Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:09:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Payza, Stratis'i de Ekleyerek Alternatif Kripto Ödeme Sayısını 21'e Yükseltti  (Read 162 times)
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
January 26, 2018, 11:07:16 PM

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Payza, bu alanda kullandığımız en iyi alternatiflerden biridir ve öyle olduğunu kripto dünyasını sıkı takip ederek ve sürekli sistemine yeni coinler ekleyerek kanıtlıyor. En son bugün de yeni ödeme sistemi olarak Stratis'i sistemine ekledi. İçinizde benim gibi webmaster olan veya şirketin işleyişi gereği ödemelerini yurtdışından sürekli Payza ile alan arkadaşlar vardır. Normalde Payza'dan banka hesabımıza göndermek biraz zahmetli ve fee ücreti sıkıntı olabiliyor ama bunun için en iyi alternatif kripto paralar! Payza hesabımızdaki bakiyemizi herhangi bir borsadaki aşağıda vereceğim 21 farklı coin üzerinden alabiliriz (min. 50usd). Hem daha hızlı hem de daha az fee!

Şuan Payza'nın desteklediği Coinler:

BTC
1715616589
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616589
Reply with quote  #2

1715616589
Report to moderator
1715616589
Hero Member
*

Ignore
1715616589
Reply with quote  #2

1715616589
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715616589
Hero Member
*

Ignore
1715616589
Reply with quote  #2

1715616589
Report to moderator
1715616589
Hero Member
*

Ignore
1715616589
Reply with quote  #2

1715616589
Report to moderator
1715616589
Hero Member
*

Ignore
1715616589
Reply with quote  #2

1715616589
Report to moderator
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 27, 2018, 09:41:20 AM

Fiyat farklarını çok alıyor payza 2 senedir kullanıyorum onaylı hesabım.Paypal kapandıktan sonra geçmiştim.Btc için 400-500 dolar  fark oluyor bazen dahada artıyor bu fark. Payza şuan türk lirası hesaplarına para göndermiyor.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 10:07:25 AM

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Payza, bu alanda kullandığımız en iyi alternatiflerden biridir ve öyle olduğunu kripto dünyasını sıkı takip ederek ve sürekli sistemine yeni coinler ekleyerek kanıtlıyor. En son bugün de yeni ödeme sistemi olarak Stratis'i sistemine ekledi. İçinizde benim gibi webmaster olan veya şirketin işleyişi gereği ödemelerini yurtdışından sürekli Payza ile alan arkadaşlar vardır. Normalde Payza'dan banka hesabımıza göndermek biraz zahmetli ve fee ücreti sıkıntı olabiliyor ama bunun için en iyi alternatif kripto paralar! Payza hesabımızdaki bakiyemizi herhangi bir borsadaki aşağıda vereceğim 21 farklı coin üzerinden alabiliriz (min. 50usd). Hem daha hızlı hem de daha az fee!

Şuan Payza'nın desteklediği Coinler:

BTC

geçmişte payza kullanmıştım ve debit kart alıp test etmiştim. gayet güzel çalışıyordu. birkaç sene öncesinden bahsediyorum.

uzun süredir payza ile ilgilenmiyorum ve bu haberden btc, stratis desteklediğini vs görüyorum. eğer ki payzanın debit kart hizmeti devam ediyor ise hiç düşünmeden sipariş verin. Küçük miktarda çekim yapacak kişiler için önermiyorum. günde 1000 tl ve daha üzeri çekim talebiniz olacaksa işlevselliği var.
mstkmstk
Full Member

Merit: 101

View Profile
January 27, 2018, 10:32:43 AM

@redboxneo Malesef şuan ülkemize kart gönderimi yapmıyorlar.
Bu şekilde uyarı var Prepaid card ordering is temporarily unavailable. please check back again soon. Türk lirası hesaplar içinde Bank Transfers to bank accounts located in Turkey have been temporarily disabled. Please add a bank account from a different country or use one of our alternative withdrawal methods. Bu şekide uyarıları var.
Btc kuru şuan 11789.6 preev kuru ile 500 dolar civarı fark var.
neterkhert
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 11:17:19 AM

Türkiye üzerinden sadece bitcoin kullanılabilir durumda. Onuda tam denemedim. Şuan Türkiye için gerekli bir hizmet değil. Wink
yenilmez86 (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 11:32:28 AM

Türkiye üzerinden sadece bitcoin kullanılabilir durumda. Onuda tam denemedim. Şuan Türkiye için gerekli bir hizmet değil. Wink

Türkiye üzerinden derken? Kripto borsalar sadece Türkiye'de mi var?
neterkhert
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
January 27, 2018, 12:05:55 PM

Türkiye üzerinden Payza kullanımında coin kısıtlaması olduğunu belirttim. Konuyu görür görmez denemek için Payza'yı kontrol ettim ve sadece bitcoin cüzdanı oluşturulabiliyor. Umarım anlaşılır olmuştur.
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 12:38:17 PM

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz? Dünyadaki ülkeler her türlü imkandan yararlanıyor, biz ise seyrediyoruz. Payza' da sadece Bitcoin cüzdanı oluşturulabilmesi Türkiye'deki kullanıcılar için kötü oldu.
yenilmez86 (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 01:08:43 PM

Türkiye üzerinden Payza kullanımında coin kısıtlaması olduğunu belirttim. Konuyu görür görmez denemek için Payza'yı kontrol ettim ve sadece bitcoin cüzdanı oluşturulabiliyor. Umarım anlaşılır olmuştur.

Ben konuyu Payza'da altcoin cüzdanı oluşturabilirsiniz diye açmadım ki. Payza da olan bakiyenizi kullandığınız borsaya altcoin olarak alabilirsiniz dedim. Sonuçta Payza bir cüzdan veya borsa değil. İyi günler dilerim.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 01:31:37 PM

Stratın iki üç gündür artışında bunun da etkisi oldu sanırım, strat bikaç büyük bomba daha patlatırsa buaralar çok büyük yükselişlere imza atıcak gibi görünüyor. Bakalım hodl devam ediyoruz.

Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 27, 2018, 01:55:31 PM

Ödeme sistemlerinin böyle girişimlerde bulunması samimi olarak söylüyorum çok sevindirici. Yakın bir süre sonra başka internet ödeme sistemlerinin de böyle değerli altcoin'leri ödeme aracı olarak benimsediğine şahit olabiliriz. Dünya yavaş yavaş kripto paraları kabul ediyor ve benimsiyor.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
bney
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 02:06:34 PM

Payza İngiltere ülkesinde kuruldu, güvenli e- cüzdan hizmeti sağlar, ticari firmalar ve müşteriler arasında para transferi yapmak işi ile iştigal eder. Paypal'ın boşluğunu dolduran şirkettir. Ödeme sistemine Stratis eklenmesi sepetinde olanlara yararlı olur.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 27, 2018, 02:19:55 PM

stratis projesi çok guzel elinde tutanlar ve eyer bekteçekler inşalah ilerde çok kazanacaklardır ben şu anada bekletecem
Pages: [1]
  Print  

Jump to: