Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:31:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][ICO]••• SIMDAQ: Kripto Trading İçin Platform 🚀🚀🚀  (Read 1185 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 26, 2018, 03:38:14 PM

Ben imzaya 2 hafta once girdim . Ancak 7 gün boyunca tam taşımadığım için 1 haftalik stake verdiler . İmzayi 7 gün taşımadan stake vermiyorlar Kısacası su saatten sonra imzaya giren arkadaşlar üzgünüm . Stake alamayacaksınız. Hatta kabul edilmeyeceksiniz . Keşke hepimiz sizin kadar uyanık olsakta hardcap yapan imzaya girsek Smiley

Ama daha satış devam ediyor anladığım, ne kadar daha sürecek?

24 saat geçmeden % 97 Yaptı adamlar . Kısacası 1 2 saat ya sürer ya sürmez . Öyle acaba 1 hafta daha devam edermi diye ümitlenmesin kimse Smiley Hardcap 5M$ . Suan 150K Sonra bitiyor satış .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 03:42:45 PM

imzasına girdim ama geç oldu sanırım, hardcap yaptı yapacak kabul edeceklerini sanmıyorum. çok az kişi katılmış iyi kazandırıbilirdi.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 03:44:14 PM

imzasına girdim ama geç oldu sanırım, hardcap yaptı yapacak kabul edeceklerini sanmıyorum. çok az kişi katılmış iyi kazandırıbilirdi.

Listeye baktım adınız eklenmemiş . Kabul etmeyeceklerdir hocam . Zaten ayın 20 ' sinden beri kimseyi eklemiyorlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 26, 2018, 03:54:18 PM

Listeye baktım adınız eklenmemiş . Kabul etmeyeceklerdir hocam . Zaten ayın 20 ' sinden beri kimseyi eklemiyorlar .

Ben de sizden görüp girmiştim imzaya. İyiki girmişim. Biraz toplar diye düşünüyordum ama bu kadar hızlı hard capta beklemiyordum açıkcası. Bundan sonrası artık projenin gelişimine kaldı. Umarım güzel işler yaparlar da şu Waves'i de biraz canlandırırlar.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 26, 2018, 04:11:51 PM

Girenler iyi kazandı o zaman 30k $ dağıtılacak orantılı olarak yanlış anlamadıysam Cheesy

Biz gecikenler de şansımıza küselim Smiley
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 26, 2018, 04:24:14 PM

Biraz gidişatı izleyecektim ama baktım hard cap yapmak üzere biraz waves gönderdim bende Smiley Şimdi sitedeki panelde gösterdiği waves adresine waves dexten gönderim yaptım. Tokenlerin bana gelişi nasıl olacak direkt waves dexe mi gönderecekler yoksa sitedeki panelden ben waves dexe çekim mi yapacağım?
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 26, 2018, 04:37:04 PM

Biraz gidişatı izleyecektim ama baktım hard cap yapmak üzere biraz waves gönderdim bende Smiley Şimdi sitedeki panelde gösterdiği waves adresine waves dexten gönderim yaptım. Tokenlerin bana gelişi nasıl olacak direkt waves dexe mi gönderecekler yoksa sitedeki panelden ben waves dexe çekim mi yapacağım?

Panele Waves adresi girişi yapacağız. Gönderimlerde tüm adresler girildikten sonra yapılır heralde.

Bu arada Hard Cap'a ulaşılmış.  Roll Eyes
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 04:38:51 PM

Ve kampanya hardcap yaptı Smiley

Ödülleri dağıtmaları ne kadar sürecek acaba . İmzaları falan kaldırın deselerde girsek bişeye Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 26, 2018, 05:05:29 PM

Ödülleri dağıtmaları ne kadar sürecek acaba . İmzaları falan kaldırın deselerde girsek bişeye Cheesy

Daha bounty konusu çevrilecek hocam

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
taner32
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 05:15:58 PM

açıkcası bu kadar ilgi toplayacağını düşünmemiştim. primalbaseden sonra bu kadar hızlı icolar gitmez zannediyordum.

hardcap olduğuna göre bountye bitecek gibi duruyor, girenler çok iyi kazanacaklar ellerinde tutarlarsa. şaşırdım açıkcası.

eğer gerçekten kullanışlı olursa bu adamlar waves'e baya bir kaynak sağlayacaklardır.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 26, 2018, 05:24:13 PM

Bounty için kusura bakmayın arkadaşlar çeviri işine dün başladım. onlar bana resimlerin boş halini gönderecek sandım fakat öyle olmayınca az ps bilgimle uğraşmak zorunda kaldım. bounty'i çevirdim yeni katılımların durumunuda soruyorum bana geri dönüş yapar yapmaz sizlerle paylaşacam.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 26, 2018, 05:33:03 PM

BU proje waves'İn bile ilerlemesine sebep olacak bence. güzel hard cap yaptılar 1 günde. Waves projesi olduğu için herkes uzak duruyordu. Güzel oldu.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 05:58:54 PM

Bounty için kusura bakmayın arkadaşlar çeviri işine dün başladım. onlar bana resimlerin boş halini gönderecek sandım fakat öyle olmayınca az ps bilgimle uğraşmak zorunda kaldım. bounty'i çevirdim yeni katılımların durumunuda soruyorum bana geri dönüş yapar yapmaz sizlerle paylaşacam.

eyvallah hocam, ben de taze görünce hemen atladım ama nasıl olacak bilmiyorum.
Kısmet artık.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 26, 2018, 08:47:43 PM

Tebrikler!
Simdaq Token satışı başarıyla tamamlandı!
Destekleriniz için teşekkür ederiz!

taner32
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 09:07:48 PM

Tebrikler!

en son monetha icosunda bu kadar heyecanlanmıştım, bu da çok hızlı bir ico bitirmesi oldu. yakından takip edeceğim. adamların en azından ortada bir ürünü var, monethada o da yoktu.

şimdiki kafamdaki soru bounty devam edip etmemesi? topu topu imza kampanyasına girmiş 20 kişi var zaten, eğer hardcapta bitirirlerse imzacılar iyi bir miktar düşecek herhalde.

2019 yılının ilk çeyreğinde portfölyö yönetimi ve trade kısmı olacak gibi duruyor. yol haritasının yalancısıyım. waves için gerçekten büyük bir adım olacak bir proje.

BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 10:18:00 PM

Tebrikler!

en son monetha icosunda bu kadar heyecanlanmıştım, bu da çok hızlı bir ico bitirmesi oldu. yakından takip edeceğim. adamların en azından ortada bir ürünü var, monethada o da yoktu.

şimdiki kafamdaki soru bounty devam edip etmemesi? topu topu imza kampanyasına girmiş 20 kişi var zaten, eğer hardcapta bitirirlerse imzacılar iyi bir miktar düşecek herhalde.

2019 yılının ilk çeyreğinde portfölyö yönetimi ve trade kısmı olacak gibi duruyor. yol haritasının yalancısıyım. waves için gerçekten büyük bir adım olacak bir proje.

Neyse bizim imza yalan oldu, imzaya girenlere ve yatırım yapanlara bol kazançlar.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
January 26, 2018, 10:18:03 PM

Daha önce yazılmış blog yazısını okuyabilirsiniz. Türkçe kaynaklar yeteri kadar bulunuyor zaten simdaq sitesinde dil seçenekleri arasında Türkçe mevcut.

https://blog.digilira.com/2018/01/01/simdaq-ico-yeni-nesil-trader-platormu/

Sadece Waves değil Ethereum blok zincirinin kullanılması da hedefleniyor. Toplanan yatırım ilk gün bonusuyla beraber dört milyon dolar aşmış durumda, hard cap 5 milyon dolar.

%20 bonus süresi devam ediyor bonus azalmadan hard cap yapacağa benziyor. %20 bonus için son 22 saat kaldı bu süreyi kaçırırsanız ve hard cap gelmezse %15'e düşüyor.

sıtenın turkceye cevrılmesıni sağlayan bana ve cevırıyı yapan telegram uyemız muhammed e tesekkurler Cheesy

guzel ıco oldu 24 saatten kısa surede bıtmesı de waves platforma ayrı bır hareket katacaktır dıger ıcolarda da aynı seylerı gorebılırız. 1m waves destegı gelmesı de etkılı oldu tabıkı.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1069

View Profile
January 27, 2018, 12:38:06 AM

Goz gore gore kacirdik guzelim imza kampanyasini 2 3 kez repuxa cok fazla kisi dolunca cikip simdaq gireyim dedim girmedim 19 kisi girmis 2 kisi stake alamicak galiba cok iyi kazanacak arkadaslar hayirli olsun catir catir harcayin baba

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
January 27, 2018, 07:26:44 AM

güzel proje. çeviri için teşekkürler. Smiley bu 4. çeyrekte turnuvalar var diyor. o nasıl bir uygulama olacak hocam?

bounty dağılımına bakınca sosyal medya ağırlık vermiş bir proje. reklam önemli. Smiley
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 27, 2018, 09:43:15 AM

Projeyi takip ediyordum. Pre-Sale kısmını kaçırıp maille de bilgilendirme istemiştim ICO süreci için.  Kaçırdığıma gerçekten üzüldüm.  Ortada bir ürünün olması denildiği gibi yararlı bir durum. 24 saatlik süreçte de tamamlaması şahane bir olay .

İnşallah waves üzerinden oluşturulan diğer tokenler gibi oluşmaz sonu .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: