Bitcoin Forum
June 16, 2024, 02:48:17 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım yapılacak düşük seviyeli altcoinler arıyorum  (Read 311 times)
kriptogox (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 06:11:37 PM

<0.01$ - 0.08$ arası sağlam projeleri olan supply'si az olan bildiğiniz coinleri arıyorum hocalar.
ICO aşamasından girmekten çekindiğim için borsada halihazırda olan coinler olursa iyi olur (scam vs olayları yüzünden).

Şimdiden öneride bulunan herkese teşekkür ederim.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 28, 2018, 06:16:29 PM

ıCO'dan çekinmek biraz saçma gibime geldi hocam. Zaten scam ico bas bas bağırır bunları basit olarak ayırt edebilirsin. Projesi, temeli, izleyeceği yolları whitepaperi güzelce okuduğunda neyin ne olduğunu anladıysan ve kafana yattıysa gir o icoya. Alt seviyelerde coin arıyorsan borsalara yeni girecek, veya girmiş pump yiyip düşmüş coinlere yönelebilirsin. TNB, QSP takip ettiğim iki coin. Bunları da biraz araştırabilirsin.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 28, 2018, 06:22:29 PM

O kadar iyi analizci olsak tüm parayı basarız kardeşim. Coinmarkette 2. sayfada olan coinlere bakabilirsin.Orada fiyatlara bakarak seçebilirsiniz

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 28, 2018, 06:48:07 PM

sub ve QSP bunları araştırabilirsin marketcapta 2. sayfalarda sağğlam yapıya sahip birçok coin mevcut kendi araştırmanı yap ona göre rahat yatırım yapabilirisin

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
January 28, 2018, 07:01:52 PM

Coinmarketcap'tan bakabilirsin ayrıca tarif ettiğin coinler direkt olarak YoBit'te satılan çöp kriptoparalardır bunlarla asla para kazanamazsın boşuna umutlanma.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 07:02:56 PM

Böyle bir şeyin cevabını verebilen herkes zaten zengindir. Oda bu sorunun cevabıyla zaten uğraşmaz.
Herkes yatırım yaptığı koin veya token i söyleyebilir ama bunlar seni zengin yapacak garantisini kimse vermez.
Bence insanların söyledikleri yerine böyle bir yatırım yapacaksan kendi araştırmanı yapman daha iyi olur.
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 28, 2018, 07:03:16 PM

Coinler arsasında düşük fiyatlı olanlar var. Ancak token almanı tavsiye ederim. Kazanç oranı artan bir yatırım olabilir. Coin ısrarın varsa listeleme sitelerine bak.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 07:14:11 PM

Hocam forumda bir cok coin hakkinda posf acilmis durumda onlari takip edebilirsiniz burada yatirim tavsiyesi beklemek ne kadar dogru olur ki
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
January 28, 2018, 07:22:51 PM

En iyisi güzel bi araştırma yap yada icosu iyi olan bi projeden coin al derim şu aralar piyasada kötü alım fırsatıda olabilir iyi araştırma yapmadan coin alma bence Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 28, 2018, 08:01:14 PM

Iyi okuyup arastirmak lazim icolardan girmeyo pek tavsiye etmem cok riskli olabilir tavsiye olarakta SNC onerebilirim cok gelecek goruyorum o coinde
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
January 28, 2018, 08:22:43 PM

Adet olarak düşük ve ekip ve proje olarak sağlam olan coinler zaten yüksek fiyattan borsalara girer. Farzedelim ki hadi oyle olmadı, o zamanda - saatin içersinde insanlar kapışıyor ve fiyat hemen yükseliyor. yani istediğiniz şey o kadar ütopik bişey ki, dünya üzerinde kripto para ile uğraşan insanların hepsinin gözünden kaçacak ve düşük seviyede kalacak ve biz size tavsiyede bulunacağız ve sizde alacaksınız.

Neden herkesin yaptığı gibi toplam adedine bakmayıp sırf ucuz diye ripple almıyorsunuz.
Türkiyede fanları bile var. Hepsi o kadar mutlu ki 50-100 dolar kesin olacak diyorlar. Keşke onlardaki umudun yarısı bizlerde olsa diyorum bazen. neyse konuyu dağıtmak istemiyorum.

Söylediğin gibi birşey mümkün gözükmüyor.

Sana tavsiye edebileceğim coine gelirsek Tnt. Biraz araştır kafana yatarsa al geç. Hedefinin çok çok altında ama biraz pahalı adam gibi coin arıyorsan HSR.

Eğer haftalık bana para kazandırsın diyorsan Btx.

Yorumumu beğendiyseniz Meritlerinizi esirgemeyiniz  Smiley

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 28, 2018, 08:59:54 PM

Total supply si az demişsinde, ripple nin totalinin ne olduğu ortada ama cent seviyelerinden 3 doları gördü, ha her coin ripple değil fakat bu alemde ne olacağı belli olmaz. Bence DENT i araştırmalısın, 0.035 civarlarında geziniyor. total supply çok fazla fakat şubatta android appleri çıkacak ve kısa vade de vole vurmak istiyorsan bence bir şansını denemelisin. Tahminim bu seviyelerden 0.15 seviyelerine gelecektir en kötü. Ios appleri çıkınca bile fiyatı 1 centin bilmem yüzde kaçıydı ama fiyatın nerelere geldiği ortada.. Yatırım tavsiyesi değildir. Araştır bak ona göre yorumla.. İnşallah şubatın ortalarında bu yazdığımı quote yapıp ben demiştim demek istiyorum Smiley
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:02:54 PM

bence proje sağlam olduktan sonra icoyada girilebilir şahsen yakın zamanda girmeyi düşünüyorum
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 29, 2018, 04:38:54 AM

Total Supply ' i fazla birşey söylebilirim (TEL COİN) ..
Az istiyorsun ama o fiyatlardan hani sağlam projesi olan varsa mutlaka bize de paylaş biz de alalım . Total Supply ' i az olan tokenlerin geçerli olanları aldı yürüdü gitti zaten.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 29, 2018, 05:48:58 AM

Bu sıralar icolar çok popüler ve 3-15 milyon arasında yatırım alan projeler orta vade de 5-15x arasında şekilleniyorlar neden icolara yatirim yapip riske girmiyorsunki?
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
January 29, 2018, 06:26:20 AM

<0.01$ - 0.08$ arası sağlam projeleri olan supply'si az olan bildiğiniz coinleri arıyorum hocalar.

hem cent bölgelerinde hem düsük supply bulmak biraz zor olabilir, en azindan yatirim yapilacaklar arasinda bulmak zor.
coinmarketcap sitesindeki tabloyu fiyata göre artan seklinde sirala ve düsük degerli coinlarin performansini gözlemle: buradan karar verebilirsin aslinda yatirim yapilacaklara veya yapilmayacaklara...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 29, 2018, 12:20:29 PM

size tavsiye edegim düşük coinler mth dgb sc musi icx bunları alın ve bir sene bekleyin en aza on kat bekliyorum ama alıp unutun
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 29, 2018, 12:27:20 PM

Cokta dusuk coinleri bulmayin en azindan 6-8 aydir piyasada olan coinlere bakarsaniz daha iyi olur. Ben param oldukca wrc aliyorum subat ve mart ayinda 2 yeni borsaya gireceklermis belkide binance olabilir
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
January 29, 2018, 02:54:28 PM

forumun turkce bolumunde  ana konuları ingilizceden turkceye ceviren arkadasların dısında  bir kaç kişi var çok sık olmasada arada sırada  alternatif kripto paralar bolumunde  altcoinler hakkında yeni baslık acıp fikirlerini yazıyorlar. bu arkadasları takibine almanı öneririm.

lydian

kimkibu

hirozaki faraday

ilk aklıma gelenler. bunun dışında canerik,hiburak gibi uyelerin postlarınıda surekli takip etmeye calısıyorum. globaldeki baslıkların turkceye cevrilmiş cevirilerini okumayı artık bıraktım.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 29, 2018, 03:38:35 PM

Monetha'yı araştırmanızı tavsiye ederim şuan söylediğiniz fiyat aralığında değil ama en azından ico fiyatına yakın bir seviyede, türkçe forumda da bayağı popüler mutlaka farketmişsinizdir Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: