Bitcoin Forum
September 01, 2024, 11:22:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank'tan Bitcoin itirafı  (Read 495 times)
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 05:00:55 AM

işi biraz bilen insanları kandıramazsın belki ama bilmeyenleri tuzağa düşürmek için güzel bir yöntem. Kanmayın bu oyunlara
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
January 25, 2018, 05:48:39 AM

Yıllardır bu ülkede ponziden schemeden piramitten ne derseniz mağdur olan binlerce insan oldu ve hala olmaya devam ediyor. Işin düşse 5 kuruş bulamayacağın adamlar ponziye milyarlar kaptırıyor şuan bile ç.b. mağdurları diye bir sayfa açılmış 1500 üyesi var facede o derece, televizyonda reklamı döndü diye direkt bu şirket ponzi değil diye tartıştığım insanlar oldu 5,000 i 6 ayda kurtar sana 20,000 vereceğim diye iddaalaştıklarım oldu, üzüldüm açıkcası giden paralarına ama ders olması adına ufak bir umutta oluştu. Hele malını mülkünü satıp kredi çekip girenler var onlar için ne desem içim el vermiyor umarım en azından paralarını kurtarabilirler bugune kadar asla kurtaramamışlardan bağımsız olarak
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 05:57:36 AM

adamlar malı götürdüler zaten şimdi ise miadı dolmus eski makinelerle insanları kandıracaklar.
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
January 25, 2018, 08:32:38 AM

adam işini biliyor valla, her yerden para basıyor hödük.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
January 25, 2018, 08:35:45 AM

2 ay kadar önce telvizyonda görmüştüm bu da ne demiştim?
İlk başlarda devlet işi dedim umursamadım sonra para yatırıp kazananları duydum işte o zaman bu nasılmış diye biraz araştırdım ama içime sinmemişti daha önceden bu sistemle çalışan saadet zincileri gibi mağduriyet yaşanacagı aklıma geldi ve yatırım yapılabilir bir şey olarak görmedim.

Bir oyun vardı sanal çifçilik gibi ineklerden süt sağılıyordu sağdıgın süt kadar para kazanıyormuşsun Cheesy ama oyuna para yatıranları bir süre sonra çok güzel sağmışlardı ondan bir farkı yok
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 08:38:32 AM

adam işini biliyor valla, her yerden para basıyor hödük.

Milletimiz yattığı yerden para kazanmayı seviyor . Havadan para gelsin de nereden / ne şekilde gelirse gelsin mantığındalar .. Fakat sistemin işleyişini araştırmadıkları ve nerede dönemeyeceklerini görene kadar . Smiley Sonrasında mağdur olduk . Yok öyle bir mağduriyet . 3 ay 5 ay para gelirken iyiydi değil mi ?

Akıl var fikir var . Kullansınlar biraz ..
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
January 25, 2018, 07:03:41 PM

çiflik bankı güvenilir bulmuyorum insanların sırtından para kazanmanın peşinde çiflik bankın ayakcıları bunu övüyor bunların ne menfaati var anlamıyorum
soilwork79
Full Member

View Profile
January 25, 2018, 07:50:40 PM

Çiftlik Bank'ın bir ponzi olduğunu madem herkes biliyor bu adamlara kim neden inanıyor. Bir yerde patlayacaktır ve milleti tokatlayıp kaçacaklar ama ne zaman bilmiyorum. Bir ara sitelerine bakmıştım ponzi olmadıklarını kanıtlamak için yeni üyelikleri durdurmuşlar.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 25, 2018, 09:09:00 PM

Herkes şimdi atlayacaktır buna balıklama. Bizim insanımız sever böyle olayları. Ben hiç güvenemedim nedense. Bakalım sonucunda ne olacak göreceğiz.
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
January 25, 2018, 09:47:49 PM

Madencilik tesisi videosu tam acemi işiydi. Bu adamlar donumuzu bile satar. Kocaman bir takım çalışması yapıyorlar. Her ay yüzde 25 kar payı olmayacağı baştan belli
ozgr
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1013

View Profile
January 25, 2018, 10:01:12 PM

İnekler mining mi yapıyormus napıyormuş  Grin geçen sokakta cafede demlenirken bi tane cahil bi herifle diyaloğum oldu
bi sürü para yatırmış anlatıyor ben siteden yapıyorum çiftlikte tavuklar üretiliyor diye inandırmış kendisini.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
January 25, 2018, 11:08:42 PM

%1000 değer kazanan bitcoin mining makinası Cheesy
napsın adam o kadar keriz varken kazıklamayıpda kendinemi keriz dedirsin.
jet fadıla baksanıza adam bi kere araba diye tokatladı sonra geldi rezdans diye tokatladı hızını alamadı malezyada otel yapıcam dedi yine tokatladı.
dikkatinizi çekerim kimseye zorla tokat atmıyorlar.herkes kendi ayağı ile gidiyor ponzinin memba bu memleket.fikriniz varsa mutlaka deneyin %100 500 kar deyin hayatta müşterisiz kalmazsınız.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 11:17:58 PM

Çevremdeki herkes ballandıra ballandıra anlatmıştı. Hiç güven vermemişti. Karşılık aldıklarını gördüğüm hallde sıcak bakamadım. Bence bu sistemi kuran o gördüğümüz kişi değildir. Ben arkasında daha büyük bir aklın olduğunu düşünyorum.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
January 25, 2018, 11:31:53 PM

Şarküteri'de bitcoin cihazı satmak Cheesy çok iyiymiş yarın bitcoin düştüğünde adamların paralarını veremeyecekler, yurtdışında güzel bir yer ayarlamıştır bunlar kendilerine çünkü lazım olacak. Halkımızı bilgilendirmek boynumuzun borcu böyle dolandırıcılara yüz vermemek lazım ama adamlar köşeyi dönmüş zaten

llcj
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
January 26, 2018, 05:51:57 AM

Çevremdeki herkes ballandıra ballandıra anlatmıştı. Hiç güven vermemişti. Karşılık aldıklarını gördüğüm hallde sıcak bakamadım. Bence bu sistemi kuran o gördüğümüz kişi değildir. Ben arkasında daha büyük bir aklın olduğunu düşünyorum.

Bencede kesinlikle arkasinda birileri var.
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 26, 2018, 09:23:32 PM

Çiftlik Bank hakkında güvenilir tarzında bir yazı forumlar da görmemiştim gerçekten de belli bir sebebi varmış demekki
yafus
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
January 27, 2018, 12:43:55 PM

Soruşturma açılmıştı bunlara ne oldu bu gelişme var mı adamlar tavuktan Bitcoin geçiş yapmış
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 03:04:07 PM

Çiftlik bank konusu iyice karmaşık bir hal aldı bence. Adamlar çoktan batmışta Bitcoini konu ederek zaman kazanmaya çalışıyor gibi görünüyorlar. Bu zamana kadar gündemlerinde Bitcoin mi vardı. Ayrıca yüzde bin kazanma oranı koyarak milleti heveslendiriyorlar. Bu foromda dahi kimse  böyle bir orandan bahsetmiyor.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
January 27, 2018, 04:34:09 PM

Açıkçası bende tam bir saçmaık ve ponzi olduğunu düşünüyorum, bizim insanımızda bu tarz şeylere karşı gereksiz bir düşkünlük oluyor sonra kafayı dağa taşa vuruyor. Kendi düşen ağlamaz.
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
January 27, 2018, 04:38:02 PM

Böyle şeyleri kullanıcılar sırtından geçim yapan kuruluşlar yapmakta genelde. İnternet de bin tane örneği mevcuttur. Kapitalist bir umut ticareti budur diyebilirim. Bu işlerin kolay gözükmesi kolay olacağı anlamına gelmez. Kanmayınız efendim.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: