Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:25:55 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye'de bir ilk! Pasha Jewellery BTC Kabul Ediyor!  (Read 834 times)
finbad
Full Member

Activity: 215
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 05:29:24 PM

Büyük miktarda nakit para taşımak yerine Bitcoin ya da Litecoin ile ödeme yapmak daha mantıklı. Altın ve elmas ticareti yapanlar bu ödeme şekillerini kullanacaklardır. Bazı sektörler kayıtdışı çalışmayı benimsemiş. Herkes vergisini ödesin.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
June 21, 2019, 12:03:22 PM

17 Haziran tarihinde ilk Bitcoin ile mücevher/kuyum satışını gerçekleştirdik! Sadece 4 dakikada aktarım gerçekleştirildi Smiley
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
June 21, 2019, 08:44:10 PM

Büyük paraların döndüğü bu alanda atılan güzel bir adım olmuş. Zamanla başka kripto paraların eklenmesiyle daha çok seçenek sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşılabilir. Kimse cebinde bir tomar parayla gidip alışveriş yapmak zorunda kalmayacak.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
June 21, 2019, 11:04:54 PM

17 Haziran tarihinde ilk Bitcoin ile mücevher/kuyum satışını gerçekleştirdik! Sadece 4 dakikada aktarım gerçekleştirildi Smiley

Benim aklıma şöyle bir soru geliyor.

Diğelim biri sizde 100 bin tl lik mücevher karşılığı sizin adresinize bitcoin gönderdi.

Bunun kabul edilebilirliği nedir ?

Siz bitcoinleri hesabınıza aldıkdan sonra  bu mücevherleri çalınmış olarak gösterebilir misiniz ?

Hani hep kötüyü düşünmek adına söylüyorum...

Böyle bir senaryoda müşteri size bitcoini gönderdi sizde mücevheri verdiniz ama adam gittikten sonra çalıntı ihbarı yaptınız. yada ilk etapta bitcoinler cüzdana geldikden sonra mücevherleri vermediniz.

Size bitcoini gönderen şahsı bu durumda ney koruyacak ? nasıl hak iddia edicek ?
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
June 23, 2019, 01:31:49 PM

Oldukça güzel gelişmeler bunlar, kripto paraların giderek yaygınlaşacağı ve kullanımının artacağı anlamına geliyor. Önümüzdeki yıllarda benzer haberlerin daha da artacağına inanıyorum.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
June 23, 2019, 05:05:42 PM

Yeni bir haber değilmiş ama konu yeniden ortaya çıkınca ancak şimdi gözüme takıldı herhalde. Neyse gayet güzel bir haber, diğer işletmeler de umarım Bitcoin ile ödeme konusunda kendilerini geliştirirler.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 23, 2019, 05:57:30 PM

Altın almak mümkün mü?
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
June 24, 2019, 03:04:22 PM

Benim aklıma şöyle bir soru geliyor.

Diğelim biri sizde 100 bin tl lik mücevher karşılığı sizin adresinize bitcoin gönderdi.
.....................
Size bitcoini gönderen şahsı bu durumda ney koruyacak ? nasıl hak iddia edicek ?
Bu durumun nakit ödeme ile bir farkı olmadığını düşünüyorum.

Büyük paraların döndüğü bu alanda atılan güzel bir adım olmuş. Zamanla başka kripto paraların eklenmesiyle daha çok seçenek sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşılabilir. Kimse cebinde bir tomar parayla gidip alışveriş yapmak zorunda kalmayacak.
İlk adım, bir sonraki adımları da beraberinde getirecektir Smiley

Oldukça güzel gelişmeler bunlar, kripto paraların giderek yaygınlaşacağı ve kullanımının artacağı anlamına geliyor. Önümüzdeki yıllarda benzer haberlerin daha da artacağına inanıyorum.
Kesinlikle, virus yayılıyor Smiley

Yeni bir haber değilmiş ama konu yeniden ortaya çıkınca ancak şimdi gözüme takıldı herhalde. Neyse gayet güzel bir haber, diğer işletmeler de umarım Bitcoin ile ödeme konusunda kendilerini geliştirirler.
Yavaş yavaş da olsa kesinlikle gelişmeler görmemiz mümkün.

Altın almak mümkün mü?
Evet, Bitcoin&LTC ile altın alabilirsiniz!
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
June 24, 2019, 08:21:58 PM

İki taraf için de win-win durumu olmuş denilecek güzel ve akılcı bir çalışma. Bitcoinle ya da daha sonra eklenecek diğer kripto paralarla pırlanta vb değerli madenleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde alıp satabiliyor olmak ticarete yeni ve rahatlatıcı bir soluk getirecektir.

leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
June 26, 2019, 06:27:23 PM

Bunun gibi uygulamalar çoğaldıkça kripto paranın günlük hayatta kullanımı artacaktır. Ama esas sorun olan fee ücreti ve stabil olmayan kur günlük kullanım ve alışverişin önündeki en büyük engellerdir.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
June 27, 2019, 07:57:04 AM

Tebrik ediyorum arkadaşları, bu haberler sayesinde diğer firmalarda bu tür şeyler yapmaya başlayacaktır. Bunu yaparak aslında firma kendisine iyilik yapmış oluyor, müşteri portföyünü büyütmüş oluyor. Elinde kripto parası olan adam için büyük kolaylık.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 27, 2019, 09:22:48 AM

Altın almak mümkün mü?

Komisyon oranı nedir?
Alım sınırı var mıdır?
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
June 27, 2019, 09:58:10 AM

Altın almak mümkün mü?

Komisyon oranı nedir?
Alım sınırı var mıdır?
Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz. Sizi mağazamıza da bekleriz. Özel mesaj atıyorum size..
Alım sınırı yok.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 27, 2019, 10:02:28 PM

Çok iyi haber. Tamam kâr peşindeyiz ama insanların BTC veya birtakım kripto paralar ile ödeme yapma fikrine sıcak bakması gerekiyor artık. İşletmelerin de bu yönde adımlar atması şart tabi. Şimdilik sadece BTC için bile böyle gelişmeler görsek yeter bence.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
June 30, 2019, 11:19:24 PM

Çok iyi haber. Tamam kâr peşindeyiz ama insanların BTC veya birtakım kripto paralar ile ödeme yapma fikrine sıcak bakması gerekiyor artık. İşletmelerin de bu yönde adımlar atması şart tabi. Şimdilik sadece BTC için bile böyle gelişmeler görsek yeter bence.
Kripto ile ödemeler gayet pratik aslında, yayılacağına kesinlikle inancım tam.

Tebrik ediyorum arkadaşları, bu haberler sayesinde diğer firmalarda bu tür şeyler yapmaya başlayacaktır. Bunu yaparak aslında firma kendisine iyilik yapmış oluyor, müşteri portföyünü büyütmüş oluyor. Elinde kripto parası olan adam için büyük kolaylık.
Pasha Jewellery olarak bir ilki gerçekleştirmekten gayet memnunuz, adaptasyona bir yerden başlamak gerekli Smiley
Bunun gibi uygulamalar çoğaldıkça kripto paranın günlük hayatta kullanımı artacaktır. Ama esas sorun olan fee ücreti ve stabil olmayan kur günlük kullanım ve alışverişin önündeki en büyük engellerdir.
Feeler gayet iyi durumda fakat fiyatların stabil olmaması engel sayılabilir ama işletmelerin ve müşterinin volaliliteden dolayı oluşan zararını engelleyen aracı uygulamalar da mevcut.
İki taraf için de win-win durumu olmuş denilecek güzel ve akılcı bir çalışma. Bitcoinle ya da daha sonra eklenecek diğer kripto paralarla pırlanta vb değerli madenleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde alıp satabiliyor olmak ticarete yeni ve rahatlatıcı bir soluk getirecektir.
Kesinlikle haklısınız, kriptolar kolaylık.
Ardaa
Jr. Member
*

Activity: 33

View Profile
July 01, 2019, 01:03:45 AM

Merhaba,

Btc veya Ltc ile külçe altın (gram altın) da alabildiğimizi belirtmişsiniz. 0.995 saflıkta 100 gram altın alsam altının güncel fiyatının ne kadar üzerine satış yapıyorsunuz?
Altını TL ile nakit alsam da aynı komisyon oranı mı geçerli?
İrtibata geçebileceğimiz bir telefon numarası paylaşabilir misiniz?
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
July 01, 2019, 07:48:13 AM

Arkadaşları tebrik ediyorum, çok akıllıca bir iş yapıyorlar ödeme çeşitliliğini ne kadar artırırsa, bir firmanın müşteri potansiyeli de o kadar artar, şimdi elinde kripto parası olup da altın almak isteyenler için alternatif bir yol ortaya çıktı, parasını normal paraya çevirmeden bitcoinle alış veriş yapabilecekler.
mugt
Member
**

Activity: 183
Merit: 35

View Profile
July 01, 2019, 09:45:45 AM

Merhaba,

Btc veya Ltc ile külçe altın (gram altın) da alabildiğimizi belirtmişsiniz. 0.995 saflıkta 100 gram altın alsam altının güncel fiyatının ne kadar üzerine satış yapıyorsunuz?

Altın almak mümkün mü?

Komisyon oranı nedir?
Alım sınırı var mıdır?
Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz. Sizi mağazamıza da bekleriz. Özel mesaj atıyorum size..
Alım sınırı yok.

İlk mesajınızdaki gönderiye ekleseniz iyi olacak. Aklıma benimde ilk geldi. Arkadaşların sorularına aynen katılıyorum. Hatta buna özel satış sayfası yaparsanız. Müşteri kitlenize dahil olabilirim Smiley Hatta Whatsapp üzerinden alım yapabilirsek süper olur Smiley
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
July 01, 2019, 10:26:28 AM

Merhaba,

Merhaba Arda Bey, ne yazık ki ziynet altın satmamaktayız. Franco Fontana, Roberto Bravo gibi orijinal Fantazi takılar, pırlanta koleksiyonlarımız var.

Arkadaşları tebrik ediyorum, çok akıllıca bir iş yapıyorlar ödeme çeşitliliğini ne kadar artırırsa, bir firmanın müşteri potansiyeli de o kadar artar, şimdi elinde kripto parası olup da altın almak isteyenler için alternatif bir yol ortaya çıktı, parasını normal paraya çevirmeden bitcoinle alış veriş yapabilecekler.
Merhabalar, çok teşekkür ederiz herkes için kazançlı bir alternatif oluşturmaya çalışıyoruz Smiley

İlk mesajınızdaki gönderiye ekleseniz iyi olacak. Aklıma benimde ilk geldi. Arkadaşların sorularına aynen katılıyorum. Hatta buna özel satış sayfası yaparsanız. Müşteri kitlenize dahil olabilirim Smiley Hatta Whatsapp üzerinden alım yapabilirsek süper olur Smiley
Merhaba, Arda Bey'e açıkladığımız gibi maalesef ziynet altın bulunmamakta. Modern tasarımlı fantazi takılara, pırlanta koleksiyonlarımıza göz atmak isterseniz bekliyoruz Smiley

Google üzerinden " https://g.page/pashajewellery?share  " konum, adres ve numaraya ulaşabilirsiniz.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 02, 2019, 07:24:55 AM

Yani pırlanta alyın gibi eşyaların alınması oldukça radikal bir karar olmuş hizmet sektörü olsa bunu rahatlıkla anlarım.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: