Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:28:00 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Emin Çapa "Kripto Paralar" Programı  (Read 330 times)
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 21, 2018, 05:53:51 AM

ben açıkçası emin çapanın kripto paralar ile bu kadar yetkin olduğunu düşünmüyorum, yani çok fazla bir şekilde ekonomi bilgisi var, burası kabul ama kripto paralar çok daha farklı
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
April 21, 2018, 10:22:28 AM

Bu adam harika biri, her konuda okadar araştırarak ve sorgulayarak program öncesi hazırlanıyor helal, ayrıca matematiksel verilerden de hat safhada yararlanıyor. Para dedektifi diye de programı vardı halen varmı denk gelmiyorum ancak bir dönem takip ediyordum sanırım kripto paralarla ilgili programı da para dedektifindedir.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 21, 2018, 12:36:48 PM

Mesaj yazmak için aylar önceki konuları nasıl buluyorsunuz (: tekrar bir program mı yayınlandı diye düşündüm, eski konu olduğunu sonradan gördüm.

ben açıkçası emin çapanın kripto paralar ile bu kadar yetkin olduğunu düşünmüyorum, yani çok fazla bir şekilde ekonomi bilgisi var, burası kabul ama kripto paralar çok daha farklı

Altyapısı sağlam, araştırmayı seven ve zeki biri. Eminim ki bu forumdaki birçok kişiden daha yetkindir Cheesy

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 03:02:26 PM

Başlık bayağı eskiymiş ben de kendi kendime yine bir böyle bir programı kaçırdım herhalde diye düşünüyorum. Cahilce konuşulmadıkça kripto ve bitcoin ile ilgili programlar yapılması iyi olur elbette.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
April 21, 2018, 03:52:24 PM

Emin çapa nın bütün programları oldukça bilgilendirici. Özellikle iyi ve başarılı analizleri oluyor. Bu programı da beğendim ama arkadaşın da dediği gibi biraz eski program. Faydalı yine de. Böyle programların artması temennisiyle..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 21, 2018, 08:09:06 PM

Faydalı bir program olduğunu düşünüyorum. Cnn Türkdeki bu tartışma programları hep insanların ilgisini çekmeyi başarabiliyor. Btc nin popülerleşmesi adına  tosundan daha fazla verimli olabilir. Helal olsun Emin Çapa

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 21, 2018, 08:10:58 PM

emin çapa kriptoparalara yatırım yaptığını düşündüğüm kaliteli ve etkileyici sunumları ile tanıdığım bir insan türkiye'de bilgi kirliliğini önlemek için baya iyi çalışıyordu yolu açık ola
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 21, 2018, 08:14:03 PM

Genelde bu tür programlarda kripto paralar ile ilgili yanlış bilgilerde veriliyor. Bitcoini bilen biliyor zaten. Emin Çapa başarılı bir televizyoncu. konuklar bakalım ne diyecek, izleyelim görelim.
Bilen biliyor çok yanlış bir yaklaşım hocam daha fazla kişinin duyması gerekiyor ki hacimi daha fazla artsın bu piyasanın. Tv programları gayet yararlı.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 21, 2018, 08:24:11 PM

2 sene önce mi ne bir seminerde canlı canlı olarak görmütüm kendisini sonra araştırmıştım biraz ve geçmişte ki tweetleri konusunda adamı yargılıyorlardı şimdiler de adam mesleğinde baya yükselmiş
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: