Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:24:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Merit alim-satim  (Read 2160 times)
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
February 17, 2018, 09:53:54 PM

kaç para bi merit Huh
Merit sistemi güzel fakat merit kaynağı az merit kazanmak için böyle gruplaşmak diğer üyeleri olumsuz etkiler doğru kullanılmalı meriti hak eden kaliteli yorumlara verilmeli. Bir sürü kaliteli yoruma merit verilmiyor ama saçma sapan yorumlarda merit gönderilmiş. Merit sistemini doğru kavrayıp o şekilde kullanmak gerekir ileride (-) merit verilecek. (+) şuan bunu kavrayamazsak eğer ileride bir sürü haksız yere (-) merit alabilirsiniz. Lütfen sistemi suistimal etmeden gönderin. Siz meritinizi yüksek kalite de yapılan yorumlara gönderdiğinizde hesabınızdan eksilen bir şey olmaz ve göndermediğiniz meritler belli bir süre sonra silinecektir. Kurallara uygun şekilde üyeleri yaptıkları kaliteli yoruma karşılık merit ile ödüllendirin. Merit sistemi Kontrol edildiği için kurnazlık yapan kişiler yeni merit sistemini kötüye kullanmaktan ötürü ceza alacaklar. Hak etmeye çalışın ve hak edenleri de merit ile ödüllendirin.Ben bu şekilde hakkımızı yediğinizi düşünüyorum. Kurallara uyan herkese teşekkürler.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
April 05, 2018, 06:20:58 PM

Arkadaşlae bu merit sistemi bütün olayı değiştirdi kimse kimseye merit vermiyor herkes menfaat peşinde 3 merit 8 usd diyor adam. Yani member olmak istesem 100 lira ateşlemem lazim. (Merit kabul edilir)
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1070
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
April 05, 2018, 07:48:16 PM

iyi fiyat vermis ben 1 merite 15-20 dolar istiyordum Smiley

YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 07, 2018, 03:12:44 PM

Valla bu merit olayı sıkıntı ya.
Işler karıştı artık hesap yükseltmek yalan dolan oldu.
Kimsenin kimseye merit verdiği yok, ne satın alıcam veren verir vermeyen vermez ben beğendiğim konu ve mesajlara veriyorum yok ondan Satın alim ona satayım boş işler.

Vesselam
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 03:58:10 PM

ben açıkçası merit alım satmayı doğru bulmuyorum,

ama bu kadar ucuz fiyatlara merit için dikkatli olmak lazım,  kimse 8 dolar için bu kadar uğraşmaz, legandaryler zaten çok çok fazla para kazanıyor bu işe vakit ayırmazlar
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 10, 2018, 06:57:21 AM

iyi fiyat vermis ben 1 merite 15-20 dolar istiyordum Smiley
Biz boşa dağıtmışız demek ki 70-80 meriti. Gelen ne varsa gönderdim. Kimseden de parayla almadım. Merit ticareti çok yanlış bence.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 10, 2018, 07:01:37 AM

Merit satışı ve ticareti yapmak yasak. Sistemi suistimal edenlere karşı yaptırım uygulanabilir.
Alınan ve verilen Merit puanları açık olarak görülebildiği için sistemle oynamaya çalışanlara karşı önlem alabiliriz.

Iyi satislar diyemeyecegim, çünkü merit alim/satimi yapmak yasak..

Konuyla ilgilenen yok mu halen açık konu bende yasak diye biliyorum
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
April 10, 2018, 09:43:25 AM

Yasak değil mi merit alımı ve satımı!!? Yani bu işi de ticarete döktünüz ya pes doğrusu!!!
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:05:55 AM

konuyu okudum baştan aşağı. Merit ne la, o ne ola  ki?? filan diyenlerin hepsi şu an Hero Member ya da Legandery..

Vay arkadaş, 6 ayda ne çok şey değişmiş. Hayırlı Meritler

Sana da hayırlı bayramlar Kobra Nejdet
kavalyeci
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 12:51:42 PM

merit ne la?  Huh
UFO gören mahsum köylü mod on  Smiley Smiley Smiley
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
June 20, 2018, 04:37:19 PM

Merit kaynağı kim acep, sevaba girmek istemez mi hiç?

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 20, 2018, 05:00:52 PM
Merited by BuyBitcoinTR (1)

Kaliteli ve yardım içerikli mesajlar, bilgi dolu konu başlıkları üretmedikçe daha çok beklersiniz ne yazık ki merit kazanmayı dostum. Kaliteli bir çalışma şart ki merit kazanılsın.

EDİT: Senin 3 veya 4 tane gönderilebilir meritin bulunuyor. Eğer ki sen paylaşımcı olmazsan karşılığını da alamazsın. Merit gönderdiğin zaman bir şey kaybetmeyeceksin, o sebeple acıma gönder şu gönderilebilir meritlerini.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
June 20, 2018, 05:16:11 PM

Kaliteli ve yardım içerikli mesajlar, bilgi dolu konu başlıkları üretmedikçe daha çok beklersiniz ne yazık ki merit kazanmayı dostum. Kaliteli bir çalışma şart ki merit kazanılsın.

EDİT: Senin 3 veya 4 tane gönderilebilir meritin bulunuyor. Eğer ki sen paylaşımcı olmazsan karşılığını da alamazsın. Merit gönderdiğin zaman bir şey kaybetmeyeceksin, o sebeple acıma gönder şu gönderilebilir meritlerini.

Evet 4 tane varmış, vermek için gelmesi gerekiyor sanıyordum, kendime verebiliyor muyum?

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 20, 2018, 05:53:52 PM

Evet 4 tane varmış, vermek için gelmesi gerekiyor sanıyordum, kendime verebiliyor muyum?

Kendine veremiyorsun dostum, mümkün değil o sebeple başkalarına dağıtman gerekli. Smiley
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 21, 2018, 07:47:39 AM

Herseyin bir borsasi vardir.
Insanlarin cogu zaten sinirli olan meritlerini kullanirken mesaj kalitesine oncelik vermek yerine sevdigi ve arkadasi olan kisilere oncelik verecektir. Burada, bu sistemde dogal icguduler sebebiyle olusan bir istikrarsizlik farkettim.
Entropi, en kaba tanımla, bir sistemin düzensizliğinin ölçüsüdür. Bunu birinin dengelemesi gerekiyordu sadece..

Fikrimce kisilerin kendi hesaplarina merit basarak kasip baskasina satabilmesinde sorun yoksa(ki yapacaklardir) baskasinin hesabinin kasilmasina yardim etmesinde de sorun yoktur.

Yemin ediyorum insanı Türk Lokal forumundan soğutuyorsunuz bu gidişle Türk forumunda takılan adam kalmayacak resmen türkçe topic açımını ve post atımını baltalıyorsunuz böyle yaparak arkadaşım o meritler sana dağıt diye verildi sat diye değil neden bunu anlamak istemiyorsunuz yabancılar çatır çatır dağıtıyor kendi insanlarına bizimkiler yine bizi sikmeye kalkıyor resmen toprak kayması var ülke genelinde ya ayıp amk harbiden ayıp... Sizler böyle yaptığınız sürece piyasaya giren her bounty kampanyasının kaymağını yabancılar yemeye devam edecek !

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 03, 2018, 08:42:00 PM

Ben bedava dağıttım millete faydam olsun diye kimseden de yollamam karşılığında merit istemedim

İsteyen satabilir tabi,   

Dur merit kalmış mi bende bir bakayım. 😃
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
July 05, 2018, 12:01:41 PM

Merit sisteminden önce forum daha kaliteli idiyse pek şaşırmam açıkçası. Sittin sene geçse member üstü üyr olabileceğimi de sanmıyorum. Aktivite ya da post sayısına göre sistem merit dağıtırsa belki işler değişir biraz. Ol vakit burada bulunup kampanyadan faydalananlar kral olmuş. Yeni üyeliklerin önünün açılması için merit sisteminde değişiklik şart.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 05, 2018, 01:05:09 PM

E burda böyle diyosun

forumun aq amına,
bu aptal sistem terecinin teresi.
sizin yapacağınız işi s2yim.
şuraya kalitenin ş'esinde dahi yorum girmem.
menfaatiniz götünüze girsin.

Şurda da şöyle;

Arkadaşlar öncelikle lütfen ciddi alıcılar iletişime geçsin. Telegram: @hesapsatis

Fiyatların Son hali şu şekildedir: Sr = 1,25 Eth
                                               Full = 0,75 Eth

Hesapların özellikleri: *Fuller 350 activity civarındadır. Sr'ler 500 activity civarındalar. Sadece meritleri eksik.
                                *Atılabilir meritleri tamamen duruyor.
                                *Hesaplarda negatif trust yoktur.
                                *Postları Türkçedir.

r10 üzerinden ticaret yapabilir miyiz?

Anlayacağın ne emmeye geliyosun ne gömmeye

hocam bu kadar hızlı da vurulmaz ya  Grin

adam işte küfretmiş sonra sinirlenmiş ne uğraşacağım lan diyerek hesap almaya karar vermiş  Grin

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
July 05, 2018, 03:17:30 PM

Ben bedava dağıttım millete faydam olsun diye kimseden de yollamam karşılığında merit istemedim

İsteyen satabilir tabi,   

Dur merit kalmış mi bende bir bakayım. 😃

İnşallah ironi yapmışsınızdır, merit satılması gördüğüm en saçma şey, adamlar bunu forumun kalitesini arttırmak için koyuyor millet gidip bunu satıyor. nerde kaldı bunun mantığı ?
Forum zaten trash post kaynıyor bu gibi şeyler trash post olayını daha da arttırır.

R.R.L.
oyuncu44
Newbie
*

Activity: 119
Merit: 0

View Profile
July 09, 2018, 03:48:29 PM

yav başkan sen şu benim hesaba bi 250 merit fişekle sonrasına bakarız önce bi güveni sağla, airdropsuz alım satım kampanya kaldı mı ki bu devirde allasen Smiley

kampanya gibi kampanya da benden,

5 merite bi coin tüyosu.

250 merit kaç dk / saat / gün 'de geliyor kademeli mi ? anında merit verilebiliyor mu ?

mesela 1000 merit alana 100 merit hediye de olacak mı ?

zeki mürende bizi görecek mi ?

hocam senin meritemi ihtiyacın var allasen Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: