Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:02:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: >>>🔥🔥🔥Playkey (PKT) yüksek potansiyel! (hidden gem)!!!🚀🚀🚀<<<  (Read 559 times)
theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
January 28, 2018, 05:18:00 AM

poloniex den 100$ eth göndereyim etherdeltaya dedim 10$ kesinti yapıyor sizcede fazla değil mi? en uygun şekilde etherdelta ya nasıl para göndeririz.
Maalesef poloniex bu şekilde.

Oyun projeleri arkasında oyuncu kitlesi varsa tutuyor fakat bu coin dolaşımdaki miktarı ile başlıbaşına yükselme potansiyeli olan bir coin.Market cap değeri çok düşük 10 x yapabilme potansiyeli var birde oyuncu kitlesi olursa daha bile yukarıları görebilir
Hem miktar hem ekip iyi.Projede güzel bir proje olduğu için tutacağını düşünüyorum.

yav arkadşalar oyle bir yaklaşmışsınız ki olaya.
sanki hiç duyulmamış efsane bir fikir gibi.
15 sene geçmişi var herhalde stream gaming in.
hiçbir yenilik getirmeden nasıl rakip olacaklar liquidsky,gamefly,playstation now gibi platformlara?
yatırım tavsiyesi vermek haddime değil sadece iyi araştırıp oyle yatırımınızı yapın diye yazıyorum.

Öncelikle güzel eleştiriniz için teşekkürler.Ben yukarıda da belirttim pek oyun oynayan bir insan değilim.Bu yüzden çok fazla birşey söyleyemem.Ama araştırdığı kadarıyla blockchain sektörü için yapılmış güzel bir proje.Gerek oyuncular gerekse de madenciler için.İş yapmayan milyar dolarlık coinlere göre bu bence fiyat olarak çok ama çok uygun.En azından hazırda çalışan bir projesi var.

Takip etmekte fayda var. Total supply sayesınde potansiyeli yüksek görünüyor. Paylaşım için teşekkürler.
Ben teşekkür ederim.Ayrıca bütün duyuruları takip etmek için bu telegram kanalına katılabilirsiniz => https://t.me/playkey_ICO_ann

Geçen 6 doları geçmişti. O fiyatlara tekrar gelecektir. Bir miktar alıp kenarda tutmakta fayda var.
Muhtemelen çok yakın bir zamanda 10$ geçecektir. Ekip şu anda birçok borsa ile iletişim halinde.Bittrex girebilir.Ekip her aşamasını kullanııcılar ile paylaşıyor.
Takip için sizlerde bu telegram kanalına katılabilirsiniz => https://t.me/playkey_ICO_ann

Eskiden vardı böyle bir şey. Ekip iyi çalışırsa steam gibi tutar bu. İnternet hızı sürekli artıyor internet üstünden oynanabilir zamanla. Projesi olan coinlerde ilerleme olursa uçar ama iyi bir şey yapamazlarsa da batar. Bence geleceği var.
Proje doğru şekilde ve doğru zamanda gerçekleşirse dediğiniz gibi tutar.Şu anda bant genişliği sürekli artıyor.Ayrıca ekibin projeyi batıracağını düşünmüyorum.Zira haftalık raporlarla kullanıcıları bilgilendiriyorlar.İyi bir ekipleri var ve işlerine sadık gözüküyorlar.Bende iyi bir geleceği olduğunu düşünüyorum.

Proje içerik bakımından bayağı güzel. İnsanlar online ortamda birçok oyunu oynama imkanı bulacak.
Güncelleştirmeler ve yapılacak ekler ile ben de projenin daha da güzel olacağını düşünüyorum.
1714971778
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714971778
Reply with quote  #2

1714971778
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 28, 2018, 02:51:52 PM

Playkey benim katıldığım ilk ico. İcodan sonra kötü bir düşüş yaşadı, buna bir de ethereum'un yükselişi eklenince epey bir zarar etmiştim. İco da 1 ethereuma 287 token vermişlerdi. İco sonrası etherdelta'dan 1 eth ile 1000 token alınabiliyordu. Bu süreçte bir miktar maliyet düşürmek için almıştım ama unutmayın ki ekip oldukça yavaş çalışıyor. Yükselecekse bu bir yıldan önce olmayacak.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 28, 2018, 03:02:01 PM

Fiyat grafiğine baktım % 200 düşüş yaşamış en yüksek fiyattan sonra. O fiyatlara gelse bile yeter aslında. Proje harika zaten ekip yavaş çalışsada gerceklestirecektir.

theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
January 28, 2018, 05:14:21 PM

Playkey benim katıldığım ilk ico. İcodan sonra kötü bir düşüş yaşadı, buna bir de ethereum'un yükselişi eklenince epey bir zarar etmiştim. İco da 1 ethereuma 287 token vermişlerdi. İco sonrası etherdelta'dan 1 eth ile 1000 token alınabiliyordu. Bu süreçte bir miktar maliyet düşürmek için almıştım ama unutmayın ki ekip oldukça yavaş çalışıyor. Yükselecekse bu bir yıldan önce olmayacak.
Ekip telegram kanalında şu anda borsalarla anlaşmaya çalışıtığını belirtiyor.Aslında bu haliyle bile çok rahat 2x yapar.Ama proje ilerler ve piyasalara girerse kısa sürede güzel bir ivme yakalayacaktır.Umarım iyi bir kazanç elde edersin.

Fiyat grafiğine baktım % 200 düşüş yaşamış en yüksek fiyattan sonra. O fiyatlara gelse bile yeter aslında. Proje harika zaten ekip yavaş çalışsada gerceklestirecektir.
Kısa sürede yükselecektir.Şubat ayında güzel şeyler gerçekleşecek.Benimde beklentim var.

Oyun tabanlı bir projelerin başarılı olması beklenir genelde. Desteklediği oyun sayısının çok alması faydalı olacak. Playkey uygulamasını indirdim, inceleme yapıyorum. Oyun oynayanlara tcoin kazanma şansı verilse tadından yenmez.
Bu proje birçok oyun tabanlı projeden çok daha iyi kanaatimce.İncelemeniz iyi olur.Projenin çalışır olması ayrıca bir güzellik.
eksi30
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 05:46:51 PM

poloniexte 100 dolarım vardı proje ilgimi çekti , coinexchange.io ya gönderdim alayım bende dursun köşede.
eksi30
Member
**

Activity: 93

View Profile
January 28, 2018, 05:50:12 PM

Etherdelta nedense hem kullanış hemde güven açısından cazip gelmiyor, coinexchange.io dan hesap açtım bu borsa ile ilgili olumsuz bilgiler var mı? bi 100$ lık alayım diyorum x10 tutarsa güzel olur.

coinexchange.io ' yu geçen yıldan beri bi kaç defa kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdi poloniexten doge gönderdim sorunsuz bir şekilde hesaba geçti.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 28, 2018, 06:03:47 PM

Geçen seneden mgo gibi bir facia var. Gerçi farklı sebeplerle değerini bulamadı ama büyük bir borsaya girmeden yatırım yapmam. (HitBTC de küçük)
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 28, 2018, 06:05:34 PM

Şuan bulunduğu borsa hacim olarak öyle ahınşahım bir borsa değil. Daha hacimli bir borsaya girerse 5x bile yapabilir

yobit.net is banned from signatures
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 28, 2018, 06:17:03 PM

Açıkcası proje güzele benziyor ama ben tam olarak anlayamadım belli şeyleri biraz daha araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum.Fiyat da makul bir seviyede aslında alınabilir ilerde 5x falan yapabilir gibi duruyor

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 07:27:27 PM

Açıkcası proje güzele benziyor ama ben tam olarak anlayamadım belli şeyleri biraz daha araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum.Fiyat da makul bir seviyede aslında alınabilir ilerde 5x falan yapabilir gibi duruyor

Sistem şöyle işliyor. Steam gibi oyun satın alıyorsunuz ve uygulama ile internet üstünden oynuyorsunuz. Yani download yapmadan internet hızınız iyiyse oyunu indirmeden oynamış oluyorsunuz. Steam'de olduğu gibi cloud sistemiyle de save edip kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

enfarktus
Full Member

View Profile
February 10, 2018, 07:00:47 PM

Şu düşüşte bir miktar daha aldım, hatta bir miktar için de limit alım emri girdim. Dün telegram grubunda bir video izledim, smart tvler için bir uygulama yazmışlar, televizyondan playstation'da oynar gibi oynuyorsunuz. Başlık forumda çok gerilerde kalmış ama genellikle bu tarz projeler uçtuktan sonra nasıl almadım diye ağlaşmalar başlıyor. Yakında deli fiyatlara ulaşacak, benden söylemesi.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 10, 2018, 08:02:39 PM

Projesi gayet güzel bi kaç tane daha borsaya girerse fiyat 3 5x yapar kesin. Kısa sürede yükseleceğine inanıyorum hadi bakalım ilk adım projeyi enine boyuna ve yatırımcılarını araştırmak
enfarktus
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 07:20:53 PM

Playkey 29 Mayıs ile 29 Haziran arasında token geri alım yapacak. Toplam 2 milyon tokeni geri almayı planlıyorlar. Geri alımı Hitbtc üzerinden yapacaklar ve bir üyeden en fazla 20.000 dolarlık alım yapılabilecek. Ayrıca bir ay içinde kendi online oyun platformu olan playkey.net sitesinde de Pkt tokenlerin kullanımına başlayacak. playkey.io aktif hale getirilinceye kadar bu iki plan yatırımcıları bir süre oyalayacaktır. Geri alım fiyatı ortalama 1.24 usd olacakmış. Bu süreçte 1.5 usd'yi zorlayabilir.

https://twitter.com/Playkey_EN/status/998543219808927744
bjoern1978
Member
**

Activity: 133

View Profile
May 24, 2018, 08:43:29 AM

Miktar ve ekip olarak inceledıgım zamanda oyun platformuna yonelmesı de gayet guzel duruyor.Borsadan kademeli toplamıstım zamanında benı zarara ugratmadı şahsen.Konu baya bi güzel olmuş dostum emeğine sağlık.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 24, 2018, 12:06:01 PM

Bu piyasada sağlam altcoinler harici hiçbir altcoine güvenmemenin gerekliliğini bu postla bir kez daha anlamış olduk. Post açıldığında Playkey dolar bazında 2 dolar btc bazında ise 17k imiş; şuan ise hiç iç açıcı bir durumda değil, dolar bazında 0,68 cent, btc bazında ise 9315 satoshi.

enfarktus
Full Member

View Profile
May 24, 2018, 05:12:13 PM

Bu piyasada sağlam altcoinler harici hiçbir altcoine güvenmemenin gerekliliğini bu postla bir kez daha anlamış olduk. Post açıldığında Playkey dolar bazında 2 dolar btc bazında ise 17k imiş; şuan ise hiç iç açıcı bir durumda değil, dolar bazında 0,68 cent, btc bazında ise 9315 satoshi.

Hocam ocak ayından beri düşmeyen hangi coin var, piyasanın genel düşüşünden Pkt de etkilendi. Mesela sağlam coinlerden Neo, 200 dolardan 53 dolara kadar geriledi. Tabi ki bu fiyat değişikliği Neo'nun kötü bir proje olduğunu göstermez. Ben düştükçe alım fırsatı olarak değerlendirip elimdeki Pkt sayısını bir hayli arttırdım. Aralık 2018 e kadar Pkt'den kimse bir şey beklemesin bence. Hadi iki ay da proje gecikmesi diyelim, en geç mart ayına kadar sistemi hayata geçirmezlerse o zaman elimdekilerin tamamını satmayı düşünürüm.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 24, 2018, 07:27:40 PM

İlginç bir projeymiş ilk defa duydum böyle bi sistemi. Çalışan ürünü olan projeler her zaman ilgi çeker supply sayısı da epey bi düşük yani başlığı açan arkadaş haklı olabilir. Biraz almak gerek.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 07:36:54 PM

konuyu yeni açıldı zannettim inceledim hoşuma gitti fakat eski konuymuş ve değeri düşmüş.bu piyasada gerçekten çok fazla coin ve rekabet oldugundan dolayı heralde çoğu yok olup gidiyor.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 24, 2018, 11:59:17 PM

ben açıkçası Playkey (PKT) in hidden gem olduğunu düşünmüyorum bana biraz populist bir yaklaşım gibi geldi
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 06:15:52 AM

pkt hayal kırıklığıdır gem filan değildir. gem olan proje kendini belli eder yaklaşık 6-7 aydır var olan bi proje hic bir atraksiyonunu görmedim. en son bunaldım elden cıkardım son artışta. o seviyelere geleceğini hayatta düşünmüyorum artık. ocak ayındaki boğa gibi bi boğa da artık gelemeyeceğine göre, hayal kırıklığı olarak kalacak bir projedir pkt
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: