Bitcoin Forum
May 25, 2024, 02:34:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kucoin' de işlem gören coinlerin her geçen gün kan ağlaması  (Read 387 times)
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 12:26:09 AM

yeni nesil borsalar piyasanın seyrini belirliyor. kucoin ile bir alım satım işi için lazım olduğunda tanıştım, üye oldum ve inanın çok sevdim. borsa oluşturmak çok zor ve meşakkatli bir iş ve kucoin bunu gerçekten hakkıyla becermiş.

Sync485
Full Member

Activity: 252

View Profile
January 25, 2018, 01:02:59 AM

daha fazla kullanici çekmek için sadece kendilerinde olan coinleri pumpladıklarını okumuştum globalde. bunun açığa çıkmasıyla o coinlerin düşüşe geçtiği söyleniyor.  ne derece doğrudur bilmiyorum. biraz para atıp sadece kucoinde olan coinlerden bir sepet yapmıştım ve sepetin %60ı eridi gitti.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 15, 2018, 02:56:09 PM

Kucoin çok enteresan bir borsa. Neo tabanlı assetlerin ve büyük borsalara giremeyen projesine inandığım coinlerin/tokenların ilk adresi olduğu için sempati duyuyordum. İlk başlarda giren coinler hype yapıp sonra hızla düşüyordu. Bir süredir girenler direk düşüyor ve toplayamıyor.

Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 15, 2018, 04:33:42 PM

kucoin cok guvenilir biryer degil heralde birsure once onunla ilgili bir haber okumustum simdi hatirlayamadim. Bence gecebiliyorsaniz diger borsalara gecmeye calisin.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 15, 2018, 07:13:27 PM

Güvenilirlikle alakası yok, hacim aşırı az ve bu da düşüş zamanı daha büyük kayıplara neden oluyor, hacim az olduğu için boğa zamanı da çok rahat 3e 5e katlayan projeler bunun gibi borsalardan çıkıyor oyüzden bu düşüşler normal bence.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 16, 2018, 07:45:50 AM

malesef bende kucoin borsasına yatırım yapan biriyim şansızlık ta bu kadar olmaz ne yatırım yapsam mutlaka düştü yüzde 90 zarardayım.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
March 16, 2018, 07:56:29 AM

Sadece kukoin değil bütün borsalarda işlem hacimleri düştü, bu da özellikle yeni giren borsaları daha çok etkiledi, cobinhood a yatırım yapmıştım bende, yerlere çakıldı, işlemlerı sadece botlar yapıyor şu anda
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 16, 2018, 08:01:13 AM

Bence kucoin ile ilgili bir durum değil çünkü binancede de aynı durum sözkonusudur.Bu durum coinler ile ilgili borsa ile ilgili bir durum değil .Malesef piyasa bu aralar çok kötü elimizdeki tüm coinler x5 x10 kat eridi malesef (binance bitrex kucoin crptopıa livecoin de hesaplarım var )

unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
March 16, 2018, 08:46:21 AM

konu başlığını açan arkadaşa katılıyorum. kucoin'de organik trading dönüyor. boş ve sahte emirler yok. dikkatinizi çektiyse oradaki fiyatlar piyasa ağırlıklı ortalamasının bir tık altındadır hep. bu sebepten tüm işlemlerim için ben de kucoin kullanıyorum.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 16, 2018, 09:49:06 AM

Kucoin hakkındaki eleştirinizi kabul etmek pek mümkün değil harcanılan o kadar emek karşısında gayet kullanışlı bir platform. Kan ağlamayan bir coin şu zamanlarda var mı ya hu ?

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 16, 2018, 09:54:37 AM

Şu sıralar piyasanın durumu kötü olduğu için bu tarz düşüşlerin yaşandığını düşünüyorum.Örneğin credits icosunun tokenı cs kucoin üzerinde işlem görmeye başladıktan sonra 1 doların üstünden işlem görmeye başladı daha sonra piyasa şartlarından dolayı düşüşe geçti.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 16, 2018, 10:08:08 AM

Her proje düşüyor ama binancedakiler örneğin daha az etkileniyor, az çok bir hacim olduğu için çok aşırı düşmüyor maksimum yarıya düşüş bazılarında 3te birine düşüş olabilir, kucoindekiler minimum bukadar düştüler nerdeyse, hacimsizlik yüzünden olduğunu düşünüyorum.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 16, 2018, 10:42:21 AM

havasını alıyorlardır belki de ilk açılıştaki pumpların acısı çıkıyor yavaş yavaş birde şu sıra erimeyen coin varmı ki. btc'nin de etkisi olduğu kesin.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
March 16, 2018, 10:55:00 AM

Kucoin bende anlamadığım şekilde düşüş sağlıyor bunun nedenini bende merak ediyordum hep. Umrım bu durum ileride düelir daa fazla can sıkmadan.
icegeekfresh
Full Member

View Profile
March 16, 2018, 10:56:26 AM

Bibox falan var acaba kucoin mi daha önde olur yoksa bibox mı bilemiyorum, buaralar kucoindeki hacmin bir kısmı oraya kaymış olabilir bazı tokenlar ilk orda listelenmeye başladı, eğer hacmi artıramazsa çöp olur kucoin ilerde.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 16, 2018, 11:01:35 AM

Kucoine 2 ay önce dip diye yaptığım yatırımları az zararlarla satıp çıktım sadece elimde SNOV kaldı tepeye göre %90 düştü aldığım yere göre %60 Smiley Çöpün değeri bu kadar kısa zamanda bu kadar düşmez  Grin
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 16, 2018, 12:14:17 PM

bırakın kukoinde işlem gören koinleri, kucoin in kendisi bile çok düştü, zaten sadece ref linklerle toplamıştı üyelerini, bu yüzden çok sağlam duramadılar
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 16, 2018, 12:25:34 PM

kucoin kriptopara sisteminin ihtiyaç duyduğu bir borsa olduğuna göre halkta bir karşılık bulmuş demektir. Bu durumda kucoin muhtemelen cryptopia nın yerini alacaktır
melancoly
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 16, 2018, 12:36:23 PM

Sırf kucoin değilki hocam alayımız topu attı, günden güne eridi bitti bişi kalmadı eskiden çay çorba parası derlerdi bountyler için, inanırmısınız totalde bakiyem çay çorba parasına düştü her geçen gün düşüyor ve sanırım sıfır olana kadar bekleyeceğim
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
March 16, 2018, 01:21:26 PM

Elde flixx var değeri yerin dibine girdi resmen, kucondeki her coin bu durumda baktığımda, umarım boğa zamanı adam gibi hacimler artar da fiyatları yükselir yoksa işimiz baya zor görünüyor ordaki coinler açısından.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: