Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:01:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Sonuç Takip Başlığı  (Read 1694 times)
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 05:01:37 PM

fazla katılınca airdroplar bunaltıyor artık, en çok kazandıran bitcoin white oldu
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 03, 2018, 05:25:51 PM

Hangisi sağlam hangisi fake olduğunu bilemezsiniz ki arkadaşlar. Kaç aydır bulduğum airdroplara katılıyorum. Bazılarına bakıyorsun ooo bu iyiymiş siteleri güzel , ekip falan sağlam birden boş çıkıyor. Birde bakıyorsunuz hiç tahmin edemiyorsunuz tokene ciddi para kazandırıyor. Vaktiniz varsa, Sonradan laf etmeyecekseniz katılın gitsin airdrop'lara.
gulubal
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

( https://www.sterlingsovereign.co.uk/)

View Profile
February 03, 2018, 06:14:56 PM

Hangisi sağlam hangisi fake olduğunu bilemezsiniz ki arkadaşlar. Kaç aydır bulduğum airdroplara katılıyorum. Bazılarına bakıyorsun ooo bu iyiymiş siteleri güzel , ekip falan sağlam birden boş çıkıyor. Birde bakıyorsunuz hiç tahmin edemiyorsunuz tokene ciddi para kazandırıyor. Vaktiniz varsa, Sonradan laf etmeyecekseniz katılın gitsin airdrop'lara.

hiç güzel bir ödeme aldığın oldu mu hocam

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:12:55 AM

hiç güzel bir ödeme aldığın oldu mu hocam
güzel ödemelere örnekler ethereum blue, genesis vision, hawala today, başka da vardır illaki ama benim gödüklarem bunlar.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
February 04, 2018, 10:19:37 AM

Bugün Data Token (DTA), IOSToken(IOST) ve Ravelous (Rave) airdrop'tan kazanılan coinleri yatırmış hesaplara,  hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 04, 2018, 11:00:06 AM

Neyin yattığının kime ne faydası var?
Daha faydalı olması açıcından gelecek vadedildiğini düşündüğünüz dropların linklerini paylaşmanız daha faydalı olur diye düşünüyorum...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
voshue
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 4

View Profile
February 04, 2018, 11:11:49 AM

Burada link atmak yasak mı bilmiyorum . Bugün airdropalert tarafından bana mail gelmişti https://airdropalert.com/cms/join/CEEK/a8a34eaf-3e86-32bd-82e2-5de7320f45ca ceek io nun airdropu. Bu site genelde sağlamları gönderiyor zaten bir göz atın.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 04, 2018, 01:48:08 PM

Bugün Data Token (DTA), IOSToken(IOST) ve Ravelous (Rave) airdrop'tan kazanılan coinleri yatırmış hesaplara,  hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Iost ve DTA banada geldi ama reve den ses seda yok Smiley
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 04, 2018, 02:09:43 PM

25 data token 80 cent geldi Smiley
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 04, 2018, 06:02:17 PM

bana hiç viri gelmedi daha :S
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 05, 2018, 01:47:22 AM

iost airdropa katılıştım göndermemler. airdroplar ayrıca bu aralar scam çıkmaya başladı. aslında burada konusu açılanlar dışında katılmak mantıklı değil. zaten airdrop şans işi bazen iyi kazandırıyor bazen 5 kuruş etmiyor

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 05, 2018, 02:04:19 AM

iost airdropa katılıştım göndermemler. airdroplar ayrıca bu aralar scam çıkmaya başladı. aslında burada konusu açılanlar dışında katılmak mantıklı değil. zaten airdrop şans işi bazen iyi kazandırıyor bazen 5 kuruş etmiyor
sende retweetleri yapmadın galiba ben sadece başkasının refiyle üye oldum retweet yapmadım hiç okumadım bile refiyle üye olduğum adama yaradı ben 3.1 aldım Smiley
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 03:33:35 PM

guncelleme: verdigim neo adresine 170 zpt gelmis. adres vermediyseniz girip cekebilirsiniz.
degeri 0.07 usd imis.
kesh.zombie
Full Member

Merit: 101

View Profile
February 05, 2018, 03:42:00 PM

guncelleme: verdigim neo adresine 170 zpt gelmis. adres vermediyseniz girip cekebilirsiniz.
degeri 0.07 usd imis.

çekim işlemini nasıl yapıyoruz hocam?öyle bir seçenek göremedim ben sitede.ben de adres yazmıştım ama henüz birşey gelmemiş.

,........
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 03:46:22 PM

degeri 0.07 usd imis.

çekim işlemini nasıl yapıyoruz hocam?öyle bir seçenek göremedim ben sitede.ben de adres yazmıştım ama henüz birşey gelmemiş.

yanlislikla mew adresi yazmadiysaniz belki yoldadir. ben netracker sitesinden cuzdan yaratip atmistim. koinler yerinde duruyursa belki simdi adres girersiniz olur.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 05, 2018, 04:25:07 PM

Simdaq reddit kampanyasına katılmıştım bugun onlarda yatmış genel olarak waves airdropları karşılıksız kalmıyor para etmese bile gönderiliyor
kesh.zombie
Full Member

Merit: 101

View Profile
February 05, 2018, 05:01:02 PM

degeri 0.07 usd imis.

yanlislikla mew adresi yazmadiysaniz belki yoldadir. ben netracker sitesinden cuzdan yaratip atmistim. koinler yerinde duruyursa belki simdi adres girersiniz olur.
yok hocam mew adresi yazmadım.neon wallet indirip ordan adres oluşturmuştum.cüzdanı açınca zpt görünmüyor ama siz yazdıktan sonra neotracker sitesinden baktım gönderilmiş benimkiler de.oradan görebildim.

,........
ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
February 05, 2018, 05:47:26 PM

Bir süredir sadece telegram airdrop takip ediyorum. Bir iki de imza kampanyasına girmişliğim de var. Bugün hesabıma baktığımda 25 adet Data Token ın gönderildiğini gördüm. Toplam tutarı 1 dolar etmese bile sevindirmedi değil  Wink Bir ara boşa kürek çektiğimi bile düşünmüştüm. Bakalım arkası gelecek mi?  Cool
CryptooGG
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 06:14:08 PM

Bende bir çok airdrop'a katılmıştım ama çoğu gelmiyor içlerinden 1-2 tanesini geliyor anca neden bu durum hakkında bir bilgisi olan varmı acaba katılmakta mı geç kalıyoruz.
ascakan
Sr. Member

Merit: 255

View Profile
February 05, 2018, 08:53:02 PM

Coğu airdropların gelmemesi ilk öncelikle multi sebebiyle Siz yapmışsınızdır(!) ya da adınızı başkası kullanmıştır. Spreadsheetleri takip edip bu tarz durumları telegramdan adminlere bildirmezseniz kesinlikle beklediğiniz coin gelmez ...
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: