Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:45:35 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: HODL Düşündüğüm Coinler Hakkında Görüşleriniz?  (Read 631 times)
onegogh (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 06:18:00 PM
Last edit: January 26, 2018, 06:36:06 PM by onegogh

Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Genesis Vision

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

26 OCAK EKLEMESİ:3 sayfa yorum geldi, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, flood yapamamak adına buradan düzenlemeyi uygun gördüm. Listeden Sonm çıkardım yerine Genesis Vision'u ekledim. Hala en uygun sepeti bulmak için araştırmalarıma devam ediyorum arkadaşlar Smiley Araştırma listemde ise Oax,Bancor ve DeepOnion var. ICON ise şu an zaten iyi değerlendiğini düşünüyorum yoksa bana da çok cezbedici geliyor. WanChain daha borsalara girmediği için eklemedim fakat takip ettiğim bir coin. Tavsiyeler için teşekkür ederim arkadaşlar listemi tamamladığımda ve yatırımımın durumunu bende buradan güncellemeyi düşünüyorum Smiley
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
January 24, 2018, 06:24:04 PM

VTC - XLM - STEEM ve Strat iyi projeler diye düşünüyorum. Misal benim Hodl coinim XLM

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
Sertii
Newbie
*

Activity: 83

View Profile
January 24, 2018, 06:52:09 PM

işe HOLD yazmayı öğrenerek başlayabilirsiniz mesela??
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 24, 2018, 06:59:59 PM

Ben beğenmedim çoğu kriptoparanın ne olduğu belli değil ya da en tepeden satın alınmış diye düşünüyorum. Hani Stratis'in oranını yükseltsen falan neyse
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 24, 2018, 07:00:34 PM

SONM ve SpectreCoin'i direk çıkarmanızı öneririm bu portföydn bi işe yaramaz coinler benim gözümde. Tabii son karar sizin.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
onegogh (OP)
Newbie
*

View Profile
January 24, 2018, 07:04:38 PM

işe HOLD yazmayı öğrenerek başlayabilirsiniz mesela??
İngilizce bilmediğim için HOLD yazıldığını bilmiyordum ama siz şuna bir bakın derim;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=375643.0

SONM ve SpectreCoin'i direk çıkarmanızı öneririm bu portföydn bi işe yaramaz coinler benim gözümde. Tabii son karar sizin.
Teşekkürler bilginiz için ama nedendir acaba? XSPEC'den bende emin değilim tam olarak fakat 2.çeyrekte cüzdana Stealth özelliği gelecek diye ufak bir miktar yatırım yapmayı düşündüm. SONM ise gelişim gösterebilecek bir alandaymış gibime geldi.

Ben beğenmedim çoğu kriptoparanın ne olduğu belli değil ya da en tepeden satın alınmış diye düşünüyorum. Hani Stratis'in oranını yükseltsen falan neyse
Hocam hepsini araştırdım fakat hepsi mükemmel demiyorum. En tepeden olarak hangisini kastediyorsunuz acaba? Bunların ripple gibi zirve yaptığını düşünmüyorum açıkçası.
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 24, 2018, 07:10:25 PM

SpectreCoin, VeChain, WaBi listendeki coinlerden ve hodl seçeneği için kullanılabilir. Bende hodl amacıyla bunlardan satın aldım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar kavramları karıştırabilir. Problem yok.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 24, 2018, 07:15:52 PM

Projeleri inceleyip, roadmap lerine baktıktan sonra eğer bu listedekiler sizi etkiliyorsa belirlediğiniz süre boyunca tutun. Kafanızda daha önce belirlemiş olduğunuz rakamları görüncede realizasyonu yapın. Herşey sizde bitiyor bence birazda tabiki şans ve içgüdünüze kalan bir durum  Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
onegogh (OP)
Newbie
*

View Profile
January 24, 2018, 07:25:25 PM

SpectreCoin, VeChain, WaBi listendeki coinlerden ve hodl seçeneği için kullanılabilir. Bende hodl amacıyla bunlardan satın aldım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar kavramları karıştırabilir. Problem yok.
Arkadaş benim neden HODL yazdığımı anlamamış hocam bende kendisine ironi yaptım mecburen  Smiley

Projeleri inceleyip, roadmap lerine baktıktan sonra eğer bu listedekiler sizi etkiliyorsa belirlediğiniz süre boyunca tutun. Kafanızda daha önce belirlemiş olduğunuz rakamları görüncede realizasyonu yapın. Herşey sizde bitiyor bence birazda tabiki şans ve içgüdünüze kalan bir durum  Smiley
Zaten hocam araştırıp bu listeyi oluşturdum ama siz değerli arkadaşların da fikirleri yorumlarını almak istedim. Bilgi paylaştıkça çoğalır sonuçta  Smiley
tempo7
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 24, 2018, 07:45:54 PM

XRB(Raiblocks) ve ACT(Achain)'e de bakmanı öneririm hocam. Bu iki coinde kesinlikle gelecek görüyorum baya da araştırdım. Senin paylaştığın coinler arasında ise dragon chain'i baya duyuyorum bu aralar uzun zamanda güzel kar bırakabileceğini düşünüyorum birde stellar uzun vadede kar getirebilir diye düşünüyorum. Diğer yazdıklarınızı açıkcası adını bile bilmediğim bir çok coin var o yüzden pek bir yorum yapamıycam Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 24, 2018, 07:48:38 PM

Hocam bencede ins yi bir dusunun ileride saglam anlasmalarla iyi yerlere gelebilir ben 4.5 dolardan bir miktar alim yapmistim hodl pozisyonunda 3-4 ay icinde mi  n beklentim 15-18 bandi YTD kendi kararini kendin ver yine
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
January 24, 2018, 08:00:11 PM

DragonChain, Phore, SpectreCoin forumda çok konuşulan iyi görünen coinler.
Vertcoin hakkında bir fikrim yok.
Sonm konusunda kararsızım.
VeChain ve WaBi çok iyi seçimler. Bunların yanına Oyster ekleyebilirsin.
Steem, Stellar ve Stratis bildiğimiz gibi. Çok beklenti olmasın. Akışın yönünde hareket ederler.
onegogh (OP)
Newbie
*

View Profile
January 24, 2018, 08:07:16 PM

DragonChain, Phore, SpectreCoin forumda çok konuşulan iyi görünen coinler.
Vertcoin hakkında bir fikrim yok.
Sonm konusunda kararsızım.
VeChain ve WaBi çok iyi seçimler. Bunların yanına Oyster ekleyebilirsin.
Steem, Stellar ve Stratis bildiğimiz gibi. Çok beklenti olmasın. Akışın yönünde hareket ederler.
Teşekkürler. Steem, Stellar ve Stratis biraz güvenli limanlar açısından koymak istedim. Vertcoin kendi borsanını açacağı için Mart sonu olması lazım büyük bir patlama bekliyorum, zaten şu dönemde çok sakin kaldı.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 24, 2018, 08:11:36 PM

Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

Sonm

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley
Phore ve VeChain portföyümde bulunuyor. Özellikle Phore'un supplyı çok az ve ilerde monero bnezeri bir hareket izleyebiliriz. VeChain için ise hedefim minimum 50 dolar.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 24, 2018, 08:58:27 PM

şuan birçok yorum alacaksın saydıkların arasında genelde binance coinleri bunların arasında bence sen daha çok  daha yeni piyasaya girmiş özellikle 1 dolar altı coinlere odaklan

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 24, 2018, 09:03:09 PM

Stratis'te Eylül 2017'den bu yana (3,50usd maliyet)
Genesis Vision GVT'de Ekim 2017'den bu yana ( 5,50 usd maliyet)
HSR'de Kasım 2017'den bu yana (Maliyet 19usd)
STM'de dünden bu yana (Maliyet 0,14usd)

Holdum. Ben bunlardan kazanacağımı düşünüyorum. Geçen ay GVT 50usd'yi Stratis 20usd'yi görmesine rağmen bozdurmadım çünkü beklentim daha da yükseklerde 3-4 ay sonrası için.

HSR ise twitter'da Ramazan hocamızın sürekli önermesinden dolayı aldım. Btc olarak maliyetim 0.00128 ve şuan itibariyle 0.00143

Alında karda olmama rağmen bunda da coinin Şubat içindeki faaliyetlerindne dolayı biraz daha yükselmesini bekliyorum. Bu yüzden bu fiyatlardan satmıyorum.

STM için dün pre-ico ya katıldım projeyi beğendiğim için. Bunda da en az 7-8 ay hodl kalacağım

Al sat yapmak kazandır kazandırır bir yerde kaybettirmeye başlar illaki ama bugüne kadar kazandıysam hodl ile kazandım. Projesine güveniyorsan düşse de batsa da bekle elinde sonunda çıkıyor proje sağlamsa
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 24, 2018, 09:04:13 PM

Son altı coinde benimde yatırımlarım var diğerlerini bilmiyorum, güzel denk gelmiş son altısı. Özellikle stratis, vechaini alın ve unutun kalsın uzun süre, çok güzel kazandıracaklardır.

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 24, 2018, 09:09:19 PM

icx ven enj waves stratis cvc oax coinleri uzun vade için iyi olabilir oax özellikle kaç yerde duydum sanırım bu borsa olayı varmış oda fiyatlanabilir iyi bir şekilde

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 24, 2018, 09:10:34 PM

Güzel koinler seçmişsin. Tebrik ederim seni. Ama bu işlerde önemli olan aldıklarını unutman ve uzun süre muhafaza etmen. Bunu yaparsan zaten hangi koin olursa olsun kazandırır.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 24, 2018, 09:14:07 PM

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

Sonm

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

dragon ile vertcoin ben de de var. venchain de baya bi iş yapacak  gibi. 10 bin sats iken almadım bazı yönleri bana uymadığı için. stellar aldım sattım ama kaliteli bir coin. bence hepsi güzel . wabi ile spectrecoin hakkında hiç fikrim yok
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: