Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:52:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ripple ' den UpHold 'a 57.5m $ Yatırım  (Read 125 times)
Dectron (OP)
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 3

View Profile
January 25, 2018, 03:42:15 PM

Uphold Eski Ripple Kıdemli Analistcisi Greg Kidd tarafından bugün 57.5m $ yatırım aldığını duyurdu.

Uphold Yönetim kuruluna katılacak olan Kidd, yatırılan parayı ayrıca araştırma ve geliştirme üzerine fonlanacağı bildirildi.
Açıklamada Kidd, Uphold ' un ölçeklenebilirlik ve uyumluluk uygulamalarını övdü.
Yatırılan Parayla, Up Lab kurulacağını, kurulan araştırme ve geliştirme ekibiyle yatırım, kripto volatilite veya diğer sorunlar nedeniyle yaşanılan kayıpların minimize edilmesi için geliştirmeler yapılacağı bildirildi.

Kidd'in Yaptığı Açıklama

"Yatırılan paranın bir kısmını uyum ve kontrollerine ayıracağım.Yani paranın aslında bir kısmını, rezerv olarak uphold üzerinde bırakacağım.Bu aslında kullanıcıların sigorta parası gibi düşünülebilir."

İngilizce Kaynak : https://www.coindesk.com/former-ripple-exec-invests-57-5-million-in-digital-money-platform-uphold/
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
January 25, 2018, 04:34:21 PM

Ripple fiyatı sakin pozisyonda kalsada yeni yatırım işlemlerine devam ediyor. Son zamanlarda bankalar ve kredi kartı şirketleri anlaşmaları haberleri fiyatı zıplatmıştı. UpHold yatırımı Ripple nin kararlı adımlarından biri.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
January 25, 2018, 05:15:36 PM

Ripple ekibinden Greg Kidd akıllıca bir yatırım yaparak UpHold!a 57.5 milyon dolar göndermiş. Ripple kurucuları zengin etti. Prayı nereye saçacağına karar veriyor adamlar. Projelerde ölçeklenebilirlik ve uyumluluk uygulamaları sorunu çözülür umarım. 

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 25, 2018, 05:37:41 PM

Gün geçmiyor ki Ripple hakkında yeni bir haber duymayalım bugünlerde, Ripple'nin bankaların Bitcoini olmak istediği şeklinde yorumlar okuyorum sürekli ve bu gidişle bu mümkün.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 07:35:12 AM

Gün geçmiyor ki Ripple hakkında yeni bir haber duymayalım bugünlerde, Ripple'nin bankaların Bitcoini olmak istediği şeklinde yorumlar okuyorum sürekli ve bu gidişle bu mümkün.

Ripple da haberler bitmez ripple bankaların desteğini alarak gidiyor. Niye ?? çünkü bankalar bu teknolojiyi ve bu teknoloji ile yapılan işlemleri de kontrol etmek istiyorlar ve buna en müsait koin şu anda Ripple.

Adamı zengin ettik zaten şimdi parayı daha da değeri düşmeden ne yapsam diye düşünüyor.
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 07:57:31 AM

Piyasaların hiç tadı yok yine herley kızardı artık bu düşüş süreci ne zaman bitecek acaba merak bekler olduk, insanlar sırf icolara giriyorlar artık. Bende çok sıkıldım çıkacağım yavaş yavaş piyasadan
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
January 26, 2018, 08:11:04 AM

Ins Ripple almadim diye ilerde üzülmem😅😅
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 08:13:18 AM

Zamanında ripple para etmez diyen çok arkadaş vardı ve tabiki haklı olarak miktardan yola çıkarak bahsettiler. Şimdide almadım diye pişman olacağım diyende varsa ileride ve çok zaman geçmeden bir kısım elde tutmakta fayda var. Yapılan anlaşmalar gösteriyor ki normal seyirde ripple biraz daha kazandıracak gibi.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:36:21 AM

Youtube da 2018 Ripple neden 10$ olmalı diye bir ton video var.
Coinbase e eklenmesinin fiyatı kısa sürede 10$ a taşıyacağından bahsediliyor.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 26, 2018, 08:37:10 AM

Bankalardan destek alan coinler hiçbir zaman güven uyandırmıyor sonuçta bankalar blockchain yapısında nasıl bir yerde bulanacak sorusuna cevap bulamıyorum. Yinede çok hareketli bir coin olduğu için değeri düşükken bir miktar alıp kenara koydum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 10:38:50 AM

Bankalardan destek alan coinler hiçbir zaman güven uyandırmıyor sonuçta bankalar blockchain yapısında nasıl bir yerde bulanacak sorusuna cevap bulamıyorum. Yinede çok hareketli bir coin olduğu için değeri düşükken bir miktar alıp kenara koydum

aynen öyle çünkü blockchain' in mantığına aykırı merkeziyetçilik içerir bu. ripple'e oldum olası hiç ısınamadım ve hiç yatırım yapmadım zaten, ondan ziyade bana ripple ekibiyle yollarını ayırmış olan lumens ekibi daha samimi geliyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: