Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:33:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][ICO]••• SIMDAQ: Kripto Trading İçin Platform 🚀🚀🚀  (Read 1185 times)
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
January 31, 2018, 08:07:04 PM

Benim merak ettiğim başka bir konu var. Hardcap yaptı ve 5 Milyon $ toplandı. 25 Milyon token satılmadı o zaman. 0.5$ dan 10 Milyon token mi satılmış oldu. Yakılacak token var mı?

galiba satılması planan sayı olarak hepsi satılmıştır, bazı tokenlar satılırken tek token fiyatına extra token verildi. ilk katılanlara genelde yüzde 25 fazla veriyorlar, 10 tane almak isterken 12,5 tane veriyorlar. bizim türk grubundan aztec sayesinde yüzde 50 fazla token alma şansıda vardı.

bunların yanı sıra bazı tokenlar geliştirme ekibine ayrıldı, bir kısmı bountye ayrıldı falan.  bunlardan dolayı direkt 25.000.000 token satılmadı kısacası.

Anladım teşekkürler. Ortalama 15 Milyon SMQ ile hareketli günler bekliyor o zaman borsada. O kadar hızlı oldu ki nedir de değildir derken satıldı.

Benim merak ettiğim başka bir konu var. Hardcap yaptı ve 5 Milyon $ toplandı. 25 Milyon token satılmadı o zaman. 0.5$ dan 10 Milyon token mi satılmış oldu. Yakılacak token var mı?

Satış için ayrılan token %70'ti zaten. Hard cap yaptığı için hepsi satılmış oldu. Pre-sale sürecinde yanlış hatırlamıyorsam 1.3M dolar toplandı. Bu satışlarda baya bonus verilmiştir. Yakılacak token de yok.

Teşekkürler hocam.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 01, 2018, 10:53:21 AM

Tablo güncellendi . Herkese 2500 vermeyi bırakın daha düşmüş benim ödül . Ayıp etti simdaq . Hodl planlıyordum ancak geldiği gibi satarım . Yaptıkları yanlış .

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jKq5R_bXikC1i9GqdEKuT5ntZhJQRq6tnzKYBbvNJsg/edit#gid=0

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
February 01, 2018, 10:56:09 AM

Tablo güncellendi . Herkese 2500 vermeyi bırakın daha düşmüş benim ödül . Ayıp etti simdaq . Hodl planlıyordum ancak geldiği gibi satarım . Yaptıkları yanlış .

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jKq5R_bXikC1i9GqdEKuT5ntZhJQRq6tnzKYBbvNJsg/edit#gid=0

yaptıkları son dakika golü kanımca. kendilerine göre haklı olabilirler ama sonuçta hardcap yapıp, bitmesi ve katılımcının az olması bizim sorunumuz değil.

telegram üzerinden gördüğüm üzere sonradan farklı bountyler yapılacakmış, o zaman dağıtılacakmış.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
February 01, 2018, 11:05:37 AM

Ödülleri soft cap üzerinden vermişler. Ellerinin ayarı yok arkadaş ya Cheesy Bari yarı yarıya düşürün. Ya da satılan token üzerinden verin. Neyse artık yapacak birşey yok. Önümüzdeki maçlara bakıcaz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 01, 2018, 07:04:12 PM

Simdaq da Mytracknet de pr yapmadılar ve malesef çok kişi duymadı bounty'leri. Haliyle katılım az oldu hem de çok az. Bu sebeple çok kişi katılmadı az dağıtalım diyorlar.
Yapılan yanlış, karar verildiyse uygulanmalıydı derim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
February 01, 2018, 07:47:29 PM

hocam açıkçası simdaq a katılamadığım için pişmanlık yaşamıştım ama görünen o ki çok ta pişmanlık bir durum kalmamış adınıza çok üzüldüm gerçekten ödülleri bayağı düşürmüşler bence de ekibin amatörlüğü bu başka açıklaması olamaz. kısacası geçmiş olsun. bende yerinizde olsam gelir gelmez satardım. ekip güven vermedi.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 02, 2018, 12:56:43 PM

ico'dan alanların tokenleri az önce gönderildi. Herkese bol kazançlar. Bounty'ler henüz gönderilmedi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 05, 2018, 02:05:43 PM

An itibarı ile bounty dağıtımıda yapıldı . Tatmin etmesede 1 yıl sonra belki güzel yerlerde görürüz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
yarseli
Jr. Member
*

Activity: 166
Merit: 5

View Profile
February 05, 2018, 02:30:26 PM

imza kampanyasindan bana neden gonderim saglanmamis

DAOX 《  Create & Manage Fundraising DAOs  》  https://daox.org/
☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰◤      The product is LIVE      ◥☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 05, 2018, 06:05:55 PM
Last edit: February 06, 2018, 06:25:30 AM by AlyattesLydia

Artık dağıtım yapıldığına göre daha rahat konuşabiliriz.

Bu projeyi yapanlar bildiğiniz çocuk yahu evet evet, bildiğiniz çocuk.

Bounty konusunda o kadar fazla rezalete imza attılar ki, bounty geldikten sonra ilk işim Waves Dex'de bunu nasıl satabilirim diye bakmak oldu. Nedense adı listede gelmediği için şimdilik satamadım ama yakında tekrar kontrol edicem.

Peki bu çocuklar ne yaptı?

- İnanılmaz kötü bir bounty reklam kampanyası yönettiler. Waves icolarını takip eden bizim gibi bir iki kişi hariç kimsenin bountyden haberi bile olmadı,

- Sosyal medya kampanyasını açtıkları siteye üye olmuştum ama baktım görevler vs gelmiyor orada da sıkıntı var hiç uğraşmadım, sosyal medyada da sağlıklı reklam yapılamadı,

- En fazla satımı pre-ico kısmında yaptılar onun da nedeni, inanılmaz yüksek oranda verdikleri bonuslardı. Şuan gördüğüm kadarıyla iconun yarı fiyatlarında geziyor, yani o fazladan verilen bonuslar çöp oldu,

- İmza kampanyasına katılmayanları, katıldı gibi gösterip stake saymaya devam ettiler, biz itiraz edince de onlar bize başka projelerde yardım etmişlerdi gibi saçma sapan, akla mantığa sığmayan bir cevap verdiler,

- Bu çocuklar bu kadar para toplayamayacaklarına o kadar çok inanmışlar ki, bounty oranı yüksek çıkınca, verdikleri cevaplardan bir tanesi "Kişi başına düşen oran çok yüksek, bu kadar para vermek saçmalık, katılım az kaldığı için komple iptali düşünüyoruz" sizin o zamana kadar imzanızda taşımanızın hiç bir değeri yok,

- Kendilerine bounty de haksızlık yapan projelerin başarısız olduğunu, bu ekiplere güvenin düştüğü ve insanların inanmadığını söyledim. Bana "10 kişi ile mi güven düşüyor?" gibi yine olağanüstü bir yanıt verdiler,

- Haksız sayımlar vs derken bunlar stake sayılarını açıkladılar, adil olmasa da herkese bir rakam verildi. O zaman bana düşen adet yaklaşık 13 k idi. Sonra aradan bir gün geçti ve bu stakelerin de fazla olduğunu herkese kazandığının %10 vereceklerini belirttiler. Bounty dağıtımı bu şekilde yapıldı.

Şimdi bu çocuklara soruyorum, siz daha basit bir bounty kampanyasını bile götüremiyorken, kişilere vereceğiniz üç kuruşu hesaplayıp yok bu çok diyorken, kim size güvenip yatırım yapar? Hayır Waves Platformunun gelişmesini en çok isteyen kişilerin başında geliyorum, bu çocukların çıkardığı token hariç hepsinden adetli miktarda alım yapmışlığım var. Ama gel gör ki kapasite olmayınca, küçük düşünülünce olmuyor, buraya yazıyorum, 1 yıl sonra gelip bakalım bu tokenin durumu ne olmuş olacak. 2-3 katına çıkarsa bence çok iyi, umarım fail olmazlar.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
February 05, 2018, 07:07:35 PM

Bounty konusunda o kadar fazla rezalete imza attılar ki, bounty geldikten sonra ilk işim Waves Dex'de bunu nasıl satabilirim diye bakmak oldu. Nedense adı listede gelmediği için şimdilik satamadım ama yakında tekrar kontrol edicem.

- İnanılmaz kötü bir bounty reklam kampanyası yönettiler. Waves icolarını takip bizim gibi bir iki kişi hariç kimsenin bountyden haberi bile olmadı,

- Sosyal medya kampanyasını açtıkları siteye üye olmuştum ama baktım görevler vs gelmiyor orada da sıkıntı var hiç uğraşmadım, sosyal medyada da sağlıklı reklam yapılamadı,

- En fazla satımı pre-ico kısmında yaptılar onun da nedeni, inanılmaz yüksek oranda verdikleri bonuslardı. Şuan gördüğüm kadarıyla iconun yarı fiyatlarında geziyor, yani o fazladan verilen bonuslar çöp oldu,

- İmza kampanyasına katılmayanları, katıldı gibi gösterip stake saymaya devam ettiler, biz itiraz edince de onlar bize başka projelerde yardım etmişlerdi gibi saçma sapan, akla mantığa sığmayan bir cevap verdiler,

- Bu çocuklar bu kadar para toplayamayacaklarına o kadar çok inanmışlar ki, bounty oranı yüksek çıkınca, verdikleri cevaplardan bir tanesi "Kişi başına düşen oran çok yüksek, bu kadar para vermek saçmalık, katılım az kaldığı için komple iptali düşünüyoruz" sizin o zamana kadar imzanızda taşımanızın hiç bir değeri yok,

- Kendilerine bounty de haksızlık yapan projelerin başarısız olduğunu, bu ekiplere güvenin düştüğü ve insanların inanmadığını söyledim. Bana "10 kişi ile mi güven düşüyor?" gibi yine olağanüstü bir yanıt verdiler,

- Haksız sayımlar vs derken bunlar stake sayılarını açıkladılar, adil olmasa da herkese bir rakam verildi. O zaman bana düşen adet yaklaşık 13 k idi. Sonra aradan bir gün geçti ve bu stakelerin de fazla olduğunu herkese kazandığının %10 vereceklerini belirttiler. Bounty dağıtımı bu şekilde yapıldı.

Şimdi bu çocuklara soruyorum, siz daha basit bir bounty kampanyasını bile götüremiyorken, kişilere vereceğiniz üç kuruşu hesaplayıp yok bu çok diyorken, kim size güvenip yatırım yapar? Hayır Waves Platformunun gelişmesini en çok isteyen kişilerin başında geliyorum, bu çocukların çıkardığı token hariç hepsinden adetli miktarda alım yapmışlığım var. Ama gel gör ki kapasite olmayınca, küçük düşünülünce olmuyor, buraya yazıyorum, 1 yıl sonra gelip bakalım bu tokenin durumu ne olmuş olacak. 2-3 katına çıkarsa bence çok iyi, umarım fail olmazlar.

Aslına bakarsanız son haliyle de gayet güzel rakamlar verilmiş oldu ama kişi başına belirli bir limit belirlememişsin, en az bu kadar katılım olmalı dememişsin. Sonradan gelipte katılım az oldu, sizin paralarınızı çalıyoruz demeye de hakkın yok. Bir de iptal ederiz felan dediler yani. Gören de sadaka veriyorlar sanır Cheesy

İşin daha da kötü tarafı, telegram grubunda neden bu kadar ucuza satıyor insanlar diye sorulduğunda bounty nedeniyle diyerek cevap vermeleriydi. Bunları söyledikleri esnada bounty ödülleri dağıtılmamıştı. Çıkıpta adam gibi özel satış döneminde hayvan gibi bonus verdik diyemediler. Özel satışta da %20 bonus verdik dediler. Yalanlar yalanlar.

Proje iş yapar mı? Yapabilir. Teknik anlamda yeterli seviyede olabilirler. Ama projenin tanıtımı için çok ekmek yemeleri gerekiyor. Şu anki ekiple yürütemezler işi.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 05, 2018, 09:12:19 PM

- İnanılmaz kötü bir bounty reklam kampanyası yönettiler. Waves icolarını takip bizim gibi bir iki kişi hariç kimsenin bountyden haberi bile olmadı,

Kesinlikle katılıyorum . Mesela reddit bounty bütçesi 3k simdaq ken katılımcı az olduğu için 1.5k ya düşürdüler .Bir yandan haklı olabilirler 10 kişi felan katılmıştı ama yine de önceden belirlenen bir şeyin sonradan elinizden alınması gerçekten hoş değil
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
February 05, 2018, 11:05:01 PM

Reklamcilik hakkinda pek bilgisi yok herhalde gelip elestirenlerin. Hangi reklamdan hangi kampanyadan bahsediyorsunuz hard cap yapmis projede biraz düşünüp yorum yapin. 1 ay sürmesi planlanan ico 28 saatte bitmis cikmis imza kampanyasi tokenlerini indirdiler diyorsunz. Neden iptal etmediler ona sasirdim ben acikcasi. Haa siz sunu mu diyorsunuz 28 saat imza taşıdık 3 kişi ve bizim imzamiz yuzunden 5 milyon dolar topladi ico. Bu mudur bakış açınız.

Haksiz olduklari nokta iptal etmemeleridir. Şahsi fikrim o imza tokenleri dagitildiysa su an hepinizde 1 ay durmasi lazim o imzalarin. 1 ay tutun imzayi sonra cikin eksik verdiler diyin yoksa 28 saat imza tutup 10k token alma hayellerine kapilmayin. Oyle bir dunya da oyle bir mantikta olamaz. Hata yapmislarsa bu sekilde bir hata yapmislardir. Ya diyeceklerdi 1 ay tutucaksiniz imzalari ve tam bounty verecez yada hic hirsey vermiyoruz diyeceklerdi.

Ama ekip orta yoldan gidip sizide memnun etmeye kalkmis ve hardcap bitis tarihine kadarki sureyi hesap edip gondermis tokenleri ve onuda fazla fazla gondermisler. Ama yaranilamiyir iste millete.

Kaldiki dagitildigina gore konusabiliriz ne demek alyates senin gibi tecubeli birisine hic yakistiramadim bu cümleyi. Tarafsiz olmani beklerdim. Yani 28 saatlik ico da 1 aylik bounty dagitssalar kral proje süper proje olacakti. Ama 1 aylik gondermediler diye tukaka. Yakisiramadim.
slmn
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
February 06, 2018, 12:49:36 AM

Reklamcilik hakkinda pek bilgisi yok herhalde gelip elestirenlerin. Hangi reklamdan hangi kampanyadan bahsediyorsunuz hard cap yapmis projede biraz düşünüp yorum yapin. 1 ay sürmesi planlanan ico 28 saatte bitmis cikmis imza kampanyasi tokenlerini indirdiler diyorsunz. Neden iptal etmediler ona sasirdim ben acikcasi. Haa siz sunu mu diyorsunuz 28 saat imza taşıdık 3 kişi ve bizim imzamiz yuzunden 5 milyon dolar topladi ico. Bu mudur bakış açınız.

Haksiz olduklari nokta iptal etmemeleridir. Şahsi fikrim o imza tokenleri dagitildiysa su an hepinizde 1 ay durmasi lazim o imzalarin. 1 ay tutun imzayi sonra cikin eksik verdiler diyin yoksa 28 saat imza tutup 10k token alma hayellerine kapilmayin. Oyle bir dunya da oyle bir mantikta olamaz. Hata yapmislarsa bu sekilde bir hata yapmislardir. Ya diyeceklerdi 1 ay tutucaksiniz imzalari ve tam bounty verecez yada hic hirsey vermiyoruz diyeceklerdi.

Ama ekip orta yoldan gidip sizide memnun etmeye kalkmis ve hardcap bitis tarihine kadarki sureyi hesap edip gondermis tokenleri ve onuda fazla fazla gondermisler. Ama yaranilamiyir iste millete.

Kaldiki dagitildigina gore konusabiliriz ne demek alyates senin gibi tecubeli birisine hic yakistiramadim bu cümleyi. Tarafsiz olmani beklerdim. Yani 28 saatlik ico da 1 aylik bounty dagitssalar kral proje süper proje olacakti. Ama 1 aylik gondermediler diye tukaka. Yakisiramadim.

Birader saçma sapan konuşma iyice waves trolü oldun çıktın. Elinde waves ve assetlerini bulunduran ve simdaq icosuna giren ayrıca simdaq imzasında da olmayan biri olarak şu yazdıkların beni sinirlendirdi bir olaya ancak bu kadar taraflı bakılabilir.

Her şeyden önce bende mytracknet imzasındaydım aynı ekip yönetti bu adamlar bırak 28 saate hak vermeyi 1 haftalık imza sürecinde imzanın başlangıç günü değil ikinci günü girsen tam hafta katılmadın diye stake vermeyen adamlar.

İkincisi sanki millet imzayı ico başlayınca giydi 28 saat imza tuttular ve tam stake istiyorlar gibi algı oluşturmuşsun. 1 aydır 2 aydır imzasını taşıyan insanlar var burada usül bellidir ilk defa imzaya katılmıyor kimse. Kim kaç hafta girdiyse rütbesine göre stakeleri dağıtırsın. Atıyorum 2 ay imza taşıyan sr.member 1000 token alır 1 ay imza taşıyan sr.member 500 token alır. Ico hard cap yaparsa imza kaldırılır yapmazsa ico sonuna kadar imza taşınır yani 2 ay imza giyen adam ico hard cap yapmazsa 3 ay taşımış olur. Burada imzayı taşıyanların hiç bir suçu yok sanki insanlar ico günü imzaya girmiş ve token bekliyor gibi niye algı oluşturuyorsun?

Simdaq ekibinin yaptığı açık ve net şerefsizliktir bunu yapanlar Waves tabanlı asset ekibi diye buna göz yumacak değiliz.
ZENC
Full Member

Merit: 154

View Profile
February 06, 2018, 02:47:37 AM

İlk paragrafı okurken ağzım açık kaldı. Hani burada trollere alışığız da senden duyunca garipsiyor insan. Ben 2 hafta kaldım imzasında. İlk hafta 8 post atmışım kabul edilmemiş anlarım sonuçta kural var. 2. haftayı verdiler. Şimdi sen diyorsun ki imza yüzünden para toplanmıyor. O zaman neden imza kampanyası yapıyor bu adamlar. Hiç yapmasınlar. Ayrıca bir de adam sokmuşlar imzaya hiç giymediği halde verdiler. Neymiş tanıdıkmış. Adamlar 28 saat bile giymedi o imzayı şaka gibi. Ama bizden çok hakettiler sen de haklısın. Ayrıca ben hala senin hesap hatası yaptığını ve bu yüzden savunduğunu düşünüyorum. Yoksa yazdığın yazıyı her okuduğumda çıldırmış olduğun kanısına varıyorum.

Kural koyanlar da kurallara uymak zorundadır. Hakim savcı adam öldürünce yasa mı çıkarıyorlar. Bu nasıl bir bakış açısı?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 06, 2018, 06:13:12 AM

Aztec, tam olayın detaylarını bilmiyorsun. İmzayı yaklaşık 6 hafta boyunca taşıdım. İmzaya katılım az olması, üyelerin değil ICO'yu yapanların sorunudur. Kampanyayı iptal etmekle tehdit etmek, resmen işten çıkarmayla tehdit eden klasik burjuvazi hareketidir. Kurallarda imzaya katılım 15 kişinin altında kalırsa iptal olur diye madde yok.

Bu çocuk arkadaşlar da, Hardcap yapacaklarını ya da imzaya katılımın bu kadar az olacağını tahmin etmedikleri için bol kepçeden dağıttılar. Sonra bu stakelerin parasal karşılığını görünce, kafaya göre rakamlar sallamaya başladılar. Bana göre bu normal bir hareket değildir. İmza listesine, imzaya katılmayanları ekleyip onlara da stake vermek tam bir trajedi.

Proje tarafsız bakarsak, en başta dediğim neyse o, yapılabilirse proje, fiyatı artacaktır. Hatta bununla ilgili bir makale de yazdım. Ancak primalbase olayında olduğu gibi, bountyde insanların üç kuruş haklarını hesap ederek onların üzerine yatanların, projeleri ne kadar iyi olursa olsun başarılı olma şansları yok. Buna defalarca denk geldik.

Bu arada somut bilgi olması açısından; bazı imzalarda haftalık olarak alınabilecek tutar karşılığını bunlar 6 haftanın karşılığı olarak verdiler.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 06, 2018, 06:22:31 AM

aztec harbiden waves trolü olmuşsun, bu ekibin yaptığı katıksız orospu çocukluğudur. açık ve net söylüyorum. bounty kampanyasının etkili olduğunu düşünmüyorsa yapmayacak, bu kampanyaya girenler risk alıyor, hardcap yaparsa kazanıyor, soft capa ulaşamazsa avucunu yalıyor.
yolda kural değiştirilmez, baştan kuralı koyarsın, kimsenin de sesi çıkmaz. dağıtılacak miktar çok çıktı dağıtmıyorum diyemezsin. bunu diyorsan bu eleştrilere hazır olacaksın.
adamlar orta yol falan bulmamışlar, bildiğin bounty tokenların üzerine yatmışlardır. bir tane adam gibi proje çıkmadı şu amına koduğumu wavesinde.
ben imzasında olsaydım Scam Accusations  kısmında başlık açar,  eksiyi basardım topuna
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
February 06, 2018, 11:46:36 AM

Bende arkadaşlara katılıyorum imza kampanyalarının kuralları başta belirlenir. Önceden planını hesaplamanı yaparsın ona göre yol alırsın. Sırf waves projesi diye adamları savunmak yanlış. Hangi projede olursa olsun imzacıların tarafını tutun. Siz imzaya girmemiş olsanız bile  Wink

Bu imzada olsaydım bende arkadaşlar gibi aynı tepkiyi verirdim. Kuralları yazmışlar, onlara aykırı birşey yapmadıktan sonra, sorumluluklarını yerine getirmelerini beklerdim.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 06, 2018, 05:56:30 PM

Böylesine saçma ilerlemeleri yapacakları projede de soru işaretleri oluşmasına neden olmaz mı?

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
February 06, 2018, 11:03:21 PM

aztec harbiden waves trolü olmuşsun, bu ekibin yaptığı katıksız orospu çocukluğudur. açık ve net söylüyorum. bounty kampanyasının etkili olduğunu düşünmüyorsa yapmayacak, bu kampanyaya girenler risk alıyor, hardcap yaparsa kazanıyor, soft capa ulaşamazsa avucunu yalıyor.
yolda kural değiştirilmez, baştan kuralı koyarsın, kimsenin de sesi çıkmaz. dağıtılacak miktar çok çıktı dağıtmıyorum diyemezsin. bunu diyorsan bu eleştrilere hazır olacaksın.
adamlar orta yol falan bulmamışlar, bildiğin bounty tokenların üzerine yatmışlardır. bir tane adam gibi proje çıkmadı şu amına koduğumu wavesinde.
ben imzasında olsaydım Scam Accusations  kısmında başlık açar,  eksiyi basardım topuna

Anlamadığınız olayin simdaq ile degil pr ajansi ile alakali oldugu ve kimle ne konustunuz onuda bilmiyorum. Jane ile konustuysaniz o sadece bir calisan. Ancak sunuda unutmayin hardcap yapmis projede %3 reklam kampanyasi butcesini 10 kisiye vermezler. Egri oturup dogru konusmak gerekio.

Founder ile konustum simdi hersey hizli gelisti ico hemen bitti kampanyaya katilim bile olmadi daha sonra düzgün bir kampanya yapilacak dedi. Ayrintilarina bakacam. Aciklama yapin dedim. Konusacak pr ajansi ile.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: