Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:17:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Hakkında Sorularım var  (Read 679 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 25, 2018, 02:17:58 PM

1 - forumun bounty sayfasında sayfalarca kampanya var en doğru seçim hangisi olur? 2000 yorum almış veya sadece 50 yorum almış mesela. yani başlayalı epey olmuş kampanyadan ödül gelmeyebilir mi?

2 - diyelim birine katıldım 2 ay boyunca imza kampanyasına katıldım 2 ay sonunda garanti gönderiyorlarmı ödülü? yoksa airdrop gibi bundada şanş faktörü mü var?

3 - bütün emirleri yerine getirmek şart mı? yoksa yaptığın kadar işe göre mi ödül gönderiliyor?

4 - aynı anda birden fazla bounty den ödül alınabilir mi?
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715325423
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325423
Reply with quote  #2

1715325423
Report to moderator
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 25, 2018, 02:43:17 PM

1. sorunun cevabı yöneticine bak bountyi yöneten faktörü önemli birde yaptıkları iş nasıl bir daha önce denenmişmidir denenmişse tutulmuşmu bunu araştır.
2. sorunun cevabı eğer kampanya ico sonrası başarılı olursa gönderir göndermemzlik yaparsa zaten onun için kötü bir reklam olur
3. bazı yönetyiciler bütün emirleri yerine getirmeni ister bazıları ise misal yarısını yaptıysan yarısına göre stakeni verir.
4. aynı anda 1 imzaya girebilirsin 1 den fazla istedipğin kadar twitter facebook vs bountylkere katılabilirsin. saygılar.... merit veren elleriniz dert görmesin:)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 25, 2018, 04:50:19 PM

1. sorunun cevabı yöneticine bak bountyi yöneten faktörü önemli birde yaptıkları iş nasıl bir daha önce denenmişmidir denenmişse tutulmuşmu bunu araştır.
2. sorunun cevabı eğer kampanya ico sonrası başarılı olursa gönderir göndermemzlik yaparsa zaten onun için kötü bir reklam olur
3. bazı yönetyiciler bütün emirleri yerine getirmeni ister bazıları ise misal yarısını yaptıysan yarısına göre stakeni verir.
4. aynı anda 1 imzaya girebilirsin 1 den fazla istedipğin kadar twitter facebook vs bountylkere katılabilirsin. saygılar.... merit veren elleriniz dert görmesin:)

dostum az önce bir tane seçtim ve imza avatar ekledim current post kısmına şuanki post sayımı girdim doğrumu anlamışım?
birde haftada en az 15 tweet ve 100 karakter demiş tweetlerim herhangi bir konuda olsada oluyor doğrumu?
son olarak şuanki imza kampanyam doru bir seçim mi birşeyler gelir mi? Smiley
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
January 25, 2018, 05:00:06 PM

Olmayan meriti nasıl gönderelim. Moraller sıfır oldu. Yeni sistemin avantajları ve dezavantajları var. Ancak gerekli görülmüş yapılmış. Hayırlı olsun. Bounty konusu biraz şansa bakar. Başlarken ne olur bilinemez. Telegram kanalı üye sayısı çok olanları tercih et derim. Sadece öneri.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
January 25, 2018, 05:07:07 PM

Hiç beklemediğin ummadığın proje güzel ödüller gönderiyor sağlam dediğin projelerden ses çıkmıyor tırt çıkıyor. Belli olmuyor bu işler. Bu arada merit neymiş yeni gördüm Smiley
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 25, 2018, 05:17:32 PM

Kalabalik imzalardan uzak duruyorum artik hypesi dusukte olsa oyle kampanyalar oluyor ki az katilimci sayesinde muthis odul olabiliyor. TelCoin mesela 70-100 ether arasi aldi sr.memberlar veya travelflex oda neresinden baksan bastan giren bir sr.membera 30-35bin dolar vermistir. Titanium 100 kisiydi ve kacirdik gozumuzun onunden, tercumanida arkadasim oluyor yani dedi bana o kadar gir suna diye girmedik bastan girseydim su an 50bin dolar aliyordum
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 25, 2018, 05:28:10 PM

Ben mesela bir imzaya girdim haftalık olarak yatirdilar. Ama iste belli olmuyor bazısı nerdeyse 4-5 hafta  sürüyor. Ama genelde gönderirler. Emirleri yerine getirirsen ödül kazanirsin.

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 25, 2018, 05:33:17 PM

Şans işi ben eski üyeyim ama daha önce hiç imza olayına girmemiştim, sonradan wepower projesine katılmak için tr kanalını bulunca ordaki arkadaş çok yardımcı oldu imzaya girdim onun sayesinde ve tavsiyesiyle. Restart enerjiye girmemi tavsiye etti ve bende geçte olsa imzasına girdim son iki haftaya yetişmişim ve tahminen 4bin dolar falan alacağım ve çok heyecanlıyım. Çok hoşuma gitti, ico fıyatı uzerınden bu para ederse bence çok daha değerlenecektir bu proje, bende meritimi o arkadaşa verdim, bir şekilde ödüllendirdiğimi düşünüyorum
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 05:55:28 PM

Ben bir imzaya katılacağım ve formda ''Posts at start of campaign'' istiyor.Ne yapmam gerekiyor söyleyebilir misiniz ?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 25, 2018, 05:57:08 PM

Ben bir imzaya katılacağım ve formda ''Posts at start of campaign'' istiyor.Ne yapmam gerekiyor söyleyebilir misiniz ?

Kampanyaya katılırkenki mesaj sayını soruyor, profilinden bulabilirsin.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 25, 2018, 05:59:57 PM

projeyi oku sana mantıklı geliyorsa katıl hocam gerisi önemli değil

ödül gönderilmediği de olur projenin tutmadığıda satışın beklenen miktarı gerçekleştirememesi de olur  bu iş tamamen şans su ana kadar 4 bounty e katyıldım sadece 1 i ödeme yaptı artık anla Cheesy
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
January 25, 2018, 07:47:05 PM

Whitepaper oku, ekibe bak, ekipten birilerinin başarılı olmuş başka projede olup olmadığına bak, takipçi sayısı ne kadar vs. İyi araştır güzel şeyler çıkar. Bounty işi karışık biraz.
Ermancyp
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
January 25, 2018, 07:59:26 PM

Varsayalım proje hoşumuza gitti, rankımızda o projeye girmek için uygun. Bunlara girmek için form felan mı dolduruyoruz. aynı zamanda attıgımız postları ve twittleri kendilerimi takip ediyor yoksa biz mi raporluyoruz.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 08:03:56 PM

Varsayalım proje hoşumuza gitti, rankımızda o projeye girmek için uygun. Bunlara girmek için form felan mı dolduruyoruz. aynı zamanda attıgımız postları ve twittleri kendilerimi takip ediyor yoksa biz mi raporluyoruz.

Evet form dolduruyoruz. Attığımız post ve twitleride kendimiz raporluyoruz.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 25, 2018, 08:17:54 PM
Merited by torrentco (1)

Merhaba hayır attığınız postları bounty managerlar raporlar siz birşey yapmazsınız ama sosyal medya ödüllerinden duyuru konusunu veya bounty konusunu yukarıda tutmak için twitter ve facebook postlarınızı veya repostlarınızı raporlamanızı isterler. Bazıları konuya raporlamanızı ister, bazıları otomatik sayan bounty panelleri ve plugginler kullanır, bazıları google e-tablo açar ona raporlamanızı ister hafta hafta, bazıları hiç birşey yapmanızı istemez. Bu detayları katıldığınız bounty konularında görebilirsiniz. Ayrıca duyuru bölümünde bizlerin tercüme etmiş olduğu icoların ödül konularıda oluyor, anlamadığınız yerleri konu sahibine sorarsanız yardımcı olacaktır
Ermancyp
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 08:22:05 PM
Merited by aliyagiz207 (1)

teşekkür eder,m. meritim olsa vermiştim emin ol ama yok  Grin
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 25, 2018, 08:24:12 PM
Merited by Ermancyp (1)

rica ederim,  Wink o zaman ilk meritinide ben vereyim, siftahı benden bereketi meritleri çöp olmadan kullanacak arkadaşlardan
Ermancyp
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 08:31:55 PM

rica ederim,  Wink o zaman ilk meritinide ben vereyim, siftahı benden bereketi meritleri çöp olmadan kullanacak arkadaşlardan

verdiğiniz 1 merit forum için küçük ama benim için büyük bir adım oldu  Grin iyi niyetinize teşekkür ederim.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 25, 2018, 08:40:00 PM

ico da hype olmasi bounty odulleri icin guzel bir rakam saglayabiliyor. ama cogu zaman sans isi oluyor bounty olayi. az katilimci olan kampanyaya girersin 3 5 bisey kazanirsin ama kazandigin tokenin de degeri olmaz. bu gibi durumlarla epey karsilastim. bazen 3 ay kampanyada kalirsin ico ertelenir beklediginde kalirsin. bazen de 2 3 hafta kampanyada kalirsin kiyisindan kosesinden biseyler gelsin dersin beklenmedik bir fiyatla borsaya girer sasirtir Smiley

frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 08:52:42 PM

Ben de ilk imzama yeni girdim. Okuduğum gördüğüm tamamen şans işi sanıım bu imza olayları artık. Yukarıda arkadaşlar söylemişler. Kimisi yolluyor kimisi yollamıyor. Yollayanlardan kimisi para ediyor kimis içöp çıkıyor.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: