Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:27:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Pumpa girdim sakın denemeyin!  (Read 1714 times)
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
August 22, 2018, 03:51:59 PM

Pump dediğimiz şey ayı piyasasında da boğa piyasasında da kaybetmenin en garantili ve tek yoludur.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
August 23, 2018, 08:59:32 AM

Goreceli olarak daha dusuk hacimli coinlerde bu mumkundur.  Yatirim yaparken veya risk alirken bunlara dikkat etmenizde fayda var.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
August 23, 2018, 06:35:17 PM

pump dump mağdurları derneği açacağım yakında mağdurlardan biri olarak, üç kuruş kazanayım derken zarar ettirdi pump dump grupları bunlara asla güven duyulmaz.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
August 31, 2018, 08:17:26 AM

Adam tokatlamak için son zamanlarda bu tür pump grupları çok türedi. Bu tür gruplara itibar etmeyin arkadaşlar. İşin içinde olanlar yani bu pump u organize edenler kazanıyor, diğer kişilerin çoğu kazanıyor. İşlemler anlık ve çok kısa sürede gerçekleştiğinden aldığınız coini satamazsınız. Çok dikkatli olun ve bu tip yerlere paralarınızı kaptırmayın arkadaşlar.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 01, 2018, 09:16:01 PM

Kalkan trene binmek risklidir ninjalık yapmak heyecan verir kazançta getirebilir ancak düşüş başladığı zaman ha döner ha döndü derken dipler gelir aman dikkat.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 02, 2018, 09:12:36 AM

Bundan sonra pump soranlara aurumu anlatacağım. 60 kat değer kazandı adam sadece 1 bitcoinle nerelere getirdi. Onun pumplanmasına aldanıp girenlerin parası şimdi 50'de 1'ine indi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
September 02, 2018, 12:30:58 PM

pump adamı elektrik gibi çarpar en son pundix pump sırasında giren arkadaşım borsa hack sonrasında transfer yasağına takıldı yüksek fiyattan satmadı zarar ederek düşük fiyattan sattı.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
September 02, 2018, 03:45:07 PM

pump gruplarını bende araştırdım zamanında ama gelen sinyalleri grafiklerde bakarak öyle kazançlı olmadığını düşündüm. paralı sinyal hizmeti aldım ama o da fos çıktı. küçük gün içi çıtır yapayım dedim onda da kaybettim ufak ufak. bu piyasada yatırım alanında bir türlü şansım dönmüyor.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 18, 2018, 08:57:50 AM

Ben bi gecede 9 bin lira kazanıp sabaha doğru 10 bin lira kaybettiğim günleri biliyorum Smiley pump'lar tuzaklardan öte değildir 3e 5e bakmayın zararın neresinden dönseniz kardır hemen çıkın o coinden asla bakmayın bile

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 20, 2018, 10:38:26 AM

Sen grmeyin desende yükselişi görüp grmek isteyen gözünde dolar işareti görünen çok kişi olacaktır yoksa pump başlatanlar nasıl para kazanacaktır değil mi
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 20, 2018, 02:54:38 PM

Piyasa zaten riskli, balina yönlendirmediği sürece o sinyaller bence çöp. Ne kadar pahalı ücretlerde sinyaller veriyor olurlarsa olsunlar, kazanma garantisi yine yok. işte excel tabloya ekler, şu gün şu kadar kazandırdık diye. ücreti 0.10 bitcoin ama hepsi atmasyon. sırf birileri alsın diye, telegramda niceleri var. chat kısmını kapatarak sırf önceki günün sahte sinyallerini yayanlar falan.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 20, 2018, 03:28:23 PM

bunu yaparken ana parayı asla kaybetmemeyi seçmek gerekiyor. aksi taktirde kar hırsı göz boyayıp ana paradan da edebilir bizi.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 20, 2018, 08:48:35 PM

Al-sat yapsam bile elime bulaşıyor benim.En güzeli alıp,belirleyeceğiniz bir rakamda satmak..Daha sonra da arkasınan bakmamak..Pump gruplarına hiçbir zaman bulaşmamak lazım.O adamlar donumuza kadar alır herşeyimizi..

▔▔▔▔▔
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
September 20, 2018, 08:58:34 PM

Daha fazla dibi görmeden çıkmanız iyi olmuş. Tam yükseldiği zamanda alacaktın üstte bozduracaktın aşırı derece zevkli oluyor öyle ancak bunu kestirmekte aşırı derece de zor Smiley
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
September 20, 2018, 11:30:34 PM

Pump sinyallerinde her şey çok hızla olup bitiyor, pumpu başlatanlardan başka kâr edende olamıyor ne yazık ki. En iyisi kendi kafana göre takılmak.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
September 20, 2018, 11:43:55 PM

Uzaktan bakınca çok çekici görünebilir insanlara, çok merak eden ille girecem diyen varsa ufak meblağla denesin acısı büyük olmaz en azından.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 21, 2018, 03:50:59 PM

balina o pumpu gerçekleştirmek için haftalar, belki aylardır hazırlık yapıyor. birilerine ralli başlayacak şeklindeki izlenim oluştur ve bolca maliyete girmesini sağla. ardından o bölgelerden hızlı düşüş yap, satan satana o arada topla yükselt. bitcoinde bile gün içinde 10'larca tuzak yapıyorlar. hızlı pump sinyalleri falan sermaye eritmekten başka işe yaramaz benim gözümde. kazanan vardır ama çoğunluk bence kaybediyor.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
September 21, 2018, 10:56:53 PM

Balinaların kazandığı ya da ne idüğü belirsiz insanların yönlendirdiği pumplar ile hiç işim olmaz. Alırım tokenimi seçe seçe, paşa paşa beklerim kârımı, havaya savuracak param yok benim.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
September 21, 2018, 11:59:18 PM

Pumpa girecek ne para nede kafa kaldı, bende normal ticareti takip etmek bile zul halini almaya başladı. Piyasanın bir an evvele yükselişe geçmesi gerek yatırımcı bulamayacaklar yakında.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
September 22, 2018, 04:48:28 AM

Konu sahibinden bağımsız konuşuyorum ama insanlar nasıl bu kadar rahat biçimde pumpa girebiliyor hayret ediyorum. Bitcointalk’ta takılmaya başladığım ilk günlerden beri özellikle pump gruplarına girmemek konusunda onlarca uyarı ve tecrübeler okudum. Hiçbir kafayla pump grubuna girmedim bu saatten sonra da girmem. Çok anlamsız geliyor, bile bile lades diyorsun resmen.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: