Bitcoin Forum
June 29, 2024, 12:01:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 1270 times)
akbasemre1
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 09:02:18 PM

Eski bir üye olarak az merit aldım teknik olarak system spam atıp rank yükselmesini engellemek icin oldugu icin ama zaten aktif biride değilim forumda hic rankimi onemsemedim bundan sonrada onemsememde 10 meritla baslamam biraz üzücü oldu Cheesy

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 11:20:50 PM

artık rğtbe atlamak falan hayal oldu arkadaşlar, şahsen çoook uzun bir süre rütbe atlayacağımı falan düşünmüyorum böyle full member olarak takılmaya devam edeceğiz anlaşılan.en büyük darbeyide full altı üyleler yemiş oldu.ne kadar kaliteli postta atsalar kimse kimseye merit vermez çünkü herkesin bi eşi dostu kankası var forumda onlara dağıtır.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
January 27, 2018, 11:38:09 PM

iyi en azından merit olmadan jr member olabileceğiz
Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
January 28, 2018, 10:26:37 PM

Jr olmak için merite ihtiyaç yok. Sanırım jr olarak kalacağız. Globalde başlık açacağım bakalım ne olacak.
arctic circle
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 28, 2018, 11:37:51 PM

Rütbe atlamak zorlaştı ama imkansız değil. Çok çalışan merit toplayabilir.
earmark
Member
**

View Profile
February 09, 2018, 04:14:29 PM

Sistem iyi olmuş olmasına da bu sefer de merit vermiyorsunuz diye konu başlığı açanlarla doldu forum. Yani güzel bir şey kalitenin artması açısından. Ama kaliteli mesajlara da gerçekten beğenip merit atan kaç kişi var. Onu da sorgulamak lazım. 2 haftalık periyotlarda artan activity gibi belirli dönemlerde hesaplara belirli miktarlarda (herkesin rütbesine göre) merit dağıtılsa daha uygun olmaz mıydı ? Sorulacak soru çok tabi ama boş yorumlar ve konular daha çok. Kötü olmuş demek gerçekten ayıp olur.
kentcocugu
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 08:53:16 AM

Niye böyle bir sistem geldi? Biz yeni başlayanlar için galiba çok zor bir durum bu.
icologist
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
March 20, 2018, 10:59:08 PM

Zenginin daha zengin olmasını, fakirin daha da fakirleşmesini anımsatan bir sistem değil mi  Huh
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
March 21, 2018, 08:09:01 AM

hero olmak nerdeyse imkansiz hale geldi.
hakanb
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
April 10, 2018, 12:54:59 PM

şunu translatede çevirdiğimde anlamsız bir şey çıkıyor.
There are 80 merit sources with a total merit generation of up to 17800 sMerit per 30 days

30 güne kadar 17800 sMerit'e kadar toplam liyakate sahip 80 liyakat kaynağı vardır.

verebileceğim meritmi var benim?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 10, 2018, 01:03:23 PM

şunu translatede çevirdiğimde anlamsız bir şey çıkıyor.
There are 80 merit sources with a total merit generation of up to 17800 sMerit per 30 days

30 güne kadar 17800 sMerit'e kadar toplam liyakate sahip 80 liyakat kaynağı vardır.

verebileceğim meritmi var benim?

Hayır, Theymos (admin) tarafından belirlenen unique kullanıcılar yani merit kaynaklarına her 30 günde 17800 sMerit dağıtılıyor. Bu merit kaynakları ise kendilerine gelen meritleri forum üyeleriyle paylaşıyor. Şu an toplamda 80 adet merit kaynağı bulunmakta ayrıca bu konu güncel değil orijinal konu buradadır: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0
ht_turk
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
April 10, 2018, 01:45:02 PM

Daha yararli basliklar icin guzel bir sistem olmus eminim onceden daha kolaymistir rutbe atlamak.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
April 10, 2018, 01:47:57 PM

Forumda az çok ölmüş gibi bir durum var artık özellikle Localden bahsediyorum genel hatlarıyla burada merit toplamak çok zor.
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 11, 2018, 06:26:14 PM

Ben yeniyim ama bu sistem ne kadar forum kalitesini attırmak için yapılmış olsa da yeni üyeleri teşvik edecek bir kazanım sunmuyor. Merit kazanmak rütbe yükseltmek çok çok zor.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 11, 2018, 06:58:51 PM

Eğer Türk forumunda merit kaynağı var ise bu kaynak meriti nereye basıyor merak ediyorum gerçekten. Haftalık olarak 4450 sMerit kullanabiliyor. Biz şikayet ediyorduk yeterli merit girmiyor foruma merit dolaşımı durdu duracak diye yakınıyorduk aslında boşa ağlıyormuşuz. 1 tane merit kaynağı tüm Türk forumuna yeterde artar. Yanlış hatırlamıyor isem teramit ti sanırım ismi öyle bir arkadaş Türk kaynak yok diyen birisine 'o kadar emin olma Smiley)' tarzında bir şey söylemişti. Yani kendisi kaynak yada kaynak olan birisini tanıyor demek oluyor buda. Gözünüzü seveyim şu meritleri dağıtın eğer sizin kriterlerinize uymuyor ise forum ortalaması belirleyin forumun kalite derecesine göre dağıtın da dönsün meritler herkes faydalansın.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 11, 2018, 07:06:43 PM

Atılan yorumların kalitesizliği ve bir kişinin 10 dan fazla hesap açması Merit Sistemini doğurdu forumun devamlılığı için iyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
May 03, 2018, 08:06:00 PM

sıfır meritimle bizde başladık. Peki mesela hoş bir yoruma nasıl merit veriliyor. Bende merit verme kısmı gözükmüyor. Muhtemelen meritim yok diye. Olanlar merit verme linki gözüküyor mu sizde.
skaynar
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
May 04, 2018, 02:46:40 AM

Bence çok acımasız davranılmış. Daha önce sadece post ile olması da eksiklikmiş ama bu sistemin adaletli dağıtımı olacak mı merak ediyorum
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
May 04, 2018, 08:59:24 AM

sıfır meritimle bizde başladık. Peki mesela hoş bir yoruma nasıl merit veriliyor. Bende merit verme kısmı gözükmüyor. Muhtemelen meritim yok diye. Olanlar merit verme linki gözüküyor mu sizde.

Quote yazan yerde +merit yazar oraya tıkladığınızda ne kadar merit yollama hakkınız olduğunu ve ne kadar yollamak istediğinizi görerek ona göre yollayabilirsiniz

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
May 04, 2018, 06:32:29 PM

Maalesef yeterli merit paylaşımı olmadığı için takılı kaldık Jr'da. Kaliteli içerik paylaşmaya çalışıyorum genelde. Goygoy ya da boş post kasmaya çalışmıyorum. Pragmatik bilgiler yazıp çok bilinmeyen şeyleri öne çıkarmaya çalışıyorum ama merit kıtlığı var işte. Vazgeçtim artık zaten  Grin ne zaman ki rütbe atlarsak... Keyif almaya bakmak lazım Smiley

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: