Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:50:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Co myślicie o #MERIT?  (Read 14847 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 28, 2018, 04:20:56 AM
 #21

Bez merit mój rang się nie podniesie?

Niestety nie, póki nie otrzymasz wystarczającej ilości podziękowań od społeczności w postaci meritów nie otrzymasz rangi wyżej pomimo, że będziesz miał wystarczającą ilość aktywności.

I jest w tym dużo racji, bo nabijanie postów gdzie był tekst" no tak fajnie super lub, dzieki za wiadomosc itp" było połową tego forum, może teraz bedzie to troche ograniczone i umiarkowane pod względem treści a nie tlyko ilości.

Merity w zaden sposob nie powstrzymaja spamu. Ludzie beda kupowac glosy i glosowac na posty znajomych. Nie ma nic co by moglo powstrzymac farming glosow. Ja tobie a ty mi bedzie w kazdej sygnaturze.

1715449807
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715449807

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715449807
Reply with quote  #2

1715449807
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715449807
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715449807

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715449807
Reply with quote  #2

1715449807
Report to moderator
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
January 28, 2018, 07:34:34 AM
 #22

Cieszą się tylko użytkownicy z rangą full member i powyżej. Wszyscy niżej którzy mają 0 lub 10 merit są w d... i zbieranie merit do full member będzie trwać wieczność.

Tu się zgodzę. Nowi userzy będą mieli teraz ciężko i zbieranie merita to masakra. Tak sobie to widzę.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
January 28, 2018, 07:41:08 AM
Last edit: January 28, 2018, 07:53:53 AM by caex
Merited by XbladeX (3)
 #23

Bez merit mój rang się nie podniesie?

Niestety nie, póki nie otrzymasz wystarczającej ilości podziękowań od społeczności w postaci meritów nie otrzymasz rangi wyżej pomimo, że będziesz miał wystarczającą ilość aktywności.

I jest w tym dużo racji, bo nabijanie postów gdzie był tekst" no tak fajnie super lub, dzieki za wiadomosc itp" było połową tego forum, może teraz bedzie to troche ograniczone i umiarkowane pod względem treści a nie tlyko ilości.

Merity w zaden sposob nie powstrzymaja spamu. Ludzie beda kupowac glosy i glosowac na posty znajomych. Nie ma nic co by moglo powstrzymac farming glosow. Ja tobie a ty mi bedzie w kazdej sygnaturze.
Nie rozumiem co kierowało administracją do dodania tego merit.Zamiast ograniczyć spam na forum robi się tego coraz więcej i oferty w PM o sprzedaży głosów.
iwillhodl
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 2


View Profile
January 28, 2018, 03:03:59 PM
 #24

Bez merit mój rang się nie podniesie?

Niestety nie, póki nie otrzymasz wystarczającej ilości podziękowań od społeczności w postaci meritów nie otrzymasz rangi wyżej pomimo, że będziesz miał wystarczającą ilość aktywności.

I jest w tym dużo racji, bo nabijanie postów gdzie był tekst" no tak fajnie super lub, dzieki za wiadomosc itp" było połową tego forum, może teraz bedzie to troche ograniczone i umiarkowane pod względem treści a nie tlyko ilości.

Merity w zaden sposob nie powstrzymaja spamu. Ludzie beda kupowac glosy i glosowac na posty znajomych. Nie ma nic co by moglo powstrzymac farming glosow. Ja tobie a ty mi bedzie w kazdej sygnaturze.
Nie rozumiem co kierowało administracją do dodania tego merit.Zamiast ograniczyć spam na forum robi się tego coraz więcej i oferty w PM o sprzedaży głosów.


Cieszą się tylko użytkownicy z rangą full member i powyżej. Wszyscy niżej którzy mają 0 lub 10 merit są w d... i zbieranie merit do full member będzie trwać wieczność.

Tu się zgodzę. Nowi userzy będą mieli teraz ciężko i zbieranie merita to masakra. Tak sobie to widzę.

No dałbym wam merita normalnie. No ale nie mogę niestety bo mi nie dali  Wink

● ⚫ GIFcoin.io ⚫ ●
Gambling Investment Fund (http://gifcoin.io)
Working business ✔ 80% of net profit shared with Holders ✔
iwillhodl
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 2


View Profile
January 28, 2018, 03:09:37 PM
 #25

Bez merit mój rang się nie podniesie?

Niestety nie, póki nie otrzymasz wystarczającej ilości podziękowań od społeczności w postaci meritów nie otrzymasz rangi wyżej pomimo, że będziesz miał wystarczającą ilość aktywności.

I jest w tym dużo racji, bo nabijanie postów gdzie był tekst" no tak fajnie super lub, dzieki za wiadomosc itp" było połową tego forum, może teraz bedzie to troche ograniczone i umiarkowane pod względem treści a nie tlyko ilości.

Merity w zaden sposob nie powstrzymaja spamu. Ludzie beda kupowac glosy i glosowac na posty znajomych. Nie ma nic co by moglo powstrzymac farming glosow. Ja tobie a ty mi bedzie w kazdej sygnaturze.

Widze Ci dali negatywnego trusta za merit... no świetnie. Boli jak widzę jak polakowi pieprzą konto. A zarazem osoba której Ty dałeś i też ma, przynajmniej na chwilę obecną, w profilu na avatarze "merit4merit" - negatywnego trusta nie ma? Bo legendary? Ładnie się dzieje.

● ⚫ GIFcoin.io ⚫ ●
Gambling Investment Fund (http://gifcoin.io)
Working business ✔ 80% of net profit shared with Holders ✔
XbladeX
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1302
Merit: 1002



View Profile
January 28, 2018, 11:58:30 PM
 #26

***
Merity dostajesz za dobre i tresciwe odpowiedzi(***

a mnie się wydaje że skończy się na handlu punkami i tyle .
Pewnie nawet na innym forum bedzie.
Potem afera bany polecą bo wszystko w krypto ma krótkie nogi.
Ale miedzy znajomymi można się plusować pewnie wiec why not  jak twój kumpel mądrze pisze ?

Request / 26th September / 2022 APP-06-22-4587
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
January 29, 2018, 08:46:43 AM
 #27

Jeśli dobrze rozumiem, to teraz żeby awansować trzeba otrzymywać punkty merit od innych userów ? Nie ma innej możliwości ? Trochę słabo jeśli tak.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
as_Mieszko (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 104
Merit: 12


View Profile
January 29, 2018, 11:12:50 AM
 #28

Jeśli dobrze rozumiem, to teraz żeby awansować trzeba otrzymywać punkty merit od innych userów ? Nie ma innej możliwości ? Trochę słabo jeśli tak.

Dokładnie tak, oprócz activity musisz uzbierać odpowiednią liczbę meritów aby podwyższyć rangę. W pierwszym poście w tym temacie jest link do szczegółowych informacji.

iwillhodl
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 2


View Profile
January 29, 2018, 11:40:32 AM
 #29

Jeśli dobrze rozumiem, to teraz żeby awansować trzeba otrzymywać punkty merit od innych userów ? Nie ma innej możliwości ? Trochę słabo jeśli tak.

Niestety. Kiedyś nie oszukujmy sie legendary łatwy, troche pospamować w miare sensownie jakiś czas i gotowe. Obecnie niemalże nieosiągalny

● ⚫ GIFcoin.io ⚫ ●
Gambling Investment Fund (http://gifcoin.io)
Working business ✔ 80% of net profit shared with Holders ✔
Helsing
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 102



View Profile WWW
January 29, 2018, 09:41:10 PM
 #30

Swoją drogą czy ktoś myślał jak będzie działać taki source merit użytkownik?
1. Najpierw znajomi
2. Najpewniej będzie rozdawał lokalnie (bo po co dawać innym skoro można pomóc swoim?)
3. Jeśli nawet będzie takim sourcem to wyobraźcie siebie w tej roli. Gdzie będziecie rozdawać je? Tylko tam pewnie gdzie sami będziecie pisać (już widzę jak ktoś chętnie poświęca swój czas i szuka super ważnych konstruktywnych postów po całym forum).

as_Mieszko (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 104
Merit: 12


View Profile
January 30, 2018, 02:23:55 PM
Merited by szafek (1)
 #31

Swoją drogą czy ktoś myślał jak będzie działać taki source merit użytkownik?
1. Najpierw znajomi
2. Najpewniej będzie rozdawał lokalnie (bo po co dawać innym skoro można pomóc swoim?)
3. Jeśli nawet będzie takim sourcem to wyobraźcie siebie w tej roli. Gdzie będziecie rozdawać je? Tylko tam pewnie gdzie sami będziecie pisać (już widzę jak ktoś chętnie poświęca swój czas i szuka super ważnych konstruktywnych postów po całym forum).


Wydaje mi się, że największa część uzytkowników, którzy chcą zostać source merit robi to dla zysku (chcą sprzedawać merity lub się wymieniać), druga, znaczna grupa, to użytkownicy, którzy chcą rozdawać merity przede wszystkim swoim znajomym. A ostatnia,moim zdaniem znikoma część, to użytkownicy chcący mieć realny wpływ na poziom forum.

Swoją drogą, wczoraj szukałam na forum kilku informacji, prześledziłam kilkanaście tematów i  z przyznanymi meritami spotkałam się tylko w tematach ich dotyczących. Już zagłębiając się w inne działy, merity nie były wcale lub prawie wcale przyznawane, nawet za merytoryczne i pomocne wpisy.

Ten system nie ma sensu.

creditor838
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 06:44:15 PM
 #32

Swoją drogą czy ktoś myślał jak będzie działać taki source merit użytkownik?
1. Najpierw znajomi
2. Najpewniej będzie rozdawał lokalnie (bo po co dawać innym skoro można pomóc swoim?)
3. Jeśli nawet będzie takim sourcem to wyobraźcie siebie w tej roli. Gdzie będziecie rozdawać je? Tylko tam pewnie gdzie sami będziecie pisać (już widzę jak ktoś chętnie poświęca swój czas i szuka super ważnych konstruktywnych postów po całym forum).

Dokładnie! Trzeba też wziąć pod uwagę, że source merit users to w większości użytkownicy z wysoką rana, którzy niekoniecznie mają czas na szukanie konstruktywnych postów we wszystkich działach.
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
February 01, 2018, 01:15:45 PM
 #33

Nie tyle nie mają czasu co najzwyczajniej w świecie będzie im to nie opłacalne ze względu na to że wszystkie bounty dzielą na ilość kont z daną rangą
jak tych kont nie ma to bounty i inne bonusy są wyższe

Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
February 01, 2018, 07:12:48 PM
 #34

Moim zdaniem świetny pomysł, jak przeglądam wątek z ogłoszeniami ( anigielski) to fala komentrazy typu "good project" jest niemożliwe duża. Ograniczy to przede wszystkim spam, ale co jeśli ktoś z dużo rangą będzie chciał wypromować kogoś? Ja osobiście mam gdzieś te rangi. Nie mniej jednak pomysł uważam za dobry, ale ograniczył bym przydzielanie merit trochę inaczej.
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
February 02, 2018, 02:15:48 PM
 #35

Moim zdaniem świetny pomysł, jak przeglądam wątek z ogłoszeniami ( anigielski) to fala komentrazy typu "good project" jest niemożliwe duża. Ograniczy to przede wszystkim spam, ale co jeśli ktoś z dużo rangą będzie chciał wypromować kogoś? Ja osobiście mam gdzieś te rangi. Nie mniej jednak pomysł uważam za dobry, ale ograniczył bym przydzielanie merit trochę inaczej.

żeby miało to sens, to 1 osoba mogłaby oddawać 1 merita dla drugiej tylko raz na jakiś czas. wtedy nie byłoby możliwości sprzedaży meritów dla osób Smiley

dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
February 02, 2018, 10:42:38 PM
 #36

Moim zdaniem świetny pomysł, jak przeglądam wątek z ogłoszeniami ( anigielski) to fala komentrazy typu "good project" jest niemożliwe duża. Ograniczy to przede wszystkim spam, ale co jeśli ktoś z dużo rangą będzie chciał wypromować kogoś? Ja osobiście mam gdzieś te rangi. Nie mniej jednak pomysł uważam za dobry, ale ograniczył bym przydzielanie merit trochę inaczej.

żeby miało to sens, to 1 osoba mogłaby oddawać 1 merita dla drugiej tylko raz na jakiś czas. wtedy nie byłoby możliwości sprzedaży meritów dla osób Smiley

To juz kwitnie handel meritami? No niezle, ile aktualnie warty jest jeden merit. Wracajac do tematy, kampanie sa opanowane przez cale klany, mysle ze to niewiele zmieni

pozdro

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
creditor838
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
February 03, 2018, 11:53:43 PM
 #37

Uważam, że pomysł jest bezsensowny. Widziałem wielu użytkowników, którzy piszą ciekawe wartościowe posty a mją merit = 0
pawel7777
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1566



View Profile WWW
February 04, 2018, 10:03:14 AM
 #38

Uważam, że pomysł jest bezsensowny. Widziałem wielu użytkowników, którzy piszą ciekawe wartościowe posty a mją merit = 0

OK. Podaj kilka przykladow konstruktywnych/pomocnych postow aktywnych uzytkownikow z zerowym balansem merit.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
February 04, 2018, 01:33:15 PM
 #39

Uważam, że pomysł jest bezsensowny. Widziałem wielu użytkowników, którzy piszą ciekawe wartościowe posty a mją merit = 0

OK. Podaj kilka przykladow konstruktywnych/pomocnych postow aktywnych u zytkownikow z zerowym balansem merit.
Skąd ty się urwałeś, takich komentarzy jest mnóstwo, wystarczy że ktoś udowdni, że projekt jest scamem i nalezy mu się merit ale przecież nikt o tym nawet nie pomyśli tylko od razu wyjdzie z wątka, po ponownym przemyśleniu, merit ssie, założe się że niedługo żeby dołączyć do airdropu trzeba będzie przdzielać merit. A ja zostane na Jr member na zawsze, good job.
pawel7777
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1566



View Profile WWW
February 04, 2018, 02:14:41 PM
 #40

Uważam, że pomysł jest bezsensowny. Widziałem wielu użytkowników, którzy piszą ciekawe wartościowe posty a mją merit = 0

OK. Podaj kilka przykladow konstruktywnych/pomocnych postow aktywnych u zytkownikow z zerowym balansem merit.
Skąd ty się urwałeś, takich komentarzy jest mnóstwo, wystarczy że ktoś udowdni, że projekt jest scamem i nalezy mu się merit ale przecież nikt o tym nawet nie pomyśli tylko od razu wyjdzie z wątka, po ponownym przemyśleniu, merit ssie, założe się że niedługo żeby dołączyć do airdropu trzeba będzie przdzielać merit. A ja zostane na Jr member na zawsze, good job.

1- Nie pisalem o pojedynczych postach, tylko o aktywnych uzytkownikach, piszacych regularnie wartosciowe posty, ktorzy maja zero punktow merit.

Daj namiary (linki do ich kilku wartosciowych postow), a chetnie takowych nagrodze.

2- Jezeli cala twoja aktywnosc na tym forum ogranicza sie do tematow bounty campaigns i micro earnings - to tak, prawdopodobnie zostaniesz juniorem na zawsze. Po to wlasnie wprowadzono ten system.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!