Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:40:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Gonetwork hakkında  (Read 486 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 27, 2018, 10:08:57 PM
Last edit: February 07, 2018, 10:53:25 AM by hirozaki faraday

Gonetwork blockchain ağıyla ilgili en büyük sorun olan yavaş ve yüksek ücretli işlemlerin üzerine yoğunlaşmıştır. GoNetwork ayrıca off-chain teknolojisini kullanarak Dolayısıyla, tipik yüksek frekanslı iş akışlarında, işlem maliyeti, işlemlerin doğrudan Ethereum'da yürütülmesinden birkaç kat daha düşük olacaktır buda ethereum'u daha hızlı yapacak. Ayrıca off-chain yani zincir dışı işlemle işlem maliyeti azaltılacak. Altyapı olarak kapalı olan ethereum için hızlı, ucuz ve düşük gecikmeli bir mobil ağ oluşturmayı planlıyorlar.  Ekipte daha önce mobil ağlarla ilgili tecrübesi olan 1 milyondan fazla kullanıcısı olan gençler arasında en büyük vieo sosyal ağlarından biri haline gelen Dubsquad'ı kuran Rashid Khan gibi uzman kişileri barındırıyor. Telegram grubunda 50.000 üstünde kullanıcı bulunduruyor

toplam token sayısı: 100 milyon. (İCO'da 50 milyonu satılacak)
|açık|whitelist: https://gonetwork.co/whitelist

güncel icoları takip etmek için https://t.me/faraday_ico telegram grubuna gelebilirsiniz

artık twitterdayım https://twitter.com/hirozakifaraday
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 27, 2018, 10:19:46 PM

Whitelistten 3 tane kapattım şimdi ama githubda buna rastladım https://github.com/ico-check/ico-check/issues/12 . Gonetwork hakkında bir düşüncesi olan var mı?

Bende 2 tane aldım ingilizce peek yok anlamadım bunları ama geleceği parlak tokenlerden birisi kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum bunu.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 27, 2018, 10:27:04 PM

Whitelistten 3 tane kapattım şimdi ama githubda buna rastladım https://github.com/ico-check/ico-check/issues/12 . Gonetwork hakkında bir düşüncesi olan var mı?

Bende 2 tane aldım ingilizce peek yok anlamadım bunları ama geleceği parlak tokenlerden birisi kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum bunu.

vancouver'da duzenlenen ethereum hackathon'u kazanan takimin projesi aslinda ama boyle kucuk detaylar olunca benim migdem bulanıyor. ian balina'da advisorslar arasında sırf reklam için diye düşüniyorum.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 27, 2018, 11:54:53 PM

bunun dışında dünyanın en sacma bounty kampanyasını da yürütüyor gonetwork. ne spreadsheet var ne de dogru düzgün bir bounty manager. hype'i cok yüksek olsa da sıcıp batıracaklar gibi bir his var içimde
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 11:30:31 AM

Yatırım yapacak biri var mı?
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 11:38:48 AM

Bana çok sıcak gelmedi. Başarılı olamayacaklar gibi.Ben uzak durmayı tercih ediyorum
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 12:04:46 PM

bounty olarak gerçekten mide bullandırıcı bir sistemleri var imza kampanyasına girmiştim fakat çok pişman oldum proje ne kadar güçlü olsa da ödül programları konusunda sınıfta kaldılar

samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 01:55:54 PM

bunun dışında dünyanın en sacma bounty kampanyasını da yürütüyor gonetwork. ne spreadsheet var ne de dogru düzgün bir bounty manager. hype'i cok yüksek olsa da sıcıp batıracaklar gibi bir his var içimde
Dediklerinize katılıyorum hocam. Ben de öyle düşünüyorum açıkça söylemek gerekirse. İmza kampanyasına katılmayı düşünmüştüm ben de ama ilgisiz olduklarını görünce vazgeçtim.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
January 28, 2018, 02:15:40 PM

Gonetwork imza kampanyasında kaçan çok  kişi var. Bazı projeleri anlamak mümkn değil. Tanıtım yeterli olmazsa proje nasıl başarılı olacak? Ekibin hackathon kazanması ilginç bir ayrıntı olmuş.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 03:57:31 PM

6 hafta bu coinin imzasinda kaldim. adamlar her seyden habersiz. arkadas konustu bu isi yonetenle ceosu ile. hicbir sey net degil. bakalim beklentim yok ama emeğimin de karsiliginin verilmesini isterim.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 28, 2018, 04:36:46 PM

gonetwork projesine çok güvendiğim ve sağlam ekibi olan bir proje fakat bounty yönetimi tam bir felaket uzak durulması lazım bountyden terletti yani o konuda hiç güvendiğimi söyleyemem verdikleri ödül de bir şey olsa
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 28, 2018, 05:35:00 PM

Projesinin ekibinin basarili ve birinciliklerle dolu oldugunu duydum, ico falan katilan var mi ben hicbir seyine katilmadim ama umarim katilanlar icin iyi olur
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 28, 2018, 05:43:58 PM

bana çöp bi proje gibi geliyor. bountylerindeydim haftalık 2 dolar falan dediler. arkama bakmadan çıktım direk. olur mu böyle şey?

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 28, 2018, 09:02:31 PM

arkadaşlar başlik bounty  başligi değil.  varsa bounty başligi altında bu tarz paylaşımlar yapılsa cok daha etkili olur diye düşünüyorum hem bir sıkıntınız varsa ve başlikta da ilgili ve bilgili bir arkadaş varsa belki size yardımcı olur.burada sadece sayfayi doldurmaktan başka bişi olmaz belli ki herkesin derdi var bounty ile ilgili ama yapacak bişi yok gonetwork hakkında başlik ama projeyle ilgili hiçbir bilgi yok. o yüzden önerim bounty başligina gitmeniz. çöp proje felan değil adamlar vitalik ile direkt bağlantili bu kadar insan var en kötü projenin hype kısmı yeter.. zaten o kadar ico gördük doğru düzgün kaç tane proje gerçekten reel tarafa bişiler katabilmiş onu da düşünün bu piyasa da projelerin hype kısmı yürütüyor projeyi sonra ki kısım team'de bitiyor. gereken ilgi verilmiş belli ki sizde biraz pay alırsınız yada almazsınız size kalmış tabi ki..

nucleus ile birlikte beklenilen bikaç projeden birisi gonetwork diğeri bee token arcblock wepower projeler bunlar şu anda e nucleus hype'i ucunca tabi benim tahminim büyük bir borsa ile anlaşti ve crowdsale kısmını iptal edip o kadar millet bekliyor vs diye heralde airdrop yapalim dediler. şimdi nucleus cekilince onun yatırımcıları illa ki kayacaktir bir yerlere gonetwork buradan bile faydalanabilir diye düşünüyorum. ytd olarak belirteyim siz yine kendi araştirmanizi kendiniz yapin.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 28, 2018, 09:17:46 PM

arkadaşlar başlik bounty  başligi değil.  varsa bounty başligi altında bu tarz paylaşımlar yapılsa cok daha etkili olur diye düşünüyorum hem bir sıkıntınız varsa ve başlikta da ilgili ve bilgili bir arkadaş varsa belki size yardımcı olur.burada sadece sayfayi doldurmaktan başka bişi olmaz belli ki herkesin derdi var bounty ile ilgili ama yapacak bişi yok gonetwork hakkında başlik ama projeyle ilgili hiçbir bilgi yok. o yüzden önerim bounty başligina gitmeniz. çöp proje felan değil adamlar vitalik ile direkt bağlantili bu kadar insan var en kötü projenin hype kısmı yeter.. zaten o kadar ico gördük doğru düzgün kaç tane proje gerçekten reel tarafa bişiler katabilmiş onu da düşünün bu piyasa da projelerin hype kısmı yürütüyor projeyi sonra ki kısım team'de bitiyor. gereken ilgi verilmiş belli ki sizde biraz pay alırsınız yada almazsınız size kalmış tabi ki..

nucleus ile birlikte beklenilen bikaç projeden birisi gonetwork diğeri bee token arcblock wepower projeler bunlar şu anda e nucleus hype'i ucunca tabi benim tahminim büyük bir borsa ile anlaşti ve crowdsale kısmını iptal edip o kadar millet bekliyor vs diye heralde airdrop yapalim dediler. şimdi nucleus cekilince onun yatırımcıları illa ki kayacaktir bir yerlere gonetwork buradan bile faydalanabilir diye düşünüyorum. ytd olarak belirteyim siz yine kendi araştirmanizi kendiniz yapin.

Forumun genelinde durum böyle Ins konusuna hiç girmediniz anladığım kadarıyla.O konuda 20-30 mesajı olan bir arkadaşı çekip sorsan proje ne hakkında diye bileceğini sanmıyorum.Umarım ilerleyen zaman diliminde bu sorunu forum olarak aşabiliriz.Yine de bounty konusunda 3-5 kuruş için kurnazlık yapan projelere biraz daha temkinli yaklaşmakta fayda var ama gonetwork ile ilgili olayı tam olarak bilmiyorum.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
January 29, 2018, 05:51:41 AM

Onu bunu bilmem ama gonetwork ekibi çok uzattı olayı, artık net birşeyler görmek istiyor topluluk. Neredeyse aylardır açık whiteliste telegramda 55 bin kişi var daha ne bekliyolar Huh
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 03, 2018, 04:24:30 PM

başlığı düzenledim.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 03, 2018, 04:39:02 PM

çok ilgimi çeken bir proje olmuştu. icosuna da katılmayı düşünüyordum ama fırsat bulamadım. daha dogrusu unuttum. kaldı öyle. şimdi dağda solda bazı olumsuz yorumlar görüyorum. vallahi anlam veremedim pek. bana gayet mantıklı bir proje gibi geldi.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 03, 2018, 04:47:24 PM

çok fazla olumsuz yazı okudum bu token hakkında. girmeyi düşünmüyorum ben. kaçacaksa kaçsın. her şeyi yakalamak zorunda değiliz bence.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
February 03, 2018, 06:51:45 PM

ethereumdan vazgeçmeden ethereum destekleyen bır token hıc bır zaman coın olmayı dusunmuyorlar yanı arada kalmamıslar ve güzel reklam yaptılar bence girilir gayette güzel getirisi olacagını sanıyorum
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: