Bitcoin Forum
June 23, 2024, 08:46:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum[ETH] Yakın Zamanda 5 Bin TL'yi Görecek Mi?  (Read 565 times)
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 04, 2018, 07:44:36 PM

Görmesi çok yüksek bir ihtimal, yerinde saymaktansa her geçen gün gelişmeye ilerlemeye çalışan bir sistemle hareket ediyor ether. Dolayısıyla 5000 elbet olabilir ama piyasa bu haldeyken bu ne zaman gerçekleşir bilemiyoruz.
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 08:02:27 PM

Şu ülkeleri yönetenler izin verseler  20 bini bile görür. Ama çin, kore, hindistan derken liste uzayıp gidiyor.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
February 04, 2018, 11:34:55 PM

ben göreceğini düşünüyorum, yüksek bir hedef değil, 5000 tl yi geçmesi zor değil, 1500 dolar gibi bir seviyeye gelmesi demek olur bu bunu da çok rahat yapar ETH.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 05, 2018, 05:40:01 AM

bitcoinin haretlenmesi ile etherium da hareketlenecektir.ve bitcoin için de en geç mart nisan aylrında x3 veye x4 kat yapacağı söyleniyor bu durum olursa etherium da rahat rahat x3 veya x4 yapacaktır bu da demek olur ki 10.000 tl bile bulur diye düşünüyorum.

lxjtian
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 09:55:35 AM

Güncelleme süreci bitince ethereum giyatı çok hızlı çıkış yapacak. Ben birden iki kat artmasını bekliyorum. Onun için hazırlıklarını yaptım düşük fiyatlardan biraz stok yaptım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 05, 2018, 10:34:54 AM

Ethereum'un biraz medyada insanlara dillendirilmesi gerekiyor . Şuan kripto para denince akla bitcoin geliyor . Ripple ile ilgili haber paylasılsa bile baslık btc resminde oluyor . Medya yönü cok kuvvetli btc nin .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 05, 2018, 11:13:40 AM

ETH gidecek gitmesine de hala göbekten btc ye bağlı , maalesef BTC rahat durmuyo. BTC şöyle 1 ay filan yava hareket etse hafif yükseliş ETH de hakettiği yerlere gelecek. Ancak Böyle bir hareket BTC nin karakterine aykırı. Henüz BTC bu seviylerde olmasına rağmen. ETH de BTC bazında ATH sini tekrar yapamadı.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 12:38:30 PM

Piyasada yaşanan bu düşüş süreci sona erdiğinde ilk çıkış yapacaklardan birisi bence Ethereum ve yıl sonunda Ethereum için dillendirilen rakamlar gerçekleşecek, 5.000 dolar için sabırla beklemedeyim.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: