Bitcoin Forum
May 29, 2024, 10:19:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Katy Perry'nin CryptoCurrency ile İlgili Paylaşımı  (Read 299 times)
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
January 27, 2018, 08:28:57 PM

Reklamın iyisi kötüsü olmaz sanatçının yaptığı paylaşım kendini takip eden fanlarının ilgisini çekecek ve bu  sayesinde crypto dünyasına yeni kullanıcıları kazandıracaktır fakat benim şahsi düşüncem Katy Perry'nin bu tarz paylaşımlar için para aldığı ve bu işten maddi kazanç sağladığıdır .
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
January 27, 2018, 09:55:21 PM

Reklam reklam relam diyorum. Ancak fark etmez piyasaya bu kadar olumsuz rüzgar varken, sonuçta olumlu bir hareket. Sisteme yeniden sermaye girşi başladığında ortalık yeşillenecektir.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
January 27, 2018, 10:08:55 PM

böyle bir paylaşım yaptığına göre katy perry de kripto paralarla ilgileniyor. ya da bitcoinin büyüklüğünü ve bu kadar çok gündemde olduğunu fark edip gündemde kalmaya çalışıyor da olabilir.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 27, 2018, 10:16:10 PM

Kat Perry nereden çıktı. Milyar sayılarla izlenen videoların sahibi olan şarkıcı kızımız farklı bir gösteri yapmış. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Milyonları ilgilendiren konuya kendi yorumunu katmış.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 28, 2018, 03:05:17 AM

Kadın tertemiz reklam yapmış daha ne olsun? Bu tarz hareketlerin kripto piyasasına eksisi olmaz fakat nerden baksan bir artısı olur, şöhretiyle dünyaya hitap eden bir kadından söz ediyoruz. Zaten son zamanlarda birçok ünlü isimden bir kripto para çıkışı geliyor, her iki taraf için de reklam.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 08:21:14 PM

Bu tür büyük hacimli kripto paralar neden reklama ihtiyaç duysun. Benim düşüncem bir çok ünlü isim paralarını belli yerler de değerlendiriyor. Katy' de bu işe merak salmış ve bu paralara yatırım yapmış. Hepsi bilindik hiçbir reklama ihtiyaç duymayan coinler benim görüşüm bu yönde.

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 28, 2018, 10:07:58 PM

Bu işlere yeni girdim,kimse öğrenmeden alacağımı alıp çıkayım kafasındayım. Adamlar bangır bangır reklam yapıyorlar çıldıracağım Cheesy

Aman hocam sizde reklamı mı kalmış bu piyasanın bir sağır sultan duymadı bu devirde Cheesy

Paylaşımla ilgili olarak ethereum'u çok beğendim Cheesy
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
January 28, 2018, 10:12:51 PM

Bu tür ilgili ya da ilgisiz isimlerin bile Bitcoin'den bahsediyor oluşu benim pek hoşuma gitmiyor yani bu artık bir reklam haline getirildi, insanlar bu isimler Bitcoin'den bahsediyor diye onları daha da ünlü yapıyor bu kişilerde blokzincir teknolojisini kendi reklamları uğruna kullanıyor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
January 28, 2018, 10:15:14 PM

Bence olaya hemen reklam gözüyle bakmamak lazım Katy Perry belki kripto paralar hakkında araştırma yaptı ve öğrendikleri bilgiler hoşuna gidince böyle bir paylaşım yapmak istedi.Çünkü herhangi bir ico bu paylaşımda ön plana çıkmamış.Hepimizin bildiği coinler var orda.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 11:07:39 PM

Ben de takip ediyordum kendisini ve görünce çokta şaşırmadım açıkçası zaten iyice bilinir hale geldi coinler belkide reklamını yapıyor sadece ama ben yatırımının olduğunu düşünüyorum
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
January 28, 2018, 11:22:58 PM

Katy Perry'nin kendi kendine kripto paralar ile ilgili bir paylaşım yaptığına inanmıyorum.Reklam vermeye niyetli kişiler sadece ico sahipleri değil bana göre piyasa hacminin artmasını isteyen çok fazla sayıda balina kripto para piyasasında mevcut.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
January 29, 2018, 02:54:44 AM

Reklamdan başka birşey değil. Bitcoin son bir senedir popüler bir konu.Bu da günün modası ne ise bende ona ayak uydurayım hesabı Smiley

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
January 29, 2018, 06:01:11 AM

Bu resmi güzel yorumlayacak arkadaşlar vardır illaki yatırım fırsatı olarak yapmıştım fakat yinede dünyaca ünlü birinin bunları paylaşması çok garibime geliyor çünkü bilim adamı vs değil popçu
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 10:09:52 AM

Kat Perry ablamız hoş bir görsellik yakalamış. Kendisinin hayranlarından biri olarak kıvanç duydum. Gündemi değiştirdi. Piyasa desteği için teşekkürler.
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 30, 2018, 06:14:37 PM

Ripple yerine Xlm kullanması ilginç

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog