Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:58:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] ⚡ Sapien Network - Geleceğin Web 3.0 Sosyal Ağı ⚡  (Read 1605 times)
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 24, 2018, 11:34:05 PM

Sapien iş yapacak bir projeydi yalnız imzasına giren arkadaşlarım şikayetçiydi alınanın daha azı dağıtılmış galiba bountycilere bu bile etki eder yatırım yapacaktım vazgeçtim

Katılıyorum hocam ekip verdiği sözü tutmadı bounty katılımcılarına böyle bir ekibe güvenilierek iş yapmak çok zor.Ama bountye katılan arkadaşları da kusura bakmasınlar hatalı görüyorum.Ben katıldığım kampanyada projeden önce kampanyayı kimin yönettiğine bakarım.Adam gibi bir ekip yönetseydi şu kampanyayı böyle mağduriyetler yaşanmazdı.

Bizde tam olarak ekibe ve ayrılan bütçeye güvenerek girdik. Yoksa hiç iş yapmayacak bir proje. Örnekleri ICO fiyatının 1/10 unda seyrediyor. Defalarca sorulmasına ve onaylanmasına rağmen ekip sözünden döndü. Bu saatten sonra verdikleri ve verecekleri tokenlada ilgilenmiyorum. İlk borsaya girdiğinde satarım. Bir dahada tokensuite in kampanyalarına katılmayı düşünmüyorum.

Hocam ödül miktarını azaltanlar ekip, satışı iptal edenler ekip ama devamlı Tokensuite'yi kötülemen çok saçma değil mi? Coca colayı kötüleyeceğine bakkalı kötülemek gibi bir şey bu ya da hollanda'yı protesto edeceğim diye manavlara saldırmak vbvb.
1714809526
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809526
Reply with quote  #2

1714809526
Report to moderator
1714809526
Hero Member
*

Ignore
1714809526
Reply with quote  #2

1714809526
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714809526
Hero Member
*

Ignore
1714809526
Reply with quote  #2

1714809526
Report to moderator
1714809526
Hero Member
*

Ignore
1714809526
Reply with quote  #2

1714809526
Report to moderator
1714809526
Hero Member
*

Ignore
1714809526
Reply with quote  #2

1714809526
Report to moderator
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 09:58:28 AM

Bunun icosu ne zaman yapılacak biraz baktımda imzası bitmiş millete vaat edilenden azı verilmiş galiba fakat icosunda sorun olur mu bu durum girmeyi düşünüyorumda

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
March 25, 2018, 08:03:56 PM

Sapien iş yapacak bir projeydi yalnız imzasına giren arkadaşlarım şikayetçiydi alınanın daha azı dağıtılmış galiba bountycilere bu bile etki eder yatırım yapacaktım vazgeçtim

Katılıyorum hocam ekip verdiği sözü tutmadı bounty katılımcılarına böyle bir ekibe güvenilierek iş yapmak çok zor.Ama bountye katılan arkadaşları da kusura bakmasınlar hatalı görüyorum.Ben katıldığım kampanyada projeden önce kampanyayı kimin yönettiğine bakarım.Adam gibi bir ekip yönetseydi şu kampanyayı böyle mağduriyetler yaşanmazdı.

Bizde tam olarak ekibe ve ayrılan bütçeye güvenerek girdik. Yoksa hiç iş yapmayacak bir proje. Örnekleri ICO fiyatının 1/10 unda seyrediyor. Defalarca sorulmasına ve onaylanmasına rağmen ekip sözünden döndü. Bu saatten sonra verdikleri ve verecekleri tokenlada ilgilenmiyorum. İlk borsaya girdiğinde satarım. Bir dahada tokensuite in kampanyalarına katılmayı düşünmüyorum.

Hocam ödül miktarını azaltanlar ekip, satışı iptal edenler ekip ama devamlı Tokensuite'yi kötülemen çok saçma değil mi? Coca colayı kötüleyeceğine bakkalı kötülemek gibi bir şey bu ya da hollanda'yı protesto edeceğim diye manavlara saldırmak vbvb.
aynen hocam dediginiz gibi. tokensuite ekibi sadece bounty yonetimini yapan bi turk ekip. proje ekibiyle hicbir alakalari yok. islerini de baya iyi yapiyorlar.

Tokensuite ekibine Türk yerel forumu olarak destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum.Globalde Lauda ve arkadaşları hiçbir somut delil ortada yokken sırf Türk diye insanlara negatif trust veriyor.Biz ise kendi değerlerimizi yok etmenin peşine düşüyoruz.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 25, 2018, 10:16:44 PM

aynen hocam dediginiz gibi. tokensuite ekibi sadece bounty yonetimini yapan bi turk ekip. proje ekibiyle hicbir alakalari yok. islerini de baya iyi yapiyorlar.

Tokensuite ekibine Türk yerel forumu olarak destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum.Globalde Lauda ve arkadaşları hiçbir somut delil ortada yokken sırf Türk diye insanlara negatif trust veriyor.Biz ise kendi değerlerimizi yok etmenin peşine düşüyoruz.

Lauda'nın bugüne kadar hiçbir Türk'e durup dururken negatif trust verdiğini görmedim ama kendisinin ırkçı biri olduğu doğrudur. Bunun dışında elin Pakistan'lı Jamalleri kazanacağına bana göre de Türk ekipler para kazansın kaldı ki şu an gerçekten takır takır iş yapıyorlar en kötü ülkeye döviz giriyor, adamlar para kazanıyor, bountylerine katılmasamda köstek olmak yerine destek olmayı tercih ederim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 25, 2018, 11:25:50 PM

Lauda'nın bugüne kadar hiçbir Türk'e durup dururken negatif trust verdiğini görmedim ama kendisinin ırkçı biri olduğu doğrudur. Bunun dışında elin Pakistan'lı Jamalleri kazanacağına bana göre de Türk ekipler para kazansın kaldı ki şu an gerçekten takır takır iş yapıyorlar en kötü ülkeye döviz giriyor, adamlar para kazanıyor, bountylerine katılmasamda köstek olmak yerine destek olmayı tercih ederim.

Tokensuit ile ne alakası var söyleyeyim. Ben bir kampanya yönetsem,neredeyse Pre-Salede hardcap yapmış bir projenin ekibi bana gelse deseki ben ödülleri 10-15kat az vericem,keyfim öyle istiyor,konunun başına büyük puntolarla yazarım."Ekip sözünden dönmüştür.Scamdır uzak durun."
Peki bu adamlar ne yaptı? Gittiler adamları kolladılar. %5 çokmuş. Ulan çok zaten bunu bilerek girdik. Kaç defa da sorduk evet doğru dediniz. SS ler bile mevcut. Biz bountylere katılırken önce yönetene bakıyoruz. Sen bizim hakkımızı savuncağına ekibe sahip çıkarsan,sen de en az ekip kadar suçlusun kusura bakmayın.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
March 25, 2018, 11:43:11 PM

Yapılacak bir şey yok. Olan oldu mecbur beklenilecek. Tokensuit ekibi dağıtımla falan alakalı durumları haber verecektir. Bazen eski projelerin yani 3-4 aylık projelerin ilk sayfalarına sonra son sayfalarına bakıyorum. Ne övgüler ne yergilere dönüyor malesef bu piyasada bu tarz durumları yaşıyoruz.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 26, 2018, 02:45:57 PM

Tokensuit ile ne alakası var söyleyeyim. Ben bir kampanya yönetsem,neredeyse Pre-Salede hardcap yapmış bir projenin ekibi bana gelse deseki ben ödülleri 10-15kat az vericem,keyfim öyle istiyor,konunun başına büyük puntolarla yazarım."Ekip sözünden dönmüştür.Scamdır uzak durun."
Peki bu adamlar ne yaptı? Gittiler adamları kolladılar. %5 çokmuş. Ulan çok zaten bunu bilerek girdik. Kaç defa da sorduk evet doğru dediniz. SS ler bile mevcut. Biz bountylere katılırken önce yönetene bakıyoruz. Sen bizim hakkımızı savuncağına ekibe sahip çıkarsan,sen de en az ekip kadar suçlusun kusura bakmayın.
yazdiklarinizda tamamen haklisiniz. bi projenin topladigi para da bounty ve bounty managerin  baya bi var.  o kadar para donuyor bu iste. insanlari salak yerine koymalari hos degil.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 26, 2018, 05:37:56 PM

Buraya gelip bir açıklama yapma mecburiyeti duydum.

Öncelikle ysakay, bize ettiğin bütün küfürleri (diğer konuda maşallah anamız bacımız kalmamış) aynen iade ediyorum.

Bizim hırsızlık yaptığımızı iddia edenlere diyecek bir şeyim yok. Hangi spreadsheet'te diğer kampanya yöneticileri gibi sonradan tokenlerinizin azaldığını gördünüz?

Burada küfürlü konuşan bir başka arkadaşın da nickname'ine rağmen bizzat kim olduğunu, amacının ne olduğunu biliyoruz.

Sapien takımıyla baya hararetli tartışmalarımızdan sonra ödül miktarını bir miktar arttırabildik. Bize söylenen neyse biz onu yapıyoruz. Tokenler bizde escrow olarak dursa, zaten böyle bir problem olmayacak. Bunu zaten forumda aklıselim tüm arkadaşlarım anlamış, bizim destekleyen değerli dostlarımıza da buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

Yeni, yerli, bizzat elimizden çıkan güzel projeler ile Nisan ve Mayıs ayında karşınızda olacağız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
March 26, 2018, 10:03:38 PM

Öncelikle ysakay, bize ettiğin bütün küfürleri (diğer konuda maşallah anamız bacımız kalmamış) aynen iade ediyorum.

Bizim hırsızlık yaptığımızı iddia edenlere diyecek bir şeyim yok. Hangi spreadsheet'te diğer kampanya yöneticileri gibi sonradan tokenlerinizin azaldığını gördünüz?

Burada küfürlü konuşan bir başka arkadaşın da nickname'ine rağmen bizzat kim olduğunu, amacının ne olduğunu biliyoruz.

Sapien takımıyla baya hararetli tartışmalarımızdan sonra ödül miktarını bir miktar arttırabildik. Bize söylenen neyse biz onu yapıyoruz. Tokenler bizde escrow olarak dursa, zaten böyle bir problem olmayacak. Bunu zaten forumda aklıselim tüm arkadaşlarım anlamış, bizim destekleyen değerli dostlarımıza da buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

Yeni, yerli, bizzat elimizden çıkan güzel projeler ile Nisan ve Mayıs ayında karşınızda olacağız.

Merhaba Needmoney...
Bir çok kampanyanızda sorunlar yaşadım.
Eskiden pm den konuşabiliyorduk ama artık ne siz ne de olcaytu cevap vermiyorsunuz.
GET projesinde, spreadsheette adım olmasına rağmen tokenler gelmedi. Ya da wallet yerine başka yere gönderildiyse bilmiyorum.
Yourblock kampanyasında yanlış hesaplama var diye düşünüyorum. Bu saatte şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Lütfen siz ya da ekipten birisi benimle pm den iletişime geçebilir mi?
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
March 26, 2018, 11:45:13 PM

Umarım yakın zamanda tüm sorunlar çözülür.Sırf bounty meseleleri yüzünden ana-bacı birine sövmeyi gerçekten çok yakışıksız buluyorum.Tavrınızı koruduğunuz için size ayrıca teşekkür ediyorum.Ama sylon'un şu başlıkta yaptığını siz de bana göre yapabilirdiniz. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2167159.0 Yine de sizi desteklemek bizim boynumuzun borcu bana kalırsa umarım ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelirsiniz.
needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
March 27, 2018, 04:58:19 PM

Merhaba Needmoney...
Eskiden pm den konuşabiliyorduk ama artık ne siz ne de olcaytu cevap vermiyorsunuz.
GET projesinde, spreadsheette adım olmasına rağmen tokenler gelmedi. Ya da wallet yerine başka yere gönderildiyse bilmiyorum.
Yourblock kampanyasında yanlış hesaplama var diye düşünüyorum. Bu saatte şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Selam, günde yaklaşık 400 tane hesap başı PM alıyoruz. Bu PM'lerin yaklaşık 380 tanesi haksız yere yalvarmalar vs. şeklinde oluyor. Bu yüzden PM'lere yetişemiyoruz. Ancak kimsenin yapmadığı bir şeyi yaptık ve websitemizde hepimizin Telegram'larını açık seçik koyduk. Hepimize teker teker ulaşarak dilediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Hiçbir Türk arkadaşın Telegram'dan bizle birebir iletişimine saygısızlık yapmadık, zaten bizi tanıyanlar da bilir.

GET konusunda ayrıca zaten muhatabınız inanın biz değiliz. Sizin de söylediğiniz gibi biz sizin adınız ve adresinizle o spreadsheet'i takıma vermişiz, tokenlerin gelmemesi takımdan kaynaklı bir sorun ve eğer bizimle birebir iletişime Telegram yoluyla geçmiş olsaydınız biz bunu çözerdik. Halen böyle bir problem mevcutsa, lütfen bizimle Telegram yoluyla iletişime geçin (Alpago veya Ömer), biz de seve seve takımla gerekli iletişimi sizin hatırınıza kuralım. Zaten GET takımı çok iyi bir takım ve göndermeme gibi bir problem olduysa sorunu mutlaka çözeceklerdir.

Öte yandan, YourBlock konusunda biz de çok sıkıntı yaşadık sayımlarda, haksız yere stake almak isteyen, son hafta girip tüm haftaları raporlayan birçok kullanıcı mevcut. İnanın bu da çok can sıkıcı oldu bizim için. Otomasyon sisteme geçmemizin bir sebebi de bu. Ancak dediğim gibi ana sebebi, mevcut çözümlerin hem kullanıcı kullanım tecrübesi (user experience) hem de şeffaflık olarak (spreadsheetlerin açıklığı ve şeffaflığı bence halen onları en kuvvetli araç yapıyor) çok eksik olduğunu gördüğümüz için, bu yönde çalışmaya odaklandık. Bounty sitemizde integrated tablolar olacak, bizzat bizim tablolarımız, o tablolar otomatik işleyecek ve herkes her şeyi açık seçik bir şekilde görebilecek. TokenDrops sitesinin backend'inde çalışmalarımız sürüyor ama frontendcilerimiz bounty sitesine başladı bile. Logomuzu da bu bölüme özel hazır olunca paylaşacağım.

Umarım yakın zamanda tüm sorunlar çözülür.Sırf bounty meseleleri yüzünden ana-bacı birine sövmeyi gerçekten çok yakışıksız buluyorum.Tavrınızı koruduğunuz için size ayrıca teşekkür ediyorum.Ama sylon'un şu başlıkta yaptığını siz de bana göre yapabilirdiniz. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2167159.0 Yine de sizi desteklemek bizim boynumuzun borcu bana kalırsa umarım ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelirsiniz.

Selam Dr.Cocktail, eski arkadaşları görmek güzel. Sylon'un oraya scam yazması kullanıcıların alacağı tokeni arttırdı mı? Önemli olan bu. Alpago (olcaytu2005) ile inanın saatlerce ve günlerce dil döktük, açık seçik tehdit etsek ya da böyle bir şey yazsak hiçbir şey değişmeyecekti ancak güzel dille ödülü en azından makul bir miktara çekebildik. Bizim hedefimiz hakkın alınması, hakkın alınmasının ertelenmesi ya da imkansızlaşması değil. Adamlar zaten istediği parayı toplamış ve kendi içlerinde de "up to" demiştik diyerek meşrulaştırmış bu hareketlerini; bizim bu yönde bu tonda bir baskımız sonuç vermeyecekti. Bunun için de sosyal medyaya katılan arkadaşlar için ikinci bir programa ikna edebildik ve bundan da ücret almıyoruz. Umarım bakış açımızı anlatabilmişimdir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 27, 2018, 10:44:07 PM

Yapılacak bir şey yok bountylerde bu durum ne ilk nede son umarım az denk geliriz çünkü bu durum forumda normal bazen ne kadar dikkat etsekte böyle şeylere denk geliyor insan.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 01:10:35 AM

Bence tokensuite ekibini boşuna suçlamış herkes.defalarca zaten yazdılar durumu açıkladılar.biriside demiş ki sylon gibi yapsaydınız.öyle yapsa kimsenin eline hiçbirşey geçmeyecekti ama bunu düşünen yok.herzaman için 1 sıfırdan büyüktür arkadaşlar.türk topluluğ olarak sayımız hiçte az değil ve içimizdeki arkadaşlara destek vermeliyiz bence

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
March 28, 2018, 04:34:05 AM

Merhaba Needmoney...

Selam, günde yaklaşık 400 tane hesap başı PM alıyoruz. Bu PM'lerin yaklaşık 380 tanesi haksız yere yalvarmalar vs. şeklinde oluyor. Bu yüzden PM'lere yetişemiyoruz. Ancak kimsenin yapmadığı bir şeyi yaptık ve websitemizde hepimizin Telegram'larını açık seçik koyduk. Hepimize teker teker ulaşarak dilediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Hiçbir Türk arkadaşın Telegram'dan bizle birebir iletişimine saygısızlık yapmadık, zaten bizi tanıyanlar da bilir.

GET konusunda ayrıca zaten muhatabınız inanın biz değiliz. Sizin de söylediğiniz gibi biz sizin adınız ve adresinizle o spreadsheet'i takıma vermişiz, tokenlerin gelmemesi takımdan kaynaklı bir sorun ve eğer bizimle birebir iletişime Telegram yoluyla geçmiş olsaydınız biz bunu çözerdik. Halen böyle bir problem mevcutsa, lütfen bizimle Telegram yoluyla iletişime geçin (Alpago veya Ömer), biz de seve seve takımla gerekli iletişimi sizin hatırınıza kuralım. Zaten GET takımı çok iyi bir takım ve göndermeme gibi bir problem olduysa sorunu mutlaka çözeceklerdir.

Öte yandan, YourBlock konusunda biz de çok sıkıntı yaşadık sayımlarda, haksız yere stake almak isteyen, son hafta girip tüm haftaları raporlayan birçok kullanıcı mevcut. İnanın bu da çok can sıkıcı oldu bizim için. Otomasyon sisteme geçmemizin bir sebebi de bu. Ancak dediğim gibi ana sebebi, mevcut çözümlerin hem kullanıcı kullanım tecrübesi (user experience) hem de şeffaflık olarak (spreadsheetlerin açıklığı ve şeffaflığı bence halen onları en kuvvetli araç yapıyor) çok eksik olduğunu gördüğümüz için, bu yönde çalışmaya odaklandık. Bounty sitemizde integrated tablolar olacak, bizzat bizim tablolarımız, o tablolar otomatik işleyecek ve herkes her şeyi açık seçik bir şekilde görebilecek. TokenDrops sitesinin backend'inde çalışmalarımız sürüyor ama frontendcilerimiz bounty sitesine başladı bile. Logomuzu da bu bölüme özel hazır olunca paylaşacağım.

Selam Dr.Cocktail, eski arkadaşları görmek güzel. Sylon'un oraya scam yazması kullanıcıların alacağı tokeni arttırdı mı? Önemli olan bu. Alpago (olcaytu2005) ile inanın saatlerce ve günlerce dil döktük, açık seçik tehdit etsek ya da böyle bir şey yazsak hiçbir şey değişmeyecekti ancak güzel dille ödülü en azından makul bir miktara çekebildik. Bizim hedefimiz hakkın alınması, hakkın alınmasının ertelenmesi ya da imkansızlaşması değil. Adamlar zaten istediği parayı toplamış ve kendi içlerinde de "up to" demiştik diyerek meşrulaştırmış bu hareketlerini; bizim bu yönde bu tonda bir baskımız sonuç vermeyecekti. Bunun için de sosyal medyaya katılan arkadaşlar için ikinci bir programa ikna edebildik ve bundan da ücret almıyoruz. Umarım bakış açımızı anlatabilmişimdir.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Smiley Açıkcası ben sadece olabilir mi diye düşündüm.Siz de gerekli cevabı herzaman olduğu gibi çok kibar şekilde verdiniz.Bu konulara eminim bizden çok daha fazla kafa yoruyorsunuzdur.(ekip olarak)Zaten proje ekibinden siz kendi ücretinizi peşin olarak almışsınız oraya scam yazarsanız sizden eksilen bir şey olmaz ben bunun da farkındayım.Umarım yakın zamanda forumda bu iyi niyetli çalışmalarınız ve azminiz sayesinde çok daha büyük projelerde adınızı görürüz.
needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
March 28, 2018, 12:07:51 PM

İyi dilekleriniz için tekrar çok teşekkür ederiz. Açıkçası bounty programları bizim tek işimiz değil. Baştan aşağı tüm marketing kampanyalarını yürüttüğümüz projeler var. Bunlardan güncelleri örnek vermek gerekirse Galaxy eSolutions, Saifu ve Datareum. Dolayısıyla bounty programlarına en azından saha çalışması/müşteri bulma anlamında yeterli vakti ayıramıyoruz. Genelde bu kampanya yöneticileri projelere teklif ile gidiyorlar. Biz de bounty sitesini yayına aldığımızda ekip arkadaşlarımız vesilesi ile bu yönde bir çalışma başlatacağız. Umarım üretkenliğimiz ödüllendirilir ve herkesi gururlandıran işlere imza atabiliriz. Açıkçası bu kadar "vapor ware" arasında somut bir şeyler gerçekleştirebilen girişimler hayata geçirmek bence hepimiz adına gurur kaynağı olur.

Bence tokensuite ekibini boşuna suçlamış herkes.defalarca zaten yazdılar durumu açıkladılar.biriside demiş ki sylon gibi yapsaydınız.öyle yapsa kimsenin eline hiçbirşey geçmeyecekti ama bunu düşünen yok.herzaman için 1 sıfırdan büyüktür arkadaşlar.türk topluluğ olarak sayımız hiçte az değil ve içimizdeki arkadaşlara destek vermeliyiz bence

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada dipnot olarak belirtmek isterim ki, marcapi adlı kullanıcı GET yerine Ethereum ödemesi istemiş ama takım bir problemden ötürü gönderememiş. Bize Telegram vesilesiyle ulaştı, biz de takıma ulaştık. Takım gerçekten bir problem olduğunu fark etti ve marpaci'nın tokenleri göndereceklerini söyledi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
marpaci
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
March 28, 2018, 08:32:53 PM

İyi dilekleriniz için tekrar çok teşekkür ederiz. Açıkçası bounty programları bizim tek işimiz değil. Baştan aşağı tüm marketing kampanyalarını yürüttüğümüz projeler var. Bunlardan güncelleri örnek vermek gerekirse Galaxy eSolutions, Saifu ve Datareum. Dolayısıyla bounty programlarına en azından saha çalışması/müşteri bulma anlamında yeterli vakti ayıramıyoruz. Genelde bu kampanya yöneticileri projelere teklif ile gidiyorlar. Biz de bounty sitesini yayına aldığımızda ekip arkadaşlarımız vesilesi ile bu yönde bir çalışma başlatacağız. Umarım üretkenliğimiz ödüllendirilir ve herkesi gururlandıran işlere imza atabiliriz. Açıkçası bu kadar "vapor ware" arasında somut bir şeyler gerçekleştirebilen girişimler hayata geçirmek bence hepimiz adına gurur kaynağı olur.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada dipnot olarak belirtmek isterim ki, marcapi adlı kullanıcı GET yerine Ethereum ödemesi istemiş ama takım bir problemden ötürü gönderememiş. Bize Telegram vesilesiyle ulaştı, biz de takıma ulaştık. Takım gerçekten bir problem olduğunu fark etti ve marpaci'nın tokenleri göndereceklerini söyledi.

Evet...
Needmoney GET konusunda, başka bir arkadaş da Yourblock konusunda ellerinden gelen desteği büyük bir samimiyetle verdiler. Yourblock sorunum halloldu.
GET konusunda da... Needmoney'in dediği gibi, bir kaç ay önce bir form göndermişlerdi ve ödemenizi nasıl istersiniz diye sormuşlardı. Ben de ETH olsun demiştim. O yüzden göndermemişler meğerse Smiley
Dün gece GET token olarak göndereceklerini söylediler. Bugün gelmedi henüz ama artık gelir sanırım. Gelmezlerse de Needmoney le iletişime geçerim yeniden.
Benim Tokensuit ekibiyle asıl sorunum, onlara ulaşamamak olmuştu. Eskiden sürekli haberleşebiliyorduk ama artık PM lere cevap alamayınca kırılmıştım belki de biraz. Fakat sebebini açıkladılar. Tüm gün sadece mesajlara cevap verseler ancak yetişebilirler gibi. Neyseki telegram adreslerini verdiler ve bu ekiple olan tek sorunum çözüldü.
Arada bir bahsettikleri yeni site, yeni bounty portal vs devreye girince bence piyasada en büyük olabilirler. Böyle umuyorum ve destekliyorum.
Needmoney, buradan duyuruyorum, bu gelişim konusunda üzerimize düşen bir şey varsa yardıma hazırım...
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
April 05, 2018, 04:59:03 PM

Bu konuda artık Sapien konuşulmuyor. Dağıtımlar ne zaman yapılacak? Neler oluyor bir açıklama yapılsa güzel olur. İCO son durum nedir?
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 05, 2018, 09:59:53 PM

Bu konuda artık Sapien konuşulmuyor. Dağıtımlar ne zaman yapılacak? Neler oluyor bir açıklama yapılsa güzel olur. İCO son durum nedir?
Evet, konu amacından epeyce uzaklaşmış. Bu arada, benim icodan aldığım sapienler 2 gün önce cüzdanıma gönderildi hocam, bir kontrol et istersen, muhtemelen seninkiler de gelmiştir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
April 06, 2018, 12:38:03 AM

Evet, konu amacından epeyce uzaklaşmış. Bu arada, benim icodan aldığım sapienler 2 gün önce cüzdanıma gönderildi hocam, bir kontrol et istersen, muhtemelen seninkiler de gelmiştir.

Teşekkürler hocam. Evet cüzdanlarından dağıtım olmuş. Ödülüne girmiştim pre-sale de hardcap yaptı öyle kaldı. Güzel de bir borsaya girene kadar tutacağım artık. Beta 30 Nisan gibi bir şey konuşuluyor herkes kullanabilecek mi acaba?
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 06, 2018, 12:52:14 AM

Lütfetmişsiniz. Eğer benim sizin ekibinize ana-bacı sövdüğüm bir yorumumu bulursanız,bir daha bu foruma girmem tüm cüzdanlarımıda size bağışlarım. Sen yoğunsundur şimdi zahmet etme ben sana linkleri atayım bak. Öncelikle kahve ağzıyla konuşan elemanına,nasıl konuşması gerektiğini öğret. Kendisine en ağır hitabım " Lan hırbo" olmuştur. Buyur link;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818486.msg30996629#msg30996629

Benim sapienle ilgili küfür ettiğim tek post bu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005660.msg30975628#msg30975628

Burada da açık açık ekibe küfür ediyorum yaptıkları açıklamaya itafen.

Şimdi sen efendi bir "adamsan" benden özür dilersin.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: