Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:19:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank'tan Bitcoin itirafı  (Read 481 times)
CryptoBey (OP)
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
January 23, 2018, 08:24:41 PM

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 23, 2018, 08:37:18 PM

Çiftlik Bank sadece ponzi bir sistemdir ve insanların parasını araklamaktan başka bir şey yapmamaktadır. Son dönemlerdeki olaylardan sıyrılmak nedeniyle Bitcoin'in popülerliğinden yararlanarak insanların sırtından geçinmek için her yolu deniyorlar. Dikkatli olun! Enayi olmayın.
tuanvie
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
January 23, 2018, 09:16:14 PM

Zerre kadar bile güvenilir bulmıyorum ve buna rağmen bunun içinde yer alan hatta yer almakla kalmayıp ciddi ciddi savunan öven adamlar var. Anlam vermek imkansız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Kirrabaros
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 09:18:18 PM

Bizim toplumumuz bu tarz şeyleri sever. Bunları bilenlerde çok iyi kullanıyor maalesef..
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 23, 2018, 09:33:06 PM

Benim cevremde bile fanatikleri var . Laf bile söyletmiyorlar. Tabii bu kişilerin iyi yatırımlarıda var .
exotr
Member
**

Activity: 113
Merit: 20

View Profile
January 23, 2018, 09:41:25 PM

Merkez kıbrıs olunca direk ponzi dedim arkadaşlarım deli para gömdü bu işe çiftlik banka yani sonra  ben dedim bakın bu iş tehlikeli gibi duruyor dedim beni dinlemediler şimdi aylık 3000 tl çekim limiti koymuşlar deli deli düşünüyorlar tabi ben uyardım diye bana düşman kesildiler ben başka bir işten mağdur olmadan kurtuldum belki aranızda bilen vardir kairos mağdur olmadan çekildim ve 1 ay sonra milleti tokatladilar bu iş aynı o işe benziyor.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 23, 2018, 09:54:23 PM

Orta da ürün yok. Kolay yoldan para kazanma diye bir şey yok. Ponziciler kırk kılıkta yollarına devam ederler. Çevreyi uyarmak lazım. Gerçekten yazık giden paraya-umutlara.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 24, 2018, 12:36:44 AM

yalnız benim anlamadığım olay şu 30 yıllık çocukluk arkadaşımın bile geçenlerde bankadan 150 bin tl kredi çekerek bu işe girdiğini öğrendim bu insanlar bu sisteme nasıl bu derece güvenebiliyorlar. ?çocuğa yaklaşık bir yıldır sistem çökecek deyip duruyorum lakin ne zaman ödeme alsa beni şaşırtıyor bu durum. ne zaman patlayacak çok merak ediyorum
teleskopta
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 12:50:38 AM

Çiftlik Bank büyük bir ponzi şirketidir.
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
January 24, 2018, 01:19:01 AM

Anladığım kadarıyla herkes patlamasını bekliyor ki aksini düşünmek de akla mantığa sığmıyor. Umarım bu işin sonunda canı yanan kimse olmaz.

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 24, 2018, 07:21:52 PM

illa canı yananlar olacak, pirince giderken eldeki bulgurdan olmak milli sporumuz, ne dersek diyelim, ne gösterirsek gösterelim, 3 kuruş kazandıysa, elindekini kaybedene kadar kimse bizi ne dinler, ne görür.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
January 24, 2018, 08:26:24 PM

Bunlar ne yüzsüz şerefsizilermiş be
  Embarrassed

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 24, 2018, 10:36:03 PM

Bu adamlara güvenen de kabahat ne karaktersizlermiş bunlar. Embarrassed Embarrassed

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
mefulu
Member
**

Activity: 76

View Profile
January 24, 2018, 10:40:41 PM

Kimsenin güveni yok bu Çiftlik Banka,İnsanların gözünde saadet zinciri olarak görünüyor.Kendi sisteminizi bırakıp neden BTC madenciliği yaparsınız ki? Hedef saptırmak için yapılmış gibi sanki.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 24, 2018, 10:57:27 PM

Televizyonlarda o kadar reklam yap, çiftliklerimiz yakında açılıyor diye. Sonra ani bir dönüşle bitcoin madenciliği makinesi satışına gir. İşte burada gerçek niyetini belli etti. Uzak durmak lazım.
WhoDev
Newbie
*

Activity: 28

View Profile WWW
January 24, 2018, 11:18:53 PM

Her ne kadar Çiftlik Bank hakkında çok fazla bir bilgim olmasa da bu projenin insanları dolandırmak maksadıyla yapıldığının alenen ortada olduğu düşüncesindeyim.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 24, 2018, 11:58:39 PM

Çiftlik Bank projesi mantık olarak bankalardaki faiz gibi gösterilmeye çalışıldı . Bize para yatir onu işle ve paranı arttir . Bunu yaparken ayrıca puan kazan ve o puanları marketlerimizde kullan. Eğer dolandırıcılık gibi bir olayları yoksa ellerindeki şirkete para sağlamak amacı ile yapılmış güzel bir sistem. Ama son dönemlerdeki geçirdiği soruşturmalar sonucu insanların gözünde dolandırıcı kapsamından çıkıp olayları başka bir yöne çekmeye çalışıyor gibi .
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 12:31:23 AM

Çiftlikk bank gıbı benzer ponzı olusumlar her zaman mıladını dolduracakdır paralarını cıkarabılen ne mutlu sımdıde bıtcoın madencılıgı yapıyorlar e ver o zaman mılletın parasını ayda bır ıkı haftada bır btc ıle o zaman.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
January 25, 2018, 01:51:09 AM

Çiftlik Bank'tan Bitcoin itirafı değil sadece yeni bir tuzak gibi gözüküyor. Bu herifler Bitcoin'in popülerliğinden yararlanarak daha fazla sazan avlamak için ellerinden geleni ardına koymuyor. Bu tür ponzi sistemlere yatırım yapmak sizi ileride çok üzecektir. Her an patlayabilir, bunlar batış çığlıkları.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 25, 2018, 02:36:18 AM

şimdi de millete kullanılmıs ve de roi'si düşük makina yollayıp insanları kekleyecekler Smiley
Pages: [1] 2 3  All
  Print  

Jump to: