Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:14:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][ICO]••• SIMDAQ: Kripto Trading İçin Platform 🚀🚀🚀  (Read 1182 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 27, 2018, 10:32:40 AM
Last edit: January 27, 2018, 12:07:41 PM by nalpagutt

Bu imzaları ne zaman kaldırabileceğiz yada dağıtım ne zaman olacak ? Telegram kanalından yazıyorum bounty'i sallayan bi tane yetkili yok .

Edit : Jane abla sonunda bana yazdı . İmzaları kontrol için 1 2 gün daja tutmamızı ve ödülün pazartesi - salı dağıtacaklarını söyledi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714911266
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714911266
Reply with quote  #2

1714911266
Report to moderator
1714911266
Hero Member
*

Ignore
1714911266
Reply with quote  #2

1714911266
Report to moderator
1714911266
Hero Member
*

Ignore
1714911266
Reply with quote  #2

1714911266
Report to moderator
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 27, 2018, 04:50:45 PM

güzel proje. çeviri için teşekkürler. Smiley bu 4. çeyrekte turnuvalar var diyor. o nasıl bir uygulama olacak hocam?

bounty dağılımına bakınca sosyal medya ağırlık vermiş bir proje. reklam önemli. Smiley

teşekkür ederim. portfolyo turnuvaları, yatırım tahminleri gibi bir turnuva düzenleyecekler. forex'te düzenlenen turnavalar tarzı birşey olmasını bekliyorum. dereceye girenlere ödül verilir.

Bu imzaları ne zaman kaldırabileceğiz yada dağıtım ne zaman olacak ? Telegram kanalından yazıyorum bounty'i sallayan bi tane yetkili yok .

Edit : Jane abla sonunda bana yazdı . İmzaları kontrol için 1 2 gün daja tutmamızı ve ödülün pazartesi - salı dağıtacaklarını söyledi .
Ben mesaj attım fakat bitcointalktan henüz geri dönüş yapan olmadı senin sorduğun iyi olmuş. teşekkür ederim. telegramda  başka bir konu için yeterince kafalarını şişirdim bounty içinde yazmak istemiyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 28, 2018, 09:52:41 PM

Aslında çok az kişi olduğumuz için hesaplaması da çok kolay olacaktır. Yine de pazartesi-salı dağıtabileceklerini sanmıyorum. Belki hesaplamayı yapabilirler. Bu arada stake hesabı yapan oldu mu? Hesaplarıma göre stake başı 117 $ olması gerekiyor.

5.000.000 % 3 = 150.000
150.000 % 20 = 30.000
30.000 / 255 = 117
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 29, 2018, 05:43:00 AM

Aslında çok az kişi olduğumuz için hesaplaması da çok kolay olacaktır. Yine de pazartesi-salı dağıtabileceklerini sanmıyorum. Belki hesaplamayı yapabilirler. Bu arada stake hesabı yapan oldu mu? Hesaplarıma göre stake başı 117 $ olması gerekiyor.

5.000.000 % 3 = 150.000
150.000 % 20 = 30.000
30.000 / 255 = 117
Stake'lere baktım şimdi. Hesap doğruysa güzel bi şey gelecek demek ordan. Simdaq beklenmeyeni yaptı gerçekten. Kimse beklemiyordu bunu.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
January 29, 2018, 06:10:03 AM

Bir Waves asseti olarak ben kendisinden pek umutlu olmasamda yatırım yapan birçok insan sayesinde hardcap yaparak kepenkleri kapatmış. Umuyorumki hem odul katilimcilari hemde direkt yatırımcılar bu projeden kazançlı çıkar.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
January 29, 2018, 11:12:45 AM

5.000.000 % 3 = 150.000
150.000 % 20 = 30.000
30.000 / 255 = 117

Son hafta da sayılınca stake başı 100 ün altında bir şey çıkıyor. Ayrıca 3 kişi daha eklenmiş. Yinede kendi adıma 2 hafta için çok güzel bir sürpriz oldu.
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 29, 2018, 01:12:21 PM

5.000.000 % 3 = 150.000
150.000 % 20 = 30.000
30.000 / 255 = 117

Son hafta da sayılınca stake başı 100 ün altında bir şey çıkıyor. Ayrıca 3 kişi daha eklenmiş. Yinede kendi adıma 2 hafta için çok güzel bir sürpriz oldu.

bounty manager yazmış bounty bitti diye, sadece imza bir kaç gün kalsın diye yazmış. sayımın bitmesini bekliyorlar. sakın değiştirmeyin 2-3 gün daha bekleyin.

stake hesabı yapılırken toplam kaç tane token satıldı, net bilgi var mıdır? toplam 25.000.000 adet token satılmayacak mıydı? satılmayanlarda yakılacaktı, haksız mıyım.

token sayısı: 25.000.000

25.000.000 % 3 = 750.000

750.000 / 0,20 = 150.000

150.000 / 261 = 574 token

olmayacak mı hesap?
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 29, 2018, 04:17:05 PM

5.000.000 % 3 = 150.000
150.000 % 20 = 30.000
30.000 / 255 = 117

bounty manager yazmış bounty bitti diye, sadece imza bir kaç gün kalsın diye yazmış. sayımın bitmesini bekliyorlar. sakın değiştirmeyin 2-3 gün daha bekleyin.

stake hesabı yapılırken toplam kaç tane token satıldı, net bilgi var mıdır? toplam 25.000.000 adet token satılmayacak mıydı? satılmayanlarda yakılacaktı, haksız mıyım.

token sayısı: 25.000.000

25.000.000 % 3 = 750.000

750.000 / 0,20 = 150.000

150.000 / 261 = 574 token

olmayacak mı hesap?

Aynı hesabı yapıyoruz hocam, ben dolar bazda olanı yaptım. Yeni eklenen stakeler olmuş.
ZENC
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 04:31:05 PM

Öncelikle Perşembe günü bitiminde güncellenmesi gereken tablo güncellenmedi diye hatırlıyorum. Ayrıca tabloda 6 ve 7 numara imzayı taşımıyor.
Son hafta güncellenir ve imzayı taşımayanlar çıkarılırsa stake başına 256 çıkıyor.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 29, 2018, 05:00:20 PM

Öncelikle Perşembe günü bitiminde güncellenmesi gereken tablo güncellenmedi diye hatırlıyorum. Ayrıca tabloda 6 ve 7 numara imzayı taşımıyor.
Son hafta güncellenir ve imzayı taşımayanlar çıkarılırsa stake başına 256 çıkıyor.

Siz deyince tek tek kontrol ettim.

4 numaralı elemanın 16 kasımdan bu yana postu yok Cheesy İmzasını zaten kaldırmış. Ama stakeleri verilmiş adamın.

6 ve 7 imzayı kaldırmış.

9 numara taa 1 aralıkta katılmış, o zamandan bu zamana 40 post atmış ama 6.5 haftalık stake almış. Bunda da sıkıntı var.

Bunları dikkate alıyorlardır heralde.

Tabloda güncelleme sadece 1melyun için yapıldı. Normalde 1 hafta tam taşımayana verilmiyordu stake ama 1melyun ico bittiğinde 1 hafta taşımış saydılar heralde. Ya da bize de son haftanın stakelerini ekleyecekler.
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 29, 2018, 05:15:10 PM

4 numaralı elemanın 16 kasımdan bu yana postu yok Cheesy İmzasını zaten kaldırmış. Ama stakeleri verilmiş adamın.

6 ve 7 imzayı kaldırmış.

9 numara taa 1 aralıkta katılmış, o zamandan bu zamana 40 post atmış ama 6.5 haftalık stake almış. Bunda da sıkıntı var.

Tabloda güncelleme sadece 1melyun için yapıldı. Normalde 1 hafta tam taşımayana verilmiyordu stake ama 1melyun ico bittiğinde 1 hafta taşımış saydılar heralde. Ya da bize de son haftanın stakelerini ekleyecekler.

Aslında çok kötü bir bounty projesi yönettiler. Hani ne kadar kötü olabilir derseniz, en fazla bu kadar kötü olabilir. Güncellemeler geç yapıldı, stakeler yalan yanlış, hesaplamayı nasıl yaparlar bilmiyorum.

Bu arada dediğiniz şekilde tahminen imzayı kaldıranlara da yine gönderim yapacaklar. Hepimiz mesaj atalım da bare dikkat çeksin.
ZENC
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 05:26:53 PM

6 ve 7 imzayı kaldırmış.

Aslında çok kötü bir bounty projesi yönettiler. Hani ne kadar kötü olabilir derseniz, en fazla bu kadar kötü olabilir. Güncellemeler geç yapıldı, stakeler yalan yanlış, hesaplamayı nasıl yaparlar bilmiyorum.

Bu arada dediğiniz şekilde tahminen imzayı kaldıranlara da yine gönderim yapacaklar. Hepimiz mesaj atalım da bare dikkat çeksin.

Profillere bakılmadan verilmiş stakeler. İyi ki 20 kişi var kolay bir şekilde düzeltilebilir. Tabi hardcap yapan her proje gibi bu da yan çizmez ise Smiley
1melyun rica etsek bounty ekibine bildirirse seviniriz.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 29, 2018, 05:37:29 PM

6 ve 7 imzayı kaldırmış.

Profillere bakılmadan verilmiş stakeler. İyi ki 20 kişi var kolay bir şekilde düzeltilebilir. Tabi hardcap yapan her proje gibi bu da yan çizmez ise Smiley
1melyun rica etsek bounty ekibine bildirirse seviniriz.

Dediğiniz gibi hiç bakılmamış heralde profillere. Telegramdan Jane'e yazabilirsiniz bu sorunu. Bence onlar da farketmiştir durumu. Yoksa yazar geçerlerdi direk zaten 20 kişi.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 29, 2018, 09:41:03 PM

Attığım mesaja 2 gün sonra cevap geldi bounty kapandı şeklinde. telegramdan söylerseniz daha hızlı  cevap alabilirsiniz. ben kendi stakelerimide kontrol etmedim bir haftalık aldım o da bir önceki haftanın olmalı. bu haftanın postları hesaplanıyor mu bi sormak lazım. imzasını kaldırmış olmasına rağmen stake alanları telegramdan bildirelim lütfen.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 30, 2018, 11:25:27 AM

Stakelerin hesaplaması bitmiş. İmzaları kaldırabilirsiniz.
ZENC
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 12:26:23 PM

İmzası olmadığı halde verdiler adamlara stake. Dün gece bir arkadaş yazdı telegramdan. Yarın inceleriz dediler. Yine profillere bakmadan hesaplayıp geçmişler anlaşılan. Birde son haftayı bile vermişler şaka gibi.
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 30, 2018, 12:45:40 PM

çok kısa sürede bitmiş bounty kampanyasına sahip, kripto sisteminde trade işlerini kolaylaştırabilmek amaçlı yapılmış platformdur.

bende bounty katılımcısıyım, ne olur ne biter bilinmez. daha göndermediler tokenları.

monetha icosuda böyle hızlı bitmişti, 5000 satoshilerden 500 satoshilere düştü. şimdi daha yeni yeni topladı 2500 satoshilerde. monethanın ortada sadece fikri vardı, herhangi bir ürün yoktu.

simdaq ortaya güncel bir fikir ile bir ürün sundu, açıkcası ürün başarı konusunda yapabileceklerini düşünüyor. waves ceosu sasha boşu boşuna yatırım yaptırmazdı buna ama şimdilik tek sıkıntısı likitide olacaktır.  ne zaman orta ve üst borsalara girerse sağlam bir hacim kazanacak, o zaman 10 dolarları görebiliriz.

takipteyim, ytd.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
January 30, 2018, 01:55:27 PM

sıtesınden waves adresı yazmayı unutmayın. token dagıtımına baslıyorlar. ekıp cok profesyonel.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 30, 2018, 03:16:38 PM

İmza kampanyasındaki sorunu biri daha görmüş ve kanıtlarını da almış ne güzel ve konusuna yazmış. Ben telegrama yazamıyorum ama yazabilen varsa yazsın da belki düzeltirler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2413752.msg29246971#msg29246971
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 30, 2018, 03:17:48 PM

Ico ' sunu kaçırdığıma gerçekten çok pişmanım . Borsalarda ICO ' nun altına düşmesini bekleyeceğim.  Proje olarak gayet başarılı buluyorum . Bir de Waves ' imiz zirvelere çıkmış olsa da yüzümüz hepten gülse ..
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: