Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:56:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Seed'i Bul, 500 Waves Kazan! (Waves Community Yarışması)  (Read 1104 times)
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 05, 2018, 05:36:15 PM

kim bulmus? cinli mi hintli mi bulan? bulani waves takimi yakinda ise almasin:) keske bizden birisi bulsaydi da, türk waves grubuna da güzel bir reklam olsaydi.
bulan kisiye ödeme yapildi mi? umarim tekrar böyle oyunlar yaparlar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 05, 2018, 05:57:43 PM

Büyük ihtimalle sasha bulmuştur, köftehor aldı 500 wavesi. Geçen ay epey bir coin satmıştı, bu yarışma piyango gibi gelmiştir.  Grin
Suleiman the Magnificent (OP)
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
February 05, 2018, 06:42:31 PM

random ecology network next spoil hello unfold travel renew cram vanish runway before dose lecture

Yarışma sonuçlandı. Seed kelimeleri bu şekilde.

http://wavescommunity.com/contest-guess-the-seed-winner/
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
February 05, 2018, 10:34:57 PM

ilgimi cektigi icin biraz bakmistim bende bu seedlere ama gercekten ulasmak zordu. bulani tebrik etmek lazim. ama malum waves 5 dolarlara kadar dustu. yarismadan once cok daha iyi para ediyordu.  yani kazanan adamda emin olun üzgündür su anda herkes gibi.
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
February 06, 2018, 10:28:00 PM

Ses getirme adına güzel etkinlikler ama gerçekten çok zahmetli iş bilmiyorum bana mı öyle geliyor coder arkadaşlar için belki kolaydır.

14.Kelimeden sonra bulmak pek zor olmayacaktır ama bu kadar rakip varken normal bir bilgisayarla ilk bulan olmak için çok şanslı olmalısın Smiley

Bu arada biraz inceledim, haberlerdeki gözüme batan kelimeleri burada paylaşayım belki birinin işine yarayabilir. Parantez içerisindekiler arada kaldığım ikincil tahminlerim.

1-) Random (party)
 2-) Together
 3-) Quick
 4-) One(next)
 5-) Spoil
 6-) Grid
 7-) Unfold(smart)
 8-) Love
 9-) Renew
10-) Cram
11-) Just
12-) Runway

Tüm kelimeler için kelime havuzunu kontrol ettim, gözden kaçırdığım bir şey varsa yazarsanız sevinirim yanlış yönlendirme olmasın.

Yarışma sonuçlanmış sanırım bi yarısını falan tutturmuşsunuz hocam tebrik ederim. Hepsini bilen olmuş mu acaba açıkladılar mı bunu?
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 07, 2018, 06:53:48 PM

Ses getirme adına güzel etkinlikler ama gerçekten çok zahmetli iş bilmiyorum bana mı öyle geliyor coder arkadaşlar için belki kolaydır.

14.Kelimeden sonra bulmak pek zor olmayacaktır ama bu kadar rakip varken normal bir bilgisayarla ilk bulan olmak için çok şanslı olmalısın Smiley

Bu arada biraz inceledim, haberlerdeki gözüme batan kelimeleri burada paylaşayım belki birinin işine yarayabilir. Parantez içerisindekiler arada kaldığım ikincil tahminlerim.

1-) Random (party)
 2-) Together
 3-) Quick
 4-) One(next)
 5-) Spoil
 6-) Grid
 7-) Unfold(smart)
 8-) Love
 9-) Renew
10-) Cram
11-) Just
12-) Runway

Tüm kelimeler için kelime havuzunu kontrol ettim, gözden kaçırdığım bir şey varsa yazarsanız sevinirim yanlış yönlendirme olmasın.

Yarışma sonuçlanmış sanırım bi yarısını falan tutturmuşsunuz hocam tebrik ederim. Hepsini bilen olmuş mu acaba açıkladılar mı bunu?

Evet tüm seedleri en hızlı bulan bir kişi ödülü kaptı. Hem de son seed yayınlanmadan önce, son seedi de tahmin ederek ödülü almış oldu. 
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 07, 2018, 07:12:30 PM

1-) Random (party)
 2-) Together
 3-) Quick
 4-) One(next)
 5-) Spoil
 6-) Grid
 7-) Unfold(smart)
 8-) Love
 9-) Renew
10-) Cram
11-) Just
12-) Runway

Teşekkür ederim malesef bu kadarını bilene bir ödül yok Cheesy Tahmin ettiğimiz gibi bir kişi 14.kelimeden sonra bot yardımıyla son kelimeyi buldu, biraz şans ve hızlı bir bilgisayarla yapılmayacak bir şey değildi tabi ki.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: