Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:06:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: HSR Coin  (Read 318 times)
usakli64 (OP)
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
January 25, 2018, 09:05:30 PM

Bu coini incelemenizi siddetle tavsiye ediyorum.  Kesinlikle yatirim yapin demiyorum ama inceleyin.  Guven notu A++ verilmis.  Takim ve proje olarak muhakkak degerlenecek bir koin.

26.01.2018
00:05

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
1715436387
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715436387
Reply with quote  #2

1715436387
Report to moderator
1715436387
Hero Member
*

Ignore
1715436387
Reply with quote  #2

1715436387
Report to moderator
1715436387
Hero Member
*

Ignore
1715436387
Reply with quote  #2

1715436387
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715436387
Hero Member
*

Ignore
1715436387
Reply with quote  #2

1715436387
Report to moderator
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
January 25, 2018, 09:08:43 PM

Nerede güven notu A++ verilmiş?

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
January 25, 2018, 09:17:44 PM

geçtiğim günlerde -20-30gün önce falan- sosyal medyada takip ettiğim bir abimiz tarafından tavsiye edildiğini görmüştüm fakat fiyat olarak bütçemi aştığı için girememiştim. umarım yatırımcısına kazandırır.

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 25, 2018, 09:19:48 PM

0.001280'den almıştım beklemedeyim hala. Hedef 0.002 ama hedefte bozdursam mı kararsızım. Twitter'da herkes HSR'ci ama burda konusu olmaması şaşırtıyordu beni Smiley)
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
January 25, 2018, 09:29:06 PM

Nerede güven notu A++ verilmiş?
Forumda okudum bugun hocam,  bir turlu aklima gelmiyor notu veren yerin.  Ama alternatif formunda birkac sayfa geri giderseniz gorursunuz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
create
Member
**

Activity: 120
Merit: 22

aa o gelen merit mi?

View Profile
January 25, 2018, 09:48:12 PM

Notunu bilmem ama 0.000962 den girip bugün 0.0016'dan çıktık çok güzel bıraktı. Lakin 2-3 gün bekletti o da çokta normaldi dökülenleri toplamak için insanları biraz sıkmak gerekiyordu.

Bu arada bizim de ilk hedefimiz 0.002 idi ama 16 larda biraz hantallaştı. Bizde çıkalım dedik. Bir arkadaşımız inat etti 0.002'yi bekliyor Cheesy

VET: 0xD52Ddde6D1D1aE66DF566c44391a0595A487B1A3 - ETH: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811
BNB: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811 - WAVES: 3P4SusfoF2JXTiPVGpR2r4pG8ckFCLcA1Mx
USDT: 1G7ervpGTeKJa55CtRokwSdpXfNNQPQHLn
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
January 25, 2018, 09:51:38 PM

geçtiğim günlerde -20-30gün önce falan- sosyal medyada takip ettiğim bir abimiz tarafından tavsiye edildiğini görmüştüm fakat fiyat olarak bütçemi aştığı için girememiştim. umarım yatırımcısına kazandırır.

Ramazan beyi diyorsunuz sanirim, uzun zamandir tutuyordu ama bu HSR tam olarak ne is yapiyor? Ben Madencilikle ilgili bir proje saniyordum ve cin bazli olmasi lazim son zamanlardaki haberler cin'in Madenciligi yasaklayacagini söylüyordu. Bu bu coinin resmen batmasina neden olur.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
January 25, 2018, 10:08:23 PM

Şu hsr yi hep merak ediyorum geçen 7 dolar olmuştu alayım dedim vazgeçtim yine..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 25, 2018, 10:11:10 PM
Merited by Leonbtc (31)

Ramazan beyi diyorsunuz sanirim, uzun zamandir tutuyordu ama bu HSR tam olarak ne is yapiyor? Ben Madencilikle ilgili bir proje saniyordum ve cin bazli olmasi lazim son zamanlardaki haberler cin'in Madenciligi yasaklayacagini söylüyordu. Bu bu coinin resmen batmasina neden olur.

Beyler twitterda cok kisi yazip ciziyor ama cogu bull runda tutturdu, Ben twitterda Verosu önerende gördüm (o bile %500 yapti düsünün Smiley  Birde tavsiye verim twitterdan altin gibi tavsiyeler veren biri 'Ari Paul' Bu adam ücgen falan cizmiyor Smiley Ama öyle güzel tavsiyeler veriyorki sayesinde portföyümü 10 kat arttirdim.  En önemliside düsüslerde en az zararla atlattim. Ingilizce biliyorsaniz takip edin direk coin ismi vermiyor ama öyle güzel tavsiyeler veriyorki daha iyisine simdiye kadar rastlamadim.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 25, 2018, 10:14:18 PM

benimde aklıma doğrudan o isim geldi ne hikmetse Cheesy piyasa yeşillik bahar bahçe iken derdi tasası yoktu bitcoin bir kaç gün iç çık yapınca fena afalladı.tekrar dile getiriyorum yeni yılı bile olmamış projelerin grafiği olmaz neyin hangi duruma nasıl bir tepki vereceğinin bilgi yok her şey yeni 0 dan bir tarihe tanıklık ediyoruz ön görüyü yapılabilir ancak gerisini söylemek boş laf salatasıdır neyse.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 25, 2018, 10:16:16 PM

binancede hep pump dump yiyen bir coin 4 veya 6 saatlik grafiğe bakarsanız anlarsınız. 1030 dan almıştım 1180 den sattım çünkü hemen ardından dump geliyordu bu defa gelmedi. Grin
Leonbtc
Full Member

View Profile
January 25, 2018, 10:19:50 PM

benimde aklıma doğrudan o isim geldi ne hikmetse Cheesy piyasa yeşillik bahar bahçe iken derdi tasası yoktu bitcoin bir kaç gün iç çık yapınca fena afalladı.tekrar dile getiriyorum yeni yılı bile olmamış projelerin grafiği olmaz neyin hangi duruma nasıl bir tepki vereceğinin bilgi yok her şey yeni 0 dan bir tarihe tanıklık ediyoruz ön görüyü yapılabilir ancak gerisini söylemek boş laf salatasıdır neyse.

Hocam zaten ben twitterdan asla kimseden bilgi almam al dedikleri coini almam 24 saat kendilerinin ismini yazip RT atiyorlar cogunun twitteri eskie gittiginde baktiginda siradan insanlardi bitcoin 1 sene boyunca yükseldi hepsi kendini analizci falan sanmaya basladi eskileri sildiler Smiley Suan piyasa gene düsüste iste nasihat vermeye basladilar sunu yapin bunu yapin eyw. Kotu seyler soylemiyorlar ama yorumlara falan bakinca kafayi yiyorum hocam,ustadim Smiley

Beyler twitterda cok kisi yazip ciziyor ama cogu bull runda tutturdu, Ben twitterda Verosu önerende gördüm (o bile %500 yapti düsünün Smiley  Birde tavsiye verim twitterdan altin gibi tavsiyeler veren biri 'Ari Paul' Bu adam ücgen falan cizmiyor Smiley Ama öyle güzel tavsiyeler veriyorki sayesinde portföyümü 10 kat arttirdim.  En önemliside düsüslerde en az zararla atlattim. Ingilizce biliyorsaniz takip edin direk coin ismi vermiyor ama öyle güzel tavsiyeler veriyorki daha iyisine simdiye kadar rastlamadim.

Hocam tam tercüman olmussun. Tek degilmisim bunu anladim eyvallah. Ari'yi takip edecegim.

usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
January 25, 2018, 10:40:50 PM

Ben pump-dump olayini bilmiyorum. Sitesini gezdim redditte okudum biraz. Yani siz anladigim kadariyla gunluk alt-sat yapiyorsunuz.  Benim bahsettigim sure 6ay 1sene.  Degerinin cok cok altinda bir coin oldugunu dusunuyorum. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Leonbtc
Full Member

View Profile
January 25, 2018, 10:46:21 PM

Ben pump-dump olayini bilmiyorum. Sitesini gezdim redditte okudum biraz. Yani siz anladigim kadariyla gunluk alt-sat yapiyorsunuz.  Benim bahsettigim sure 6ay 1sene.  Degerinin cok cok altinda bir coin oldugunu dusunuyorum. 

hocam eyvallah paylasmissin burada sana birsey diyen yok yalnis anlasilma olmasin. Ama benim nacizane tavsiyem böyle volatil piyasada al-sat yapan daha cok kazaniyor. Benim cok vaktim yok bilgisayar basinda degilim ama gecen tatilde 1 ay kendimi tradeye adadim Allah var ücgende cizmedim Smiley daha iyi kazandim. alt-üst sinirlar cok belli..

usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
January 25, 2018, 10:53:51 PM

hocam eyvallah paylasmissin burada sana birsey diyen yok yalnis anlasilma olmasin. Ama benim nacizane tavsiyem böyle volatil piyasada al-sat yapan daha cok kazaniyor. Benim cok vaktim yok bilgisayar basinda degilim ama gecen tatilde 1 ay kendimi tradeye adadim Allah var ücgende cizmedim Smiley daha iyi kazandim. alt-üst sinirlar cok belli..

Dogrudur hocam,  ama benim hic vaktim olmuyor.
Kendime bir sepet yaptim. 
Btc
Eth
Etc
Btx
Hsr
Tnt
 Rebl
Etn
Dcr
Ve Bela coinden olusuyor.  Hatri sayilir bir yatirim yaptim bunlara bekliyorum. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 25, 2018, 10:57:08 PM

Dogrudur hocam,  ama benim hic vaktim olmuyor.
Kendime bir sepet yaptim. 
Btc
Eth
Etc
Btx
Hsr
Tnt
 Rebl
Etn
Dcr
Ve Bela coinden olusuyor.  Hatri sayilir bir yatirim yaptim bunlara bekliyorum. 

Al-Sat yükselislerde iyidir (terste kalma riski var) HODL herzaman iyidir hicbir derdin olmaz Smiley HODL yaparsan elindekini arttiramazsin tek dezavantaj bu, ama malin dusmez kafanda agrimaz.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 26, 2018, 12:50:53 AM

Bunun madenciliğide vardı sanırım. igotek hocamızın konusu olması lazım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2273430.0

Rigi olanlar deneyebilir. Ben becerememiştim öyle kaldı. igotek hocam konu açtıysa mutlaka arkası doludur benden söylemesi.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 26, 2018, 05:49:23 AM

Yaklaşık 1 ay kadar önce 173'den girmiştim. Sonrasında dump yiyince alttan alıp ortalamayı düşürme şansım olmadı. Fakat dün gece itibariyle aldığım fiyatlara geldi yeniden. Yarısını aldığım fiyattan satıp başka bir coine yatıracağım. Diğer yarısını hodl tutucağım. Hedef 320 bandı
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 26, 2018, 07:47:04 AM

Notunu bilmem ama 0.000962 den girip bugün 0.0016'dan çıktık çok güzel bıraktı. Lakin 2-3 gün bekletti o da çokta normaldi dökülenleri toplamak için insanları biraz sıkmak gerekiyordu.

Bu arada bizim de ilk hedefimiz 0.002 idi ama 16 larda biraz hantallaştı. Bizde çıkalım dedik. Bir arkadaşımız inat etti 0.002'yi bekliyor Cheesy
siz kimsiniz ki Cheesy
eksi30
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 10:55:25 AM

Uzun zamandır mining işiyle uğraşıyordum , ilk trade deneyimim bu coinle oldu aynı gün yüzde 40 eridim , 10-15 günlük sabır neticesinde yüzümü güldürdü  Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: