Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:46:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Fazladan yada kullanmadığı cex.io hesabı olan  (Read 168 times)
kingofrogues07 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
January 28, 2018, 02:32:40 AM
Last edit: January 28, 2018, 03:04:10 AM by kingofrogues07

Merhaba Arkadaşlar

Fazladan ya da kullanmadığı cex.io hesabı olan varsa bir tanesini bana verebilir mi? Bildiğim kadarıyla mail vb. değiştirilip kullanılabiliyor. Onaysız ve mümkün olduğunca boş bilgi girilmemiş bir hesap olması tercihimdir.

İlgilenen arkadaşa sembolik olarak 4 dolarlık bir crypto para(btg hush vb. hangi wallet'i) yada eşdeğer havale/eft(15 lira) göndereceğim teşekkür babında.

Ciddi güven gerektirecek bir ilan değil ama yinede yazayım bu forumda yeniyim fakat forum donanımda yüksek refli eski hesabım var.

İyi forumlar
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 28, 2018, 07:45:44 AM

15 TL kısmı şaka ise komik, değilse daha komik. Kim neden kimlik ve kredi kartı onaylı hesabını böyle saçma bir ücret için versin ki?
kingofrogues07 (OP)
Member
**

View Profile
January 28, 2018, 06:05:53 PM

15 TL kısmı şaka ise komik, değilse daha komik. Kim neden kimlik ve kredi kartı onaylı hesabını böyle saçma bir ücret için versin ki?

Onaysız ve bilgisiz boş hesap yazdığımı belirttim zaten. Sadece signup yapılıp bırakılmış. 15 sn de signup doldurulmuş bir hesap için 1000 lira isteyen ölücülerden isen o ayrı sen konuyu ignore edebilirsin.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:35:38 PM

cex.io gibi iğrenç bir borsayı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
faiz komisyonlar ve yüksek değerlemeler ile resmen kullanıcıyı ablukaya almaya çalışan bir borsa.
ripple de walleti kilitleme ile insanları mağdur ettikleri unutulmadı.
ben ordaki hesabımı kapattım.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 29, 2018, 01:04:23 AM

Onaysız ve bilgisiz boş hesap yazdığımı belirttim zaten. Sadece signup yapılıp bırakılmış. 15 sn de signup doldurulmuş bir hesap için 1000 lira isteyen ölücülerden isen o ayrı sen konuyu ignore edebilirsin.

madem 15 saniyede açılıyor aç kullan kardeşim o vakit : )
mehmetlbj
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 29, 2018, 03:53:12 AM

pazar alaninda sorarsan daha cok yardimci olurlar
kingofrogues07 (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 12:06:51 AM

pazar alaninda sorarsan daha cok yardimci olurlar

orayada yazmıştım hocam. ama tekrar registration açmalarını bekleyeceğim sanırım.
CXath1
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
January 30, 2018, 08:01:01 AM

bende baktım şimdi yen, üyelik geçici olarak almıyorlar.

Kredi kartı komisyonları yüksek. Para çekimleri sıkıntılı. Transfer ücretleri pahalı.

Hocam merakımdan soruyorum sen ne yapmak istiyorsun bu borsa ile ilgili?

HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 31, 2018, 04:48:49 PM

Hen 4-5 dolarlık komik bir teklif yapıyorsunuz hemde dalga geçer gibi 15 saniyede açılıyor diyorsunuz. Açılıyorsa 15 saniyenizi ayırıp hesabınızı kendiniz açın, hesap satın almak için buralarda zamanınızı boşa harcamayın. Şimdiye kadar 1000 tane hesap açmıştınız burdaki yorumlara cevap verene kadar  Wink
kingofrogues07 (OP)
Member
**

View Profile
February 16, 2018, 01:16:08 PM

bende baktım şimdi yen, üyelik geçici olarak almıyorlar.

Kredi kartı komisyonları yüksek. Para çekimleri sıkıntılı. Transfer ücretleri pahalı.

Hocam merakımdan soruyorum sen ne yapmak istiyorsun bu borsa ile ilgili?

Kredi kartı ve banka kartı  ile alım yapılabiliyor ve para çekilebiliyor sadece bu özelliği için istedim aslında. Para çekme amaçlı kullanmak için.

Bir ara açmışlardı üye alımını açtım hesabı hatta bir kaç tane de fazla açtım. Her biri 15 saniye sürdü. İsteyen olursa verebilirim.

Şunuda yazmak lazım bu forumda forum donanımdaki mezarcılardan bile beter bir kitle var. Adamlar nefes alsa ondan bile bir şey çıkarmaya çalışacak hatta çıkarsa onuda beğenmeyecek...
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 21, 2018, 11:44:15 AM

Benim cex hesabını bitürlü onaylatamadım ben onaylatabilip yardımcı olana 1000TL verebilirim. supporttan 3 4 aydır cevap alamıyorum kyc için daha önce kullanıyordum kyc için durdurular verified üyelik ama kyc den dolayı btc deposit alamıyorum.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1070
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
February 21, 2018, 01:56:46 PM

Benim cex hesabını bitürlü onaylatamadım ben onaylatabilip yardımcı olana 1000TL verebilirim. supporttan 3 4 aydır cevap alamıyorum kyc için daha önce kullanıyordum kyc için durdurular verified üyelik ama kyc den dolayı btc deposit alamıyorum.

skype ekle pc ye geçince yardımcı olayım

Pages: [1]
  Print  

Jump to: