Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:06:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılı Kredi Kart Aidat İadesi Nasıl Alınır?  (Read 167 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
January 26, 2018, 08:35:17 PM

2018 Yılı Kredi Kart Aidat İadesi Nasıl Alınır?

Birçok kişi tarafından kullanılan kredi kartları bankaların teminatı altında bize sunduğu, alışveriş yapmayı kolaylaştıran ve nakit olmadığı zamanlarda kartın avantajlarından faydalanabilme olanağı sağlayan bir araçtır. Bununla beraber Bankalar tarafından Kredi Kart Aidat adı altında ücret alınmaktadır. Bu ücreti iade almak mümkün ve bu yazıda nasıl yapacağınız konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

devamı: https://www.finanspara.com/2018-yili-kredi-kart-aidat-iadesi-nasil-alinir/

Arkdaşlar yorum atarsanız siteden çok çok sevinirim saygılar
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
January 26, 2018, 10:46:43 PM

çok basit. bakıyorsun ekstrede kart aidatı adı altında para mı var.
hemen arıyorsun bankayı. böyle böyle kart aidatı alınmış ve ben bunu ödemek istemiyorum. banka artık onu çözmeye çalışıyor. farklı seçenekler sunuyor sana.
ya otomatik ödeme talimatı. ya 1 yıl boyunca kapatma kartını iptal edelim gibi farklı anlaşma yollarına gidiyorsun.

benim 4 5 kredi kartımdan her yıl düzenli olarak kart aidatı adı altında para keserler. sadece bir kere akbankta iptal etmediler. dedim iptal ederim kartı. efendim sözleşme cart curt dediler. dedim iptal ederim ilgileniyoruz şeklinde birkaç gün sonra genel müdürlükten aradılar. şu anda herhangi bir kampanyamız yok kart aidatını iptal etmeyle ilgili dedim kartımı kapatın ozaman diye kartımı kapattırdım.

ha sonra yine aradı Akbank. bu sefer başka bir kredi kartı önerdiler. bunda sözleşmede belirtilmiş bir şekilde kart aidatı yokmuş isterseniz bunu çıkartabiliriz. bende artislik yaptım yok efendim ben sizinle çalışmam artık .d
headache1327
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 11:11:50 PM

Altı ay geçmeden müşteri hizmetlerini arayarak iade istersen aidat iadesi alabilirsin.
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208

View Profile
January 30, 2018, 10:25:01 PM

Akbank axess te bunların hiçbiri işe yaramıyor müşteri seçiyolar bir senede toplasam 5 kere kullandığım karta 107 tl yıllık üyelik ücreti vermek ne kadar acı Sad müşteri hizmetlerini aradığım zaman da efendim işte banka size iade için onay vermiyor gibi bir yanıt veriyolar tamam dedim 107 tlyi veriyim chip para verin o zaman diyorum onu da yapamayız diyolar bu kadar düşkün ve rezil bir banka görmedim
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 01, 2018, 06:46:13 AM

geçenlerde bana da oldu müşteri hizmetlerini aradım. kart aidatı yansıtılmış dedim. önce ödemeniz gerekiyor dedi sonra kartımın kapatma işlemlerini yapın dedim . kart aidatı nı sildiler üzerine bir de  bonus verdıler.Smiley))
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
February 01, 2018, 09:52:29 AM

Bankalara göre iade işlemi değişiklik gösteriyor. Bazı bankalar bonus olarak(6 ay kullanma sözüne karşılık) iade ederken bazıları direkt olarak iadesini gerçekleştiriyor. Müşteri hizmetlerinden olumsuz cevap alırsan şikayetvar'a başvurabilirsin.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 01, 2018, 10:10:20 AM

Akbank axess te bunların hiçbiri işe yaramıyor müşteri seçiyolar bir senede toplasam 5 kere kullandığım karta 107 tl yıllık üyelik ücreti vermek ne kadar acı Sad müşteri hizmetlerini aradığım zaman da efendim işte banka size iade için onay vermiyor gibi bir yanıt veriyolar tamam dedim 107 tlyi veriyim chip para verin o zaman diyorum onu da yapamayız diyolar bu kadar düşkün ve rezil bir banka görmedim

aynısını bende yaşadım akbanktan. kartımı kapattırdım. sonra tekrar aradılar sizin kart aidatından dolayı probleminiz olmuş isterseniz kart aidatının hiç bir şekilde alınmadığı bilmem ne kartını gönderebilirim diye. yok dedim sağol.
iş bankası kullanıyorum artık yıllık 8bin veya 9bin harcama sınırı var. ulaşınca kart aidatları alınmıyor.
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 02:58:53 PM

kredi kartına borcun yoksa ya da borcu kapatabilecek güçteysen kartı kapatıcam blöfü yap, her zaman işe yarar.
colemankaan
Member
**

Activity: 116

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
February 02, 2018, 09:32:36 AM

Kredi kartlari gunumuzde cok kullanilan bir alis veris araci oldu. bankalara aidat alinmayacak diye defalarca uyarilmasina ragmen  maalesef  bazi bankalar bu uyarilari dinlemiyor ve kart ucreti aliyor. bankaya muracatla bu paralar geri alinabiliyor,banka zorluk cikarirsa tuketici koruma dernekleri var oraya muracat edildiginde kesinlikle geri aliniyor.

mavipapagan
Member
**

Activity: 111

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
February 02, 2018, 09:41:06 AM

Kredi kartlari ucretlerini almak icin bankaya muracatiniz yeterli.bankalar aidat adiyla milletten haksiz kazanc elde ediyor,hakkini arayan parasini geri aliyor. ama cok vatandasimiz   bu konularla ilgilenmiyor,kuzu kuzu oduyor,kart talep edildiginde aidatsiz kart  da talep edilebilir,

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 02, 2018, 09:46:42 AM

Kredi kartlari gunumuzde cok kullanilan bir alis veris araci oldu. bankalara aidat alinmayacak diye defalarca uyarilmasina ragmen  maalesef  bazi bankalar bu uyarilari dinlemiyor ve kart ucreti aliyor. bankaya muracatla bu paralar geri alinabiliyor,banka zorluk cikarirsa tuketici koruma dernekleri var oraya muracat edildiginde kesinlikle geri aliniyor.

akbank kart ücreti adı altında 107 lira bindirmişti bana. tüketici hakları bu konuyu çözebiliyorsa ben giderim pazartesi günü. 107 lira ama haksız yere benden alınan bir ücret var ortada.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:30:59 AM

Bankaya itiraz etmeniz gerekiyor.Eğer bankadan olumlu dönüş alamazsanız,BDDK’ya şikayet edin,kesinlikle paranızı alırsınız. Benim de önceden başıma geldi,BDDK’y başvurdum ve paramı hemen iade ettiler.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
cubukkraker
Jr. Member
*

Activity: 74

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:52:41 AM

Kredi kartından alınan aidatları kart sahibine iade etmek bankanın insiyatifine kalmış bir durum. Kesin iade alamayabilirsiniz ama çoğunlukla bankalar bunu iade ediyor. Benim akbank kredi kartımın aidatını yıllarca iade ettiler. Geçen yıl iade etmedikleri için kartımı kapatmakla tehdit ettim kabul etmediler. Otomatik ödeme talimatı vereyim dedim yine kabul etmediler en sonunda kapattırdım kartı.

TREEBLOCK.io   //   TOKEN GENERATING EVENT
▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶   ICO is LIVE  》 JOIN NOW!   |■■■
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
July 29, 2018, 10:01:59 AM

bankayla görüştükten sonra iptal ediyorlar o kredi kartı ücretini. ya parayı hesabına iade ediyorlar ya para puan falan veriyorlar. müşteri temsilcisini aramanız yeterli oluyor.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
July 29, 2018, 10:37:57 AM

Bankadan bankaya değişiyor uygulamalar. İsim vermeden 2 bankadan kredi kartım var, yıllardır ikiside üyelik aidatı keserler. Her seferinde iade isterim, iade ederler. Ama anladıgım kadarı ile harcamalar da önemli bankalar için. Kredi kartımın bir tanesinde son 1 sene düşük harcama yaptım ve iade etmezseniz kapatın dedim kartı, kapattılar hemen Cheesy gerçi sonra çok aradılar tekrar açmak için ama kabul etmedim.

renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
July 29, 2018, 11:33:52 AM

normalde bu aidatları almaları yasak, iade talep edebiliyorsunuz ama birçok kişi uğraşmıyor ve kazanan banka oluyor. cezalar o kadar komik ki caydırıcı değil.
quandrel
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 12:24:31 PM

arkadaşlar bankalar bu konuda size olabildiğince zorluk çıkartacaktır. ne de olsa devlet bu konuda üstüne düşeni yapmıyor, bankalar da kimi usandırsam da parasına çöksem derdinde zaten.
pao25
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 29, 2018, 01:32:06 PM

en güzeli kredi kartı kullanmamak. yoksa bankalar sömürüyor insanı. yok kampanyaymış yok uçuş miliymiş, durmadan sisteme dahil etmeye çalışıyorlar sizi. sonra hakkınızı aramaya çalışıyorsunuz böyle.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:11:49 PM

bu bütün kredi kartlarından alınıyor umursayıp da isteyen olursa onlara iade ediyorlar. umursamayan ve dikkat etmeyen, bankalarla görüşmekten çekinen insanların üstünden milyonlar kazanmış oluyorlar.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 29, 2018, 10:08:01 PM

kartın limiti yüksekse ve ödemelerin düzgünse müşteri temsilcisi bile her türlü iade ediyor o parayı. Biraz nazik konuşun yeterli olur.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: