Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:37:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: .  (Read 287 times)
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
January 28, 2018, 08:19:04 PM

Bazılarımız bütün geleceğimizi bu kripto paralara bağlarken Wozniak gibiler de olsa da olur olmasa da olur kafasında oluyorlar veya eğlencesine bu dünyaya giriyorlar.
Biz kendimizi bu adamla aynı kefeye koyup 'Birazını satmamıştır', 'Satıp başka coinler almıştır' diyemeyiz bence.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
1715027845
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715027845
Reply with quote  #2

1715027845
Report to moderator
1715027845
Hero Member
*

Ignore
1715027845
Reply with quote  #2

1715027845
Report to moderator
1715027845
Hero Member
*

Ignore
1715027845
Reply with quote  #2

1715027845
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 09:29:08 PM

Bir kişi ile crypto piyasasını ve bitcoini değerlendirmek yanlış olur diye düşünüyorum. Piyasa da düşüşlerin olması oldukça doğal bir durum burada tek yapılması gereken sabırlı olmak.

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
January 28, 2018, 09:30:20 PM

Bize ne kardeşim senin tüm Bitcoinlerini satıp satmadığından bu adamlarda ne zaman ellerindekileri satsa spekülasyon yapmak ve fiyatı düşürmek için garip açıklamalarda bulunuyorlar. Bizi ne ilgilendiriyor senin Bitcoin'ini satman? Neden böyle bir şey söyleme gereği duyuyorsun?
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:32:18 PM

“Sürekli olarak numaralara bakıp, numaraları önemseyen insanlardan birisi olmak istemiyorum”. Böyle bir şeye hayatımda ihtiyacım yok

adam zaten zengin neden ihtiyacı olsun ki Cheesy
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
January 28, 2018, 09:38:26 PM

“Sürekli olarak numaralara bakıp, numaraları önemseyen insanlardan birisi olmak istemiyorum”. Böyle bir şeye hayatımda ihtiyacım yok

adam zaten zengin neden ihtiyacı olsun ki Cheesy

O halde neden Bitcoin'e yatırım yaptı? Bu herifler tamamen spekülatör ve piyasanın ayarlarıyla oynamaya çalışıyor bir nevi Bitcoin üzerinden kendi reklamlarını yapıyorlar. Siz farkında mısınız bilmiyorum ama bütün isimlerin tek tek Bitcoin satın aldığı ortaya çıkıyor, bunu kendileri itiraf ediyorlar. Tüm dünya Bitcoin satın alırken ve bu teknolojinin takipçisi olurken uzun vade de Bitcoin'in kazandırmama şansı yoktur.
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 10:10:02 PM

Steve tüm Bitcoinlerimi 20.000 den sattım diyorda düşünce tekrardan aldım, az daha düşse de gene alsam demiyor, niye desin sistemde gizlilik esas, Bitcoin bağımlılık yapar.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
January 28, 2018, 11:02:37 PM

Wozniak bilgisayar camiasında guru dur öyle paraya ihtiyacı olan bir insanda değil zaten.adam değişimi yaşamak istiyor
apple bilgisayarı eline havya alıp lehimleyerek imal edip programlamış bir adamdan bahsediyoruz kulak vermek lazım.
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 28, 2018, 11:04:23 PM

Steve Wozniak Bitcoini 700 dolardan almış ve 20.000 dolardan satmış anladığım, fazlasıyla kazanmış ve nakite çevirmiş, kimbilir kaç adet almıştır doğal olarak artık ekran başında beklemesine gerek kalmamıştır. Kişisel kararıdır, burada Bitcoinle ilgili bir yorum ben göremedim.

Ben de bu kadar kar elde etsem ben de elimdeki bitcoinleri satardım.Belki fiyatı düştükten sonra Steve Wozniak tekrardan bitcoin satın almış olabilir.Bu tarz önemli kişilerin bitcoinlerini satması piyasa bir panik havası oluşturabilir buna dikkat etmek lazım.

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 10:16:31 AM

Adam parayı kırmış, en yüksek fiyattan satış emri vererek kar üstüne kar yapmış. Satış yaptığı Bitcoin hacmi yüksektir. Karı milyonlarca doları bulmuştur.
headache1327
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 30, 2018, 07:47:49 PM
Merited by fullypak (10)

Stephen Gary Wozniak bilgisayar mühendisi ve Apple şirketini Steve Jobs ile birlikte kuran kişidir. Birlikte Apple I ve Apple II geliştiricisidirler. Stephen iyi bir yatırımcıdır. Bitcoine yatırım yapmış ve kar etmek için zirveden satış yapmış. Gayet normal bir durum.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 30, 2018, 08:15:13 PM

Zaten ihtiyaç duymadığını sadece eğlence maksdıyla girdiğini söylemiş. Sonrasın da gelen açıklamalar ise Steve Jobs'a mezarında takla açtırmıştır. Bu teknoloji ya da sanal paraları balon olarak yorumlamak bana ciddi olarak komik ve fırsatçılık gibi geliyor. Zengin olanlar daha zengin olmak için her türlü işe giriyorlar, BTC fırsatını kaçırmazlar gibime geliyor. Fakir ise bir umut içinde bu piyasaya giriyor. Çıkarılan bütün karalama kampanyaları bu adamları umudundan ediyor. BTC balon değil siz balonsunuz  Wink

nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 08:20:24 PM

Wozniak akıllı adam bunun bir balon olmadığının farkıdna ve gelecekte daha fazla kullanılacağını biliyor ancak kısa süre de kendisine iyi para kaznadırdığı için satmak cazip gelmiş olabilir.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █