Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:58:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Yeniden yükselişe geçiyor  (Read 617 times)
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 26, 2018, 11:26:29 AM

Bitcoin 10.000 doların etrafında dönüp duruyor,  alım seviyeleridir bana göre alışımı yaptım şimdi benim için bekleme zamanı, 8.000$a düşersede alım için orayı bekleyenler mutlu olur ne yapalım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
balron
Jr. Member
*

Activity: 122
Merit: 5

View Profile
January 26, 2018, 12:17:27 PM

Bu grafikli teknik analizlerin %90'u tutmuyor , bu kadar belirsizliğin ve oynaklığın olduğu , dünyanın ilk kez karşılaştığı bir piyasada , eski üsüllerle yapılan teknik analizlerin doğru olma şansı zaten pek yok.

Zaten genelde söylenen , 10k ya düşerse 8k'yı görebilir , yok 8k'yı görmezse 12k'ya doğru hareket oluşur , 12k'yı kırarsa 14'e doğru gider kıramazsa tekrar 10k'ya doğru yol alır. Yani böyle afilli grafik çizip de olabilecek her türlü olasılığı söyledikten sonra , bakın ben demiştim demek çok komik oluyor.

Devletler ve büyük finans kurumları tarafından ne kadar ve hangi sıklıkla baskı altına alındığına bağlı olarak  , fiyatlarda aşağı yönlü zorlama olacak.Mesela güney kore ve çin nerdeyse hergün bitcoin aleyhinde olacak açıklama yapıyorlar yılbaşından beri. Fiyatların bu seviyede olmasını sağlayan en büyük etmen bence bu ülkeler. Bu kadar büyük bir pazarda, sadece  balinaların btc fiyatını düzenli olarak bu seviyelerde tutabileceğine inanmıyorum.

Japonya ise devlet ve özel kurumlarıyla resmen bitcoin için varını yoğunu harcıyor.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 26, 2018, 01:14:49 PM

hocam teknikten anlayan arkadaşlar daha iyi cevaplar verebilir fakat şu anda ben bitcoin için fiyat açısından heyecan verici bir gelişme olduğunu sanmıyorum. bekletiyorlar, sebebini bilmiyoruz. yeni vadeli kontratlar açılacakmış. önceki gibi umarım açıldıktan kısa süre sonra yine çakmazlar.

klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
January 26, 2018, 01:20:37 PM

Bugün 10000 dolar idi başlasa yükselmeyede artık kendimize gelsek toparlayamadım tası toprağı ya 700 dolarlardan  300 lere geriledim
HeadShakerZ
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 01:50:05 PM

Akşam saat 7'de Btc vadeli işlemlerinin süresi doluyor. Kemerleri bağlasak mı?
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
January 26, 2018, 01:58:10 PM

Bitcoin Dünyadaki tüm yatırımcıların dikkatle izlediği bir kripto para ve muhtemelen bir çoğu alım fırsatı bekliyorlar şu anda. Bitcoin fiyatı 10000 USD' nin biraz daha altına düşerse yüksek meblağlı alış emirlerini göreceğiz. Sonrasında ciddi bir yükseliş trendine girecektir.
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
January 26, 2018, 02:43:53 PM

grafiği pek beğenmedim ama  pekte ihtiyacımız yok.. nasıl olsa artar bitcoin:) hodl hodl hodl Smiley
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 26, 2018, 05:30:54 PM

ben istikrarlı yükselişe geçmesini ya da geçmemesinin 29 ocaktan sonra biraz daha belirgin bir şekilde kendini göstereceğini düşünüyorum. bir kaç saat önce çok fazla alım emri vardı. sıkışıp kaldığı yerden ufak ufak yükselişe geçti ama bana gene de güven vermiyor. hızlı bir yükseliş olursa alt sınırını belirler (şimdikine göre).
barabut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 05:43:04 PM

Grafik düşüş trendi veriyor, gerçi teknik bence pek işlemiyor kripto pazarında. Bir adım ileri iki adım geri bugünlerde pek öyle bir yükselecek bir grafik izlenimi ben alamadım. Alım için biraz daha düşüreceklerini düşünüyorum
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 08:09:28 PM

Umarim gecer de keyfimiz yerine gelir, eldekiler sikintida zaten yanlis yol izledim moral sifir biraz degerlensin de piyasa hareketlensin

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 08:14:47 PM

Teknik analizlerin çok işlemediği her zaman söyleniyor ancak en azından 20k $’yı yıl içinde her halukarda aşacağına dair genel bir beklenti var. Umut etmiyor değilim ama istemsizce şüphe edebiliyoruz dolayısıyla ben de analizine fikrine güvendiğim birçok kişinin görüşlerini hem forumdan hem ayrı platformlardan takip ediyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
January 26, 2018, 08:27:10 PM

ben de aynı şekilde 10000 seviyesine düşeceğini düşünüyorum ama 8000 lere düşer mi zor gibi.%50 kaybettirmesi demek.bitcoinde bu kadar kaybettirmesin canım Smiley
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 08:33:36 PM

Eline emeğine sağlık, özellikle bu dönemlerde  yapılan bütün analiz ve grafik eğrileri pek tutmuyor.Grafik eğrileri anında değişiklik gösterebiliyor.Piyasa dönmesellik ilkesi olarak değerlendirme yaparsak eğer btc  1-2 şubata kadar bu seviyeleri koruyacak sonrasında ibre yukarı doğru çıkmaya devam edecek.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 26, 2018, 09:04:16 PM

Belki düşüşü uzun sürdü biraz ama çıkışa da başladı  ama eskisi gibi yükselen bir grafiği olacağını pek sanmıyorum
chuckk
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 09:08:44 PM

Düşüş uzun sürdü ancak 10 binin altına düşmemeye çok fazla direndi bu olumlu bir gelişme bana kalırsa. Bitcoin büyük ölçüde yerini sağlamlaştırdı.
1 hafta içerisinde toparlanmaya başlayacağına inanıyorum. Yine de büyük bir patlama yapacağını düşünmüyorum yavaş yavaş yükselmeye devam edecek gibi..

1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:09:17 PM

Artık geçmiş dönemleri ele alırsak Şubat ayının ilk haftasından itibaren bitcoin yükselişine devam edeceği görüşündeyim bende.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 26, 2018, 09:11:07 PM

Aslında pek de yükseldi denemez herhalde bir iki bin civarında değişip duruyor
İleri seviyeye atlıyamıyor
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 27, 2018, 03:23:07 PM

Genel olarak hala düşüş koridorunda btc market hacmide düştüğü için henüz net bir yukseliş başladı diyemeyiz. 10 gün içinde işin reni bence belli olacak.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 27, 2018, 04:17:01 PM

Yıllık değerlere baktığımız zaman 2018 yılı yüksek bir düşüşle başladı bu düşüş her sene gerçekleşiyor ki oran olarak baktigimiz zaman 2018 e %45lik bir düşüş var tabi bu değer en uç nokta bu kadar yüksek olmasa da 2014 yılında da düşüş %55leri buldu ve düşüş 2014 Ocak ile nişan arasındaki değerlerde oldu. 2014 de 4 ayda gerçekleşen bu %55lik düşüş 2018 yılında ise 1.5 ayda gerçekleşti ki düşüş bir süre daha devam edip eskisi gibi değer kazanacagi ama bu düşüş biraz daha devam edecek gibi . Aynı zamanda gün içinde baktığımız zaman bitcoinin değeri bir kaç saatte bile 3bin TL civarında değişiyor ki buna da bakarak yükselmeye geçti diyemeyiz . Bir kac aylık bekleme süresinin sonunda eskisi gibi degerini katliyacaktir .
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
January 27, 2018, 04:23:51 PM

Bitcoin'de bir duraksama ve gerileme ve yükselme dönemi her durumda oluşacaktır. Bunlar sistemin güncellenmesi, geri dönüşlerin yararlı bir şekilde uygulanması, fixler dahilinde gerçekleşiyor. Bir sistem durmadan yükselemez yada düşemez. Bunun olması sistemin artı veya eksi yönde gerçek olarak yanlışlar veya doğrular olabilmesi gerekiyor. Buda dilimin yüz de yüzü şeklinde oluşabilecek bir şeydir. O yüzden sürekli olarak bir düşüş ve yükseliş görmesi sistemin kendi için adım attığını gösterir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: