama söz birşeyden gelirse kesin vereceğim, bende ekran  görüntüleriyle attım ama bu hibrocop hala stake alıyor biri daha vardı onu çıkarttırdım ama bu 2.olan hala burada
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 20, 2018, 03:09:52 PM

Dostum telegramdan ben durumu ilettim benim stake verdiler suan duzeltmisler. Sende bir konus senior olmama ragmen 5 yerine 2 stake verilmis duzeltirmisiniz de. Bence kaydirma yaptilar. Bana verecekleri 2 stakei sana vermisler bana vermemislerdi simdi duzelttiler. Seninkini de duzeltirler

Edit  : Hocam ben senin yerine yazdim. Hidrocopa bakin adam senior olmasina ragmen 2 stake vermissiniz adama bana da 0 vermissiniz bence bana verilecek 2 stakei yanlislikla adama kaydirmissiniz dedim adamda hatami anladim deyip senide duzeltmis artik aganin eli tutulmaz ativir 1 merit ativir  Grin

Aktif katılımda bulunduğun için teşekkürler, bu listeye fake adres ile profil copy moda oldu son dönemlerde alan varmı bu şekilde bilmiyorum ama kullanıcılar en azından raporluyorlar.
Xday123
Member
**

View Profile
February 20, 2018, 05:08:13 PM

Aktif katılımda bulunduğun için teşekkürler, bu listeye fake adres ile profil copy moda oldu son dönemlerde alan varmı bu şekilde bilmiyorum ama kullanıcılar en azından raporluyorlar.

Oncelikle meritin icin tesekkurler abi. Ben elimden geleni yapmaya arkadaslarima faydali olmaya calisiyorum. Kopyalanmis adresin ethplorer tarayicisinda incelemesini yaparsaniz klon hesap olmasina ragmen bounty managerlerin nasil dikkatsiz olduklarini gorursunuz yanlis hatirlamiyorsam bir kampanyadan 12 bin dolarlik token gondermisler bu adrese. Ve bu birilerinin emegini calmak oluyor. Kripto para piyasasinin tek eksisi bu calinma yada klon muhabbrtlerinde yaptirim uygulancak yada denetleyecek bir mekanizma olmamasi. Hani itiraz edip oraya giden tokenleri cekmek gibi bir olanak olsa super olurdu ama buda suan icin mumkun degil. Dolandirilmamaya bakicaz biz de
Xday123
Member
**

View Profile
February 28, 2018, 06:39:37 PM

Proje hakkında fikriniz nedir girdim imza kampanyasına bu hafta satış başlıyor hardcap yapar mı sizce 12 bin kişi var Telegram da belirli bir hype oluşmuş vaziyette diye düşünüyorum
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 28, 2018, 07:20:26 PM

uzun bir aradan sonra bende bu projenin bounty programına katılmak istedim. sanırım biraz gecikmişim ............

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌