Bitcoin Forum
May 19, 2024, 10:27:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][ICO]••• SIMDAQ: Kripto Trading İçin Platform 🚀🚀🚀  (Read 1185 times)
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
January 30, 2018, 04:06:26 PM

İmza kampanyasındaki sorunu biri daha görmüş ve kanıtlarını da almış ne güzel ve konusuna yazmış. Ben telegrama yazamıyorum ama yazabilen varsa yazsın da belki düzeltirler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2413752.msg29246971#msg29246971

eğer buna dikkat ederlerse baya bir bounty geliri artacaktır ama şimdi tek şey bunu düzeltmeleri. açıkcası düzeltecekleri pek sanmıyorum son haftayıda eklemişler. hele icoya katılanlara daha token göndermedikleri için bountycilerle uğrasmaz gibi geliyorlar. bakalım ne olacak.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 30, 2018, 04:38:15 PM

İmza kampanyasındaki sorunu biri daha görmüş ve kanıtlarını da almış ne güzel ve konusuna yazmış. Ben telegrama yazamıyorum ama yazabilen varsa yazsın da belki düzeltirler.

eğer buna dikkat ederlerse baya bir bounty geliri artacaktır ama şimdi tek şey bunu düzeltmeleri. açıkcası düzeltecekleri pek sanmıyorum son haftayıda eklemişler. hele icoya katılanlara daha token göndermedikleri için bountycilerle uğrasmaz gibi geliyorlar. bakalım ne olacak.

Özellikle 4,6,7 post bile atmadan stake almış. Zaten onlar gidince 80 stake gitmiş oluyor. Bence bunlar kendi hesaplarıdır. Telegramdan herkes yazarsa düzeltirler belki ama pek düzeltecek gibi durmuyorlar.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
January 30, 2018, 04:41:44 PM

Telegram'dan Jane'e yazdım. ''Endişelenmeyin her şey kontrol edilecek'' yazdı.  Düzeltmeliler bence. Kural koyuyorlar uygulamıyorlar. Sonra enayilere bak tokenleri göndermişler diye seviniyor bu insanlar.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 30, 2018, 05:46:32 PM
Last edit: January 30, 2018, 06:04:08 PM by AlyattesLydia

Dün mesaj atmıştım, aynı arkadaşın attığı gibi. Resmen uğraşmak istemiyorlar, ne de olsa, ona ya da buna gitmiş olması bir şeyi değiştirmiyor. Arkadaşlar konuya, ICO_supporter'a ve Telegramdan herkes en az bir kere daha iletsin. Bu kadar zor birşey değil düzeltmek, imzaya katılmayan adam benim 3 katım alıyor.

Jane telegramdan yazdım, dün buradaki kullanıcıya mesaj attım, konuya da yazdım.
taner32
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 06:08:21 PM

arkadaşlar tokenlar gelene kadar imzanızı değiştirmeyin, ne olur ne olmaz. önem için böyle düşündüm, gider ayak sıkıntı çıkmasın.

telegram üzerinden takip ediyorum bende, türk arkadaşlardan bi kaç tanesi yazdı. Jane abla "hallederiz, sabır" gibi cümleler kurdu. hesapladık, dağıtacaz diyorlar ama ne bilim üstün körü baştan atıyorlar.

telegram üzerinde gözüme çarptı çoğu insan eth gibi zannediyor wavesi. hatta mew adresi yazan biri vardı galiba. token bilgilerini istiyorlardı decimal falan filan. bu bakımdan wavesin iyi bir reklam yapıp, insanları bilgilendirse hepimizin yararı olur.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
January 30, 2018, 08:29:10 PM

ico ya katılan arkadaşlar ico.simdaq.com/login 'den giriş yaparak waves adresinizi submitleyin  1-2 gün içerisinde dağıtımı yapacaklarını çoğunluğun adresini eklemesini bekliyorlar.

imza için bende yazdım cevap bekliyorum, eğer ortada bir haksızlık varsa dile getirmekten çekinmeyin. birazdan telegramdan simdaq ekibinden birine yazacam cevaplarını sizede iletecem. bitcointalkta cevap geç geliyor.
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 30, 2018, 09:22:51 PM

Arkadaşlar çok kötü haberlerim var. Jane ile telegramda konuştum, tekrar kontrol edeceklerini söyledi. Ancak büyük olasılıkla bu şekliyle, kabul edileceğini söyledi. O arkadaşlardan bazılarının farklı projelerde ve simdaq projesinde çalışıyormuş, o yüzden buraya eklemişler. Eğer onlar silinirse, tüm imza projesini iptal edebilirlermiş.

Tüm bounty yarın belli olacakmış. Yarından sonra güzel yorumlar yapacağım.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 30, 2018, 10:20:59 PM

Arkadaşlar çok kötü haberlerim var. Jane ile telegramda konuştum, tekrar kontrol edeceklerini söyledi. Ancak büyük olasılıkla bu şekliyle, kabul edileceğini söyledi. O arkadaşlardan bazılarının farklı projelerde ve simdaq projesinde çalışıyormuş, o yüzden buraya eklemişler. Eğer onlar silinirse, tüm imza projesini iptal edebilirlermiş.

İmza kampanyasından kendilerine gelecek 3-5 kuruşun peşine düşen adamlarla mı uğraşıyoruz biz Cheesy Piii.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 31, 2018, 02:41:06 PM

İmza kampanyasından kendilerine gelecek 3-5 kuruşun peşine düşen adamlarla mı uğraşıyoruz biz Cheesy Piii.

Bence dert edecek bir durum yok, imzaya katılanların sayısı çok az, yine de karlı bir imza oldu ve gördüğüm kadarıyla Türk arkadaşlar da iyi yer tutmuşlar.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 31, 2018, 06:14:49 PM

Tabloyu güncellediler . Ödül deli gibi arttı . Ya Simdaq sen nasıl bir kralsın Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ZENC
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 06:24:41 PM

Tabloyu güncellediler . Ödül deli gibi arttı . Ya Simdaq sen nasıl bir kralsın Smiley

Benim 1 haftayı saymamışlar. 8 post var. Şimdi adil oldu işte Smiley Sağlık olsun. Güzel geçen bir kampanya oldu.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 31, 2018, 06:43:08 PM

3 kişi kendi ekiplerindenmiş demekki. Onlara dokunmamışlar aynı kalmış.

Bildirdiğimiz diğer 3 kişinin stakeleri düzeltmiş. Sırf bunlardan 58 stake eksilmiş zaten. Ben düzeltmezler diye düşünüyordum ama şaşırttılar helal olsun. Bu arada toplam ödül toplanan paranın %3'ü sanıyordum ben. Toplam token sayısı üzerinden verilmiş ödüller. Toplam 150k dağıtılmış imzadakilere. Hayvan gibi token kalmış herkese. Şu halinden memnun olmayan yoktur heralde.
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 31, 2018, 06:55:57 PM

Bildirdiğimiz diğer 3 kişinin stakeleri düzeltmiş. Sırf bunlardan 58 stake eksilmiş zaten. Ben düzeltmezler diye düşünüyordum ama şaşırttılar helal olsun. Bu arada toplam ödül toplanan paranın %3'ü sanıyordum ben. Toplam token sayısı üzerinden verilmiş ödüller. Toplam 150k dağıtılmış imzadakilere. Hayvan gibi token kalmış herkese. Şu halinden memnun olmayan yoktur heralde.

Jane ile konuştum , Şuan 2 fikir var kafalarında .

Herkese tabloda gözüken stakeleri vermek , ancak fiyatın düşmesinden ve ICO ' dan alan insanların magdur olmasından korkuyorlar .

2.Fikir ise herkese 2500 simdaq vermek ve programı böyle bitirmek .

Ancak 1.fikirin olacağını tahmin ediyor . Bakalım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 31, 2018, 07:14:33 PM

Herkese tabloda gözüken stakeleri vermek , ancak fiyatın düşmesinden ve ICO ' dan alan insanların magdur olmasından korkuyorlar .

Haksız sayılmazlar aslında ama 150k o kadar çok etkilemez. Ki herkeste satmaz. Ayrıca herkese 2500 verirlerse bu kez de ilk girenler şikayet edecek. Karışık mevzu.
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
January 31, 2018, 07:29:48 PM

Haksız sayılmazlar aslında ama 150k o kadar çok etkilemez. Ki herkeste satmaz. Ayrıca herkese 2500 verirlerse bu kez de ilk girenler şikayet edecek. Karışık mevzu.

2500 vermek ne demek Smiley Neyse bekleyip görelim. Bu arada ICO sahipleri gibi bizim de ico.simdaq.com adresinden kayıt yaptırmamız gerekiyor mu? Yoksa sadece bekliyor muyuz?
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 31, 2018, 07:39:56 PM

2500 vermek ne demek Smiley Neyse bekleyip görelim. Bu arada ICO sahipleri gibi bizim de ico.simdaq.com adresinden kayıt yaptırmamız gerekiyor mu? Yoksa sadece bekliyor muyuz?

2500 Smq yani Cheesy Bir şey yapmaya gerek yok, sadece bekleyeceğiz.

Bizimkileri genel dağıtımdan sonra göndereceklermiş. Cuma günü yollarlar büyük ihtimalle.

taner32
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 07:46:09 PM

2500 Smq yani Cheesy Bir şey yapmaya gerek yok, sadece bekleyeceğiz.

Bizimkileri genel dağıtımdan sonra göndereceklermiş. Cuma günü yollarlar büyük ihtimalle.

vallaha 2500 verirlerse baya kazık atmış olurlar, tabi şansın burda büyük bir etkisi var.

Gönderilinceye kadar merakla bekleyeceğim, emin olamıyorum bu kadar token göndereceklerini.
ZENC
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 07:48:26 PM

Benim merak ettiğim başka bir konu var. Hardcap yaptı ve 5 Milyon $ toplandı. 25 Milyon token satılmadı o zaman. 0.5$ dan 10 Milyon token mi satılmış oldu. Yakılacak token var mı?
taner32
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 07:57:08 PM

Benim merak ettiğim başka bir konu var. Hardcap yaptı ve 5 Milyon $ toplandı. 25 Milyon token satılmadı o zaman. 0.5$ dan 10 Milyon token mi satılmış oldu. Yakılacak token var mı?

galiba satılması planan sayı olarak hepsi satılmıştır, bazı tokenlar satılırken tek token fiyatına extra token verildi. ilk katılanlara genelde yüzde 25 fazla veriyorlar, 10 tane almak isterken 12,5 tane veriyorlar. bizim türk grubundan aztec sayesinde yüzde 50 fazla token alma şansıda vardı.

bunların yanı sıra bazı tokenlar geliştirme ekibine ayrıldı, bir kısmı bountye ayrıldı falan.  bunlardan dolayı direkt 25.000.000 token satılmadı kısacası.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
January 31, 2018, 08:03:54 PM

Satış için ayrılan token %70'ti zaten. Hard cap yaptığı için hepsi satılmış oldu. Pre-sale sürecinde yanlış hatırlamıyorsam 1.3M dolar toplandı. Bu satışlarda baya bonus verilmiştir. Yakılacak token de yok.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: