Bitcoin Forum
June 18, 2024, 05:02:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Zeybekci'den kritik 'bitcoin' uyarısı  (Read 477 times)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 08:03:28 PM

En azından blockchainin önünde durulamayacağını idrak etmiş, ona da laf edecek kadar şuursuz olabilirdi. İnsanlar zaten merkeziyetsiz ve bağımsız olduğu için bitcoini seviyor ve tercih ediyor, bakan olmuş ama hiçbir şeyin farkında değil.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 08:12:33 PM

Hala saadet zinciri diyorlar ya guluyorum ya, hep bi aciklama yapiyorlar da neyin pesindeler onlar da bilmiyorlar, umarim sacma sapan islere kalkismazlar

ersmny1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 08:18:19 PM

işinize gelmeyen her şeyi yaftalayın. yakında vergi almaya başlarsınız ondan sonra blockchain süper bir şey demeye başlarsınız  Angry
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 26, 2018, 09:08:27 PM

Devletin çeşitli makamlarında sürekli Bitcoin uyarısı geliyor sebebi de güvenlik uyarısı oluyor ama ben bi döküntü göremedim
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 26, 2018, 09:11:56 PM

En azından bir kabul ediş söz konusu.. Vergi almaya başladıklarında işler tam tersine dönebilir.
Ne yazık ki bu adamların söylediklerinin altında hep bir şeyler arıyorum..

obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 26, 2018, 09:25:13 PM

Sürekli devlet kanadından bitcoine karşı güvenlik uyarısı geliyor ama hala belli bir düzenleme gelmedi geleceği meçhul Yani
SogukSavas
Newbie
*

View Profile
January 26, 2018, 10:09:30 PM

Devlet üstüne düşen gören neticesinde sorumluluğu atıyor
Oluşabilecek sorunlardan bahsediyor her zamanki gibi
ziya1981
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
January 27, 2018, 10:12:01 AM

bizde tamda arkasında bizi düdükleyecek bir kurum kuruluş yok diye bitcoin e yatırım yapıyoruz.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
January 27, 2018, 11:02:26 AM

Ekonomi bakanımız bu işte yanılıyor Bitcoin blockchain birbirini tamamlayan şeyler ikisini birbirinden ayrı düşünmek yanlış olur, tamam ekonomi bakanım sen ayrı düşünebilirsin ve blockchain konusuna karşı duramayız demişsin madem ülkemizi bu konuda yatırıma yesfik et .
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 03:02:54 PM

Aynen almayın Bitcoin'den uzak durun TL de kalın. Siz uyandığınızda biz biraz ileride olacağız. Yorum yapmaya gerek dahi yok aslında. Milli Eğitim Talim Terbiye Kurulu başkanı cahil halkın ferasetine güveniyorum dedikten sonra. Kime ne anlatacaksın.
Ketea
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
January 27, 2018, 04:50:45 PM

Bitcoin gibi bir şeylerin geleceği illaki kaçınılmazdı. Her zaman kontrollerin ellerinde olacağını falan zannettiler. Bu para devriminin en güzeli olacak. Arkasında kimse yok evet. Arkasında aç gözlü ve cebini kabartan hükümetler yok. Arkasında insanlığın kendi başarısı dürüstlüğü var. Bunun önünde duramayacaksınız Smiley
dammedonut
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 06:14:42 PM

Arkadaşlar bu habere bir yandan gülüyorum bir yandan üzülüyorum hatta bir kısmını da haklı buluyorum. Öncelikle şu doğru bir demeç:"önemli olan blockchain teknolojisi, Bitcoin gibi oluşumlar bu teknolojinin ürünleri." Bu kesinlikle doğru arkadaşlar ama Bitcoin'e de saadet zinciri demek Cem Yılmaz espirileri kadar komik. Zeybekçi, Bitcoin'in arkasında bir kurum ya da kuruluş olmadığı için bolon, saadet zinciri falan diyor. Jet Fadıl abimizi serbest bırakan bir hükümetimn bakanı bunu söylüyor. Biz de diyoruz ki zaten arkasında kimse olmadığı ve şeffaf olduğu için bu para birimi değerli ve daha da değerlenecek ayrıca güvenli. Kimse kripto paraları ayakkabı kutularına koyamayacak. Arkadaşlar hırsızlara güvenmeyin. Wink

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
January 27, 2018, 07:37:18 PM

Bizim bakanlarımız neden ülkelerin iç meselelerini çözmek yerine bizim sorunumuz olmayan problemler hakkında yorumlarda bulunuyor? Ya anlamıyorum her zaman kendi ülkemizdeki sorunları görmezden geliyoruz, haberler bile, konuşmacılar bile hep başka sorunlardan bahsediyor.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
January 27, 2018, 07:51:24 PM

Ekonomi bakanımızın açıklamalarını pek ciddiye alamıyorum doğrusunu söylemek gerekirse.Geçenlerde ekonomimizi düzeltme yolunda neler yapılması gerektiğine bir öneri veremeyip sanki kendisiyle alakasız bir konuymuş gibi soruyu devlette başkalarına yöneltmişti yanlış hatırlamıyorsam.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 30, 2018, 06:08:03 PM

daha çok zeybekçiler kemancılar davulcular bu konuda fetva verecek aman cısss diye yorum yapacak uzak durun diycek .çünkü dünya görüşleri vede ufukları dar ..illaki arkalarında bir garanti güç bekliyorlar ...daha çok beklersiniz

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
aleya yavuze
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
January 30, 2018, 07:06:52 PM

Sayın bakanın bu açıklamaları bana hiç mantıklı gelmiyor üstelik yeri geldiğinde yerli milli değil diyerek dolar a da savaş açıyoruz diğer bir bakış açısıyla merkezi olan parayı da istemediğimiz zaman sevmeyiz diyoruz geçiyoruz

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 30, 2018, 09:18:39 PM

Blockchain ile Bitcoin'i aynı kefeye koymayıp kendilerinden bir şey eklemelerine çok sevindim açıkçası. Blockchain konusunda daha fazla bilgilenip halka da bunu aksettirmeleri gerekiyor
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 31, 2018, 06:16:16 PM

Hükümet kanadından bitcoin lehine bir açıklama beklemek bence yanlış zaten söyledikleri gibi bu yapının Merkezsiz olması ülkeler için bir tehdit olarak algılanıyor ama bu algı zamanla geçecek
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
February 01, 2018, 08:51:34 AM

Halen daha aynı noktada Ekonomi Bakanımız. Bence kaçan tren bu sefer çok büyük olacak bunun halen daha farkında değiller. Rusya'nın attığı adımlar ortadayken ülke olarak bu teknolojide de çok geride kalacağımıza eminim. Çünkü biz trendi yaratan değil trendin en sonunda o trendi uygulayan ülke konumundayız.

Bu duruma şöyle örnek vereyim: Bir pump grubu düşünün ve herhangi bir coini pumplıyorlar. Gruptaki yöneticiler pumptan asıl kazananlar, tanıdıklar ve vıp üyeleri pumptan biraz daha az kazanç sağlayanlardır. Birde gruba üye olanlar ama bu işten anlamayanlar var ve en tepeden coini alıp ciddi zarara uğrarlar. İşte bizim ülke o tepeden alıp zarara uğrayanları temsil ediyor. Bu teknoloji ekonomik anlamda bir devrimdir. Bu tren kaçarsa çok ah vah ederiz.
heroise
Member
**

View Profile
February 01, 2018, 11:01:41 AM

Bu yatırımların riskli olduğu zaten ortada ve bunun içine giren herkes de riskinin farkında olarak giriyor. Daha aydınlatıcı sağlam açıklamalar bekliyor insan ekonomi bakanı olunca. Keşke biraz araştırma yapılsa bu konular hakkında. Umarım bu platformda çok geride kalmadan çağı yakalayabiliriz..

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: