Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:39:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][ICO]••• SIMDAQ: Kripto Trading İçin Platform 🚀🚀🚀  (Read 1182 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:28:15 PM

Aztec trolmüsün, taklidimi yapıyorsun anlamadım, adamlar sıçtı sıvıyorlar. Sende gelmiş adamları savunuyorsun, kampanya maksimum 300 kişilik ,300 den az olursa az dağıtalacak diye bir kural yok. En fazla 300 kişi katılabilir diye o kural, O zaman deselerdi haftalık şu kadar token sabit, blogtaki gibi kimse itiraz etmezdi, blogda öyle oldu itiraz etmedik,adamlar bildiğin hırsız, az çok o imzalar taşındı kampanya hardcap yaptı, o para ödenecek, ödemeyen hırsızdır , katıksız orospu çoçuğudur benim gözümde, benim tek kampanyadan 4 btc lik token almışlığım var, çok mu çok ama kural kuraldır, tıkır tıkır ödediler. Halen daha satmadım yarısını eridi gitti o ayrı Cheesy
İcoya yatırım yapan şukadar almış bu kadar almış boş laf bunlar.
Birde hiç post atmayan imzaya giren full stake alan, kendi yan hesapları var ona ne diyeceksin bakalım, ne kaparsak kardır derdindeler. Bi bok olmaz bunlardan, ingilizce başlığı açın basın eksiyi geçin

Sen ip ban yemeden nasil legendery oldun bu agizla.

Kimseyi savunduğum yok. Burda 300 kisilik pastayı hicbirsey yapmadan tek kendilerine isteyen asıl hirsizlara lafim var benim. Alyatese de lafim yok. Tek derdim hayal kurmamaniz. Hard cap yapmis 5m dolar toplamis projeden 75k doları tek basina alabilecegini düşünüyorsan devam et hayal kurmaya. Alirsin bak.

Bahsettigin muhabbet kendi adamlarina vermeleri vs ceo ya iletildi derinlemesine inceleyecem dedi varmi ole birsey diye. Ama ustune basa basa da soyledi %3 imza kampanyasi butcesini 5 kisiye dagitilmaz diye. Kimse o kadar salak degil kendinizide o kadar zeki sanmayin.

Imzaya kimse katilmazsa tum tokenleri ben alirim demek bu sekide dusunmek salakliktir bilin yani bunu. Risktir vermezlerse böyle kalırsın ortada. Birsey demeyede hakkin yok. Kaldi ki simdaq imzacilarina katilimlari icin yaptiklari katkidan fazasini vermis anladigim kadari ile.

Ama sen hayal kur 300 kisi icin düşünülen ödülü 5 kisiye verdikleri hayali kur. Tatli ruyalar sana.
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714880395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714880395
Reply with quote  #2

1714880395
Report to moderator
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 08, 2018, 11:21:49 AM

Aztec trolmüsün, taklidimi yapıyorsun anlamadım, adamlar sıçtı sıvıyorlar. Sende gelmiş adamları savunuyorsun, kampanya maksimum 300 kişilik ,300 den az olursa az dağıtalacak diye bir kural yok. En fazla 300 kişi katılabilir diye o kural, O zaman deselerdi haftalık şu kadar token sabit, blogtaki gibi kimse itiraz etmezdi, blogda öyle oldu itiraz etmedik,adamlar bildiğin hırsız, az çok o imzalar taşındı kampanya hardcap yaptı, o para ödenecek, ödemeyen hırsızdır , katıksız orospu çoçuğudur benim gözümde, benim tek kampanyadan 4 btc lik token almışlığım var, çok mu çok ama kural kuraldır, tıkır tıkır ödediler. Halen daha satmadım yarısını eridi gitti o ayrı Cheesy
Birde hiç post atmayan imzaya giren full stake alan, kendi yan hesapları var ona ne diyeceksin bakalım, ne kaparsak kardır derdindeler. Bi bok olmaz bunlardan, ingilizce başlığı açın basın eksiyi geçin

Kimseyi savunduğum yok. Burda 300 kisilik pastayı hicbirsey yapmadan tek kendilerine isteyen asıl hirsizlara lafim var benim. Alyatese de lafim yok. Tek derdim hayal kurmamaniz. Hard cap yapmis 5m dolar toplamis projeden 75k doları tek basina alabilecegini düşünüyorsan devam et hayal kurmaya. Alirsin bak.

Bahsettigin muhabbet kendi adamlarina vermeleri vs ceo ya iletildi derinlemesine inceleyecem dedi varmi ole birsey diye. Ama ustune basa basa da soyledi %3 imza kampanyasi butcesini 5 kisiye dagitilmaz diye. Kimse o kadar salak degil kendinizide o kadar zeki sanmayin.

Imzaya kimse katilmazsa tum tokenleri ben alirim demek bu sekide dusunmek salakliktir bilin yani bunu. Risktir vermezlerse böyle kalırsın ortada. Birsey demeyede hakkin yok. Kaldi ki simdaq imzacilarina katilimlari icin yaptiklari katkidan fazasini vermis anladigim kadari ile.

Ama sen hayal kur 300 kisi icin düşünülen ödülü 5 kisiye verdikleri hayali kur. Tatli ruyalar sana.

bunların verdiğinden çok daha fazlasını dağıtan yüzlerce kampanya var,ben hayal kurmuyorum, gerçekleri söylüyorum,  vermeyenlerde benim gözümde hırsız damgasını ver.hak edenede hakettiği  lafı söylerim, simdaq bountysini yapan ekip, hırsızın önde gidenidir
herhalde senin yatırımının var ve birilerinin bounty den senin parayla aldığından fazla token almasını kendine yediremiyorsun, bunun başka açıklaması olamaz. mantıklı düşünen biri yapılan düzenbazlığı çok rahat görür.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 08, 2018, 12:39:13 PM

Şimdi kampanya şartlarında 10 post zorunluluğu varken 9 yazsan ( mhbostancı monethada yaşadı ) "Deal is a deal " derler ve herkesde buna katılır. Ortada bir anlaşma var. Aksini savunmak trollüğü bile geçer kimse kusura bakmasın. ICO çok çabuk hardcap yaptı diye sevineceklerine kime geçirsek derdine düşmekte nedir. Birde bahsedilen tutae hepi topu 30.000$. Daha geçen gün titaniumdan insalar 40-50.000$ para kaldırdı. Öncesinde spectre de aynısı oldu. Mağdur olan arkadaşlara her türlü desteği vermeye hazırım. Globale konu açarsanız ya da twitterdan yazarsanız bilgilendirin bizde hakkınızı arayalım.
Waves ne ki tokenı ne olsun. Sasha bile bizimkile kadar wavese düşkün değildir sanırım.  Cheesy

Sen kimsin de başkalarının hakkını aramaya bu kadar heveslendin. Post kasmak için gelmiş konuya abuk sabuk şeyler yazmışsın sırf waves den zarar etmişsin diye buradaki insanları tiye alma hakkın bulunmuyor. Herkes kendi hakkını arar merak etme.

Ne postu kasıcam terbiyesiz herif. Birisi bir haksızlığa uğruyorsa destekçisi olmak gerekir. Waves trolü seni. Kimseyi tiye aldığım yok. Projeyi tiye almıyorum. Açıkça sallamıyorum bile. Bunun benim fikrim istediğimide istediğim yerde söylerim. Seni alakadar etmez.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
February 08, 2018, 01:46:07 PM

bunların verdiğinden çok daha fazlasını dağıtan yüzlerce kampanya var,ben hayal kurmuyorum, gerçekleri söylüyorum,  vermeyenlerde benim gözümde hırsız damgasını ver.hak edenede hakettiği  lafı söylerim, simdaq bountysini yapan ekip, hırsızın önde gidenidir
herhalde senin yatırımının var ve birilerinin bounty den senin parayla aldığından fazla token almasını kendine yediremiyorsun, bunun başka açıklaması olamaz. mantıklı düşünen biri yapılan düzenbazlığı çok rahat görür.

Sana senin bir yerde yazdığın yazi ile cevap vereyim. Biraz tutarlı ol diyede not duselim.

içimde zerre üzüntü kırıntısı bile yok parası gidenleri, üç kuruşa beş köfte peşinde koşanlar, kısa yoldan köşeyi dönme sevdalılarının sonu hiç değişmiyor. bitconnectin ponzi olduğunu sağır  sultan bile duymuşken hangi akla hizmet para yatırıyor insalar anlamıyorum

3 kurusa 5 köfte dimi. 300 kisiye dagitilmasi dusunulen tokenleri 5 kisiye paylastirin diye bagirip cagiriyorsun burda. Aklı olan adam böyle birseyin sacmalik oldugunu anlar zaten bin kere yazdim ama nedense anlamiyorsun sen.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 08, 2018, 02:35:36 PM

Şimdi kampanya şartlarında 10 post zorunluluğu varken 9 yazsan ( mhbostancı monethada yaşadı ) "Deal is a deal " derler ve herkesde buna katılır. Ortada bir anlaşma var. Aksini savunmak trollüğü bile geçer kimse kusura bakmasın. ICO çok çabuk hardcap yaptı diye sevineceklerine kime geçirsek derdine düşmekte nedir. Birde bahsedilen tutae hepi topu 30.000$. Daha geçen gün titaniumdan insalar 40-50.000$ para kaldırdı. Öncesinde spectre de aynısı oldu. Mağdur olan arkadaşlara her türlü desteği vermeye hazırım. Globale konu açarsanız ya da twitterdan yazarsanız bilgilendirin bizde hakkınızı arayalım.
Waves ne ki tokenı ne olsun. Sasha bile bizimkile kadar wavese düşkün değildir sanırım.  Cheesy

Sen kimsin de başkalarının hakkını aramaya bu kadar heveslendin. Post kasmak için gelmiş konuya abuk sabuk şeyler yazmışsın sırf waves den zarar etmişsin diye buradaki insanları tiye alma hakkın bulunmuyor. Herkes kendi hakkını arar merak etme.

Ne postu kasıcam terbiyesiz herif. Birisi bir haksızlığa uğruyorsa destekçisi olmak gerekir. Waves trolü seni. Kimseyi tiye aldığım yok. Projeyi tiye almıyorum. Açıkça sallamıyorum bile. Bunun benim fikrim istediğimide istediğim yerde söylerim. Seni alakadar etmez.

Terbiyesizliği ben değil sen yapmışsın bununla beraber hak arama saçmalığınla tiye alarak ayrıca bir terbiyesizlik yapmışsın. Dürüst olsan ben sana ne diye cevap vereyim.

"Waves ne ki tokenı ne olsun. Sasha bile bizimkile kadar wavese düşkün değildir sanırım." Bu ne?

Kimsenin yatırımı sizi ilgilendirmez wavesi savunduğumdan yazmıyorum umurumda da olmaz ama bir kaç haftadır waves saldırısı yapılıyor beni de ilgilendirmiyor fakat tiye alan mesajlarınız iğrenç olmaya başladı sadece waves için konuşmuyorum her şeyde olduğu gibi fanatiklik derecesinde kavga etmelerinizi görüyorum forumun kalitesini iyice düşürdünüz. Almasaydın kardeşim kim zorla aldırdı sana kendin yazmışsın sürü psikolojisine geldim demişsin. Bilinçsizce yatırım yapıyorsunuz sonra her gördüğünüz yerde vurayım diyorsunuz. Duvara vursan elin kırılır forumun kalitesi düşüyor yoksa istediğin kadar karala çamur at almayın de zerre beni ilgilendirmez. Konuyu bilmiyorsun gelip buraya atıp tutuyorsun waves trolü diye neden yazdın? Dedim ya derdin waves ile ilgili. Birisine coin trolü demek bile ne kadar kalitesiz insan olduğunuzu gösteriyor ben sizin gibi çocuk değilim yaşım olmuş 40 bebeler sizi. Para peşinde koştuğunuz kadar saygı peşinde de koşun az adam olun. Cevapta yazma bana her yazdığınız cevapta daha da saçmalıyorsunuz sikmeye çalışıyorsunuz siz adam olun ben trol olmaya razıyım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 09, 2018, 02:01:02 AM

Neyse aztec tartışmayı uzatmıyorum, herkes derdini anlattı, bana cevap verebilmek için postlarımı karıştırıp bitconnect ponzisi için yazdığım yorumu koyman da biraz komik. Bu olayda birbirimizden farklı düşünüyoruz ve birbirimizi ikna edemeyeceğimiz çok açık
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
February 17, 2018, 09:36:06 PM

Boşuna tartışıyorsunuz, olan oldu dağıtılan dağıtıldı artık. Bende imzaya katıldım gönül isterdiki hepsi dağıtılsın ama yapmadılar, söyledik ama vermediler. İyi veya kötü sonuçlara kendileri katlanacak artık bundan sonra "biz çalar biz oynardan" ileri gidemeyiz.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 19, 2018, 08:46:14 AM

Büyük bir beklentim vardı açıkcası Simdaq ' dan son anda yatırım yapmaktan vazgeçtim . Waves altyapısından çıkan tokenler ileride şahlanacak ona inancım tam. Fakat bounty konusu da gölge düşürmesi kötü olmuş..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: