Bitcoin Forum
June 23, 2024, 03:37:49 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Hakkında Sorularım var  (Read 687 times)
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 25, 2018, 10:19:26 PM

Arkadaşlar şu forumda hergün yeni bir şey duyuyorum. Şu merit nedir acaba? Açıklayacak bir arkadaş var mı?

Buldum arkadaşlar, yeni bir uygulama detaylar aşağıdaki linkte,

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 26, 2018, 07:03:45 AM

Ben de ilk imzama yeni girdim. Okuduğum gördüğüm tamamen şans işi sanıım bu imza olayları artık. Yukarıda arkadaşlar söylemişler. Kimisi yolluyor kimisi yollamıyor. Yollayanlardan kimisi para ediyor kimis içöp çıkıyor.

Araştırmak şart vizon sahibi olmak şart , ekibi iyi incelemek lazım herşey den önce. Ama birde bounty manager ile alakalı bazı bounty managerlar güzelim projeyi de mahvedip güveni sarsabiliyorlar bu sebeple gireceğiniz bounty kadar kimin yönettiğide oldukça önemli.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 07:10:03 AM

Hayır bence tamamen şans işi degil, işi bilen tecrübeli insanların bakış açısı farklı oluyor. Ozellıkle çevirmenlerin yorumları çok öenmli mesela jr.member olarak ico fıyatından 3000 dolarlık ödül alıyorum imzadan ve bir tavsiyeyle girdim o imzaya
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 26, 2018, 07:17:17 AM

twitter bounty'lerinde birden fazla katılım da herhangi bir sorun çıkıyor mu acaba?
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
January 26, 2018, 07:27:58 AM

Genelde özetlenmiş.
Olumsuz taraflar
2 ay bir bounty e katılırsın, sonunda erteler 2 ay sonra tekrar başlatır.
Bounty yöneticileri ile iletişim kurmakta zorlanırsın.
İmzaya girersin bir hafta onaylanmaz.
Nadiren göndermeyenler olur.

Olumlu tarafı
Çok şaşırtıcı rakamlarda bounty ödülü gelebilir, yada birkaç ay bekleyince iyi rakamlara ulaşabilir.
Tamamen şans.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 26, 2018, 10:03:51 AM

Birazda yöneticinin insiyatifine baglı oluyor imza olayları, rütbe atladığınızı söylüyorsunuz ama adamlar sallamıyor falan sinir stress oluyorsunuz bir bakıyorsunuz saçma bir sebepten aslı astarı olmayan bir durumdan imzadan atılabiliryorsunuz. Benim başıma geldi bu durum.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 10:33:25 AM

bounty kampanyaları arasından seçim yaparken forumda ciddi ve uzun süredir takılan ve bilgi paylaşmaya devam eden, mantıklı paylaşımlar yapmış/yapan duayenleri takip ederim. şu ana kadar hiç yanıltmadılar beni allah hepsinden razı olsun.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 11:48:59 AM

bounty ve airdrop projelerin reklamı yapmak basitçe. reklamına göre ve forumdaki title'ına göre stake alıyorsun. detaylı bilgi için projenin kampanya detaylarına göz atabilirsin.

SiiGLe
Full Member

Activity: 161

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
January 26, 2018, 11:59:00 AM

Aynı anda birden fazla almaya çalışmak tehlikeli olabilir pek bulaşma derim hangi ico kazandırır olayı çok sürpriz oluyor valla

BetterBetting          Betting Currency of the Future
TOKEN SALE  ❱❱  December 15th, 2017
██████████     FACEBOOK     |     TWITTER     |     TELEGRAM     ██████████
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 26, 2018, 01:15:08 PM

birden fazla buntye katılaabilirsin tabi ama bountyler zamanı önemli bazıları çok uzun zaman alır bazılarıda hemen bitebilir paralar coinleri olarak gelir sana

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 26, 2018, 08:37:38 PM

sorularınızın bir çoğunun cevabını almışsınız galiba. imzaya katılırken ekip ve yöneticisi çok önemli birde katılan sayısına bakın pastadaki pay ne kadar az olursa ve imzaya ayırdığı yüzdelik oran vs ne kadar fazla ise gelecek para o oranda artacaktır.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 11:13:25 PM

1 - forumun bounty sayfasında sayfalarca kampanya var en doğru seçim hangisi olur? 2000 yorum almış veya sadece 50 yorum almış mesela. yani başlayalı epey olmuş kampanyadan ödül gelmeyebilir mi?

2 - diyelim birine katıldım 2 ay boyunca imza kampanyasına katıldım 2 ay sonunda garanti gönderiyorlarmı ödülü? yoksa airdrop gibi bundada şanş faktörü mü var?

3 - bütün emirleri yerine getirmek şart mı? yoksa yaptığın kadar işe göre mi ödül gönderiliyor?

4 - aynı anda birden fazla bounty den ödül alınabilir mi?
1- kesinlikle bu forumdaki sayfa sayısına göre karar verme. Genelde twitter raporlarıyla dolu sayfalar
2- dolandırıcıysa ödemez, ekip kötüyse ödemez
3- kurallara göre değişir
4- imza için alınamaz ama blog yazılarında alırsın,twitter,facebookta da alırsın
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
January 26, 2018, 11:50:24 PM

Garanti diye bişey yok sen kurallarına uyarsın uzatmalara girmezse 2 ayda biter ödülünü alırsın az çok o değişir, sonra proje iyiyse beklersin iyi bir borsaya girer 5x 10x yapar belli olmaz.
helevela
Member
**

Activity: 224

View Profile
January 27, 2018, 12:01:47 AM

hocam genelde ödülleri gönderiyorlar göndermeyenler dolandırıcıdır zaten bir daha öyle bir işe kalkışamazlar
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 08:04:19 AM

tamamen şans işi . İş yapılmayacak denilen projler tamamen güzel kazandırıyor.  Geçenler de TEL coin e kim katıldı mesela ? Görmezden gelebiliyoruz . Global ' de çok bounty varken TR ' de az maalesef.
pro2017
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 27, 2018, 08:13:40 AM

Belli olmuyor ama 10 projeden 7-8 tanesi ödülleri gönderiiyor, ben daha ödül almadım jr ken imzaya girdim member oldum. Sylonun yuruttuğü bir kampanyadayım ama onunda sağı solu belirsiz dye duydum. Gerçi bizim ödülümüzden ne olacak benim 6-7 haftada aldığımı adamlar 1 haftada alıyor
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
January 27, 2018, 09:14:44 AM

Bounty managerr önemli. Misal ben bahtsız bedevi olduğumdan hep beni bulur. Uzak durman gereken bounty managerlersen birisi kesinlikle colorlessk. Adama 3 ay önce dedimki,kardeş pundix twitterında 2 kaydım var. Takipçi sayısımı 1.5xx yazcağıma 5xx yazmışım bu satırı sil dedim tamam dedi. Şimdi 1.5xx olana duplicate yazmış herif. Birde bu adamın yönettiği kampanyalar nedense bitmiyor.
Swissborg var mesela. Twitterındaydım. Görevlerini yaptım. Stake hesapladılar vs her şetiy tamam. Ama ödüle 0 yazmış ve nedenini kimseden öğrenemiyorum. Hiç kimse zikine sallamıyor. Tokenbox vardı mesela anastasia diye bir kız. Ağzına sıçtı ortalığınhslen daha facebook bountylerimi alamadım.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
January 27, 2018, 10:09:13 AM

1- yeni başlamış bir şeye girsen daha uzun süre kalsan tabi daha çok ödül alma şansın var ama ilerlemiş sonlara yaklamış kaliteli bir şey bulursanda kaçırma derim uzun suüre kalıp tutmassa eğer bir şeyde alamassın.

2- az bir ihtimalde olsa ICO patlayabilir bozulabilir bu durumda alamassın airdrop kadar değil ama tabi bu daha düşük oranda.

3- Zorunlu şeyleri yapman gerekir sadece ek olarak bisey demislerse ek ödülde verirler sana kalmış

4- Evet ama imza kısmı için alamassın diğer sosyal medya blog vs. den alabilirsin.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
January 27, 2018, 10:12:18 AM

Her kampanya her zaman ödül dağıtmayabiliyor bunu göze almak lazım. Çok iyi dediğin kampanyadan az kazanabilirsin veya tam tersi de olabilir tabi şans işi bunlar. Kampanya yöneticileri hakkında araştırma yap belli başlı sağlam yöneticiler mevcut.
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 10:16:07 AM

dostum ingilizce seviyen ne kadar iyi bilmiyorum ama çoğunlukla ayrıntılı bir şekilde açıklıyorlar. herhafta gönderillir yazanlar gönderiyor. ne akdar tweet ve kaç karakter yazman lazım hepsi açıklamalarda yazar.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: